Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 105 sonuç

Konu: Fm 2008 Gerçek Potansiyeli Bulma (Önemli)!

Yeni bir genç daha geliyor.. Bu oyuncuyu hatırlarsanız 16 yaşındaki profilini size göstermiştim yukardaki mesajlarda görebilirsiniz.
    Gelişmeleri adım adım takip edebilirsiniz..

Quote Originally Posted by 10672196 View Post
    antrenman programın varsa paylaşabilir misin bizimle?
    Ben de paylaşmayı düşünüyorum bir ara

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Güzel işler yapmışsın

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bence sitede kariyer yapsan da güzel olur hem bu kadar başarılı olmuşsun evde durmasın TSI ile paylaş

Quote Originally Posted by juanov View Post
    bence sitede kariyer yapsan da güzel olur hem bu kadar başarılı olmuşsun evde durmasın TSI ile paylaş
    Zaten kariyer bölümünde tam açmayı planlamıştım.. hatta konu şuan açık tek mesajla duruyor. Paylaşmayı da çok istiyorum ama üşendim desem yeridir valla..

Konu başında 1.8m değeri olan German'a 30M teklif gelmişti ve seviniyorduk hatırlarsanız..
    Şimdi oyuncunun değeri 32M oldu bunu almak için sağlam bir teklif gelmesi gerekli
    Last edited by gencerker : 10.Haziran.2008 at 01:45

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

O kadar parayı başkan kabul etmiyor mu?
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    O kadar parayı başkan kabul etmiyor mu?
    Neden kabul etmesin ki zaten kulübümüz şuan dünyanın en zengin 3. kulübü
    30M nedir ki..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abicim anlamadığım bir mesele var, Çaykur rize'de 15 milyon, kayseri de 55 milyon nasıl oluyor ki? bunlar şampiyon falan mı oluyor, napıyorlar?

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    abicim anlamadığım bir mesele var, Çaykur rize'de 15 milyon, kayseri de 55 milyon nasıl oluyor ki? bunlar şampiyon falan mı oluyor, napıyorlar?
    kayseriyi hiç sorma kardeşim koptu da kopuyor.. Her sezon şampiyonlar ligine katılıyor ama o takım bana kazık attı 40 lig maçı ile bilmem kaç gol atarsa yarısını verecekti. Sezon bitmeden adamı sattı sinir oldum .. Kayseri GS ile FB den daha iyi şuan ayrıca 2015'e giriyorum baya oldu ve bu sezon sakatlıklar yüzünden ligte düşüşe geçtim Kayseri boş durmuyor birinciliğe oturmuş bile

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Teşekkür ederim cevabın için. Bir şey daha soracağım, sen burada başarılarını anlatmışsın da, bize püf noktalarını vermedin hala
    Biraz yardımcı olurmusun, mesela ben 18 yaşındaki bir forvette pace, jumping ve finishing iyiyse bu adam adam olur büyük ihtimalle diyorum. Veya ne biliyim, büyük tecrübelerle oluşan marking bir genç bir defansta daha şimdiden iyiyse diyorum ki bu iyi defans olur. Senin taktiklerin neler?

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    Teşekkür ederim cevabın için. Bir şey daha soracağım, sen burada başarılarını anlatmışsın da, bize püf noktalarını vermedin hala
    Biraz yardımcı olurmusun, mesela ben 18 yaşındaki bir forvette pace, jumping ve finishing iyiyse bu adam adam olur büyük ihtimalle diyorum. Veya ne biliyim, büyük tecrübelerle oluşan marking bir genç bir defansta daha şimdiden iyiyse diyorum ki bu iyi defans olur. Senin taktiklerin neler?
    18 yaşındaki bir oyuncuda patlama göremiyorsan benim için yıldız değildir
    ne buluyorsan 16 yaşında bulacaksın, 17'sinde profil sağlam gelişme gösteriyorsa
    18'inde takımın her maçında ilk 11e alabiliyorsan olay bitmiş demektir.
    20 yaşına gelmiş ve hala birşey olamamışsa sat gitsin.

tek kelimeyle mükemmel...futbolcu fabrikası gibisin.heleki german da ... diyecek kelime bulamıyorum.eğer antreman programını bizimle paylaşırsan seviniriz.

not: mutlaka kariyer yap.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kariyerini görmek istiyoruz senin...

Bİr de bir sorum olacak FM GENİE Scout kullanıyormusun??
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Kariyerini görmek istiyoruz senin...

Bİr de bir sorum olacak FM GENİE Scout kullanıyormusun??
    Bende diyorum ne tür bir koç bu valla daha şimdi google'dan arattım ve bu sayfadan anladığım kadarıyla yetenekli oyuncuları bulmaya yarayan bir programmış ve baya ilginç gözüküyor. Bunu bir ara denemek lazım (: ..

Hayır kullanmıyorum hatta ilk kez duydum bu tarz şeylere pek merakım yoktur malesef

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

scoutlarınla aratıyosun ve 16 lık yıldızları buluyosun gerçekten zor iş tebrik etmek lazım, da bir antrenman programını yayınlamadın gitti
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by gencerker View Post
    Bende diyorum ne tür bir koç bu valla daha şimdi google'dan arattım ve bu sayfadan anladığım kadarıyla yetenekli oyuncuları bulmaya yarayan bir programmış ve baya ilginç gözüküyor. Bunu bir ara denemek lazım (: ..

Hayır kullanmıyorum hatta ilk kez duydum bu tarz şeylere pek merakım yoktur malesef
    Bu programda istediğin takımı görüntülebiliyorsun. Takımdakilerin CA ve PA'sına bakabiliyorsun. Sonra Oyuncu arama kısmında Yaşını ayarlayıp en az olmasını istediğin PA yı girip Ca yi girip arayabiliyorsun... Oyuncu arama yerinde istediğin PPM'de oyuncu bile arayabiliyorsun... Çok güzel bir program
    Futbolcu Bilgileri

Bu programda istediğin takımı görüntülebiliyorsun. Takımdakilerin CA ve PA'sına bakabiliyorsun. Sonra Oyuncu arama kısmında Yaşını ayarlayıp en az olmasını istediğin PA yı girip Ca yi girip arayabiliyorsun... Oyuncu arama yerinde istediğin PPM'de oyuncu bile arayabiliyorsun... Çok güzel bir program
    valla iki saat onunla uğraşacağıma böyle kendim ararım daha iyi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ayrıca oyuncunun tam potansiyeline ulaştığı zamanki profilini de görüyorsun bu çok yararlı oluyor oyuncu bulmada ama sen bilirsin
    Futbolcu Bilgileri

Ayrıca oyuncunun tam potansiyeline ulaştığı zamanki profilini de görüyorsun bu çok yararlı oluyor oyuncu bulmada ama sen bilirsin
    bunu yaptıktan sonra oyunun bir tadı kalmaz zaten

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

bu scout programlarına alıştın mı bırakamıyorsun.. bi müddet sonra da sıkılmaya başlıyorsun oyundan.. şu an 2 kariyer açtım birinde kullanıyorum egolarımı tatmin açısından.. diğerinde kendim bulmaya çalışıyorum genç yetenekleri gayette zevk alıyorum oyun oynarken.. zaten potansiyeli olan bir oyuncu 16-18 yaş arası büyük gelişmeler gösteriyor.. yukarıda arkadaşında dediği gibi 18 yaşında takıma koyduğunuz zaman birşeyler yapıyorsa o oyuncudan adam olur.. değilse koyver gitsin

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ben de kadroma 170 üstü PA ya sahip oyuncuları kattım ama hemen gelişmediler gelişme süreçleri ne kadar bu oyuncuların

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

ben de kadroma 170 üstü PA ya sahip oyuncuları kattım ama hemen gelişmediler gelişme süreçleri ne kadar bu oyuncuların
    en fazla 24 yaşına kadar gelişebilirler. 24 yaşına kadar sabretmelisin. oyunun ipuçlarında bu vardı sanırım.
    (/s)

bahsettiğiniz programı kullanmadığım için neyin üstü neyin altı , tavsiye ettiği potansiyel gençler nasıl, sizin antrenman ve antrenörleriniz nasıl.. bunları görmeden birşey diyemiyorum malesef

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bahsettiğim PA oyununun potansiyeli antrenörler de fena değildi ama takımdan kovuldum aldığım bütün genç yetenekler kovulduğum takımda kaldı yani şu anda pek bir önemi yok yine de teşekkürler

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Silinirse sevinirim
    Last edited by Her026 : 21.Haziran.2008 at 20:00

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

benim anlamadığım şey şu ben 8.0.0 versiyonuyla oynuyorum ama neredeyse hiç sendekiler gibi süper star olacak adamlar çıkmıyor ben birkaç tane kadroma kattım ama yine de o paraya satamam ve türkiyeden neredeyse hiç böyle oyuncular çıkmıyor hata bende mi

bn arsenalle karıyer acmıstım..suan 2017 yılındayım ve 800 milyon eurodan fsla adam sattım..bana gore yuksek bı rakam takım aynı senn gıbı

Üstâd gerçekten iyi iş çıkarmışsın. Ben Arsenal'i oynuyorum sene 2012 iyi gidiyor ama altyapıdan daha bir adam çıkartmıp ilk onbire koymadım, koyulacak gibide değil zaten. Şimdi senin dediklerini uygulayalım bakalım. Gözlemcileri yolladım şimdiden

Nesil
    2006
    Yer
    Gerçek Potansiyel

bende fenerbahceyle 2010 yılındayım söylediklerini tektek yapmaya başladım 1 sene gecti ama sendeki kadar iyi gencler cıkmadı cıkanlarda öyle sonradan patlıycak gibide durmuyorlar antrenman programını bizle paylaşırsan cok seviniriz bide bi sorum olucak böyle iyi bi şekilde patlama ya***ak genclerin neyine dikkat ederekten takımına katıyorsun calışma oranına felanmı bakıyorsun ???

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

FM GEnie Scoutu kullansan acaba nolsurusn ya

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorum, şu koç olayını yaptıktan sonra bayağı bir gelişme oldu. Eskiden sürekli aldığım adamları alıp geliştirirdim artık herkes oluyor.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri