Sayfa 11 / 16 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 470 sonuç

Konu: Turksportal Masaüstü 2008 - Teknik Problemleri

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

1- Başlat > Çalıştır'a giriyoruz.
    2- regedit yazıp kayıt defterine giriyoruz.
    3- HKEY_CURRENT_USER anahtarından Software girdisine ulaşıyoruz. Alt taraflarda Turksportal.net isimli bir Anahtar var. Onu siliyoruz.
    4- Cache klasörünü siliyoruz
    5- İkinci bir TM2008 yazılımı çalışmadıgından emin oluyoruz.

Oyuna giriyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Ali Apaydın View Post
    3- HKEY_CURRENT_USER anahtarından Software girdisine ulaşıyoruz. Alt taraflarda Turksportal.net isimli bir Anahtar var. Onu siliyoruz.

Oyuna giriyoruz.

Ali abi seni baya meşgul ettik kusura bakma..

Mehmet´de aynı olayı 1 defa denedim sonra oyuna girdim oldu, oyundan çıktım yamaları yükledik tekrar oyuna girdik oda ne yine aynı sorun..

Sonra ben eve döndüm Mehmet halletmiş çok teşekkürler, bende bu verdiğin paylaşımla yaptım..

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

sorunun hallolmasına sevindim iyi oyunlar

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Problem cözülmüştür. Teşekkürler Aykut.
    Last edited by TR.CaPTaiN : 05.Temmuz.2008 at 14:43
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2005

Oyuna giriyoruz.
    Hocam teşekkürler

Cool

Arkadaşlar ben türkçe cm 2008 yükledim blue 3 açıorum ayarlardan yerini tanıtıcam ama C>ProgramFiles>Sportsİnteractive>Football Manager 2008 klasoru bende yok oyunda kurulu anlamadım nasıl türkçe ya***am oyunu anlamadım gitti?

Quote Originally Posted by supervelet View Post
    Arkadaşlar ben türkçe cm 2008 yükledim blue 3 açıorum ayarlardan yerini tanıtıcam ama C>ProgramFiles>Sportsİnteractive>Football Manager 2008 klasoru bende yok oyunda kurulu anlamadım nasıl türkçe ya***am oyunu anlamadım gitti?
    Klasör olması lazım yoksa sende FM yok demek ki.

Yazında CM demişsin. CM (Championship Manager) başka oyun, FM (Football Manager) başka oyun. İlk önce hangi oyuna sahip olduğunu öğren, tamam?

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

ben oyunu özel mod da oynamak istiyorum ama o seçeneği işaretlediğim zaman oyunum türkçe olmuyor nedeni ne olabilir acaba ?

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

Quote Originally Posted by Mehmet Topcu View Post
    ben oyunu özel mod da oynamak istiyorum ama o seçeneği işaretlediğim zaman oyunum türkçe olmuyor nedeni ne olabilir acaba ?
    aşagıdaki adımları bence bir dene derim. sorun özel moddan kaynaklanmıyor kanımca.

Quote Originally Posted by Ali Apaydın

Oyuna giriyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

aşagıdaki adımları bence bir dene derim. sorun özel moddan kaynaklanmıyor kanımca.
    dediklerini yapıyorum normal şekilde girdiğimde sorun yok, ama özel moddan girince oyun ingilizce oluyor.

ben v1.6 yi indirdim ama oyun tekrar açılmadı yardım edin

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Ben v. 1.0 kullanıcısıyım programı kullanırken bir süre sonra ingilizce oldu silip tekrar kurdum bu sefer oldu ama iki günün ardından tekrar ingilizce oldu bunun bir çözümü yok mudur , ayrıca v.1.6 yı indirdiğimde runtime error 75 hatası alıyorum , yardım edebilecek var mı ?

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Yaptın mı bunları Deniz?

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Evet yaptım , anlamadım gitti valla.. :S

Şöyle bir uyarı çıkıyor , artık deliricem ya her defasında bu uyarı sürümüm v.1.6 , v.1.0'ı yüklediğimde 2 gün sonra ingilizce oluyor silip bi daha yüklemek mecburiyetinde kalıyorum , yardımlarınızı bekliyorum ..

By Denyu
    Last edited by DeNiZ_1903 : 07.Temmuz.2008 at 20:43

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

acaba her oyun açtığımızda masaüstü yazılımından mı acmak zorundayız yoksa bir defa masaüstü yazılımından acıp sonra normal mi girmeliyiz ? normal girince ingilizce çünkü tamamen

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ/Çorlu

Öncelikle çalışmalarınız için teşekkür ediyorum...

Ben Vista kullanıcısıyım ve Turksportal Masaüstü Yazılımı V2 Yaması'nın ne zaman çıkabileceğini soracaktım...

İlginize teşekkürler...

Quote Originally Posted by suiss View Post
    Öncelikle çalışmalarınız için teşekkür ediyorum...

Ben Vista kullanıcısıyım ve Turksportal Masaüstü Yazılımı V2 Yaması'nın ne zaman çıkabileceğini soracaktım...

İlginize teşekkürler...
    Bu sitede kesinlikle hiçbir çalışmada tarih verilmiyor. En azından ben rastlamadım.

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

Quote Originally Posted by numetaller View Post
    acaba her oyun açtığımızda masaüstü yazılımından mı acmak zorundayız yoksa bir defa masaüstü yazılımından acıp sonra normal mi girmeliyiz ? normal girince ingilizce çünkü tamamen
    oyuna girerken mutlaka Turksportal Masaüstü Yazılımını kullanmalısınız

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

lütfen sadece teknik sorunlarla alakalı mesajlar yazınız.

Şöyle bir uyarı çıkıyor , artık deliricem ya her defasında bu uyarı sürümüm v.1.6 , v.1.0'ı yüklediğimde 2 gün sonra ingilizce oluyor silip bi daha yüklemek mecburiyetinde kalıyorum , yardımlarınızı bekliyorum ..

bu hata hangi ekranda neden sonra çıkıyor
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Yazılımı Vista'da kullanmak için geçici bir çözüm var mı?

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    lütfen sadece teknik sorunlarla alakalı mesajlar yazınız.

bu hata hangi ekranda neden sonra çıkıyor

Hata , masaüstü programını başlattıktan 4-5 saniye sonra masaüstü programının her bölümünde çıkıyor..

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    Arkadaşlar ben çok değişik bir sorun anlatacağım. Ya bu yazılımı kullanınca FM Modifier kullanılmıyor. Kullanabilen var mı? FM Modifier datayı yüklüyor, arama da yapılıyor. Mesela Messi diye arıyorum çıkıyor ama FM Modifier'da Messi'nin ismine tıkladığımda özellikleri görüntülemiyor. Benim her zaman kullandığım FM Modifier versiyonu yüklü, daha önce çalışıyordu. 8.0.2 yamasında, Turksportal Masaüstü yazılımı ile birlikte FM Modifier'ı kullanabilen var mı? Bana azcık yardımcı olur musunuz?
    Arkadaşlar yukarıda yazmış olduğum sorun hakkında bir yanıt alamadım. Eğer arada kaynadıysa tekrar sormuş olayım. Bu sorun hala devam ediyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Vista uyumlu yamanın şu an için gelmeyeceği açıklanmış.Sorum şu olacak ki acaba yama "*.ltc" dosyası olarak Vista kullananlara sunulabilir mi?

Quote Originally Posted by inorax View Post
    Vista uyumlu yamanın şu an için gelmeyeceği açıklanmış.Sorum şu olacak ki acaba yama "*.ltc" dosyası olarak Vista kullananlara sunulabilir mi?
    .ltc dosyalarında sadece data dan yapabileceğimiz çeviriler var. Ülke isimleri vs. gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ouzy View Post
    .ltc dosyalarında sadece data dan yapabileceğimiz çeviriler var. Ülke isimleri vs. gibi.
    O da doğru

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Ya ben ne yaptıysam ne ettiysem türkçe olmuyor.Burda yazılan bütün yöntemleri de denedim olmuyo.Nasıl eski haline getiriliyor bu.Bunun bir çözümü var mı ?

Nesil
    2006
    Yer
    tekirdağ

ya beyler ben bir türlü fm yi türkçe yapamıyorum 1.6 yı yükledim başlat-çalıştır-regetid ten türksportal.net klasörünü silip cache klasörünü de sildim ama olmadı olmadı kafayı yiyicem ya ne olur bana yardım edin

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

Quote Originally Posted by megane539 View Post
    ya beyler ben bir türlü fm yi türkçe yapamıyorum 1.6 yı yükledim başlat-çalıştır-regetid ten türksportal.net klasörünü silip cache klasörünü de sildim ama olmadı olmadı kafayı yiyicem ya ne olur bana yardım edin
    sorun ne ingilizce mi oluyor oyuna girdiğinde? yoksa giremiyor musun

arkadaşlar ellerinize sağlık, mükemmel bir çalışma.

sıkıntım şu: misal maçta yeniliyorum, oyundan çıkıyorum tekrar aynı maçı baştan oynamak için:
    oyun ardarda açıldığı zaman İngilizceye döndüğü için reset atıyorum bilgisayara. bu da bayağı bir zaman kaybı oluyor. daha kolay bir yöntem söyleyebilir misin acaba...
    "cache" dosyasını silsek oluyor mu?..."cache" dosyasının da nerede olduğunu da bir türlü bulamadım... yardımcı olursanız sevinirim.

Quote Originally Posted by johann View Post
    arkadaşlar ellerinize sağlık, mükemmel bir çalışma.

sıkıntım şu: misal maçta yeniliyorum, oyundan çıkıyorum tekrar aynı maçı baştan oynamak için:
    oyun ardarda açıldığı zaman İngilizceye döndüğü için reset atıyorum bilgisayara. bu da bayağı bir zaman kaybı oluyor. daha kolay bir yöntem söyleyebilir misin acaba...
    "cache" dosyasını silsek oluyor mu?..."cache" dosyasının da nerede olduğunu da bir türlü bulamadım... yardımcı olursanız sevinirim.
    Muhtemelen iki TM yazılımı çalışıyordur. Oyundan çıktığında sağ altta görev çubuğunda ki Turksportal Masaüstü'ne tıklayarak bir daha gir FM'ye.

Sayfa 11 / 16 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Mesaj Yetkileri