Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 110 sonuç

Konu: Turksportal Türkçe FM 2008 v1.0'dan İlk Görüntüler

Çok süper olmuş ellerinize sağlık bende normal kullanıcılara çıkmasını bekliyorum...

Eli kulağındadır.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Default komik

sadece para ödeyenlere öylemi. Severek takip ettiğim sitenin düştüğü duruma bak . zaten destekte bulunmak isteyen size destekte bulunurdu .

Parayı veren Yamayı kapar egosunla 1 adım ileri gidemezsiniz.

Emek harcıyorsunuz evet.Yoruluyorsunuz onada evet.
    Bırakında size destek çıkmak isteyenlere para olayını. Çok saçma bi düşünce.

Emeğe saygı evet. Paraya saygı artık . teşekkür yetmes oldu sitemize.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Arkadaşım sadece kulüp üyelerine değil bir süre sonra bütün üyelerimiz yaralanacak para veren vermeyen. Şimdilik sadece bir öncelik olarak kulüp üyelerine.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by i3ugra View Post
    sadece para ödeyenlere öylemi. Severek takip ettiğim sitenin düştüğü duruma bak . zaten destekte bulunmak isteyen size destekte bulunurdu .

Niye sadece Kulup Turksportal üyeleri kullanıyor haberin varmı?

Yazım hataları veya çeviri hataları varsa düzeltmek ve size hataszı bir şekilde sunmak için. Birşeyleri bilmeden yorum yapmayalım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşım Turksportal bu yamayı sadece paralı üyelere hazırlamış durumda değil.Sadece ön deneme için paralı üyeler biraz önce alındı ki bu da oldukça normal.Alınan paraları cebimize indirsek haklısın derim "belki" ama o paralarda yine site için kullanılıyor.

Turksportal size şimdiye kadar çok geniş bir içeriği ücretsiz olarak sundu.Bundan sonra da sunacaktır.Ancak elbette siteye destek sağlayanlar daha geniş hizmeti alma hakkına sahiptir.Buna bir şey diyemezsin.

Bence sende bir an önce tek taraflı sömürüyü bırak.2.mesajında hemen siteye ve bize iyi olmayan bir mesajı atmışsın.Bu görüşleri engellemek olarak algılanmasın.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by crespo009 View Post

Niye sadece Kulup Turksportal üyeleri kullanıyor haberin varmı?

Yazım hataları veya çeviri hataları varsa düzeltmek ve size hataszı bir şekilde sunmak için. Birşeyleri bilmeden yorum yapmayalım
    Evet yamaya para ödenerek Gametester olunuyor değilmi..
    Hangi oyunun test aşamasında parayla alacaksın bunu öyle test edeceksin var saçmalama.

Hem sen Klub Turksportal üyesi oldun diye eksikleri dahamı iyi görüyorsun .

Emin ol ki senden daha iyi biliyorum neyin ne olduğunu .

1 dahaki msjına cevap vermicem yine saçmalayacaksın çünkü.

Quote Originally Posted by inorax View Post
    Arkadaşım Turksportal bu yamayı sadece paralı üyelere hazırlamış durumda değil.Sadece ön deneme için paralı üyeler biraz önce alındı ki bu da oldukça normal.Alınan paraları cebimize indirsek haklısın derim "belki" ama o paralarda yine site için kullanılıyor.

Turksportal size şimdiye kadar çok geniş bir içeriği ücretsiz olarak sundu.Bundan sonra da sunacaktır.Ancak elbette siteye destek sağlayanlar daha geniş hizmeti alma hakkına sahiptir.Buna bir şey diyemezsin.

Bence sende bir an önce tek taraflı sömürüyü bırak.2.mesajında hemen siteye ve bize iyi olmayan bir mesajı atmışsın.Bu görüşleri engellemek olarak algılanmasın.
    + sanada bişey demicem sömürünün ne olduğunu öğren önce . Ben eleştirdim sadece . Asıl sömürüyü yapan sensin şuan ben Klup Turksportal üyesiyim . Ben yararlanırım diye.

Eleştiridemi yapamicaz. Ben bu uygulamanın yanlış olduğunu düşünüyorum ötesi var mı ?

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Hangi oyunun test aşamasında parayla alacaksın bunu öyle test edeceksin var saçmalama.

