Sayfa 17 / 17 İlkİlk ... 7151617
481 ile 486 arası toplam 486 sonuç

Konu: Turksportal Masaüstü 2008 İçeriği

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

eğer bu site olmasa nerden bu oyunu bu kadar sürekli oynucam bilmem... hertarafta türkçe yama var ama yarım yamalak insan belli bir süre sonra sıkılıyor ing. bilmediği için moralı bozuluyor insanın, soğuyorsun oyundan en çok zevk aldığım oyun fm 2008 çünkü türkçe , bugünkü kadrolara göre ayarlamalar yapılırsa iyi olur zevkle oynarız...

2. Default

merhaba, program ile ilgili bir problemim var.

normal exe ile oyunu türkçe açamıyorum.bunun yüzünden oyunu pencere modunda oynayamıyorum.kısayola gerekli yazıyı yazsamda olmuyor.bu konuda ne yapabilirim ?

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Quote Originally Posted by fugiboy View Post
    merhaba, program ile ilgili bir problemim var.

normal exe ile oyunu türkçe açamıyorum.bunun yüzünden oyunu pencere modunda oynayamıyorum.kısayola gerekli yazıyı yazsamda olmuyor.bu konuda ne yapabilirim ?
    normal exe ile oyun zaten Türkçe olarak açılmaz ki.

Madem destek vermiyorsunuz artık o zaman dil dosyalarını verin bizlerede masaüstü yazılımından bağımsız bir şekilde fm 2008'i cista ve windows 7 de oynayabilelim Türkçe olarak.Bu kadarını çok görmeyin lütfen...

Lütfen dil dosyasını yada v2 sürümünü yayınlayın.

Thumbs up

Quote Originally Posted by Lejon View Post
    Madem destek vermiyorsunuz artık o zaman dil dosyalarını verin bizlerede masaüstü yazılımından bağımsız bir şekilde fm 2008'i cista ve windows 7 de oynayabilelim Türkçe olarak.Bu kadarını çok görmeyin lütfen...
    Aynen katılıyorum Wın7 de oynayamıyoruz Lütfen yardımcı olunuz.
    Sevgiler..

Sayfa 17 / 17 İlkİlk ... 7151617

Mesaj Yetkileri