Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 54 sonuç

Konu: İngiltere'de Çılgın TÜRK

Default İngiltere'de Çılgın TÜRK

Kuruluş Tarihi : 1880
    Kulüp Renkleri : Mavi - Beyaz
    Başkan : John Wardle
    Teknik Direktör : Artık Serkan Tekin
    Kurucular :
    Stadyum : City of Manchester Stadyumu

Takım :

Stadyum

City of Manchester Stadium (COMS veya Eastlands olarak da bilinir), Manchester, İngiltere'de bulunan futbol stadyumudur. Orijinal olarak Manchester'in evsahipliğine aday olup kazanamadığı 2000 Yaz Olimpiyatları'nın bir parçası olarak tasarlandı. 2002'de düzenlenen Commonwealth Oyunları için yapılan stadyum 110 milyon sterline mal oldu. Oyunlardan sonra stadyum futbol sahasına dönüştürüldü ve Main Road'tan buraya taşınan Manchester City'nin evi haline geldi. Manchester City 2003'te stadı 250 yıllığına kiraladı.
    23 Haziran 2007 itibarı ile stadyum 47,726 seyirci kapasitesi ile Premier League'nin en büyük beşinci stadıdır. 4 Ekim 2006'da stadyumun 2008 UEFA Kupası finaline ev sahipliği yapacağı anons edildi.
    Mcfc ingilterede Barclays Premier ligde oynayan profesyonel bir futboL takımıdır.1880 yılındıa St.Marks olarak anılırken ilerliyen zamanlarda takım adı McFc olmuştur.Manchester City Premier ligde 2 kez şampiyon oLmuş Fa Cupu 4 kez kazanmış 1 kere lig kupası nı kazanmış vede Eufa European Cup Winers Cup'ı kazanmışlardı.Şimdiki adıyla Uefa Cup.

Klüb en ii dönemlerini Joe Mercer ve assistanı Malcolm allison ile geçirmiştiler.En ii oyuncuLarda onlara aitti zamanında.

Ne kadarda ii olursa olsn M.city 1976 dan beri ünlü bir ödül kazanamamışlardı.Ve 90 lı yılların başarızlığı onLarın 3 senede 2 lig düşmelerine neden oLmuştu.Bunlar Kevin Keegan doneminde düzeltilmişti.Kevin Keegan ilk manejerliğini Cityde yapmıştı.2 Sezonda 2 kere şampiyon etmişti ve M.city 2002 yılında tekrar premier lige çıkmıştı.
    League 2 deyken M.citynin kasetleri wardı o sezonki hermaçın golleri ve Play off finalleri gillinghama karşı idi.

M.city taraftarlarının en ilginç yanı şuydu. Premier ligdeyken ortalama seyirci 35000 ken 2 sene lig düşüp sonra yükselen M.city nin ortalama seyircisi 44000 oLmuştu. Suandada hala öyleydi.M.city Taraftarın takımı oLarak anılıor ve oyle anılcakdır.Dunyanın en ünlü oyuncuları M.city kadar güzel taraftar görmediklerini söyledi.

MANCESTER CİTY DE erickson DÖNEMİ SONA ERDİ:

m.city takımı ani bir kararla sven goran erickson’un görevine son verd. Basın sözcüsü sözleşmenin karşılıklı fesh edildiğini ve arada hiçbir kırgınlığın olmadığını açıkladı. Yeni bir deneyim yeni bir heyecan isteyen başkan takımın başına kendine ÇILGIN TÜRK diyen Serkan Tekin ‘i getirdi. Serkan ilk yaptığı basın toplantısında kendinden emin ve ayakları yere basan bir menejer gibi konuştu. Serkan “ilk hedefim kendimi taraftara sevdirmek. Evet tecrübesizim ama başarıya açım m.city de öyle deyilmi ?”dedi. yönetimin transferi serkana bıraktığı ve tam yetki verdiği ortaya çıktı.

Serkan ayağının tozuyla çıktığı ilk antremandan sonra ntv spora yaptığı açıklamalarda “üç oyuncuyla anlaştım öyle imzayı attım. Bunlar avrupada çok tutulan isimler çok konuşulacak çok dedi. Bu kendinden emin tavırlar derin bir sessizlik ve bekleyişin hakim olmasına neden oldu.

[COLOR=black][FONT='Courier New']

Ve mütiş bi transfer ingilterede süper transferleri imza atmak isteyen serkan daha önce anlaştım elimde inanılmaz kozlar var dediği transfer ve kozlardan biri açıklandı evet koz büyüktü : Rafeel Van der vaart . serkan basın toplantısında büyük bi oynncu süper bir star dediği hollandalı oyuncuyla yakından ilgilendi. Vaart süper bi takıma geldim burda m.united den bi farkımız olmadığını göstereceğiz. Dedi.

Huntelar m.city de. İnanılmaz serkan vander vaart ve huntelar ı aynı takımda birleştirdi .süper ikili dediği ve bu sene allah sakatlık vermezse ikiside patlama yapcak dedi. Huntelar “hollanda da güzel günlergeçerdim ama artık avrupaya açılma vaktim gelmişti. Başarılı olacağım ve kaldığım yerden gollerime devam edeceğim.

By pascal9749
    Forvete bir kaliteli trnsfer daha.M.City takımı Rus Ekipi Moskovadan fantastik golcüsü VAGNER LOVE u kadrosuna kattı. Serkan basın açıklamasında”süper bi golcü kazandık kendini gösterecektir” dedi. Love açıklama yapmaktan kaçındı bu basında sahada gösterecek kendini galiba yorumları yapıldı. Takımdaki bir başka brezilyalı Elano teknik patronuyla kameralara açıkalama yaparken ‘love = fırtına öncesi sessizlik’ yorumunu yaptı.

Defansın her mevkisinde görev yapan calsido sol taraftaki eksiklikten dolayı serkan tarafından transfer edildi.calsido psv de iyi bir sezon geçirdi ve artık iyi maçlarını m.city takımında devam edeceğini söyledi.

Calsido

Hem defansif özelliği hemde ofansif yönü kuvvetli bir adam olan mudingayi transferi vander vaart ın sahalardan dört ay uzak kalacağından dolayı ani bir gece operasyonuyla lazio takımından koparıldı.
    Hem defansif özelliği hemde ofansif yönü kuvvetli bir adam olan mudingayi transferi vander vaart ın sahalardan dört ay uzak kalacağından dolayı ani bir gece operasyonuyla lazio takımından koparıldı.

Gaby mudingayi

Defansif yönü güçlü olan hamsik ilerleyen yaşından dolayı serkanın önümüzdeki sezon planlarında olmayan Haman ın yerine transfer edildi. Serkan Hamana klube kazandırdıklarından dolayı teşekkür etti. Haman ise ‘kırgın olduğunu hakketiği mertebenin bu olmadağını söyledi ve serkana kızgınlığını belirtti.
    Hamsik

By pascal9749
    Ofansa yapılan transferlerin ardından defansı bir oyuncuyla süslemek ve güçlendirmek isteyen serkan aradığı yıldızı almanyada buldu. Hsv takımından kompany takıma katıldı ve takımın gücü kat kat arttı. Serkanın gray la da ilgilendiği ancak maliyetin yüksek olmasından dolayı transferin bir başka bahara kaldığı ortaya çıktı.
    Vicent kompany

