Sayfa 13 / 17 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
361 ile 390 arası toplam 486 sonuç

Konu: Turksportal Masaüstü 2008 İçeriği

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Vista çalışmaları devam ediyor mu?

Turksportal Masaüstü Yazılımı'nın v2'de Vista'ya uyumlu olacağı söylendi. Yani v1.5 çıktıktan sonra da biraz daha bekleyeceksiniz.

En ufak bir emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler..

Gerçekten Turksportal bu işte usta!!

Çok güzel bir program diğer özellikleri de iyice otursa ve v2 den sonra %99 olacaksa bunun için değil 1 ay 1 yıl beklenir çok teşekkürler yapımında çalışan herkese..

Umarım SI ile sorunları düzelir Türkiyenin ve 2010 dan itibaren türkçe seçeneğini bizde görürüz.

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

%99 olup olmaması önemli değil. Bu çalışma için karşılık beklemeden emek verilmesi önemli bence. Sağol Turksportal.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ouzy View Post
    Benim anlamadığım, lig isimleri Türkçe. Bunun için editör gerekiyor ama özel bir programla anladığım kadarıyla halledilmiş. Peki sakatlık isimleri neden Türkçe değil? Henüz sıra gelmedi mi, yoksa başka birşey mi?
    Onlar db'in içinde, onları da ben hallederim istiyorsanız, oraya gelmeye az kaldı, gelelim önce
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Vista için bir gelişme yok mu ? Çalışmalar sürüyordur kesin; ama durum ne bilgilendirseniz cok seviniriz.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Sabırsızlıkla önce v1.5 ( eğer çıkacaksa) ve sonrada v2 yi bekliyorum..tadına doyum olmuyor vallahi bu türkçe Fm nin teşekkürler Turksportal
    Şu kaldırımda resmin olsaydı
    Eğilip öperken görenler, Varsın dileniyorum sansaydı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yeni indirdim çok güzel; geliştirilmesini bekliyorum

Türkçe Fm geçen yılların aksine böyle bir programla sunuldu en başta şaşırıdm ama sonra alıştım...
    Last edited by Vieri : 18.Haziran.2008 at 05:32
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

v1,5 ne zaman çıkacak tarih verebiliyormuyuz ??? yüzdesi kaç olacak ???

yoksa vazmı geçildi direk v2 mi çıkacak ???
    '' Hayat Karameladan daha tatlı bir şekerlemedir demişti üstad bana. Düşündümde; tadını aldıkça hep daha fazlasını isterken AZALDIĞINI unutmuşum ''

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Ukalalık etmiş olmayım ama heralde direk v2 çıkacaktır . en son bildiğim kadarıyla %94 lük bir yüzdeye gelinmişti zaten , onun için bence temmuz başı gibi v2 çıkabilir...
    Şu kaldırımda resmin olsaydı
    Eğilip öperken görenler, Varsın dileniyorum sansaydı

kendilerini yalancı çıkartırlarmı sizce

yüsde 95 ile 1.5 uğu çıkarıp bi afta sora 2 yi çıkartırlar hiç olmazsa bence

v2'den önce v1.5 çıkacağını yöneticiler söyledi. Bunun üzerine konuşmaya gerek yok sanırım.

turksportal masaüstü yazılım nasıl gidiyo arkadaşlar ilerleme ile ilgili bi % bilgisi verirseniz sevinirim V 1.5 nasıl şu an durumu ne

Ayg.22 Fun Club's

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Vista için durum ne arkadaslar ?

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

bnm haberler fln hafif ingilizce bu durum normalmi değilse çözümü nedir?

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

Quote Originally Posted by guarin14 View Post
    bnm haberler fln hafif ingilizce bu durum normalmi değilse çözümü nedir?
    nadiren ingilizce olarak karşına çıkıyorsa normal bir durum. sonuçta %82 türkçe. ingilizce kısımlar mutlaka karşımıza çıkabilir. ama çok fazla ingilizce cümle ile karşılaşıyorsan yazılımı tekrar kurup cache klasörünü silmeyi deneyebilirsin.

Cool

Quote Originally Posted by Deli_Ruh View Post
    turksportal masaüstü yazılım nasıl gidiyo arkadaşlar ilerleme ile ilgili bi % bilgisi verirseniz sevinirim V 1.5 nasıl şu an durumu ne

arkadaşlar yokmu bu konu ile bilgili olan birisi ?? merak ediyoruz v1,5 % kaç oldu? ne zaman çıkacak ??
    '' Hayat Karameladan daha tatlı bir şekerlemedir demişti üstad bana. Düşündümde; tadını aldıkça hep daha fazlasını isterken AZALDIĞINI unutmuşum ''

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

Quote Originally Posted by fokocaman View Post
    arkadaşlar yokmu bu konu ile bilgili olan birisi ?? merak ediyoruz v1,5 % kaç oldu? ne zaman çıkacak ??
    %95 aşağı yukarı ama çıkış tarihi ile ilgili bilgim yok

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

tarih verilmiyor işte kimse bilmiyor çıkınca görücek herkes

Şimdi,şimdi vista'da kullanamayacak mıyım?Ühü,ühüüü.Vista ile uyumlu hatta benim için Vista 64 Bitle de uyumlu olması lağzım ühüü.Ne ise sağlık olsun bekleriz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Vista uyumlusunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

iyi bir çeviri oranı olmuş oyun umarım çalışmalarınızda sorun yaşamaz ve daha iyi bir sürümle bizi bu oyuna daha çok tutkun hale getirirsiniz

vista sürümünün çıkmasını ve fm2008i türkçe oynamak için sabırsızlıkla bekliyorum

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

vista için çalışmalarımız öne çıkan başka işlerimiz nedeniyle biraz duraksadı arkadaşlar size bu konuda tarih veremiyoruz
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Sağlık olsun.Çıkmasada şikayetçi olmam.Çünkü siz karşısında birşey vermeden uğraşıp emek veriyorsunuz.Biz size birşey vermediğimizden dolayı "şunu yapın, bunu yapın, bunu niye yapmıyosunuz,ne zaman çıkacak bu" gibi sözcükler söyleme hakkında sahip değiliz.Bizden hiçbir fedekârlık beklemeden böyle bir Türkçeleştirme yaptığınız için teşekkür ederim size.İyi çalışmalar.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by fyagiz View Post
    Sağlık olsun.Çıkmasada şikayetçi olmam.Çünkü siz karşısında birşey vermeden uğraşıp emek veriyorsunuz.Biz size birşey vermediğimizden dolayı "şunu yapın, bunu yapın, bunu niye yapmıyosunuz,ne zaman çıkacak bu" gibi sözcükler söyleme hakkında sahip değiliz.Bizden hiçbir fedekârlık beklemeden böyle bir Türkçeleştirme yaptığınız için teşekkür ederim size.İyi çalışmalar.
    mesajın için çok teşekkürler
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Talking

http://www.turksportal.net/fmhaber/2...zla-turkce.htm

merhabalar . bu sayfada v1,5 çıktı deniyor. ama tıklayıp girdiğimde eski v1 e yönlendirme yapıyor ?? gerçekten v1,5 çıktımı yoksa bi hatamı var ???

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

Quote Originally Posted by fokocaman View Post
    http://www.turksportal.net/fmhaber/2...zla-turkce.htm

merhabalar . bu sayfada v1,5 çıktı deniyor. ama tıklayıp girdiğimde eski v1 e yönlendirme yapıyor ?? gerçekten v1,5 çıktımı yoksa bi hatamı var ???
    evet çıktı ben güncellememi yaptım rahatım. hayırlı olsun v.1.5 umarım devamı daha güzel olacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Yeni versiyon gerçekten çok güzel olmuş, yenilikler hemen farkediliyor. Teşekkürler TSI.
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Sayfa 13 / 17 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Mesaj Yetkileri