Sayfa 7 / 17 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
181 ile 210 arası toplam 486 sonuç

Konu: Turksportal Masaüstü 2008 İçeriği

1. Default

Çıkmasını iple çekiyorum

Quote Originally Posted by noun View Post
    ah be ana sayfa dan kezmanın haberi gitmiş, kesinyazılım tüm kullanıcılara açıldı dedim ki açılmamış.. Neyse az kalmıştır açılmasına herhalde Herkesin emeğine sağlık
    Bende öyle zannettim

çıkacak çıkacak az kaldı

Ayg.22 Fun Club's

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yama yapımında emeği geçen herkeze teşşekür ederim ama artık yayınlayın nolur. Tam 8 gün oldu yama çıkalı

Quote Originally Posted by __Trex__ View Post
    beni yanlış anlamayın ben bekliorum şahsım adına da. işte aradan çıkıor kimleri sitemde bulunuo kimileri daha ii yapacakmış gibi laf sölüor kimileri TDK başkanı oluweriyor açıkcası laf kalablaığı oluyor benimki sadece size bi öneri yani gerisi size kalmış ben fikrimi söliim dedim saygılar.

Konu ile ilgisiz mesaj yazmayım dedim ama lütfen hoş görün. Bir arkadaşımız Türkçe yi düzgün kullanalım demiş ve bende bir öğretmen olarak buna çok dikkat ederim bu arkadaşımız ise hem Türkçe dilimizi çok çok kötü kullanmış hemde o arkadaşa bunla ilgili söz söylemiş. Lütfen yetkili arkadaşlarım Türkçe yi böyle kullanan arkadaşların mesajlarını silin veya yayınlamayın biz yazar grublu sisteme niye geçtik daha faydalı yorumlar daha seviyeli sohbet daha seviyeli insanlar.. Tekrardan herkesten özür dilerim sadece belirtmek istedim.. Teşekkür ederim.

kosarak eve geldım cıkmıstır dıe ama yıne husranlar ıcınde bakıyorum sayfaya

umutları önümüzde ki günlere taşıdık heyecanla bekliyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Fm 2008 Türkçe yakında adlı başlık 2-3 ay önce çıkmıştı.1 gün daha bekleriz sorun olmaz.
    Last edited by Her026 : 31.Mayıs.2008 at 11:00

yahu çıksın artık ya sınavlarım başladı sırf bubnun için açıyorum pc yi sonrada kalkamıyom başından bu fm yüzünden üniversite sınavına 2 defa girdim

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

hadi TP senden bugün iyi haberler bekliyoruz...!!!

inşallah bugün veya yarın çıkar acayip sabırsızlandım oynamak için

acaba düzeltmeler ne durumda artık cok sabırsızlandık....

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Merhaba arkadaşlar

Bazı mesajlarda "Türkçeyi doğru kullanma" ile ilgili tartışmalar görüyorum. Bu farklı ele alınması ve burada tartışılmaması gereken bir konu.

Bir arkadaşımızın Türkçesinin bozukluğu ile ilgili iki ayrı düşünce geliştirebiliriz. ilki yurt dışında yaşıyordur ve bu yüzden bozuk bir aksanla yazıyordur, diğeri ise Türkiyede yaşıyordur ama Türkçe cümleler yazmak yerine gençlerin arasında popüler olan konuşma tarzı "msn konuşmaları ile" yazıyordur.

Biz Türkçeyi doğru kullanmayı destekleyen bir topluluğuz. Bunun için de elimizden geleni yapıyoruz. Bilmediğimizden dolayı bir kelimeyi yanlış yazabiliriz, bunu ayılamayız ya da kızmayız ama alfabemizde olmayan harflerle olanları yer yeğiştirip yazarsanız buna müdehale ederiz. "v" yerine "w" yazmak gibi...

Burada yazdıklarımızı okursanız forumdaki mesajlarınız silinez ya da uyarılmazsınız. Böylece daha düzgün, daha anlaşılır bir Türkçe ile bilgi paylaşımı yapmış oluruz ve böylece de iş & özel hayatınızda da daha ciddiye alınmanıza vesile olmuş oluruz.

Not: Bu, konu içerisine küçük bir bilgilendirmeydi. Lütfen cevap yazıp konuyu daha da dağıtmayalım. Okuyup üzerimize düşeni almamız yeterli
    olacaktır.

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Hastahanedeydim çabuçak eve geldim bakıyım yama çıkmışmı diye fakat yok

[[[[[not]]]]]:: "x" ve "v" tuşları arasındaki klavye tuşum çalışmağı için "ç" olarak yazıyorum .

15. Default

Yarına kaldık galiba, neyse iyi olsunda ne zaman olursa olsun.

Artık birileri bi bilgi versin şu gün çıkacak bu gün çıkacak diye ... Her gün insanlar büyük bir umutla geliyorlar buraya ... Deyinki bilmem ne günü yayınlanacak bizde o gün gelip bakalım... Veya deyinki sadece özel üyelerimize olacak sizlere yayınlamayacağız bizde beklemeyelim... Lütfen artık

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by isocan4444 View Post
    Artık birileri bi bilgi versin şu gün çıkacak bu gün çıkacak diye ... Her gün insanlar büyük bir umutla geliyorlar buraya ... Deyinki bilmem ne günü yayınlanacak bizde o gün gelip bakalım... Veya deyinki sadece özel üyelerimize olacak sizlere yayınlamayacağız bizde beklemeyelim... Lütfen artık

Biz yazmaktan bıkmadık, sizde bıkmadınız. Madem bu kadar merakLısın bir kaç sayfa geriye git açıkLamaLara bir göz at istersen ? Zaman vermeyeceğimizi daha kaç kez söyLemek zorundayız ki ?
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Exclamation

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Biz yazmaktan bıkmadık, sizde bıkmadınız. Madem bu kadar merakLısın bir kaç sayfa geriye git açıkLamaLara bir göz at istersen ? Zaman vermeyeceğimizi daha kaç kez söyLemek zorundayız ki ?

doğru diyor
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Türksportalda bazı ajanlar bulunmaktadır ve el altından masaüstü yazılımını dağıtmaktadır banada yolladılar rapid.çom a atmışlar anlaşılmasın diye fm2008 yerine tm2008 yazmışlar lütfen biri buraya baksın bi bu ajan .....uAmurat91..... dır bana özel mesaj atarak msn adresini verdi ve link attı !!
    Last edited by fearless35 : 31.Mayıs.2008 at 16:28 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nasıl ya :s

basbaya adam link atıyor türksportal masaüstünün indiriyorsun

Yöneticilere bildir o zaman bu konuyu...

hiçbiri çevrimiçi değil ki yazdım koskoçaman daha ne yapıyım !

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Keşke özelden bildirseydin şimdi sana mesaj atarlar ''abi banada gönder diye''

yok ne yapalım

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by fearless35 View Post
    doğru diyor
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Türksportalda bazı ajanlar bulunmaktadır ve el altından masaüstü yazılımını dağıtmaktadır banada yolladılar rapid.çom a atmışlar anlaşılmasın diye fm2008 yerine tm2008 yazmışlar lütfen biri buraya baksın bi bu ajan .....uAmurat91..... dır bana özel mesaj atarak msn adresini verdi ve link attı !!
    Bi bu eksikti..
    Şu kaldırımda resmin olsaydı
    Eğilip öperken görenler, Varsın dileniyorum sansaydı

Arkadaslar bu sahisla ilgilenilicektir lutfen boyle sahislara guvenerek onlarin prim elde etmesine izin vermeyiniz

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Neden ki?...

Cunku belli bir zaman yok sorunsuz oldugunda cikacak ben sana bugun derim sorun cikar cikartamayiz sonra niye cikmadi dersiniz

Exclamation kanıt !

işte kanıt ! ::

sagol bu arkadasla ilgilenilecektir

Sayfa 7 / 17 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Mesaj Yetkileri