Ricards mütiş bi oyuncuydu ve serkan ona güvenerek defansa fazla takviye yapmamıştı.kompany ninde takıma katılması işleri dahada sağlam yaptı. Ama işte futbolun içinde olan sakatlıklar sezon yarısının sonuna doğru kendini gösterdi. Ricarsd bi ay sahalardan uzak kaldı. Ve maduro yoğun çabalardan sonra transfer edildi. Meksikalı rodrigez kendisine sunulan sözleşmeyi kabu etmedi ve maduro transferi kesinlik kazanmış oldu.Serkan ilk hedefimiz defansda salcidoyla aynı dili paylaşan chivas takımından rodrigez di ama olmadı bizim şartlarımızı kabul etemdi bizde maduro gibi genç bi oyuncuyla kadromuzu günçlendirdik dedi. M CİTY takımının madurodan önce hollandalı silvaya da teklif götürdüğü ancak uçuk bi rakamla bu transferinde son bulduğu ortaya çıktı.
    Maduro
    [img=http://img81.imageshack.us/img81/1328/madurofk3.jpg]
    By pascal9749

Genç transferlere büyük önem veren ve her seferinde geleceğin takımını kurmak istedğini söyleyen serkan transferleri teker teker patlattı.

Varan 1 Piatti

Varan 2 Hanri saviet

By pascal9749

Varan 3 Giles barnest

By pascal9749
    Last edited by pascal88 : 26.Mayıs.2008 at 19:40

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

çok güzel bir takım. başarılı olacağına eminim. güzel transferlerle çok başarılı olabilirsin başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Zeytinburnu

başarılar sevgili arkadaşım

teşekkürler arkadaşlar maçları bugün akşam ayarlayacağım onlarıda paylaşacağım özerdilerim herkesten farkında olamdan üç dört defa açtım konuyu

üç-dört mü.. neyse başarılar yanlız bu kadar transferin takıma etkisini düşün ve bazı oyuncuları sat

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Takım zaten iyi Michael Johnson'ı mutlaka oynat adam gerçekten acayip birşey bir kaç sezon elinde tutarsan 50 milyona yakın para eder.

Başarılar.

kariyere gzl başlamışsın transferler çok iyi elindeki oyuncuları en iyi şekilde kullanırsan kimse çıkamaz karşına

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

kariyerin hayırlı olsun transferlerin cok güzel sampiyonlar ligi biletini kapmanı bekliyorum..
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Başarılar dilerim Serkan abi City hem finansal açıdan hemde kadro açısından gayet iyi bir takım.Umarım hedeflediğin başarılara ulaşırsın.Ayrıca mutlaka 1 kaleci ve dc almanı öneririm.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

man city öyle bir takımki zaten bir barcelona bir r.madrid bir man utd ama beklentiler düşük 100mn€ ile ilk sezonda cl şampiyonluğu mümkün harika bi takım başarılar sana transferler çok isabetli ama sağ ve sol beke oyuncu yakviyesi şart gibi ilsinho ve kolarov bu takıma ideal

Quote Originally Posted by ljarr View Post
    çok güzel bir takım. başarılı olacağına eminim. güzel transferlerle çok başarılı olabilirsin başarılar
    TEŞEKKÜRLER SAOL ARKADAŞIM UMARIM BAŞARILI OLURSUN
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Başarılar dilerim Serkan abi City hem finansal açıdan hemde kadro açısından gayet iyi bir takım.Umarım hedeflediğin başarılara ulaşırsın.Ayrıca mutlaka 1 kaleci ve dc almanı öneririm.
    DC ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA KALECİ KONUSUNDA KARARSIZIM BU KALECİLER BENİ İDARE EDER GİBİ Bİ DÜŞÜNCEM VAR
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by talihsizler View Post
    kariyerin hayırlı olsun transferlerin cok güzel sampiyonlar ligi biletini kapmanı bekliyorum..
    İNŞALLAH AMACIM O ZATEN İLK ZEZON DA ŞAMPİYONLAR LİGİ BİLETİNİ KAPMAK İKİNCİ SEZON DAHA İYİ İŞLER BAŞARMAK VE SONRA SONRA HEP ÜSTÜNE KOYMAK
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by kaydırı kuppak View Post
    üç-dört mü.. neyse başarılar yanlız bu kadar transferin takıma etkisini düşün ve bazı oyuncuları sat

