Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 106 sonuç

Konu: FM 2006 6.0.3 Türkiye Ligi Transfer Güncellemesi

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by totti10
    arkadaşlar yamada göremedmedim bende yanlış bilio olabilirim ama bildiğim kadarıyla yasin sülün bursa dan ayrıldı ve bi izmir takımı diye hatırlıorum we karşıyaka gibi gelio oraya geçti diye biliorum.bide oyunda oğuz çetin diyarbakır teknik direktörü olarak çıkıo
    Arkadaşım zaten 2. ligi güncellemedik başlıkta da yazıyor süper lig diye Ama oğuz çetin olayı gözden kaçmış olabilir..V2'de düzeltilecektir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

eski db dosyasını saklasak sıkıldığımızda tekrar onu koyup save li oyunlarımızı oynayabiliriz dimi bi sorun olmaz dimi?
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by koray_capello
    eski db dosyasını saklasak sıkıldığımızda tekrar onu koyup save li oyunlarımızı oynayabiliriz dimi bi sorun olmaz dimi?
    kendi cevabımı kendim veriyorumbişey olmuyor.ben yükledim sonra tekrar eski db koyup kaldığım yerden devam ediyorum.aslında beşiktaşla yeni transferle yeni bir oyuna başlıyacaktım ama olmadı.gökhan güleç çok kötü.gerçi arkadaş potansiyelinin yüksek olduğunu ileride gelişeceğini söylemiş ama bence yinede daha iyi olmalıydı.gökhn gelecek vaat eden bir oyuncudansa zaten şuan için de iyi bir oyuncu.bence daha iyi olmalıydı.

ama........dahada önemlisi gökhan 19 yaşında ve as takımda oynamasına rağmen part-time training yapıyor normal traninge çıkartamıyoruzz..sanırım bir hata olmuş isterseniz bir gözden geçirin.....bu adam bu şekilde gelişemez bile.....

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by koray_capello
    ama........dahada önemlisi gökhan 19 yaşında ve as takımda oynamasına rağmen part-time training yapıyor normal traninge çıkartamıyoruzz..sanırım bir hata olmuş isterseniz bir gözden geçirin.....bu adam bu şekilde gelişemez bile.....
    Gökhanın part-time antrenman yapması senin ona önerdiğin kontratla ilgili...Kontratı "Full Time" olarak önerirsen sorunun düzelir...Burada bizden kaynaklanan bir hata yok yani

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by demirhan1984
    Gökhanın part-time antrenman yapması senin ona önerdiğin kontratla ilgili...Kontratı "Full Time" olarak önerirsen sorunun düzelir...Burada bizden kaynaklanan bir hata yok yani
    hadi yaa..dikkat edememişim kusura bakmayın o zaman...

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Jesus_FB
    İlk sezonu bitirdim ve Gökhan Güleçin özelliklerini bi yollayım istedim bence kesinlikle üstünde durmalısın
    arkadaşım saolasın da resmi nasıl göreceğim üzerine basınca açılmıyoki eğer yardımcı olursan gerçekten merak ediyorum görmek istiyorum

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

saolasın..hakkatten dediğiniz kadar varmış baya gelişiyor..gelecekte türkiyenin ve beşiktaşımız en iyi golcüsü olacak Allah'ın izniyle..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

abi okan kocun özelliklerine bi artıs konulmusmu bende her oyunda cok büyük takımlara gidiyor acılır acılmaz(real,milan,bayern gibi)

Nesil
    2006
    Yer

Okan Koç'a hiçbir şekilde dokunmadık...Oyunun orijinalinde nasılsa aynen öyle...

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

gökhan epey iyi oLuyor üstüne biraz duruLursa ve biraz korayında özeLLikleri ve toramanın özeLLikLeri düzeLtiLse iyi oLur bir iyi bir kötü çıkıyorLar. yani şansa göre.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer

Şu an tüm hataların düzeltildiği ve hiçbir yerde bulamayacağınız özelliklere sahip yeni versiyonu hazırlama aşamasındayız...Yakın bir zamanda sizlere sunacağız...

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

gs da murat murat die bi kaleci yapmışınız kafanıza göre buffondan iyi nerdeyse.ne iş?

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by meric
    gs da murat murat die bi kaleci yapmışınız kafanıza göre buffondan iyi nerdeyse.ne iş?

Birincisi üslubuna dikkat et konuşmayı öğren....İkincisi Fm oyununu ne kadar bildiğini bilmiyorum ama o futbolcunun Regen (Oyunun İlerleyen Yıllarında Oyun Tarafından Çıkarılan Rastgele Futbolcu) olduğunu bilmeyecek kadar acemi olduğunu düşünüyorum...Yani özetle bu oyuncu bizim değil oyunun yarattığı oyuncudur...

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by demirhan1984
    Birincisi üslubuna dikkat et konuşmayı öğren....İkincisi Fm oyununu ne kadar bildiğini bilmiyorum ama o futbolcunun Regen (Oyunun İlerleyen Yıllarında Oyun Tarafından Çıkarılan Rastgele Futbolcu) olduğunu bilmeyecek kadar acemi olduğunu düşünüyorum...Yani özetle bu oyuncu bizim değil oyunun yarattığı oyuncudur...
    ben daha oyuna yeni başladığımdan bahsediorum.ilerleyen yıllardan deil.oyunu biliorum tabi ki laf olsun die soru sormam

Nesil
    2006
    Yer

ben daha oyuna yeni başladığımdan bahsediorum.ilerleyen yıllardan deil.oyunu biliorum tabi ki laf olsun die soru sormam

Kardeşim demek ki oyunundan dolayı çıkmış bundan banane...Ne hakla bizi suçlayabiliyorsun anlamıyorum...Benim ne zorum var da Galatasaray'a rastgele kaleci koyacağım...Bu güncellemeyi indiren 1500-2000 kişide bu olmuyor da sadece sende oluyor...Demek ki sorun sende...

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

her yeni oyun actığımda yeni oyuncular oluyor.22 yaşında bi kaleci gelmiş şimdi de onun da özellikleri çok iyi.sistemde acayip bi hata var ama çözemedim yani ben onu belirtmek istedim..

Nesil
    2006
    Yer

her yeni oyun actığımda yeni oyuncular oluyor.22 yaşında bi kaleci gelmiş şimdi de onun da özellikleri çok iyi.sistemde acayip bi hata var ama çözemedim yani ben onu belirtmek istedim..
    E güzel kardeşim sistemdeki hatayı belirtmenin yeri burası değil ki Fm 2006 Teknik Sorunlar'da dile getireceksin sorununu...Böyle yanlış yere yazınca hafiften de üslûbu yanlış kullanınca bu tür yanlış anlaşılmalar oluyor işte

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

teşekkür ettik kusra kalma..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

ya benim bildigim biz(trabzonspor)elleri internacıonala sattık burda kiralık gitti gösteriyor ama hic sikayetci degilim cünkü ondan baska adam gibi defans yok

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Türkiye futbol federasyonu web sayfasında kiralık olarak yazıyordu bizde o şekilde aktardık ama gerçekten iyi defans
    abi uptade degistirme falan yapmasınız umarım

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by nekop
    abi uptade degistirme falan yapmasınız umarım
    Yapacağız ne yazık ki Version II'yi çok yakında yayınlayacağız...

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

ve çok güzel eklentiler olacak herkes çok beğenicek
    ne gibi eklentiler bi ipucu verin ona göre heyecanlanalım

Nesil