Şu anda senin göremediğin bölümde Oyun içinde olan hatalarla ilgili bölüm var. Site yönetiminin aldığı karardır ve uygulamaya koydular. Ne paraymış yaa herkes taktı para yüzünden geç çıkarıyosunuz diye. Bu zamana kadar sömürürken kimse paradan bahsetmiyodu ama çıktığı gibi indirip oynuyodunuz. Zaten cevap yazma çünkü senle uğraşacak değilim.

Seninki Eleştiri değil saçmalama. 3 mesajının 3'üde 1 konuya SÖMÜRÜ neymiş çok iyi bilirim sen merak etme.
    Last edited by VoLkaN BaROs : 25.Mayıs.2008 at 20:59 Reason: Kişilere hitap ederken seçtiğiniz kelimelere dikkat ediniz. İlgili cümle silindi...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Ne neymiş anlat bizde bilelim...

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

+ sanada bişey demicem sömürünün ne olduğunu öğren önce . Ben eleştirdim sadece . Asıl sömürüyü yapan sensin şuan ben Klup Turksportal üyesiyim . Ben yararlanırım diye.

Eleştiridemi yapamicaz. Ben bu uygulamanın yanlış olduğunu düşünüyorum ötesi var mı ?
    Herkes istediğini düşünebilir. Bunda hiçbir problem yok..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşım bu kadar fevri olmanın nedeni nedir?
    Bizler siteye katkı olmak adına bir miktar para verdik ki bu hiçde çok bir miktar değil.
    Sitede bu katkımıza karşılık bize bir kaç hakkın yanı sıra önceliklerde tanıdı.
    Yama 2-3 güne kadar herkese yayınlanacak. Bizler ise Kulüp üyesi olduğumuz için yama ile size göre daha erken tanışma fırsatı bulduk. Ama sadece alıp sömürme amaçlı değil. Yamanın daha hatasız, daha doğru, daha başarılı olması için uğraşıyoruz aynı zamanda.

Keşke yama bir an önce çıksada sitenin şu an içinde bulunduğu durumdan kurtulsak. İndirip gitseler.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Arkadaşım bu kadar fevri olmanın nedeni nedir?
    Bizler siteye katkı olmak adına bir miktar para verdik ki bu hiçde çok bir miktar değil.
    Sitede bu katkımıza karşılık bize bir kaç hakkın yanı sıra önceliklerde tanıdı.
    Yama 2-3 güne kadar herkese yayınlanacak. Bizler ise Kulüp üyesi olduğumuz için yama ile size göre daha erken tanışma fırsatı bulduk. Ama sadece alıp sömürme amaçlı değil. Yamanın daha hatasız, daha doğru, daha başarılı olması için uğraşıyoruz aynı zamanda.

Keşke yama bir an önce çıksada siteni şu an içinde bulunduğu durumdan kurtulsak. İndirip gitseler.
    Ben kimsenein siteye destek çıkmasına birşey demiyorum . Yanlış anlaşılıyor Keşke bu şekilde çıkarılmasaydı diyorum . Gerekirse bende yaparım desteği çok büyük meblalar değil kimse için .

Yanlış buluyorum . Sadece

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Ben şunu anlamadım ; kulüp üyesi olmayan üyeler yamayı test edemez miydi ? Yani 20 üye olacağına 500 üye olsaydı bu test olayında daha faydalı olmaz mıydı ? Sonuçta el birliği yapılıyor, mutlaka daha fazla yarar sağlardı. Burada şikayet etmiyorum, sadece görüşüm bu..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yamaya 2 gün geç kavuşacaksın diye bu kadar fevri olmayada gerek yok diyorum bende.

En baştada demek gereken
    Yanlış buluyorum
    Bu olmalıydı. Böylece herşey daha iyi olurdu.

@uamurat91

Olay sadece test etme değil, bize öncelik tanımak.
    Şu ana kadar bir sürü şeyde öncelik tanındı fakat Türkçe FM kadar hiçbirinde tepki olmadı. Enteresan bir durum.

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

O zaman bunu söyleyelim normal üyelere. Yama için beklemememizin nedeni, kulüp üyelerine öncelik tanınmasından kaynaklanıyor. Nede olsa işin içinde biraz duygusallık var değil mi ? Bu durumda öncelikli olmanız doğaldır, buna kimse sesini çıkaramaz zaten..

