Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 105 arası toplam 105 sonuç

Konu: Fm 2008 Gerçek Potansiyeli Bulma (Önemli)!

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bu oyuncu geliştirme işini ben de yapıodum 8.0.2 ye geçtim oyuncuların kılı kıpırdamıyor ne yapacağımı bilmiyorum

Hayranlıkla okudum

peki senin baş antrönörünün ismi ne

Wink

ss koymayıı bi doru durust becerebılsem kayserının transfere 2012 yılında ne kadar para harcadıgı gosterıcem ama bılmıom hüseyin albayrak die bi oyuncu cıkmıs kayseri oyuncuyu 76 mn aldıı

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kayseri ilerleyen senelerde evet çok para yatırıyor..

İlerleyen senelerde zaten 12 ve sonrasında böyle oyuncular çoğu altyapıdan çıkıyor.. Ben her sezon başı aratıyorum altyapı tesislerinin yüksek olduğu kulüpleri.. Böyle oyuncular çıkıyor...

Önemli olan antenörlerinizin iyi olması..
    Sentugo.

arkadaşım güzel işler çıkarmışsın oyuncu yetiştirmek bu oyunun en zevkli yanlarında biridir ama 8,0,2 de bu baya bir zorlaştı ve bence daha gerçekçi ve mantıklı oldu çünkü bende 8,0,0 la oynarken 170 ve üstü PA sı olan regenleri iki senede dünya klasına getirebiliyordum bu hiç gerçekçi değil ve oyunu çözmeme erken bıkmama neden oluyordu(galatasarayla antreman tesislerimiz son seviye antrenörlerimde full 7 yıldız ve çoğu dünya klasıydı) ama 8,02, de gelişme süresi çok daha uzun ve zor 8,02 oynayan arkadaşların daha sabırlı olması gerekiyor birde hem genç hemde profilinin iyi olması daha önemli hale geldi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

kesinlikle bu konuyu sakin kafayla okuyıp takıp edicem simdi oruc kafa almaz =)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok yararlı bir konu ama bence Burdan FM 2008 için olan Genel Tartışmalar konusuna taşınmalı
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bence bu başlığın sonuna [8.0.0] eklenmeli 8.0.2 oynayanlar bu konuyu görüp ümitleniyor.

arkadaşlar süpersiniz benim antreman programı güzel degil yardımcı olurmusunuz???

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

800 versiyonunda oyuncular çabuk gelişiyorlar. Ben de 4. yılda Mehmet Topuz Gerrard gibi olmuştu..

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

güzel işler çıkartmışşsın tebrikler..

iyi güzelde bu sayfalarda anlatılan yüksek miktarlı transferleri yapabilmek için oyunda bir sürü boşluklar mevcut. herkesin bildiği, en klasik yöntemlerden birisi de oyuna avrupanın önde gelen 5/6 ligini açarak başlamak. transfer döneminde o liglerden ve kendi liginden bütçesi sağlam zengin takımları aynı anda kontrolüne alırsın. örnek olarak diyelim ki bursaspor ile oynuyorsun. transfer sezonu geldiğinde r.madrid, chelse, b. münich v.b. takımları da kontrolüne alırsın sonrada bu paralı klüplerin tüm transfer bütçeleri ile bursaspor'un bırakın as kadrosunu 20 yaş altı yada 18 yaş altında ki bir oyuncasına 100 milyon $ lık bir teklifte bulunursun. daha sonrada bursaspor'un manager'ı olarak bu teklifi onaylarsın ve 18 yaşında ki çocuğu 100 M$'a bu takımlardan birisine satmış olursun. yani bu arkadaş da böyle yapmıştır demiyorum ama oyunda bu tür boşluklar olduğu sürece kendisininde bu yollara baş vurmuş olma ihtimalini göz ardı etmemek gerekir )

arkadsın dedigi cok dogru 8.0.0 da oyuncular cok cabuk gelisio.sen gic bse yapmasan ble adamlar cosuo ama seni yine de tebrik ediyorum yaptığın şeylerin çoğu doğru.

bi de sana bir onerim olcak eger bu sekilde genc yetenekleri kesfetmeyi seviyorsan portekiz liginde oyna.hiç bir şekilde yabancı sınırlaması yok ve portekiz takımları sanıldığı kadar iyi değil.portonun bile yıllıl gelirleri şaşılacak şekilde 3 büyüklerden(gs,fb,bjk) düşük.kısaca cok zevkli bir lig.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by dispatcher View Post
    iyi güzelde bu sayfalarda anlatılan yüksek miktarlı transferleri yapabilmek için oyunda bir sürü boşluklar mevcut. herkesin bildiği, en klasik yöntemlerden birisi de oyuna avrupanın önde gelen 5/6 ligini açarak başlamak. transfer döneminde o liglerden ve kendi liginden bütçesi sağlam zengin takımları aynı anda kontrolüne alırsın. örnek olarak diyelim ki bursaspor ile oynuyorsun. transfer sezonu geldiğinde r.madrid, chelse, b. münich v.b. takımları da kontrolüne alırsın sonrada bu paralı klüplerin tüm transfer bütçeleri ile bursaspor'un bırakın as kadrosunu 20 yaş altı yada 18 yaş altında ki bir oyuncasına 100 milyon $ lık bir teklifte bulunursun. daha sonrada bursaspor'un manager'ı olarak bu teklifi onaylarsın ve 18 yaşında ki çocuğu 100 M$'a bu takımlardan birisine satmış olursun. yani bu arkadaş da böyle yapmıştır demiyorum ama oyunda bu tür boşluklar olduğu sürece kendisininde bu yollara baş vurmuş olma ihtimalini göz ardı etmemek gerekir )
    oyun durumundan seçilen liglerin ss ini verebilir
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ben porto ile 2016 yılındayım. şampiyonlar liginde yarı finalde elendiğim sene(sonradan kazandım) sadece 8 milyon euro geldi.ligde şampiyon olunca aldığınız para ise 3 milyon euro.üstelik portekiz ligine oyuncu getirmek okadar zor ki yıldız almanız ilk seneler de imkansız gibi.en buyuk sorunlardan biride oyuncuları elinizde tutmanın cok zor olması.işte bu sorunlar ligi gercekten zevkli yapıyor.40 m edecek adamı 20 m ye bırakmak zorunda kalıyorsunuz.
    Last edited by ragip : 13.Aralık.2008 at 10:54 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

byler bunu Herqez yapar ama Bukadar başarı saqLayamaz.Yinede %70 oranında işine yarar.Bende beşiktaşı yönetiyordum ve bi baktımki antrenörlere çok kötü hiç biri bi işe yaramaz.Hemen araştırdırm ve süper antrenörler buldum 2010-2011 yılındayım takım yıldızlaşmaya başladı ve kendime ait antrenman programım var (Lütfen istemeyin).Herkeze başarılar dilerim...

bu kadar kasmaya gerek yok ki ? iyi bir gözlemci al. ingiltere, fransa, italya, brezilya gibi liglerden oyuncu bulmasını söyle. 17'den 33'e kadar oyuncuları buluyor zaten.. bayağı kasmışsın kardeş

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri