1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Editör'deki Değişiklikler Oyuna Yansımıyor

Unhappy Editör'deki Değişiklikler Oyuna Yansımıyor

arkadaşlar editörde yaptığım değişiklikler yeni oyun dediğimde nedense oyuna yansımıyor.FM 2007'de editörde değişiklik yapıldığında ayrı bi ekran gelip dğşikliği kaydettiğim bölümü seçip oynuodum ama bundan öyle bşy olmuo ne yapmam lazım??

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Kaydettiğiniz databeseyi doğru yere bırakıyorsanız oyun girdikten sonra yeni oyun aç seçeniğini seçtiğinizde aşağıdaki kısım karşınıza gelir. Buradan da yaptığınız databeseyi seçip oynayabilirsiniz.

database'yi kaydettikten sonra direk oyuna giriorum başka bi işlem yapmadım.Başka bi yere bırakma fln.

nasıl yapıcam ya zahmet olmazsa biri anlatsa arkadaşlar??

Ohoo baştan yanlış yapıyosun o zmana yaptığın değişikliğin adını fln yazıp kaydetmelisin sonra da databnaseye girmelisin yoksa tabii görünmez zafer

ya biraz önce yaptım kaydettim şmdi o kaydettiğim database'yi başka bi yeremi taşıcam?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hayır oyuna gırerken verıtabanı dıye soruyor hangısı olsun dıye sen hangı adla kaydettıysen onu sececeksın mesela edıtorden cıkarken benım yaptıgım veya avci falan oyle bır ısımle kaydet yenı oyuna baslarken de onu sec

tmmdır arkadaşlar hallettim ilgilenen arkadaşlara tşkrler

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Problem giderildiğine göre konuyu kilitliyorum.

Mesaj Yetkileri