1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Trabzonspor için taktik lütfen

Exclamation Trabzonspor için taktik lütfen

arkadaşlar herkes fb milan vb. takımlardan konuşuyo acaba aranızda daha mütevazi anadolu klübü olan trabzonspora bi taktik buldumu lütfen yardım trabzonspora bi taktik bulun lütfen herkese şimdiden teşekkürler (TEŞEKKÜRLER TURKSPORTAL.NET)

Nesil
    2006

Öyle bi taktik yok be. 352 derim ben szyomwak ın yanına iki tane iyi dmc koy gerisine karışma.

ilgilendiğin için saol ama yinede bana daha iyisi lazım

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by CeM_85
    ilgilendiğin için saol ama yinede bana daha iyisi lazım
    Bak tamam sana bir güzellik yapıyım.Programfiles taki taktikleri kopyala belgelerimdeki taktiklere yapıştır.Ondan sonra oyunda kayıtlı taktiklerdeki 352 yi al.Kanatları aczık ileri sür.Sür derken ok çıkart.Ondan sonra baçarısız olursan ben burdayım.

trabzonspora iyi bi taktik linki b****a kadar trabzonspora ambago koycam onunla oynamıyacam dünya varmış bee nerde benim GALATASARAYIM...

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

trabzonspora iyi bi taktik linki b****a kadar trabzonspora ambago koycam onunla oynamıyacam dünya varmış bee nerde benim GALATASARAYIM...
    Aşağıdaki linkte yayınladığım paket içerisinde her takıma uygun taktik bulabilirsin...

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=5577

bu taktikleri indirdim demirhan saol sence hangi taktik trabzonspora gider ilgilendiğin için saol

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Default ..

trabzonspor mütevazi bir anadolu klubu deildir..

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

bu taktikleri indirdim demirhan saol sence hangi taktik trabzonspora gider ilgilendiğin için saol
    Pakedin içerisine "4-1-2-2-1 Ofans ve Defans" adında bir taktik koydum o taktik fazlasıyla işini görür...

Kardeş ts ye szymek jun fatih ten maksimum yararlanabileceğin bi taktik 4 lü defans 3 mc 1 amc ve iki forvet ben denedim chammpionlar liginde ç final yaptım transfersiz bi dene ayarlar sana kalmış amamc lerin ayağında top tutmasın fazla yeterli..

Mesaj Yetkileri