1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Malatyadan BlackBorn Rowers'e

Default Malatyadan BlackBorn Rowers'e

Oyuna Malatya Sporda Basladim İlk Sezon Cok İyi İs Göstermemize Ragmen Ligi 3 Sirada Tamamladik Ve Playof Oynamaya hak kazandik İlk Macimizda Samsunspora Yenildik Ve Elendik Sonraki Sezona Bosta Olan Bazi Futbolcularla Sözlesme İmzalayarak Cok Güclü Bir Kadro Kurduk (Okan Buruk---Ufukhan---Özgürcan---Emre Güngör---Sergen Yalcin--- Celil Sagir---) Kadro Süperdi İsmini Hatirlamadigim daha Bir Cok Oyuncu Vardi Ve Bu sezonda Tek Yenilgiyle Süperlige Yükseldim Ama Buranin Sartlari Okadar Zorladiki Bizi Birde Futbolcularim Bir Bir Elden Kacti Ve Burda Bi Sezon Dayanamadan 2. Lig yolunu Tuttuk Takim Öyle Bir AFalladiki 2.ligde Yenilgilerle Baladik Lige Ve Bu Yenilgi Serisi Bizi Küme Düsmeye Kadar Getirdi Sonrasi Zagten Mechul Kovulduk...
    Ve Burdan Blackborn Takimina Transver Oldum Yıl 2011 Blackborn takiminda ilk sezonumda avrupada uefa Kupasinda mücadele ediyordum Tabi Sezonun ortasinda Geldigim Takimda Ligin Alt Siralarindaydi Takimda İlk Macimi Dortmund Takimina Karsi Oynadim İlk Maci Almanyada 2-1 İkinci Macida İngilterede 1-0 Kazandik Ve Uefa Kupasinda Ceyrek Finale Yükseldim Sirasiyla Sevilla --- İnter--- Arsenali Eleyerek Kupayi Müzemize Götürmeyi Bildik Ama Ligde İsler İstedigimiz Gibi Gitmedi Ve Ligi 13 Sirada Tamamladik suanda Yeni Sezon İcin Hazirliklar Yapiyorum Devami Gelcek....

Last edited by lsx1234 : 02.Haziran.2008 at 17:36

İlk Mesaj Benden Olsun BaŞarilar Ss Ler İ Koyarsan Daha GÜzel Bİ Karİyer Olur Tekrar BaŞarilar

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Bende pascal88e katılıyorum Pascal denizlinin neresindensin
    Last edited by DenizlispoR : 02.Haziran.2008 at 09:52 Reason: *
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Başarılar..SS'leri koysan daha güzel olur..

Bugün Koymaya Basliyacagim Teker Teker

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kariyerinde Başarılar ..

Hazirlik Maclarimiz...
    Hazirlik Maclarimiz Biraz Kötü Gitti Ama Takimimizi Tanima Firsati Bulduk

Blackburn takimi Meneger'i Sariaslan 2.ci sezonunda İlk Lig Macina Cikiyor Yeni Transverlerle Takimi Güclendiren Sariaslan Bu Sezon Güzel İsler Basarcaz Diyor Taraftarlarlarin Yüzünü Güldürmek İcin Elimden Geleni Yapcam Diyor

İlk Maclarimiz Biraz Hüsrana Yol Acti 1 Puan La 18 siradayiz Taraftarlar Tedirgin.. Güzel Sonuclari Bekliyorlar
    Ve Ligdeki İlk Galibiyer Geliyor..
    Last edited by lsx1234 : 02.Haziran.2008 at 17:56

Güzel, maceralı bir kariyer olmuş. Devamı da aynı şekilde geçer umarım..

Başarılar...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Süper bir kariyer devamını bekliyoruz.. Bizi SS'siz bırakma

Ve Gene Hüsran...

Galibiyet Serisi Basliyor Artık

Taraftarlar Okadar Mutluki Takimin Performansi Onlari Gözünü Kamastiriyor Otoriteler Böyle Giderse Blacburn Takimi Sampiyon Olur Diyorlar..

Ve ilk Yarinin Son Maci...
    Blacburn Taraftarlari Mutsuz..

Last edited by lsx1234 : 02.Haziran.2008 at 18:27

Quote Originally Posted by Notts County96 View Post
    Bende pascal88e katılıyorum Pascal denizlinin neresindensin

MERKEZDE YİM BEN HALK CADDESİNDE OTURUYORUM SEN NERDENSİN ??
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Hoca Hep Şİkayet Hep Şİkayet Edİyorum Ama Bİraz Daha BÜyÜtsen Şu Ss Lerİ GÖzÜkmÜyo GÖzlerİm AĞridi Vallaha
    Last edited by pascal88 : 02.Haziran.2008 at 18:27 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Bide Ben Becere Bilsem Onu Cok Güzel Olcakta
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Takimin Bu Seneki Formundan Taraftarlar Oldukca Memmun Suanda Ligde 4sirada Yer Aliyoruz Ligin Bitimine 7 Hafta Kala Taraftar Sampiyonluktan Umutlu..

Son Dakikada Yenilen Golle Blacburn Taraftarlari Yikiliyor
    Last edited by lsx1234 : 02.Haziran.2008 at 18:59 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

imageshack'a koyduğunda orda adreslerin olduğu yerin yanında olan koyduğun resme tıkla ve aç o resime sağ tık yap:kopyala de sonra mesajı yazdığın yere yapıştır.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Ben merkezde çamlık öğretmenler sitesinde
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

tamm tesekür ederim Ama Gene Olmadi

Blacburn Akil Almaz Bir Sekilde Puan Kaybetmeye Basladi Kimse Takimin İcinde Neler Oldugunu Anlayamiyor Mütis Bir Sekilde Üst Siralara Tırmanan Takim Ayni Hizla DÜsüse Gecti Yöneticiler Sariaslanin Durumunu Düsünmeye Basladi

Ve Blackburn Takimi Kötü Baladigi Sezonu Süper Kapanis Maciyla Noktaliyor
    Sariaslan Tatile Cikarken Yaptigi Aciklamada Haziranin 6'sinda Kontratim Sona Eriyor Burada MükemmeL Bir Zaman Gecirdim Ve Cok Mutluyum Eger Yöneticiler Kontratimi
    Uzatmak İsterlerse Seve Seve Uzatmaya Hazirim Diyor...

Last edited by lsx1234 : 02.Haziran.2008 at 19:38

İnŞallah Toparlanirsin KardeŞİm

Mesaj Yetkileri