Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 35 arası toplam 35 sonuç

Konu: Popfun Tactic ( made in popfun ) Mükemmel bir taktik oldu

Quote Originally Posted by tahatto93 View Post
    dostum senin taktiğin de saçma o zaman yozagtasporla öyle basarılara inanmıyorum o zmn. fenerbahçeyle liverpool'u diyorum 0 transfer 3-0 dan 4-3 sen yap ben senin heristdiğini ya***am.

Herkes istediğine inanmakta serbest.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Defuser View Post
    arkadaşım, şu üslubuna bir son ver, yoksa çok başın yanacak demiş olayım. o kadar itici olmaya başladı ki mesajların. üstü kapalı hile iması yapıyorsun, ayıp yahu.
    Benim üslubumda bir sorun olduğunu sanmıyorum.Ortamı germeyelim lütfen.Dediğim gibi elbette mantıklı bir açıklaması vardır başarıların.Hile yapan hiç kimse de ben hile yaptım demez.Ben inanmıyorum bu taktikle bu başarıların geldiğine.İnanmamakta özgürüm cevaplar ona göre olsun lütfen.
    Last edited by yorumsuz1i : 19.Haziran.2008 at 13:10 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gerçekten üslubun çok kötü Ona bakarsan ben sadece 1 kariyerimde hile yaptım onu da yayınlamıyorum zaten zevkine oynuyorum
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

2009 yılında konyasporda o oyuncular pek inandırıcı değil bende konyaspor u yönettim fakat 3 yılda ŞL yi alsan anca bu kadar gelişir kadro! özellikle takımın repulation'un dan dolayı oyuncu gelmesi çok zor
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Yorumsuz1 gerçekten çok garip konuşuyorsun...
    Burda Konyaspor ile o başarılar yakalanmaz diyorsun.
    Senin taktiğinde Yozgat ile bundan daha çok başarılı yakalamışsın.
    O zaman senin dediğinin aynısı sanada geliyor.Hile

Teşekkür ederim .

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri