1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: "En Zorlu Rakip Çekler"

Nesil
    2007
    Yer
    34

Default "En Zorlu Rakip Çekler"

Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri'nde (A) Grubu'nda Türkiye'nin rakibi olan Portekiz'de, teknik direktör Luiz Felipe Scolari, kendileri için gruptaki en zorlu takımın Çek Cumhuriyeti olacağını söyledi.

Çekleri, ''Fiziksel güç olarak olağanüstüler ve büyük tekniğe sahipler'' diye tanımlayan Scolari, eleme gruplarında Çek Cumhuriyeti'nin Almanya'nın önünde yer alarak kalitesini kanıtladığını söyledi.

Brezilyalı teknik adam ayrıca, Portekiz'in bu yıl ''Yeniden yapılanma döneminde olup, genç oyunculara sahip olduğunu'' hatırlattı. 2004'teki Avrupa Şampiyonası'nda 2. ve 2006'daki Dünya Kupası'nda 4. olmalarından dolayı bu finallerde kendilerinden büyük beklentilerin olduğunu ifade eden Scolari, ''2 kupada da çok iyiydik ama bunu elde etmenin ne kadar zor olduğunu herkes biliyor. Portekiz, halen büyümekte olan yetenekli oyunculara sahip ve aynı zamanda tecrübeli oyuncularımız da var ve gelecek için iyimser olabiliriz. Ama geçmişi olduğundan fazla düşünürsek şimdiyi kaybedebiliriz'' dedi.

Maraton.com.tr

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Çok konuşmaya başladılar..
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Scolari.. bana göre iyi bir teknik adam başarılı, tecrübeli.., Portekiz'in kadrosundan çok teknik adamından çekiniyorum ve Portekiz'i yola getirecek, taşıyacak yegane ismin o olduğu düşünüyorum, son iki turnuvada kendileri için çok iyi sonuçlar elde eden Portekiz, bence bu turnuva süpriz yapabilecek isimler arasında bulunuyor, bireysel yönü kuvvetli oyuncular, tecrübeli kurt bir hoca, şampiyonluk ya da final olmasa bile, 2.turda ya da çeyrek finalde, favorileri saf dışı bırakabilir

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Portekizlilerin bukadar komik oldugunu bilmiyodum

Fiziksel anlamda boylari kucuk olmasina ragmen bizimkilerdir, ve bakilinca hicte kucumsiycek teknikleri yok. Suan milli takim olarak bi maca odaklandik, biraz yanlis yapiyoruz. Portekizden fazla Cekler zorlar bizi

Mesaj Yetkileri