1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Determination - Flair - Technique

Nesil
    2006

Default Determination - Flair - Technique

Eğer bu üç özellik 15 in üzerindeyse bu adamın tek bacağını bağlayın yine gol atar.Ortasaha için derim ben.Bu üç özellik diş macunu gibi 3 lü koruma sağlar.Bembeyaz dişler(çok müthiş goller),mis gibi bir ağız kokusu(Egzantrik hareketler),çürümelere karşı engelleme(kötü giden maçı çevirme).Bi de misvaközlüsü çıktı bunların .
    96 dan beri oynuyorum.10 yıl oldu dile kolay...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by fatihaz1980
    Eğer bu üç özellik 15 in üzerindeyse bu adamın tek bacağını bağlayın yine gol atar.Ortasaha için derim ben.Bu üç özellik diş macunu gibi 3 lü koruma sağlar.Bembeyaz dişler(çok müthiş goller),mis gibi bir ağız kokusu(Egzantrik hareketler),çürümelere karşı engelleme(kötü giden maçı çevirme).Bi de misvaközlüsü çıktı bunların .
    96 dan beri oynuyorum.10 yıl oldu dile kolay...
    Allahım sen bana sabır ver...Allahım sen bana sabır verrrrrrrrr...

yok yok şaka bir yana güzel konu dediğine katılıyorum.örnek: midfield mareşal de rossi

peki defensive peşmerge ali eren in bu özellikleri hepsi 1 ile 3 arası.ama oda bunları yapıyor.müthiş goller(kendi kalesine)egzantrik hareketler(tekmeye kafasını sokmak)maçı çevirme(bjk 3-0 önde maç 3-3 bitiyor)

buna bir açıklaman varmı
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by koray_capello
    Allahım sen bana sabır ver...Allahım sen bana sabır verrrrrrrrr...

yok yok şaka bir yana güzel konu dediğine katılıyorum.örnek: midfield mareşal de rossi

peki defensive peşmerge ali eren in bu özellikleri hepsi 1 ile 3 arası.ama oda bunları yapıyor.müthiş goller(kendi kalesine)egzantrik hareketler(tekmeye kafasını sokmak)maçı çevirme(bjk 3-0 önde maç 3-3 bitiyor)

buna bir açıklaman varmı
    Sen bizi geçtin helal olsun.Çok flamboyant bir espri olmuş. Yarıldım.

Nesil
    2004
    Yer
    İzmir / İstanbul

Flair ile technique pek baktığım özellikler değil. Onlara gelene kadar bir dolu önemli özellik var.

Orta saha için baktığım özellikler ise:

Passing, Teamwork, Workrate. İlk 3'ü bunlar. Ki bunlar mantıken ORTA SAHA için çok önemli.

Daha sonra Dribbling, Creativity, Acc., Pace, Crossing v.b. gibi özellikler önemli bence.

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Eğer defansif bir orta saha bakıyorsam:

work rate, teamwork, determination.......

Eğer ofansif orta saha bakıyorsam:

Creativity, passing, Crossing, First Touch, flair.....

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Kerim Kerimov
    Flair ile technique pek baktığım özellikler değil. Onlara gelene kadar bir dolu önemli özellik var.

Orta saha için baktığım özellikler ise:

Passing, Teamwork, Workrate. İlk 3'ü bunlar. Ki bunlar mantıken ORTA SAHA için çok önemli.

Daha sonra Dribbling, Creativity, Acc., Pace, Crossing v.b. gibi özellikler önemli bence.
    Tabiki ilk önce bunlara bakma.Ama bunlar yüksekse yetenekli futbolcudur.Unutma ronaldinho da orta saha gravesende ortasaha.Aradaki fark yetenektir.Biri 90 dakka köpek gibi koşar.Biri durur durur 2 dkkada maçı alır.Her takıma lazım bir tane Sergen

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

sanırım arkadaş yartıcı ve yetenekli oyuncuları anlamak için bu özelliklerden bahsetmiş. Evet bu özelliklere sahip bir oyuncu varsa gerçekten oyunda etkilidir.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir Çarşı

Sen bizi geçtin helal olsun.Çok flamboyant bir espri olmuş. Yarıldım.
    walla ne diyim cok guzel bi espri..arkadasa katılıyorum...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

bu 3 özelligin oldugu ve ise yaramayan 1 ton adam var

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by nekop
    bu 3 özelligin oldugu ve ise yaramayan 1 ton adam var
    offffffffff offffffffffffffffff

YaLnız nekop burda haklı gibi kardeş

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by hakansimser
    YaLnız nekop burda haklı gibi kardeş
    Eyvallah.Senin fikrindir saygı duyarım.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

abi bencede saygı duyman gerekir tamam belki iyi ıyuncular var ama bi brezilya ligi ac bu özelliklerin oldugu yüzlerce işe yaramaz adam bulucaksın

evet haklısın kardeş mesela bende falcon dıe bı adam vardı strikerların en önemli özelliklerinden headıng:20 finishing:20 pace:16 ydı daha bras ozellık vardı 19 yasindaydi ama adam hıcbışieye yaramıyor

Nesil
    2006

arkadaşlar cm yapımcılarından birinin röpartajından okumuştum.Ordan alıntıdır.Bu 3 özellik tabiki tek başına yeterli değildir.Ortasaha için ilk önce dikkate alınması gereken 3 özelliktir dedim sadece.Bunun constinancy si var,passingi var,bilmem neyi var var oğlu var.Ama bu üçü iyi olacak abi.Ben onu bilir onu söylerim.

ben 2-3 özellik daha eklemek istiyorum bu süper orta saha oyuncusuna Determinaton - Flair - Technique - Pace - Dribling işte o zaman bu oyuncuyu kimse tutamaz

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

arkadaşlar cm yapımcılarından birinin röpartajından okumuştum.Ordan alıntıdır.Bu 3 özellik tabiki tek başına yeterli değildir.Ortasaha için ilk önce dikkate alınması gereken 3 özelliktir dedim sadece.Bunun constinancy si var,passingi var,bilmem neyi var var oğlu var.Ama bu üçü iyi olacak abi.Ben onu bilir onu söylerim.
    arkadasım konunun basında bu ücü olsun oyuncuyu baglayın yinede is yapar demissin bende ona göre yorumluyorum bastan böyle söylesene

Mesaj Yetkileri