Sayfa 4 / 17 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 486 sonuç

Konu: Turksportal Masaüstü 2008 İçeriği

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Oyunu Türkçe oynamamama rağmen Türkçenin FM2009'da olabileceğini duymak bile gurur verici bir olay.Ellerinize sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

fm 2009 turkcemı olucak?eger oyleyse yıllardır bekledıgımız sey olucak demektır butun ekıbı tebrık etmek ısterım....2 sene onceye kadar kuralları bıle aktaramazken sımdı oyun turkce olucak

Quote Originally Posted by RIDVAN TLM View Post
    fm 2009 turkcemı olucak?eger oyleyse yıllardır bekledıgımız sey olucak demektır butun ekıbı tebrık etmek ısterım....2 sene onceye kadar kuralları bıle aktaramazken sımdı oyun turkce olucak

Turksportal Başarısı

Ayg.22 Fun Club's

Quote Originally Posted by RIDVAN TLM View Post
    Bunda şaşılacak ne var anlamadım. Her sene olduğu gibi seneye de, ondan sonraki sene de, sonraki senede FM Türkçe çıkacak. Ta ki yöneticiler bu işten sıkılıp bırakana kadar ama ben böyle birşeyin olacağını sanmıyorum.

Heves kırmayayayım ama şuan 2010 oyunu için görüşmeler devam ediyor bildiğim kadarıyla..2oo9'da turksportal tarafından yapılacak yama sayesinde dil Türkçe desteği kullanacağız.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Türkçe yama bugün Tüm Fm severlerin beğenisine sunuluyor..

Bugün çıkacak çünkü 3-4 gün içerisinde yazıyor forumda ,
    ayın 25.inde beta testleri yapılmaya başladı...

Akşama yeni bir takım ile harika bir giriş için heyecanlanıyorum..

Bitanesin Turksportal !!

Yine sizin sayenizde fm2007'nin tr dosyasını alıp yarım yamalakta olsa tr oynuyordum , bu kadar büyük çeviri sanırım fm tarihinde bir ilk ... (cm demiyorum)

Allah razı olsun .. İşleriniz hep rast gitsin...
    kiminin parası , kiminin duası

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Quote Originally Posted by heavy86 View Post
    Türkçe yama bugün Tüm Fm severlerin beğenisine sunuluyor..

Bugün çıkacak çünkü 3-4 gün içerisinde yazıyor forumda ,
    ayın 25.inde beta testleri yapılmaya başladı...

Akşama yeni bir takım ile harika bir giriş için heyecanlanıyorum..

Bitanesin Turksportal !!

Yine sizin sayenizde fm2007'nin tr dosyasını alıp yarım yamalakta olsa tr oynuyordum , bu kadar büyük çeviri sanırım fm tarihinde bir ilk ... (cm demiyorum)

Allah razı olsun .. İşleriniz hep rast gitsin...
    kiminin parası , kiminin duası
    yama bugün mü çıkcak?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yani eğer herşey yolunda giderse bugün çıkacak
    çünkü 25.inde 3-4 gün denildi..
    bugün ayın 29'u 4.gün bugün

9. Default

Ne zaman normal üyelere açılacak lütfen bir ip ucu
    (-_-)Bu arada;
    Gerçekten bizler için verdiğiniz bu emeğin karşılığını hem bu hemde gerçek dünyada alacaksınız.Hepiniz çok sağol.
    Last edited by sanalkaos : 29.Mayıs.2008 at 12:17

Arkadaşlar yama bugün çıkmayacak büyük bir ihtimal. Yöneticiler lafın gelişi olarak "3-4 gün daha bekleyin." dedi. Yamayı geç çıkarmaları onlar için keyfîlik değil, çünkü yamada ki problemleri düzeltmeye çalışıyorlar, bize sorunsuz bir yama çıkartma uğraşındalar. Lütfen biraz da 'Teknik Problemler' başlığına bakın.

Nesil
    2006

Lütfen, özel mesaj veya msn yolu ile benden yamayı istemeyin. Bunu kendi adıma belirtmek istedim.

Evet, bana da "Kulüp üyesi misin?" gibi sorular geliyor, bekleyin abi biraz daha.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Bekliyoruz zaten herşeyin hayırlısı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yamanın çıkmasını dört gözle bekliyorum..

Teşekkürler Türksportal

3,4 kadar gün geçirdik bekliyoruz artık Resmi bir ağızdan açıklama bekliyoruz

HeyecanLa bekLiyoruz...

1 Haziran'da sunulur bence

arkadaslar belki agır bir eleştiri ama sormak istiyorum daha önceki fm serilerinde oyun çıktıktan en fazla bir ay sonra yama çıkarılıyordu ama simdi turksportal o zamankine göre daha üstün kosullara sahip olmasına ragmen bir yama çıkarılamadı acaba fm 2009 çıktıgında mı biz bu oyunun türkçesini oynayabilecez?
    Merak ediyorum ben eski turksportalı bu turksportala tercih ediyom

Quote Originally Posted by Ottoman_2327 View Post
    arkadaslar belki agır bir eleştiri ama sormak istiyorum daha önceki fm serilerinde oyun çıktıktan en fazla bir ay sonra yama çıkarılıyordu ama simdi turksportal o zamankine göre daha üstün kosullara sahip olmasına ragmen bir yama çıkarılamadı acaba fm 2009 çıktıgında mı biz bu oyunun türkçesini oynayabilecez?
    Merak ediyorum ben eski turksportalı bu turksportala tercih ediyom
    kardeşim sen hiç yazılanları okumadın mı? fm 09 da en fazla 1 ay içerinde yama çıkacak üstelik hazırlanan yamanın oldukça geniş bir türkçeleştirme olduğunu bilmiyormusun? yama hazır ancak şuan deneniyor biz oyuna türkçe yi orjinalden koymadan bahsediyoruz artık sen hala yamadasın...

kardesim fm 09 türkçe olur olmaz ayrı benim yazdıgımı dikkatli okusaydın ben orada fm 2009 dan deil fm 2008iden bahsediyom ayrıca diyorum ki turksportal sirketlesmeden önce de oyunu en az hata ile oynanan patchler vardı ama turksportal şirketleştikten sonra yamanın çıkması daha erken olması gerekirken oyun çıkalı aylar olmasına ragmen bir yama yok bende bu yüzden dedimki fm 2009 çıktıında fm 2008in türkçe yamasını mı yayınlayacaklar

Yama Haftasonu çıkacak....

ottoman arkadasim simdi sana soracagim sorular var...
    1) Ceviri ekiplerinin nasil kuruldugunu biliyor musun?
    2)Her sene ayni ceviri ekibi kaldigini mi dusunuyorsun?
    3) SI dil dosya formatlarini degistiriyor bu degistiginde dil dosyasinin oyuna aktarilmasinin nasil oldugunu biliyor musun?
    4) Sirkertlesme surecinde neler yasandigini biliyor musun?
    5) FM 2009 un cikmasina ne kadar var farkinda misin??

Suanda dikkat ettiysen ceviri %89larda ama yayinlanan yama %82 bu da proglama kisminda bazi engellerle karsilasildiginin gostergesidir

buarak belki çeviri ekipleri deişiyor olabilir ama mademki şirketleşildi birşeylerin daha hızlı olması gerekmez mi
    benimde size birkaç sorum olacak
    birincisi eskiden cevirmenler gönüllü olarak yada şimdikinden az bir ücretle mi çalısıyordu
    sonuçta o adamlar neden elde tutulamadi
    ha evt çeviride hatalar olabilir ama eger turksportal herkese açık bir site ise yama da herkesin hakkı deil mi
    o hatalar çıkarılacagını söylediginiz ikinci yama ile giderilebildigine göre birinci yama herkese açık olamazmıydı mademki birinci yamada hata var neden yayimlandi o zaman
    eskiden çıkan yamalarda da hata vardı ama bir sonraki yamalar ile gideriliyordu
    ee zaten fm 2009 çıkmasına çok oldugunu biliyorum fakat ben bu kadar beklelmekten usandıgım için böyle bir yorumda bulundum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ha bir soru daha diyorsunuz ki oyun %89 türkçelesti geçen senelerde çıkarılan yamalar %kaç türkçedydi
    Last edited by Ottoman_2327 : 29.Mayıs.2008 at 17:29 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

benim sorularima cevap vermedin ama neyse ben seninkilere veriyim...
    1) Biz gonullu calisiyoruz eskiden cevirenlerden sence kac tanesi kaldi hepsi isin zorlugu ve agirligindan cekip gittiler eski ekipten ben ilhan ve tabiki volkan abi kaldi. geriye kalan arkadaslar birakip gitti bu gorevi kaldiramadi..
    2)Artik sponsor oldugu icin hatasiz olmali yani mukemmel is yapmaliyiz hicbir sirket hata kabul etmez calistiysan bunu bilirsin.. Yoksa yine eskisi gibi hata olan yamalar cikarirdik zaten bu yamada da hatalar olcak ama eskisinden az
    3) Beklemekten usandiysan yapacagim birsey yok.. Daha iyisi yapabiliyorsan buyur gel yap ve daha cabuk cikart.
    4) Programlama denen sey ne kadar zor oldugunu bilmedigini dusunuyorum cunku bilseydin yukarida sordugum 3. soruya cevap verebilirdin.
    5) Oncelikli amacimiz hatasiza yakin yama cikarmak ve v1in bu sekilde olmasi icin test ediyoruz. Normalde yoneticiler test ediyordu bu sefer bu test asamasini kulup uyelerinede actik test asamasi bitince herkes oynayacak
    6) Bunu soylemekten hoslanmasamda bu isi istesek yapmayiz 5 lira kazancimiz olmadigi bu isi yapiyoruz ama yok 2009 cikacak artik vs gibi ithamlarda bulunma luksunu goruyorsunuz kendinizde. Bu tr icin herkesten 10 ytl talep etsek kim ne diyebilir?
    7) Sirketlesme ve sponsor bulma surecinde zaten cevirilere devam edildi ama sponsor bulmanin bu isi okadar hizlandirmasi ne kadar mumkun tartisilir

yapacağımız son şey Turksportal ı eliştirmek herkes elinden geldiğinin fazlasıyla çalışıyor kaç ay sabrettinde yamanın çıkmasına birkaç gün kala mı dertlendin merak ediyorum eleştiride mutlaka olacak da yamanın geç çıkmasını eleştirmek yanlış herkesin kendine ayırdığı bir zaman var sonuçta...

fm 2007 v2.1 %82.7 oraninda turkceydi. suanda %89 a ulastik ve insallah fm 2009 cikmadan bu orani %99 yapicaz

Birde anlamadigim bu siteye 2006dan beri uyesin bugun haric attigin mesaj sayisi 1.. bu site icin ne yaptin ne paylastin ne yazdin ki bir geri donus bekliyorsun

Quote Originally Posted by Burak Duran View Post
    Birde anlamadigim bu siteye 2006dan beri uyesin bugun haric attigin mesaj sayisi 1.. bu site icin ne yaptin ne paylastin ne yazdin ki bir geri donus bekliyorsun
    Cidden ya o ne öyle?!?!?!?!?

ama şu var yazar grubundan haberi olmayabilir benim daha yeni haberim oldu neyse size minnettarız biz (normal üyeler )ne zaman indireceğiz türkçe yamayı haftasonu mu indireceğiz

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

Quote Originally Posted by oguzyumak View Post
    Bunda şaşılacak ne var anlamadım. Her sene olduğu gibi seneye de, ondan sonraki sene de, sonraki senede FM Türkçe çıkacak. Ta ki yöneticiler bu işten sıkılıp bırakana kadar ama ben böyle birşeyin olacağını sanmıyorum.
    ben onu solemedım...yanı oyuna ek bı yama cıkarılmadanmı turkce olucak dırek 2009...

Sayfa 4 / 17 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri