Sayfa 15 / 17 İlkİlk ... 51314151617 SonSon
421 ile 450 arası toplam 486 sonuç

Konu: Turksportal Masaüstü 2008 İçeriği

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

bende güncellememi yaptım, teşekkürler Turksportal..
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Hayırlı Olsun Beyler ..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Vista sorunu hallolsa bizde indirebilsek

4. Default

Arkadaşlar TM 2008 Güncelleştirmelerine girdiğimde v1.6.0 var dı. Güncelledim. Ne özellikleri var bu versiyonun?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Vieri View Post
    v1.6 çıkacak bu gece %94 oranında Türkçe

Valla helal olsun abi kendi boyunuda geçmişsin 1.88
    Last edited by sanalkaos : 03.Temmuz.2008 at 10:29 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by sanalkaos View Post
    Arkadaşlar TM 2008 Güncelleştirmelerine girdiğimde v1.6.0 var dı. Güncelledim. Ne özellikleri var bu versiyonun?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Valla helal olsun abi kendi boyunuda geçmişsin 1.88
    Arkadaşım dikkat edersen daha fazla türkçe.Bu sefer %96 türkçe...
    turksportal...

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

Quote Originally Posted by PesimiSTyLa View Post
    Vista sorunu hallolsa bizde indirebilsek
    inşallah o da olacak yakında. çünkü çok ciddi çalışılıyor bu iş üzerinde.

valla bekliyoruz vistayı bi an önce çıkar inşşşş...

valla ya vista için biran önce çıksa çok güzel olur çok mutlu olurum.bende türkçe oynamak istiyorum yav
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ne zaman çıkıcak bu vista için yav bi tarih varmı ne zaman yalvarıyorum yav çıkarın artık şu v2 yi
    Last edited by uğuray1907 : 05.Temmuz.2008 at 20:59 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

sabırsızlıkla vistayı bekliyorum , inşallah en kısa sürede yayınlanır kolay gelsin

Tahminimce 4 versiyon sonra vista için çıkacak.Buda yaklaşık 2 ve ya 3 ay içerisinde demektir.

Quote Originally Posted by hakan_harputlu View Post
    Tahminimce 4 versiyon sonra vista için çıkacak.Buda yaklaşık 2 ve ya 3 ay içerisinde demektir.
    Bu arkadaşın dediği gerçekten doğru mu? Ben sırf Türkçe oynayabilmek için bu oyunu silmemiştim eğer bu yazılan doğruysa sileyim çünkü o tarihte 2009 çıkar. Yetkili biri cevaplandırırsa çok sevineceğim

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Türkçe Yazılım Ekibi dışında süreler bakımından yapılan yorumlara dikkat etmeyin lütfen, vista için uğraşıyoruz imkanlarımızın el verdiği sürece, umuyorum en kısa sürede biter... bitmese bile gelecek sezonki oyunlar içinde geçerli olacak yamaya yetişir.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Quote Originally Posted by thief27 View Post
    Bu arkadaşın dediği gerçekten doğru mu? Ben sırf Türkçe oynayabilmek için bu oyunu silmemiştim eğer bu yazılan doğruysa sileyim çünkü o tarihte 2009 çıkar. Yetkili biri cevaplandırırsa çok sevineceğim
    Mesajımdada belirttiğim gibi tahminimce.Zor iş bunun için pcme 2 işletim sistemi kurdum beklemek mantıklı değil vista için.

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

Quote Originally Posted by hakan_harputlu View Post
    Mesajımdada belirttiğim gibi tahminimce.Zor iş bunun için pcme 2 işletim sistemi kurdum beklemek mantıklı değil vista için.
    Ben de Vistayı kaldırıp XP'ye dönüş yaptım

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

1.6'yı yüklediğim zaman runtime 75 hatası alıyorum , ne yapmalıyım ?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by DeNiZ_1903 View Post
    1.6'yı yüklediğim zaman runtime 75 hatası alıyorum , ne yapmalıyım ?
    Soru: Runtime Error şeklinde bir hata mesajı alıyorum.
    Cevap: İlk olarak “C:\Program Files\Turksportal Masaüstü 2008” liveupdate.exe dosyasını çalıştırmanız gerekiyor. Dosyalar güncellendikten sonra bu hata mesajı yine çıkıyorsa izlemeniz gereken yol şu: Başlat->Çalıştır->regedit yazıldıktan sonra çıkan pencereden HKEY_CURRENT_USER\Software dosyasına geldikten sonra Turksportal.Net anahtarını silmeniz gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra Masaüstü yazılımını güncelleyip oyunu çalıştırabilirsiniz.

Aynı şey bende de oluyordu Bunu dene sorun kalmaz

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Olmuyormuş...:=) Bilgisayarda Yönetici Değilmiş Fakat daha önce yönetici olmadan açmış..Yönetici olarak girecek ..

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Quote Originally Posted by Fernando Gago View Post
    Soru: Runtime Error şeklinde bir hata mesajı alıyorum.
    Cevap: İlk olarak “C:\Program Files\Turksportal Masaüstü 2008” liveupdate.exe dosyasını çalıştırmanız gerekiyor. Dosyalar güncellendikten sonra bu hata mesajı yine çıkıyorsa izlemeniz gereken yol şu: Başlat->Çalıştır->regedit yazıldıktan sonra çıkan pencereden HKEY_CURRENT_USER\Software dosyasına geldikten sonra Turksportal.Net anahtarını silmeniz gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra Masaüstü yazılımını güncelleyip oyunu çalıştırabilirsiniz.

Aynı şey bende de oluyordu Bunu dene sorun
    kalmaz

Teşekkürler , ancak
    liveupdate.exe'yi çalıştırdığımda güncelle dediğimde '' Path/File access error'' şeklinde bir hata mesajı alıp tekrar programa dönüp runtime 75 hatası alıyorum..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sen zaten 1.6yı yüklediğin için liveuptade için uğraşma direk Başlat->Çalıştır->regedit yazıldıktan sonra çıkan pencereden HKEY_CURRENT_USER\Software dosyasına geldikten sonra Turksportal.Net anahtarını silmeniz gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra Masaüstü yazılımını güncelleyip oyunu çalıştırabilirsiniz. bunu uygula olur

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ/Çorlu

Yazılımı Vista'da kullanmak için geçici bir çözüm var mıdır ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Emeğiniz için hepinize teşekkürler ama bu oyun hataları okadar çokki bu kadar emeğe değermi Sizleri bu cesaretinizden dolayı'da tebrik ederim.

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Merhaba arkadaşlar,

Bazı arkadaşlarımız vistada oynayabilmek için v2 sürümünün çıkmasını bekliyor. Şu için v2 çıkmayacak gibi görünüyor. Programlama dilimiz platform bağımsız bir dil olmadığı için maalesef yeni teknoloji vistada sorunlar çıkarıyor. Uyumluluğunu çabalamamıza rağmen aşamadık.

Ancak ilerleyen zamanlarda programın alt yapısını dotnet'e çevirip bununla ilgili kökten bir çözüm bulacağız.

Vista kullanıcıları eğer "İngilizce oynayamıyorum, anlamıyorum ve muhakkak Türkçe oynamak istiyorum" diyorsa şuan için önerebileceğim tek seçenek sanal bir XP işletim sistemi kurup ondan oynamanız.

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Oğuzcan GFB View Post
    Emeğiniz için hepinize teşekkürler ama bu oyun hataları okadar çokki bu kadar emeğe değermi Sizleri bu cesaretinizden dolayı'da tebrik ederim.
    Rica ederiz ama hatalar bilgisayarınızda kurulu diğer bazı programlardan, oyununuzun orjinal olmamasından veya işletim sistemi ayarlarınızdan kaynaklanıyor.

Temiz bir XP de yama oldukça sorunsuz çalışıyor.

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ/Çorlu

Vista yüklü iken nasıl Xp'yi kurabileceğimizi anlatan bir rehber yaparsanız sevinirim... Çok şey istiyorum ama

İnternette aradım ama bulamadım...

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

Microsoft Viirtual PC veya VMWARE isimli yazılımla xp'yi vista üzerinde kullabilir ve oyuna oradan girebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

%99 türkçe yama çıkıcak mı ?? iyi çalışmalar..
    Şu kaldırımda resmin olsaydı
    Eğilip öperken görenler, Varsın dileniyorum sansaydı

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederiz.İndirenlerede hayırlı olsun rahat rahat oynayın çünkü ben oynayamıyorum

Bu yamanın vista için olan sürümü'nün çıkacagı belirli bir tarih varmı
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

28. Default

Emeği geçen arkadaşların ellerine sağlık.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Turksportal Çeviri ekibine sonsuz teşekkürler gerçekten insan üstü bir şey yapmışlar. Gayet de güzel olmuş ne dediklerini anlıyoruz ne yazdığını okuyoruz. Oyundan zevk alıyoruz. Emeğinize sağlık..

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

Quote Originally Posted by CheD EvanS View Post
    %99 türkçe yama çıkıcak mı ?? iyi çalışmalar..

Çıkacak pek yakında.

Quote Originally Posted by Alicanfmfan
    Arkadaşlar hepinize teşekkür ederiz.İndirenlerede hayırlı olsun rahat rahat oynayın çünkü ben oynayamıyorum

Bu yamanın vista için olan sürümü'nün çıkacagı belirli bir tarih varmı
    Ben de Vista kullanıcısıydım ama XP'ye bir an düşünmeden dönüş yaptım ingilizce oynayabilecekken yine de anadilimde oynamak istedim. Bence sen de XP'ye dönüş yap.

Sayfa 15 / 17 İlkİlk ... 51314151617 SonSon

Mesaj Yetkileri