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Yamaya 2 gün geç kavuşacaksın diye bu kadar fevri olmayada gerek yok diyorum bende.

En baştada demek gereken

Bu olmalıydı. Böylece herşey daha iyi olurdu.
    Birileri insanlarla nasıl konuşacağını bilse,bukadar uzamayacak bile.
    Lafım sana değil.Üstteki mesajlara bakarsan anlayacaksın.
    Söylenmeyecek laflar vardır dimi..Sanalda Pofpoflanip daha realde Türkçeyi doğru kullanamayan adamlarla it dalaşına girdim burda..
    o Zavallı diyen arkadaş sabrımı zorladı .İnsnaları tnaımadan Kolayca aşağılıyorlar.Terbiyesizlik
    Last edited by VoLkaN BaROs : 25.Mayıs.2008 at 21:03 Reason: karşılıklı atışma mesajları silindi...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by uAmurat91 View Post
    O zaman bunu söyleyelim normal üyelere. Yama için beklemememizin nedeni, kulüp üyelerine öncelik tanınmasından kaynaklanıyor. Nede olsa işin içinde biraz duygusallık var değil mi ? Bu durumda öncelikli olmanız doğaldır, buna kimse sesini çıkaramaz zaten..
    Alt tarafı sabır yaa. Bu acele neye?
    Mesela şu an yayında olan yama Vista ile uyumlu değil. Sadece XP'de çalışıyor. Bu yüzden kullanamıyorum bunu dertte etmiyorum. Ha 1 gün eksik, ha 2 gün fazla. Ne farkeder?

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Alt tarafı sabır yaa. Bu acele neye?
    Mesela şu an yayında olan yama Vista ile uyumlu değil. Sadece XP'de çalışıyor. Bu yüzden kullanamıyorum bunu dertte etmiyorum. Ha 1 gün eksik, ha 2 gün fazla. Ne farkeder?
    Ben bu uygulamadan yakınmıyorum ki abicim. 3 ay daha deseniz, yine beklerim. Sorun yok. Dediğim gibi kulüp üyelerinin öncelikli olması normaldir, bunu hepimiz belirtiyoruz zaten..

Umarım artık yanlış anlaşılmam..

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Yama sadece para ödeyenelere değil, tüm üyelerimiz için çıktı. Daha önce yamayı test etmek için yaklaşık 3-5 gün öncesinden yöneticilerimiz indirirdi, test ederler ve ona göre de tüm FM severlere açardık, buradaki durum ile şuanki durum arasında hiçbir fark yok. Yöneticilerimiz kulüp üyelerimiz ile birlkte test ediyor. Birkaç gün içinde de tüm FM severlere açacağız.

Önceki yamalarda da aynı durum vardı bunda da aynı durum var, ancak izlemeye açık bir grup bunu yaptığı için böyle algılamamalısınız.

Ayrıca lütfen şu para ve ego cümlelerini kurmaktan vazgeçin. Burada kimse gelen paraları geleceğine veya gününe yatırım aracı yapmıyor, kimse kazanç sağlamak için birşeyler yapmıyor. Herşey hem Türkçe FM in daha da kaliteli daha da yüksek yüzdeli olması için hem de giderlerini karşılamakta zorlanan sunucularımızın dolayısı ile hizmetimizin aksamaması için yani sizin için.

Emin olabilirsin; daha önce de, sana şurada bu cümleleri yazarken de ne bir kuruş kazancım oldu ne de menfaatim. Ha site sahibi bunun dışında tutulabilir çünkü bu hizmeti veren o'dur, bunların yanında kazanmak hakkıdır da. Ancak bunlara rağmen size hiçbir hizmetin gelmediğini düşünüyorsanız o zaman serzenişte bulunmak hakkınızdır. Bu organizasyonu yapıyorsak sizler daha kaliteli hizmet alın diyedir. Üyelerden gelecek katkı paylarını çok görüyor veya katkı payı sağlayan üyelere sizlerden sadece 3-4 gün önce yama indirip test etme şansını vermemizi çok buluyorsanız ne diyeyim ki...

Last edited by VoLkaN BaROs : 25.Mayıs.2008 at 20:27

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Senden alıntıyı fazladan yapmışım
    Lafı ortaya söylemiştim
    Burasıda Türkçe FM 2008 Sohbet Alanı gibi oldu.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by VoLkaN BaROs View Post
    Yama sadece para ödeyenelere değil, tüm üyelerimiz için çıktı. Daha önce yamayı test etmek için yaklaşık 3-5 gün öncesinden yöneticileirmiz indirirdi, test ederler ve ona göre de tüm FM severlere açardık, buradaki durum ile şuanki durum arasında hiçbir fark yok. YÖneticilerimiz kulüp üyelerimiz ile birlkte test ediyor. Birkaç gün içinde de tüm FM severlere açacağız.

Önceki yamalarda da aynı durum vardı bunda da aynı durum var, ancak izlemeye açık bir grup bunu yaptığı için sizin böyle algılamanız yanlış.

Ayrıca lütfen şu para ve ego cümlelerini kurmaktan vazgeçin. Burada kimse para kazanmıyor, kimse kazanç sağlamak için birşeyler yapmıyo. Herşey hem Türkçe FM in daha da kaliteli daha da yüksek yüzdeli olması için hem de giderlerini karşılamakta zorlanan sunucularımızın dolayısı ile hizmetimizin aksamaması için.

Emin olabilirsin; daha önce de, sana şurada bu cümleleri yazarken de ne bir kuruş kazancım oldu ne de menfaatim. Bu organizasyonu yapıyorsak sizler daha kaliteli hizmet alın diyedir. Üyelerden gelecek katkı paylarını çok görüyor veya katkı payı sağlayan üyelere sizlerden sadece 3-4 gün önce yama indirip test etme şansını vermemizi çok buluyorsanız ne diyeyim ki...
    Ben size kazanmayin demiyorum .Kazanin elbette emek veriyorsunuz .Yamaya emek verenler uykusuz çeviri yapanlar programlama kısmınla ayrıca uğraşanlar var.Sitenize destek elbetteki hakkınız çark dönmez yoksa .

Bu yamayı sadece Club turksportal üyelerine önce açılması ağır geldi.
    Biliyorsunuz ki bu yamayı bütün fmseverler bekliyor şimdi yamanın olduğunu bile bile yine bekleyecekler.Siz yamayı herkese açık yapsaydınız Klub Turksportla üyeleri abicim niye herkeze açtınız yamayı demezdi..Değil mi.

Ben siteyi yama çıktı aha sevinciyle açtım . Ama bakınca hayal kırıklığı oldu . 1 kişi Hariç kırıcı olduysam özür dilerim .

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Kulüp Turksportal üyeleri bu yama için bize çalışmamızda destek oluyor.. bakın yama ilk çıktığında bir sürü sorun vardı bunları bireysel olarak onlarla diyolog kurarak hallettik, sorunları çözdük.. Daha önceden herkese açsaydık forum, msnden gelen mesajlar ve maillerimiz abi şunu yapamadım nasıl olack mesajları ile dolacaktı. Bu bize göre doğru sana göre yanlış olabilir. Bu ülkede bana göre çok yanlış şey var.. sesimi çıkartsamda kaale alan var mı? yok. Aynı şey şu an içinde geçerli bu bizim yönetim politikamız kararlarımız, kalkıp bu sana yanlış geliyorsa ortalığı karıştırmaya gerek yok.. Ayrıca ikide bir para için bunu yapıyorlar demeniz bile çok saçma.. Buradan gelecek 2-3 kuruş benim aylık ödediğim sunucu kirasının %10'una bile yetmezken para hesaplarını karıştırmanızı tavsiye etmem. 3-4 gün beklersin ücretsiz yamana ulaşırsınız. Kimseyi zorla ne kulüp üyesi yapıyoruz nede parasız bu yamaya ulaşamazsınız diyoruz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Yaklaşık 2-3 ay önce açılmıştı sanırım Türkçe Fm yakında diye bir konu..Tabiki emeğinizin karşılığını alacaksınız ama bence bir an önce çıkartmakta fayda var. Çünkü İngilizcesi olmayan fmseverler çok zor oynuyor oyunu.Hemde 2-3 aydır bekleniyor.1 sözcükte 1 harf fazla olmuş eksik olmuş,anlatım bozukluğu olmuş bence bir önemi yok.

Siteye bugune kadar ne katkin oldu? Ne destek sagladin? Boyle atip tutumussun ama foruma 1 tane mesajin yok paylastigin 1 tek dosya yok. Bize destek olan (sadece para degil ayrica aldigimiz kulup uyelik ucretinin ne oldugunu bildigine emin degilim) insanlara yamayi test etme sansi vermek ve ayrica yamayi 1-2 gun erken oynama sansi tanimak bizim hakkimizdir. 1-2 gun beklemek koyuyorsa katki yap oyle gel hakkini ara. Zaten bunu sizlere aciklamayabilirdik veriridik kulup uyelerine deneyin kimseye soylemeyin derdik. Her olayda insanlari yipratma cabasindasiniz sabahlara kadar ceviri yapiyoruz sonra burda her ortamda oldugu gibi suursuzca elestiriliyoruz ( 1-2 kisi olsada) evet para ego herseyi istiyoruz bize verin.

Quote Originally Posted by Her026 View Post
    Yaklaşık 2-3 ay önce açılmıştı sanırım Türkçe Fm yakında diye bir konu..Tabiki emeğinizin karşılığını alacaksınız ama bence bir an önce çıkartmakta fayda var. Çünkü İngilizcesi olmayan fmseverler çok zor oynuyor oyunu.Hemde 2-3 aydır bekleniyor.1 sözcükte 1 harf fazla olmuş eksik olmuş,anlatım bozukluğu olmuş bence bir önemi yok.
    oyle diyorsun cunku normal bakiyorsun ama bizim hatalarimizi gorup isi beceremiyorsunuz damgasini vuran insanlar oldugunu zaten az cok tahmin ediyorsundur burda saldiranlari gorunce ama yinede soyliyim dedim

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Burak hep bana hep bana olmaz klüp üyelerine de biraz dağıtın para

Bu arada yama 2-3 gün içinde çok daha yüksek yüzdelere yükselecek tester'lerin sayesinde ve daha mükemmele yakın oynayacaksınız hemde hiçbir karşılık beklenmeden ama hala itiraz hala itham...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Yine hatalar çıkacaktır daha önceki tecrübelerimizden faydalanarak böyle bir sistem kurduk kendimize hergün yeni birşey çıkıyor. Herkesin sistemi bir değilki.. Bakın VISTA'larda oyun sapıtıyordu niye o arkadaşların oynadıkları oyunları bozacak bi yazılım çıkartalım ki.. En güzeli XP kullanan kişiler için hemen hazır olan yamayı test edip çıkartalım.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Burak hep bana hep bana olmaz klüp üyelerine de biraz dağıtın para

Bu arada yama 2-3 gün içinde çok daha yüksek yüzdelere yükselecek tester'lerin sayesinde ve daha mükemmele yakın oynayacaksınız hemde hiçbir karşılık beklenmeden ama hala itiraz hala itham...
    İnsanlara ücretsiz dağıtacağız, vereceğiz diyoruz! Ama malesef anlatamıyoruz.

YAMA HERKESE ÜCRETSİZ DAĞITILACAK

3-4 ay beklediniz, 3-4 gün daha beklersiniz.

Kimseye zorla gel Kulüp üyesi ol demedik, demiyoruz, demiyeceğiz. Buradan gelecek 3-5 kuruşla zengin olmayız. Kulüp Turksportal'ın ne olduğunu iyi okuyup analiz edin öyle gelip yorum yapın.

Bir sorun bakalım Kulüp Üyelerine 12mblık dosyayı kaç dakikada indirmişler? Birde bana sorun bakalım o kısa sürede download edebilmek için sunucu barındırma hizmetine ne kadar ödüyorsun. Geçin bunları beyler. Bedava yaşamaya kopya yazılım kullanmaya alışmışız. Üstüne bide ücretsiz bir yazılımı size geç sununca biz kabahatli oluyoruz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Öncelikler herkese kolay gelsin
    Benim bir sorunum var şu Turksportal Masaüstü 2008 ile
    Anasayfada yayınlandı bildiğiniz gibi Masaüstü Yazılımı fakat DOWNLOAD kısmına tıkladığımda Gilette sayfasına gönderiyor buraya kadar herşey normal lakin İNDİR butonuna bastığım zaman bana şu uyarıyı veriyor:

Oysa ki ben yazar grubuna üyeyim.

Sorun bendenmi kaynaklanıyor,bilmediğim birşeymi var yoksa sistemdemi hata var?
    Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum

Bence artik indirdiginiz icin 10 ytl kazandiniz bir sonraki korsan oyununuz bizden kampanyasi baslatalim

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri