Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 110 sonuç

Konu: Turksportal Türkçe FM 2008 v1.0'dan İlk Görüntüler

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Default Turksportal Türkçe FM 2008 v1.0'dan İlk Görüntüler

Merhabalar,

Uzun zamandır bekliyorsunuz ama artık çok az kaldı ve %82'lik Türkçeleşme oranıyla yayınlanacak olan yamadan ilk oyun görüntülerini sizlerle paylaşmak istedik.

v1.0'ın çıkmasıyla beraber sizi FM'e doyuracak Türkçe yamalarımız da arka arkaya gelecek...

Last edited by VoLkaN BaROs : 23.Mayıs.2008 at 16:01

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Ellerinize Sağlık. Masaüstü yazılımından sonra, resimleride gördük hevesimiz biraz daha arttı.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Bekliyoruz çıkmasını

Emeğinize sağlık..

10 numara olmuş emeğinize sağlık

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Mod : Bekleme

Sagolun..

emeği gecenlere tesekkürler.su an forumda elestirmek moda ya bende hemen elestiriyi patlatmak istedim.

bu ekran goruntusunde gordugum bi şey dikkatimi cekti de paylasayım istedim.sanırım gozden kacmıs .cunku cevirmenlerin ne kadar profesyonel oldugu malum. ust te orjinal olarak holders- fenerbahce yani son kazanan yada ne biliim son sampiyon yada tam cevirisiyle bu kupayı elinde tutan bulunduran anlamında olması gereken kelime KİRACILAR-fenerbahce olarak cevrilmiş. onca kelimenin içerisinde gozden kactı sanırım. ama bence onemli bi detay cunku holders kelimesinin anlamını bilmeyen bi arkadasımız oyunu turkce oynadıgında aklında enteresan sorular belirebilir.
    kiracılar- fenerbahce neyin kiracısı falan cinsinden kafa yorulabilir. gecenin 4 unde guldum ya allah ta sizi guldursun.. umarım yama yayına girmeden duzeltilir..
    Last edited by VoLkaN BaROs : 23.Mayıs.2008 at 16:02

Nesil
    2007
    Yer
    .

Emeğinize sağlık.Hepinizi güzel çalışmanızdan dolayı tebrik ederim.Bize oyunu Türkçe oynama fırsatı yarattığınız için teşekkür ederim.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

ozyyy o benimde gözüme çarptı.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

once vıdyo sımdı resımler sabırsızlanmaya basladık güzel olmuş elinize sağlık

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

rica ederiz önemli olan sıkıntı çeken arkadaşlarımızın bu oyunu rahat oynayabilmelerini sağlamak. Kiracılar konusuna gelince inanın hem sabah köründe kalkıp işe giden hemde akşam hiç bir sosyal faaliyet göstermeden sadece çevirilerini yetiştirmeye çalışmanın yorucu olduğu bir gerçek. Emin olun bazen 2 saat uyku yeter deyip devam ediyoruz çevirilerimize ve tabi ki belirli bir saatten sonra biz pes etmesekte beynimiz pes ediyor. Bu nedenle çeviri ekibinde ki arkadaşları gerçekten kutluyorum. Azim, inanç, istikrar gösteriyoruz.
    Kimin için olduğunu hiç düşündünüz mü???

ozzzy o dedigini daha ilk screenler konuldugunda gordum duzultilecektir...

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Quote Originally Posted by ozyyy19 View Post
    emeği gecenlere tesekkürler.su an forumda elestirmek moda ya bende hemen elestiriyi patlatmak istedim.

bu ekran goruntusunde gordugum bi şey dikkatimi cekti de paylasayım istedim.sanırım gozden kacmıs .cunku cevirmenlerin ne kadar profesyonel oldugu malum. ust te orjinal olarak holders- fenerbahce yani son kazanan yada ne biliim son sampiyon yada tam cevirisiyle bu kupayı elinde tutan bulunduran anlamında olması gereken kelime KİRACILAR-fenerbahce olarak cevrilmiş. onca kelimenin içerisinde gozden kactı sanırım. ama bence onemli bi detay cunku holders kelimesinin anlamını bilmeyen bi arkadasımız oyunu turkce oynadıgında aklında enteresan sorular belirebilir.
    kiracılar- fenerbahce neyin kiracısı falan cinsinden kafa yorulabilir. gecenin 4 unde guldum ya allah ta sizi guldursun.. umarım yama yayına girmeden duzeltilir..
    işte bize böyle adamlar lazım. v1 çıktıktan sonra da hatalar diye konu açılacak. teşekkürler bilgilendirmen için..
    Last edited by Aydin : 23.Mayıs.2008 at 19:00

valla çok güzel olmuş emeği geçen herkese teşekkürler resimler video fln derken iice sabırsızlanmaya başladım oynasak artık yaw

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Haklısınız, kiracılar olarak çevrilip gözden kaçmış. Holders, zaten kökeni tutmaktan gelen bir sözcük ve orada son şampiyon olarak geçmesi gerekirdi. Eleştriniz için teşekkürler.
    Last edited by VoLkaN BaROs : 23.Mayıs.2008 at 16:03
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyuncu Özellikleri Ekranı nasıl bilmiyorum ama İngilizcede olduğu gibi sıralansa daha güzel olur. Bunun için numaralandırma yapılabilir aslında.

vistada sorunsuz oynanabilecekmi? teşekürler

Bir düzeltmem bir de önerim var:

1) 4-0 biten Tarsus-Denizli sıkrinşatında Maç Analizi kısmında İkinci cümle "Bu muhtemeşem..." diye başlamış. Dalgınlıktan olsa gerek.

2) Osman Özdemir'in "Biz inanıyoruz" diyen haber sıkrinşatında ilk cümlede "... ,Denizlispor takımı menajeri Volkan Gürcan ismine, ..." diye bir kısım var. Bu kısım şu şekilde değiştirilebilir: "..., [menajer] adlı [takım] takımı teknik direktörüne, ...". Hattrick adlı online menajerlik oyununda çeviri işlerine katıldığım için bu tip durumların zorluğunu biliyorum. Demek istediğim, eğer teamname'li playername'li objectlerin yeri değiştirilebiliyorsa cümlenin yapısını değiştirmekten sakınmayın. Eğer İngilizce aslındaki gibi kalmak zorundaysa o zaman yapacak bir şey yok tabi ki.

Emeklerinize teşekkürler.

Quote Originally Posted by efe24 View Post
    vistada sorunsuz oynanabilecekmi? teşekürler
    onun icin ugrasiliyor.. sorunsuz olucak

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

güzel bir çalışma olduğu kesin bekliyoruz..

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

holders- fenerbahce yani son kazanan
    Evet, gözden kaçan bir detay. Normalde kontrol edilir ama işte gözden kaçanlar oluyor muhakkak. Yama çıktığında o kısım düzelmiş olarak gelecek

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Emeğinize sağlık arkadaşlar.Bizi düşündüğünüz için teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

İnşallah çok yakın bir zamanda çıkar hepimiz merakla bekliyoruz...
    turksportal...

Güzel gözüküyor , dediğiniz hatalarında üzerinden geçerek kapayacağınıza inanıyorum . Ellerinize , gözlerinize sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yapmayın bunu bize
    Biran önce yayınlayın da şu Fm 2008'i ilk defa Türkçe oynayayım

Nesil
    2006

Merhaba,

İlhan'a daha önceden söylemiştim. Eski oyunlarda ki çevirilerde takım kadrosu ekranındayken sözleşme durumuna görüntüyü getirince veya, personel kısmına gelince orada ki sözleşme süreleri gözükmüyordu. Bu oyunda acaba gözükecek mi?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ellerinize sağlık çok güzel görünüyor.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Heyecanlı bekleyişimiz devam ediyor...Ellerinize emeğinize sağlık...

Nesil
    2005

Ellerinize sağlık, kolay gelsin..

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri