Sayfa 5 / 17 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 486 sonuç

Konu: Turksportal Masaüstü 2008 İçeriği

Hmmm ben yanlış anlamışımı o zaman, pardon. Bende sormuştum, yöneticiler SIGames ile görüşmelerini sürdürüyorlarmış ve 2009 veya 2010'da oyuna resmen Türkçe'nin sokulma olasılığı hiçte az değilmiş.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by RIDVAN TLM View Post
    ben onu solemedım...yanı oyuna ek bı yama cıkarılmadanmı turkce olucak dırek 2009...
    Sanırım yama olucak yine fakat 2010 için uğraşıyorlardı.Kolay iş değil tabiki.

Hala çıkmadı mı ?

Quote Originally Posted by badimadi View Post
    Hala çıkmadı mı ?
    biraz daha sabır arkadaşlar

Ayg.22 Fun Club's

Türksportal a teşekkürler yıllardır fm yi biraz daha zevkli hale getirdiler.
    Ancak tek istediğim bu 3-4 günün çok fazla uzamaması yaptığınız işin zor olduğu ortada sonuçta siz eğitim gören ya da çalışan insanlarsınız ütün vaktinizi buna ayıramazsınız ama yaklaşık 4-5 ay önce türkçe fm çıkıyor dendi.Daha yeni çıkıyor.Benim yakınmam çıkmamasına değil.Sadece çıkıcak denipte çıkmamasına.
    Tabi ki kulüp üyelerinin önce faydalanması çok normal.Onlar bu sitenin dahada ileri gitmesi için katkıda bulunuyorlar.Onların önce kullanması hakları ve bizim için iyi yani onlar hataları bulacaklar ve bizde daha az hatalı bir Türkçeleştirmeyle oynayazağız.
    Ama dediğim gibi bu iş fazla uzamasın zaten 2009 a şurda max 4 ay var 6-7 aydır Türkçe beklioruz zaten 4 ay fazla koymaz bize.
    Bu yamayı hatta yama demiyelim programı bizlere sunan Türksportal yetkililerine tekrar çok teşekkürler.Herşeye rağmen bize daha ii bir fm keyfi yaşatmak için çalışmanız çok güzel.Alllah yardımcınız olsun.

Cikacak denipde cikmamasinin bir cok nedeni var sponsor proglamlama vs. ama dedigimiz gibi bu sene boyle aksadi ama seneye daha iyi bir programla karsiniza cikacagiz insallah

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

İnş. tek temmenimiz zaten

Bence 1 Haziran'da Herkese açılacak.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tamam arkadaşlar , tartışma çıkararak çevirmen arkadaşlarımızın zamanını almayalım..Ayrıca morallerini de bozmayalım..
    Herkes gibi bende istiyorum bu akşam oynamayı..Hatta yoldayken hayaller kuruyordum belki açılmıştır tüm kullanıcılara diye..

Ama dediğim gibi , onlar olmasaydı biz , bi çoğumuz continue game diyerek oyuna sürekli devam edicektik..hiçbişi anlamadan..

ah be ana sayfa dan kezmanın haberi gitmiş, kesinyazılım tüm kullanıcılara açıldı dedim ki açılmamış.. Neyse az kalmıştır açılmasına herhalde Herkesin emeğine sağlık
    Last edited by noun : 29.Mayıs.2008 at 23:19

Her geçen gün lehimize arkadaşlar, olaya böyle bakın. Boşuna beklemiyoruz, programdaki hatalar giderilmeye çalışılıyor.

bi sorum olacak.. acaba şu an klüp üyelerinin yaptıgı testler sonucu bulunan hatalar v1'e mi yoksa v2'de mi degisiklige sebep olucak? Eger v2'de yapılcaksa bu duzeltmeler yamanın 4 gun kadar once cıktıgını da dusunursek - büyük ihtimalle tüm klup üyeleri şu an indirmiştir. - hala normal üyelerin bekletilmesi nedendir? Şimdiden teşekkürler..

v1 de degisiklige sebep oluyor herhalde okadarini dusunuyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Öncelikle herkese selam ,

Kulüp üyesi olmayan arkadaşlar dertlerinizi anlıyorum ama az daha sabır..
    Eğer çeviri hatalarına bakarsanız benim yazılarımı görürsünüz , ben gerçekten tüm ekibe elimden geldiğince çeviri hataları hakkında yardım etmeye çalışıyorum onlarda aynı şekilde size bu yamayı hatasız şekilde sunmaya çalışıyorlar tüm güçleriyle, lütfen onlara saygı duyalım ve bizlere bu imkanları verdiği için teşekkür edelim..

Ayrıca sabredemeyen veya ekibe yardımcı olmak isteyen arkadaşlar varsa 20 YTL gibi bir ücrete 1 yıllık kulüp türksportal üyesi olabilirsiniz..
    Şu kaldırımda resmin olsaydı
    Eğilip öperken görenler, Varsın dileniyorum sansaydı

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Eğer bu yama çıkarsa nasıl olcak Beta mı ?

Yok yahu niye beta çıksın, versiyon 1 ve % 82 Türkçe olarak çıkacak. Versiyon 2'de ilerleyen ay veya aylarda çıkacak. Yalnız hemen "O zaman FM 2009 çıkıyor zaten." gibi yorumlar yapmayalım. Çünkü; bu çevirilerin faydası 2009'da da görülecek.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

sırf bu yüzden FM oynamıyorum proğramı kurduktan sonra yeni bir kariyer açıcamda

abicim artik gelsin su yama gece ruyalarima girmeye basladi))

Quote Originally Posted by fuko5 View Post
    abicim artik gelsin su yama gece ruyalarima girmeye basladi))

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by CheD EvanS View Post
    Öncelikle herkese selam ,

Kulüp üyesi olmayan arkadaşlar dertlerinizi anlıyorum ama az daha sabır..
    Eğer çeviri hatalarına bakarsanız benim yazılarımı görürsünüz , ben gerçekten tüm ekibe elimden geldiğince çeviri hataları hakkında yardım etmeye çalışıyorum onlarda aynı şekilde size bu yamayı hatasız şekilde sunmaya çalışıyorlar tüm güçleriyle, lütfen onlara saygı duyalım ve bizlere bu imkanları verdiği için teşekkür edelim..

Ayrıca sabredemeyen veya ekibe yardımcı olmak isteyen arkadaşlar varsa 20 YTL gibi bir ücrete 1 yıllık kulüp türksportal üyesi olabilirsiniz..
    ya tamam tam destek ama bizde no kredi kartı
    Last edited by animals_wolf : 30.Mayıs.2008 at 01:43 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Bu gecede bitti artık napalım. umutlarımızı yarına taşıdık.

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

halaaçık değil hadi tsi

22. Default

Sayın Türksportal emektarları halk sabırsızlanıyor sizden bir hareket bekliyor bu yama ne zaman çıkacak günlerdir gözüme uyku bile girmiyor ya. 2011 kariyerimi bıraktım bu yama için ama pişman oldum. Çıkana kadar bırakmasaydım diye. Ne zaman çıkacak bir bilgisi olan lütfen söylesin.

Bu arada yüm TSİ yöneticilerine teşekkürlerimi sunuyorum bizlere bu programı hazırladıkları için...

gerçekten iyice sabırsızlanmaya başladım..ben de bazı arkadaşlar gibi kariyerimi sildim yeni kariyer için türkçe yi bekliyorum.
    bu arada bütün çeviri ekibine teşekkürler karşılıksız hizmetleri için...

24. Default

İnşallah kısa bir zamanda çıkar ve inşallah bu program Fm 2009 a da uyumlu olur ya da inşallah FM 2009 da orjinal olarak kullanılır...

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Her geçen gün yamanın biraz daha iyi olacağını gösteriyor. Yama, biz üyelere sunulduğunda Vista uyumlu olacak mıdır?

Vista uyumu ancak v2 de olacak cunku baya karisik bir durum uyum saglanamadi bir turlu insallah v2 ye yetisecek

inş bugün çıkar artık ya lütfen

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

İnşl. En Yakın zamanda çıkar..Acayip Sabırsızlanıyorum.Kariyerimi bıraktım artık türkçe yama çıkınca açıcam bi tane..

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

çıkmaz boş boşuna bıraktık kariyerleri

Quote Originally Posted by Mesajlar View Post
    çıkmaz boş boşuna bıraktık kariyerleri
    bençe artık bugün çıkar hem sen bu çalışma karşılığında ne verdin ki para,emek... hangisi

Sayfa 5 / 17 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Mesaj Yetkileri