YA EVT OLMUŞ İŞTE BEN OLMADI DİYE ÜST ÜSTE GÖNDERİNCE BÖYLE OLDU HATTA Bİ TANESİ DAHA FAAL ONU DA İPTAL EDERLERSE SEVİNİRİM SATTIM OYUNCULARIN BAZILARINI AMA MUTSUZ OLANLAR DA OLDU TABİ
    Last edited by pascal88 : 27.Mayıs.2008 at 09:38 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Senin kararın tabiki Serkan abi ama ben ne zaman City ile oynasam kaleciler hatalı goller yedi.Ama bu kalecileri kullanacaksan yinede senin kararın ama Schemeichel'i kullanmanı tavsiye ederim.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Çok güzel transferler.. Abi Vagner'in terbiyesiz işler yaptığı ortaya çıktı sen neden aldın. Fener'de almadı Başarılar Dilerim...

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

transferler güzel..başarılar..

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Senin kararın tabiki Serkan abi ama ben ne zaman City ile oynasam kaleciler hatalı goller yedi.Ama bu kalecileri kullanacaksan yinede senin kararın ama Schemeichel'i kullanmanı tavsiye ederim.
    bende onla başladım zaten oyuna girer girmez isakson sakat başlıyor hemen aldım onu yedek takımdan süper kurtarışlar yaptı.hatta bi kaç kere ayın oyuncusu seçildi. ki bu sevinilecek bişiy diil demekki benim defansım o maçlarda aksamış neyse varsa bi genç tavsiyen alırım ama seni mi kırcam
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by THEFM View Post
    Çok güzel transferler.. Abi Vagner'in terbiyesiz işler yaptığı ortaya çıktı sen neden aldın. Fener'de almadı Başarılar Dilerim...
    süper oynuyo yerim terbiyesizliğini diyomuşum hakkaten süper oynuyo ama dunga milli takıma davet etti hemen
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    evet hazırlık maçları başladı ve süper bi giriş yaptık diyebilirim.zaten hazırlıkmaçlarına da ihtiyacımız vardı yeni bi takımdık ve takımın birbiriyle kaynaşması gerekiyordu iyi de oldu
    ilk başta transfer dosyasını vereyim

By pascal9749

Hazırlık 1.maç

İKİNCİ HAZIRLIK MAÇ

ÜÇÜCÜ HAZIRLIK MAÇI

By pascal9749

DÖRDÜNCÜ HAZIRLIK MAÇI
    [IMG]http://img378.imageshack.us/img378/3416/drdnchazrlkm**g3.png[/IMG]
    By pascal9749

BEŞİNCİ HAZIRLIKMAÇI

[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1224/6hazrlkm**u9.png[/IMG]
    Last edited by pascal88 : 27.Mayıs.2008 at 11:33 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Umarım yararlı bir hazırlık dönemi olmuştur. Sonuçlar güzel..

Umarım yararlı bir hazırlık dönemi olmuştur. Sonuçlar güzel..
    EVET GÜZEL OLDU İYİ BİR BAŞLANGIÇ YAPTIK VE DEVAMI GELİYOR

By pascal9749

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Serkan abi müthiş transferler yapmışsın harika para harcamışsın tebrik ederim.Ligede güzel başlamışsın abi tebrikler.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

devamını bekliyoruz
    TariboWest

İşte o enterasan maçlardan biri. Bol gol attık bol gol yedik üzgün olduğum defıansıma takviye yapmam gerektiğini demeçlerimde söylediğim bir maç.

En üzüldüğüm maçlardan biri. Talihsiz bi mağlubiyet.

Bütün önemli takımlara karşı iyi oyunlar sergiledik. Süper oyunlar oynadık. Hep oyunumuzu rakibe kabu etttirdik. Liverpol karşısında fırsatları değerlendiremedik.

Fulham karşısında iyi oyun sezonun en gollü maçlarından birini daha gerçekleştirdik. Mutluyuz huzurluyuz

United karşısında süper oyun ve süper galibiyet.

Arsenal karşısında her zaman olduğu gibi bsaskılı oynayan taraf bizdik ama talihsiz bi gol yenildik. Salcido sakatlanarak bizi yarı yolda bıraktı

Bu tür maçlarda hep ben yenik duruma düştüm. Ben bi atarsam rakip iki attı bu yüzden kaybettiğimiz dört beş maç oldu. Defansımızdan kaynaklanan bişiy oldu. Defansımızı daha güçlendirdiğimiz zaman bizi yenebilecek bi takımın olmadğını söyleyen yorumlar hem bizim cephemizde hemde ingiltere de dolaşmaya başlandı.

İlk önce m.united sonrada chelsea başka ne gelirki bi takımın başına ama biz bunları yendik ve chelsea takımını beklemeye başladık.maç öncesi yada maçlar öncse üzerimizde inanılmaz bi baskı yapıldı. Serkan yönetiminde bu maçları kaldırabilecek bi takım olarak bakılmayan c ity herkesi şaşırtmaya devam edecekti.

Chelsea yı bu sezon ilk defa yendik daha doğrusu ilk defa elimizden kurtulamadılar. Çok krıtik haftalarda alınan bu galibiyetten sonra arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum

Shov shov shov derby deplasmanında mütiş bi oyun bojinov love şo

Bizim maça kadar aston villa iyi sonuçlar alarak geldi. Morelliydiler ama biz daha istekliydik. Zamanındayaptığımız kayıplar olmasa şimdi zirvede bizim ismimizin yer alması gerektiğini herkese gösterdik.

Her bakımdan zor bir maçtı ama love ve petrov gününde olunca böyle oluyor işte. Love ve elano maç sonunda kısa süreli sakatlık geçirdiler. Allah tan fazla uzun süreli diildi sakatlıkları

İyi birmaçtı ligin sonlarını yaklaştığımız şu anlarda bize güc veren bir maçtı.artık puan kaybına tahammülümüz yok. Mancester united le üçüncülük için çekişiyoruz. Bolton maçını bütün ingiltere basını ligde yeri garanti iki takımın mücadelesi berabera biter diye bakıyordu ama yanılttık herkesi. Rahat bir maç çıkardık.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Manchester galibiyetin süper olmus
    TariboWest

Huntelar durumu

Vagner love de takımıza büyük katkıda bulundu. Huntelarla iki si gol makinei oldular.
    32 MAÇTA 17 GOL 8 ASİST ONDA TEKNİK PATRONUNDAN BİNLERCE TEŞEKKÜRLER

Nisan ayına M.City takımı damga vurdu her yönde bütün en iyiler bu takımdan çıktı.

Eee tabi beni de boş geçmediler vermişler işte bi ödül. Ayın menejeri oldum.ama keşke birinci olsaydım da öyle gelseydi bu ödül. Neyse bu sene ki hedeflerime ulaşmama az kaldı kısmet bakalım.

Puan durumu

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    evet arkadaşlar koca bi sezon bitmek üzre Yorumlarınızı bekliyorum napmalıyım nerelere transfer yapmalıyım. benim aklıma kalitelii iki defans oyuncusu daha almak ortasaham beni giötürür forvete de sizin söyleceğiniz bi geinç forvet takviye yada yaş bakımından yaşlı ama kaliteli deneyimli bir forvet almak istiyorum.hanri saviet de gelişmeye başladı. alex i aldım ortasahaya oda ilerde bi iki seneye süper oyuncu olcak piatti de gelişme beklediğim oyunculardan dediğim gibi orta sahamda bi sorun yok tek sorun defıansımda çok gol attım ama baya bi gol yidim yorumlarınızı tavsiyelerenizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    *****************kasper SchmeicHEL******************************

****RİCARDS*** ******MADURO***** ******KOMPANY***** *****SALSİDO**

******HAMSİK*******

******ELANO***** *******VANDER VAART******

**BOJİNOV********* ******PETROV*****

******HUNTELAR******

İSAKSON
    CORLUKA
    LOVE
    MADUNGAYİ
    PİATTİ
    Last edited by pascal88 : 27.Mayıs.2008 at 19:43 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kadro mukemmel olmus yahu.. basarılar kardes..

Çok başarılı bir sezon geçirmişsin dostum. Açıkcası kadronu kıskandım, malum Umarım uzun soluklu ve bol kupalı bir kariyer olur...

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

çok güzel işler çıkarmışsın tebrikler..

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Keşke ilk sırada seni görseydik ama inşallah ilerde sen iyi takım yaparsın. Yanlış anlama takımın kötü diye değil. Diğer takımlarda iyi olduğu için zorlanırsın. Bendede İng. ligi açık ve Chelsea 16. felandı. Yani ilerde çöker onlar

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

tebrikler gelecek yıl garanti şampiyonsun

Quote Originally Posted by celikhalit8 View Post
    Çok başarılı bir sezon geçirmişsin dostum. Açıkcası kadronu kıskandım, malum Umarım uzun soluklu ve bol kupalı bir kariyer olur...
    ee haklısın senin takımla kıyaslarsak hem maddi hem manevi açıdan altım kuru uzun soluklu olayına girmek istiyorum inşallah uzun sürer takım genç o yüzden yaş itibariyle üç dört yıl gitmek istiyorum allah sana böyle bi takım nasip etsin ama sen başarırsın
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Keşke ilk sırada seni görseydik ama inşallah ilerde sen iyi takım yaparsın. Yanlış anlama takımın kötü diye değil. Diğer takımlarda iyi olduğu için zorlanırsın. Bendede İng. ligi açık ve Chelsea 16. felandı. Yani ilerde çöker onlar
    keşke ben de çok isterdim ama olmadı işte çok talihsiz maçlar çıkardık çok talihsiz goller yedik gol konusunda problemimiz yok ama işte defans önereceğiniz isimlere çok ihticaım var bi kaç tane defans oyuncusu gray ı düşünüyorum bakıalım takım iyi bi transfer ücreti verirse ama bakalım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by a.arıcı-11 View Post
    tebrikler gelecek yıl garanti şampiyonsun

saol arkadaşım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by malakaci View Post
    çok güzel işler çıkarmışsın tebrikler..

teşekkür ederim dostum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by anil luque View Post
    kadro mukemmel olmus yahu.. basarılar kardes..
    teşekkür ederim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    evet arkadaşlar sezon bitti iki maç vıardı iki maçıda kayıpsız atlattık ve ligdeki durumumuz belirlendi ligi üçüncü bitirdik. orta sahaya takviye gerek yoktu ama jimenezi aldık 6 milyon euroya defansı kimi alabiliirm???? genç biri diil de deneyimli biri daha toparlıcak defansımı 11 milyon euro verdim bayerne satmadı lusio yu bu gibi isimler
    Last edited by pascal88 : 28.Mayıs.2008 at 17:17 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Defansa Melli'yi alabilirsin. Naldo'yu alabilirsin... Garay'ı alabilirsin..

Defansa Melli'yi alabilirsin. Naldo'yu alabilirsin... Garay'ı alabilirsin..
    melliyi bilmiyorum hangi takımda oynuyor? naldoyu lyon almış hangi sezon aldı bilmiyorum ama denicem
    graya teklif yaptım 17 meuro + %50 sonraki satıştan yüzde kabul etti klup ama gray ın kalkmış bi tarafları gelmedi
    teşekkür ederim bu akşam büyük ihtimallen sonuç alırım ama kimse yazmıyoooo

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri