Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 106 sonuç

Konu: FM 2006 6.0.3 Türkiye Ligi Transfer Güncellemesi

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by ceyhun127
    bunu nasıl yuklucez **n bilmiyorum
    içerisine açıklamalı anlatım olan "**ni oku" dosyası koydum oradaki yazanları okuyarak öğrenebilirsin nasıl yükleneceğini... Hatta konuyla ilgili ilk mesajda bile "Kurulum"'u anlattım...

Cok saol

gerçekten ellerinize sağlık ama gerçekçi konuşmak gerekirse pek o kadar beğenmedim ben bu yamayı belkide bilmiorum ben en ufak ayrintiya dikkat eden bi kişi olduğum için bana öle geldi belkide.Fenerbahçenin renkleri sora bu anlamadığım şey 3GT forma hatasi hala var oyunda yani 1.ci formalar bile cıkmıo bazen chelsea de maniche kiralık değil milli takım düzenlenmemiş bunları ikinci versionda düzeltirseniz cok sevinirim.Birde başka sitelerdede uptadeler var ama turksportal resmi olduğu için hep burayı tercih ediorum.

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by jacke
    gerçekten ellerinize sağlık ama gerçekçi konuşmak gerekirse pek o kadar beğenmedim ben bu yamayı belkide bilmiorum ben en ufak ayrintiya dikkat eden bi kişi olduğum için bana öle geldi belkide.Fenerbahçenin renkleri sora bu anlamadığım şey 3GT forma hatasi hala var oyunda yani 1.ci formalar bile cıkmıo bazen chelsea de maniche kiralık değil milli takım düzenlenmemiş bunları ikinci versionda düzeltirseniz cok sevinirim.Birde başka sitelerdede uptadeler var ama turksportal resmi olduğu için hep burayı tercih ediorum.

Başlığa da dikkat edersen bu update yalnızca Türkiye Süper Lig'i için yapıldı...Yani Maniche'nin kiralık olup olmaması Milli takımın düzenlenmemiş olması update'in hatası değildir...Forma konusuna gelince oradaki hatalar da senin dosyayı yanlış bir şekilde kopyalamandan ileri geliyor...Bazı arkadaşlarımız da bu sorunu yaşadılar ancak Multimedya bölümündeki yayınladığımız 3GT formalarla ilgili konuya bakarsan sorununun çözümünü bulabilirsin...Fenerbahçe'nin renklerinde nasıl sorun olur onu anlayamadım doğrusu...Bu update'de de her update gibi hata elbette var ama senin bahsettiğin hatalar update'ten kaynaklanmıyor ne yazık ki...Update'ten kaynaklanan hatalar da çok yakında V2 olarak düzeltilecek...

Quote Originally Posted by demirhan1984
    Başlığa da dikkat edersen bu update yalnızca Türkiye Süper Lig'i için yapıldı...Yani Maniche'nin kiralık olup olmaması Milli takımın düzenlenmemiş olması update'in hatası değildir...Forma konusuna gelince oradaki hatalar da senin dosyayı yanlış bir şekilde kopyalamandan ileri geliyor...Bazı arkadaşlarımız da bu sorunu yaşadılar ancak Multimedya bölümündeki yayınladığımız 3GT formalarla ilgili konuya bakarsan sorununun çözümünü bulabilirsin...Fenerbahçe'nin renklerinde nasıl sorun olur onu anlayamadım doğrusu...Bu update'de de her update gibi hata elbette var ama senin bahsettiğin hatalar update'ten kaynaklanmıyor ne yazık ki...Update'ten kaynaklanan hatalar da çok yakında V2 olarak düzeltilecek...

Fenerbahçenin renkleri derken kastım şu koyu cıkmış renkleri yani siz öle yapmışınız.Ya dediğim gibi ben biraz cok dikkat ediorum oyunlarda simetri hastalığı var bende birşey tam olmadıysa kafayı yiyiorumbide beni yanlş anlamışssıız update hatali demedim eksiklik var onlarda doğal tabi mesele isim vermim başka serverlarda fm ile ilgili sizin yaptıgınzdan biraz daha iyi updateler var ama turksportal resmi site olduğu için buradan başka bi yere bakmak istemiorum.yani kastım şu siz resmi olduğunuuz için oyuncuları kafanıza göre yapmiosunuz.mesela başka bi update indirdim transferleri tam yapmışlar ama adam türkiye ligini öle bi yapmışki sanki ingiltere premier ligi sivassporda anderson henry gibi alex nerdeyse ronaldinho ile aynı ya bu gibi durumlar.bide sizlerden bi ricam var v2 çıkarırsan yabanci ligide kapsayabilrmi?bide v2 ne zaman çıkabilir bi tarih verebilirmisiniz?

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

tam olarak tarih veremiyoruz bu aralar bi younluk söz konusu ama yakın bi tarihte çıkıcaktır v2 de yine türkiye ligini kapsayacak belki daha sonra yabancı ligleridde kapsayacak bir update yayınlarız ama zaten bu versiondada yabancı liglerdeki yeni transferler mevcut
    Forma konusuna da gelince bunlada ilgili çalışmalırmız sürüyor ilerde onunda bi 2. versionunu yayınlayabiliriz gördüün eksikleri yada hataları bize bildirirsen çok iyi olur bizim için ilgin için sağol

arkadalar ben bu konuya batım ama bulamadım warsada extradan yazdığım için şimdiden özür dilerim .... arkadaşlar bu cıkan yamada ilk sezondan sonra çekilmeyen fixture olayı düzeldi mi yani fixture düzeliyor mu ?? teşekkürler

Bu güncellemeniz hakkında bişey sorcaktım?Ben şimdi valencia nin başındayım ve oyunu yeni açtım.new game yani.Maniche baktım kiralık gözükmüo chelseade.Fakat gerçekte kiralık bunu yapmak için editöre girdim yapılmamış gözden kaçırmıssınızdır die baktım maniche kiralık gözüküo fakat kiralık başlama tarihi gerçektekiyle aynı 3 ocak yani.Peki oyunda kiralık gidermi bu oyuna yansırmı?Yoksa yaz ayindan itibaren mi ligler daha başlamadan mı bunu kiralık hale getirmemiz gerekir.Editörde 3 ocak olarak başlama tarihi gözüken futbolcu oyunda 3 ocakta kiralık gidermi?Çünkü oyun ilk açıldığında o tarih gelmeden dinamo moscow da gözüküo futbolcu.Bunu sorcaktm şimdiden teşekkürler.Birde bu oyunda fenerbahçe renklerini koyu yapmışınız yani ön planda mavi fenerbahçe yazisi sarı.Gerçektete böyle peki bunu gerçek yamalarında neden çevirmio Sigames yetkilieri?

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer

Birde bu oyunda fenerbahçe renklerini koyu yapmışınız yani ön planda mavi fenerbahçe yazisi sarı.Gerçektete böyle peki bunu gerçek yamalarında neden çevirmio Sigames yetkilieri?
    Sanırım bu Sigames'in gözünden kaçmış ama biz bunu gözardı etmedik ve birçok kişinin isteği de bu yönde olduğu için update'e bu şekilde monte ettik... Genel olarak çok olumlu tepkiler olduğundan dolayı herkes beğenmiş bu değişikliği sanırım

Quote Originally Posted by Jesus_FB
    Fixture düzeliyor hiç bi sorun yok
    çok teşekkür ederim

Quote Originally Posted by Jesus_FB
    Maniche oyunda ocak ayının 3ü geldiinde kiralık olarak gidecektir o zamana kadar aynı takımında oynamaya devam edicek
    Fenerbahçe renkleri bütün oyunlarda hep yanlış yapılıodu böle yaptık hem diğer formalarıda bu sayede daha çok kullanılıyor

Çok teşekkür ederim bilginiz için.Benm bu data güncellemeliryle kafamda bi soru işareti var.Şimdi herkesin bildiği gibi sigames türkiye ligine pek önem vermio.Bunun nedeni ne acaba?Fazla seyir olmadığı içinmi?Bide Siz Turksportal resmi araştırma sitesi bu resmi olmak ne anlam taşior güncellemeler adına?Yani benm anladğım şu sizden başkasi güncelleme yapmaması gerekior.Ama mesele başka sitelerdende update ediorum güncellemeleri kafasina göre yapmşlar.Alex ronaldinho gibi olmuş ne bileyim manisasporda ki caner nerdeyse messiyle aynı özellikleri taşio Bunları cevaplandırırsanız sevinirim

Bende bu güncellemenizi yükledikten sora bi sorun oluştu.Eskiden formalar gözüküodu şimdi neden formalar gözükmü 1. 2. 3. hiçbir forma diğer takımların gözümküo neden böle acaba?Nasıl füzeltebilirim bu sorunu ?

Nesil
    2006
    Yer

Bende bu güncellemenizi yükledikten sora bi sorun oluştu.Eskiden formalar gözüküodu şimdi neden formalar gözükmü 1. 2. 3. hiçbir forma diğer takımların gözümküo neden böle acaba?Nasıl füzeltebilirim bu sorunu ?
    Bu da update'ten kaynaklanan bir sorun değil...Çözümü:

"data/cache/english" içindeki tüm dosyaları sil...Daha sonra "belgelerim/sports interactive/football manager 2006/cache/english" içindeki dosyaları da sil...Sonra oyunu aç...Prefences(ayarlar)'den "Use Skin Cache" özelliğini kapat...Daha sonra skinini değiştir...Sonra tekrar eski skinine dönebilirsin...Sorunun böylece çözülür...

Eğer yukarıdaki yöntemle olmadıysa config dosyalarında sorun var demektir bunun da çözümünü gösteririm...

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale & İstanbul

Ellerinize sağlık arkadaşlar, V2 için çalışmalarınızda başarılar dilerim.
    Esen Kalın/FM siz Kalmayın.

ya bu güncellemelerle ilgili bi sorum daha olacakı.Caner erkin MLC olarak göstermişsiniz gerçek yeride bumu forvet değilmi tamda bu adamı izleme imkanim olmo caneri ama Football manager 2006 da SC olarak gözüküo bide bunun p.a değri nasil gökhan güleç gibi mi bide şu p.a nedir nerden değiştiril ve açılımı nedir onu sormak istiorum.Ayrıyetten Güncellemelerde neden milli takım düzeltilmio bakiorum mehmet nas abdullah ercan hala orda gözükü ve Beyhan sümer.v2 milli takımada dikkat edilirse sevinirim.Bide biz bu milli takımı editörden ayarlayamazmııyız yani normalde transferleri edötörden geçirebilioruz ama milli takımdan adam çıkarıp gerçekte olduğu giibi gerçek kişileri eklemek mümkün olurmu?Eğer mümkünse nasil

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

ya bu güncellemelerle ilgili bi sorum daha olacakı.Caner erkin MLC olarak göstermişsiniz gerçek yeride bumu forvet değilmi tamda bu adamı izleme imkanim olmo caneri ama Football manager 2006 da SC olarak gözüküo bide bunun p.a değri nasil gökhan güleç gibi mi bide şu p.a nedir nerden değiştiril ve açılımı nedir onu sormak istiorum.Ayrıyetten Güncellemelerde neden milli takım düzeltilmio bakiorum mehmet nas abdullah ercan hala orda gözükü ve Beyhan sümer.v2 milli takımada dikkat edilirse sevinirim.Bide biz bu milli takımı editörden ayarlayamazmııyız yani normalde transferleri edötörden geçirebilioruz ama milli takımdan adam çıkarıp gerçekte olduğu giibi gerçek kişileri eklemek mümkün olurmu?Eğer mümkünse nasil
    Milli takım kadroları için editörden herhangi bi değişiklik yapılamıyor ama yeni yaptığımız çalışmada yaşlanan ve gözden kaybolan futbolcular eski gücünde olmayacaklar buna dikkat ediyoruz
    P.A=Potential Ability demek yani potensiyel güç demek
    caner erkin u-19 maçlarında hep orta sahada ve sol kanatta oynadı gerçek mevkiside budur mrk etme yakında tüm istediklerinin karşılığını v2. de alıcaksın

Ya dikkatimi bişey çekti geçen ronaldinho nun historsyne baktm saçma saçma takımlar yazio sora ronaldoya baktm diğer tüm futbolculara baktm hiçbirinin historsy gerçekçi değil acaba bu güncelleştirme paketini yükledikten soramı oldu sanki önceden yoktu bende Bu güncelleme paketimi acaba bi sorun cıkardı yoksa bana mı öle geldi.Bu Futbolcuların historyleri geçmişleri düzeltmemiz mümkün değilmi eğer mümkünse nasil yapabilirim?Eğer bunla ilgili bi link var ise yardimci olursanız sevinirim.

Birde ben Taktikte Closing-down u kullaniyrm bu seçenek pres ve alan daraltma yerine geçior öyle değilmi?Eğer değilse türkçe karşığı ne ben pres ve aran daraltma hangi yere basacam.Ama benim bildiğim closing down.

Şimdi bunla ilgili bi sorum var Closing down da ortadaki imleçi en sola çektiğimde Rarely yazio yani Nadiren,Binde bir anlamı taşıo,bunu sağa çektiğimde ise Often yani türkçe meali sıksık acaba benm bu durumda pres yapmam için often mı uygulamam gerekio yoksa rarelymi bazi arkadaşlara saçma gelebilir ama bilmiorum

Bide son olarak Ben valencia nin başındaym celtada kiralık olan bi futbolcu var Silva adinda milan barcelona inter hep büyük külüpler bu oyuncuyu istio ama ben gerçek hayatta hiç bu oyuncu duymadım özellikleri abartlımış 19 yaşında messi kadar iyi özellikleri var bu oyuncunun özellikleri bu güncelleme paketiylemi abartıldı?yoksa 6.0.3 patch demi böyle çünkü başka sitelerden update indirdiğimden bu kadar abartılı değil.Yoksa bu güncelleme paketiyle sizmi yükselttiniz merak ettim bunuda cwplandırırsanız cok teşekkür ederim.

Şimdiden çok teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer

Ya dikkatimi bişey çekti geçen ronaldinho nun historsyne baktm saçma saçma takımlar yazio sora ronaldoya baktm diğer tüm futbolculara baktm hiçbirinin historsy gerçekçi değil acaba bu güncelleştirme paketini yükledikten soramı oldu sanki önceden yoktu bende Bu güncelleme paketimi acaba bi sorun cıkardı yoksa bana mı öle geldi.Bu Futbolcuların historyleri geçmişleri düzeltmemiz mümkün değilmi eğer mümkünse nasil yapabilirim?Eğer bunla ilgili bi link var ise yardimci olursanız sevinirim.

Birde ben Taktikte Closing-down u kullaniyrm bu seçenek pres ve alan daraltma yerine geçior öyle değilmi?Eğer değilse türkçe karşığı ne ben pres ve aran daraltma hangi yere basacam.Ama benim bildiğim closing down.

Şimdi bunla ilgili bi sorum var Closing down da ortadaki imleçi en sola çektiğimde Rarely yazio yani Nadiren,Binde bir anlamı taşıo,bunu sağa çektiğimde ise Often yani türkçe meali sıksık acaba benm bu durumda pres yapmam için often mı uygulamam gerekio yoksa rarelymi bazi arkadaşlara saçma gelebilir ama bilmiorum

Bide son olarak Ben valencia nin başındaym celtada kiralık olan bi futbolcu var Silva adinda milan barcelona inter hep büyük külüpler bu oyuncuyu istio ama ben gerçek hayatta hiç bu oyuncu duymadım özellikleri abartlımış 19 yaşında messi kadar iyi özellikleri var bu oyuncunun özellikleri bu güncelleme paketiylemi abartıldı?yoksa 6.0.3 patch demi böyle çünkü başka sitelerden update indirdiğimden bu kadar abartılı değil.Yoksa bu güncelleme paketiyle sizmi yükselttiniz merak ettim bunuda cwplandırırsanız cok teşekkür ederim.

Şimdiden çok teşekkürler

Arkadaşım bunu sana defalarca söyledim yine söylüyorum : BU GÜNCELLEMEDE TÜRKİYE LİGİ'NDEN BAŞKA BİR LİGDE OYNAYAN OYUNCULAR ÜZERİNDE HİÇBİR DEĞİŞİKLİK YAPILMAMIŞTIR. Ne history'si ne de özellikler değişmiştir...Sadece ve sadece Türkiye Ligi'nde oynayan oyuncular düzenlenmiş ve güncellenmiştir!!!

Closing Down konusuna gelince....Closing Down "Kapanma" anlamına gelir...Closing Down'ı "Rarely" olarak ayarlarsan takımın sahaya yayılarak geniş alanda futbolu tercih eder..."Often" olarak ayarladığında ise takımın rakip ataklarda ve oyunun genelinde kapanmayı tercih eder...Son dakikalarına galip girdiğin maçlarda Closing Down'ı "Often" olarak ayarlamak işine yarayacaktır...Ayrıca takımının pres yapmasını istiyorsan "Tightly Marking" seçeneğini işaretlemen gerekir....

Arkadaşım bunu sana defalarca söyledim yine söylüyorum : BU GÜNCELLEMEDE TÜRKİYE LİGİ'NDEN BAŞKA BİR LİGDE OYNAYAN OYUNCULAR ÜZERİNDE HİÇBİR DEĞİŞİKLİK YAPILMAMIŞTIR. Ne history'si ne de özellikler değişmiştir...Sadece ve sadece Türkiye Ligi'nde oynayan oyuncular düzenlenmiş ve güncellenmiştir!!!

Closing Down konusuna gelince....Closing Down "Kapanma" anlamına gelir...Closing Down'ı "Rarely" olarak ayarlarsan takımın sahaya yayılarak geniş alanda futbolu tercih eder..."Often" olarak ayarladığında ise takımın rakip ataklarda ve oyunun genelinde kapanmayı tercih eder...Son dakikalarına galip girdiğin maçlarda Closing Down'ı "Often" olarak ayarlamak işine yarayacaktır...Ayrıca takımının pres yapmasını istiyorsan "Tightly Marking" seçeneğini işaretlemen gerekir....
    tamam kardeş 6.0.3 ün yamasi orjinal yamada silva öle cikio cok saolasın peki kardeş bu history leri nasil düzeltebilirim herkesdemi böle bi sorun var yoksa sadece bendemi ?Çünkü hiçbir futbolcunun history si doğru değil ne yapmam gerekli ?

Nesil
    2006
    Yer

tamam kardeş 6.0.3 ün yamasi orjinal yamada silva öle cikio cok saolasın peki kardeş bu history leri nasil düzeltebilirim herkesdemi böle bi sorun var yoksa sadece bendemi ?Çünkü hiçbir futbolcunun history si doğru değil ne yapmam gerekli ?

Bende ve bu update'i test eden birçok arkadaşımda bu sorun ortaya çıkmadı...Ayrıca update'i kullanan hiçkimseden de böyle bir şikayet gelmedi...Sanırım kayıtlı oyunlarınla ilgili bir program kullanmışsın o yüzden oyuncu bilgilerin zarar görmüş olabilir...

Bende ve bu update'i test eden birçok arkadaşımda bu sorun ortaya çıkmadı...Ayrıca update'i kullanan hiçkimseden de böyle bir şikayet gelmedi...Sanırım kayıtlı oyunlarınla ilgili bir program kullanmışsın o yüzden oyuncu bilgilerin zarar görmüş olabilir...

kayıtlı oyunlarımı silsem bu sorun hallolurmu nasil yapcamm ben şimdi bunu ?
    Sizide fazla sıktım farkındaym ama yardım edin lütfen?Nasil çözebilirim bu sorunu ben

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

aydın yılmaz tamam iyi oyuncu ama azıcık özellikleri uçmuş sanırım ama yinede bana uyar nede olsa galatasaraylıyız ellerinize sağlık başarılar

usta naptın sen ya 4 kere aynı mesajı atmışsın

Quote Originally Posted by gorkemyilmazkarasu

yaw sorma kardeş bende dedim zaten fazla sıktım die ya kafaya taktım hele bu fm konusunda oldumu hastalık benmki biraz ya tam bişey yaziom aklıma bişey daha gelio yenden yaziom öle oluo.Bende demirhan kardeşe sormuştum silva var bitane valenciada celtada kiralık 19 yaşında özellikler dehşet bir bak o adama istersen AMLC.bende o yüzden sordum sizmi yükselltttiniz.Çünkü başka updatelerde yoktu.AMA orjinal yamada böle 6.0.3 heralde.cwp aldım zaten demirhandan kardeş.

Nesil
    2003

Bu hata update'de degil sizin backup database'i koydugunuz yerden kaynaklanir.

Ornegin, yeni update'i yuklerden eger oyunun orjinal (veya baska bir update) datasini FM2006/data/db/ klasoru icinde baska bir klasore koyduysaniz (ornegin /fm2006/data/db/orjinal/) hem editor hem de oyunun kafasi karisir ve oyuncularin gecmisleri ve bazi baska bilgiler yanlis cikar. Bunu duzeltmek icin /fm2006/data/db/ klasorunun icinde sadece ve sadece oyunda kullandiginiz database olmalidir.

Pres yapmak icin closing down'i often yapmaniz gerekir. Ornegin Alex'in top pesinde fazla kosturup yorulmasini istemiyorsaniz Alex icin closing down rarely, onun acigini kapatmak icin baska bir oyuncu fazla pres yapsin istiyorsaniz closing down often olur. Tight marking yakin markaj yapmasini istediginiz oyuncular icin kullanilir.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by gorkemyilmazkarasu

yok o nasıl oldu biliyomusun dün attım mesajı o arada sayfa kapandı site güncelleniyo falan yazdı ondan öyle oldu yoksa öyle bi hata yapmam hatta bundan önce süper lig güncelleme v2 yazınıza baktım ordada aynı şeyi yazdım bunu görmemişindir diye

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ya ben şimdi bunu arkadaşın bilgisayara indirecem ama linke tıklıyorum indirmiyor
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Nesil
    2006
    Yer

Koray 3 adet link var şimdi 3'ünü de kontrol ettim 3'ü de sağlam indirebilirsin...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

tek link var hemen paylaş diye.v2 den bahsediyorum
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri