Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 110 sonuç

Konu: each way goes to GOAL(Sheriff)

uyduruk bir taktik açıkcası..

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by alpererkut View Post
    Daha iyisini sen yap kendin oyna ozaman..

Taktiğin v2 versiyonu hazır..

http://rapidshare.com/files/13476246...AL_v2.tac.html

denedim ve beğenmedim allah allah. hiç yorumada saygınız yok. ayrıca dünya kimz taktiklerini konuşuyor sen beğenmiyorsun allah akıl fikir versin sana.

Sheriff Misafir

denedim ve beğenmedim allah allah. hiç yorumada saygınız yok. ayrıca dünya kimz taktiklerini konuşuyor sen beğenmiyorsun allah akıl fikir versin sana.
    Yorummu bu.. Yorum yapcaksanız düzgünce neden beğenmediğinizi eksikleri söylersiniz.. Gelip burda uyduruk bir taktik diye yazıp sinirlerimi bozuyorsun sonra birde saygı bekliyorsun.. Senin gibilerine saygı çok fazla birşey olur.. Sen önce emeğe saygıyı göster.. Ayrıca hangi taktiği beğenip beğenmeyeceğimi ben bilir seni ilgilendirmez..
    Last edited by Sheriff : 04.Ağustos.2008 at 23:00 Reason: imla

Nesil
    2007
    Yer
    .

Emeğe saygıya dikkat edelim.Denedim ve beğenmedim diyorsun.
    Sebeplerini paylaşırsan taktik yapımcısı da ona göre önlemler alacaktır.
    Ayrıca Kimz taktiği sadece kariyerlerde etkili bir taktiktir.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Arkadaşım Burak Abi didinmiş,edinmiş ortaya o kadar iyi bir taktik çıkarmış sen ne diyorsun.Beğenmediysen yorumunu güzelce,saygılı bir şekilde anlat.Hem sana taktiği beğendirecek diye bir şey yok.Ayrıca kimsenin sana bir şey beğendirme gibi bir zorunluluğuda yok

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen

Takımım Parma taktiğinizi denicem.Bu arada arkadaşlar emeğe saygı.

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Bundan sonra konunun amacından uzak, gereksiz ve tahrik edici 1 tane daha mesajını görmek istemiyorum! Her konuda aynı tür mesajların mevcut. Devam ettiğin halde gerekli ceza sistemini uygulamaktan kaçınmayacağım.

Konuyu zorunlu böldüğüm için başta taktik sahibi sevgili Burak arkadaşım olmak üzere hepinizden özür dilerim. Taktikle ilgili kritiklere devam edebilirsiniz arkadaşlar...

Sheriff Misafir

Estafurullah Selmancığım, ne özürü..

Taktiği biraz daha düzenledim eleştiriler doğrultusunda.. Aklımda bi kaç eksikler vardı onlarıda düzenledim.. Şimdi daha faydalı olacaktır..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

V1 ile V2 arasında ne fark var ?
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    V1 ile V2 arasında ne fark var ?
    Komutlarda bir takım değişiklikler var.. Açıkcası biraz daha özenerek düzenledim

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

bakalım deniyorum ( Ne çok taktik denemeye başladım yahu bu aralar )
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    İlk maçımda çok güzel işe yaradı.

Bol pozisyon oldu uzun şutu iyi olan ortasaham olsa gaha faklı bir skor olurdu fakat Hasan Şaş ın her şütü trinünlere ama birtaneside güzel gol oldu. Savunma çok başarılı hiç top geçirmedi ve kapdığı topu uzun pasa çevirerek etkili kontra ataklar oluşturdu. Maçta Trabzonsporun tek önemli pozisyonu var o da uzaktan kalecimde kaldı

Trabzonspor 0 - 3 Galatasaray

2. maç UEFA grup maçı

Pozisyon yapan şut çeken benim ama adamlar bi frikik kullandı gol attı son dk larda Emrah44 abinin tahtiğini kullandım ve takımı iyice abluka altına aldım hakettiğim skor olmasada beraberliği aldım

Ve Gençlerbirliği nide 3-0 yendim gene üstün oynadım.

Bu arada Volkan Yaman Ortasahanın gerisinden serbest vuruştan gol attı gol sevincide ilginç. Adam taa o yarısahadan koştu koştu golü attığı kanın arkasında 1-2 tur attı tek başına

Kısaca taktik baya işe yaradı artık bu taktiği kullanıcağım
    Last edited by Nedvedmania : 05.Ağustos.2008 at 00:40 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

ve evet bu taktik ile ilk maçım

Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

aragonesden esinLendiniz gaLiba...
    şuanki mevcut taktiğim güzeL ancak tedbir oLsun diye her sezona farkLı taktikLe başLarım bu taktiğin bazı yanLarı özeLLikLe uzun şuta dayaLı oLması çok hoşuma gitti mutLaka deneyeceğim.
    Emeğinize sağLık.

Anlamadığım bir durum var.Yukarda Galatasaray'ın Trabzon'a Nurnberg'e karşı aldığı sonuçlar buraya taktiğin başarısı mı diye konuluyor?Üstelik sezon ilerlemiş.Transfer de yapılmıştır.Taktikle ilgili bir şey söylemiyorum.Sadece mantığı anlayamıyorum.Galatasaray gibi bir takım Nurnberg'le berabere kalıp başarı diye mi sunuluyor Allah aşkına.Yahu ben bu Nurnberg'i Yimpaş Yozgatspor'la oyunun başında sıfır transferle yendim.Birisi bu mantığı açıklarsa sevinirim.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by yorumsuz1i View Post
    Anlamadığım bir durum var.Yukarda Galatasaray'ın Trabzon'a Nurnberg'e karşı aldığı sonuçlar buraya taktiğin başarısı mı diye konuluyor?Üstelik sezon ilerlemiş.Transfer de yapılmıştır.Taktikle ilgili bir şey söylemiyorum.Sadece mantığı anlayamıyorum.Galatasaray gibi bir takım Nurnberg'le berabere kalıp başarı diye mi sunuluyor Allah aşkına.Yahu ben bu Nurnberg'i Yimpaş Yozgatspor'la oyunun başında sıfır transferle yendim.Birisi bu mantığı açıklarsa sevinirim.
    1-Ben Galatasarayla nedense bir türlü başarılı olamıyordum ve Haytımda ilk defa FM de ligde sonuncu durumuna düştüm(5. veya 6. haftalarda)daha sonra sitede taktik arayışına girdim ve bu taktiği kullandığım ilk maçta TS yi 3-0 yendim ardından gene iyi bir skor bekliyordum fakat 1-1 berabere kaldım . Bak oraya yazmışım zaten "Üstün oynayan bendim sadece 2 pozisyonları var biri frikikden ve gol oldu"

2-Sen hiç büyük bir takım alıp küçük bir takıma yenilmedinmi ? Galatasaray Tromso ya , Fener pendiğe yenilmedimi ? demekki futbolda ve FM de küçüktakımlara yenilmekde var

3-Ben Taktiği bendiğimi yazmışım sen niye karışıyorsun ? Senin başarı görüşün farklıdır sokaktakinin başarı görüşü farklıdır benim başarı görüşüm faklıdır?

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    1-Ben Galatasarayla nedense bir türlü başarılı olamıyordum ve Haytımda ilk defa FM de ligde sonuncu durumuna düştüm(5. veya 6. haftalarda)daha sonra sitede taktik arayışına girdim ve bu taktiği kullandığım ilk maçta TS yi 3-0 yendim ardından gene iyi bir skor bekliyordum fakat 1-1 berabere kaldım . Bak oraya yazmışım zaten "Üstün oynayan bendim sadece 2 pozisyonları var biri frikikden ve gol oldu"

2-Sen hiç büyük bir takım alıp küçük bir takıma yenilmedinmi ? Galatasaray Tromso ya , Fener pendiğe yenilmedimi ? demekki futbolda ve FM de küçüktakımlara yenilmekde var

3-Ben Taktiği bendiğimi yazmışım sen niye karışıyorsun ? Senin başarı görüşün farklıdır sokaktakinin başarı görüşü farklıdır benim başarı görüşüm faklıdır?
    Bak canım istediğin taktiği beğenebilirsin benim taktiklere dediğim bir şey yok.Ama sen niye karışıyorsun olmaz.Sana başarı anlayışınla başarılar dilerim.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Bu mesajından sonra daha yorum yapmıyorum nickinle uyumlu olsun diye "yorumsuz" diyorum.

Gereksiz bir tartışma oluyor gene ama illede tartışalım diyorsan ö.m den tartışalım boşuna mesaj kirliliğine lüzum yok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Burak arkadaşım emeklerin için teşekkürler ellerine sağlık... Taktiğini 1.5 sezondur kullanıyorum Kayserispor ile ( kariyer bölümünde mevcut "Anadolu Aslanları") ilk sezonda ligde şampiyonluk aldım , ikinci sezonun yarısındayım ilk yarıyı fenerbahçenin 1 puan gerisinde 36 puanla 2. sırada tamamladım. Taktik ikinci sezonda biraz çözülüomuş gbi oldu ilk sezonda çok ii olan deplasman başarı oranımda düşme oldu bu durumu zaten sen elinden geldiği kadarıyla çıkarmış olduğun v2 ile çözmüşsün. Taktikte benim dikkatimi çeken bişey var önceden "total dominasyon" ve daha sonra selman arkadaşın taktiği olan "crush and bruns" kullanmıştım bu taktiklerlede çok başarı oldum ama bu senin taktikte abartıyomuyum bilmiorum ama süper gol atılıyo... diğer kullandığım taktiklerde oyun kontrolü ön plandaydı bu taktikte ise organize atak ön planda. gerçekten çok ii bir taktik ellerine, emeğine sağlık...

bunlar ilk sezonun yarısında oynadığım derbiler sonuç ortada...

Sheriff Misafir

Faydalı olabildiysem ne mutlu bana.. Gerçekten büyük takımlara karşı iyi sonuçlar almışsın seni tebrik ediyorum.. Başarılarının devamını dilerim.. Taktikle ilgili yardımcı olabileceğim başka birşeyler olursa buradan belirtebilirsin.. Zaten taktiğin isminde de belirttiğim gibi her yoldan gol kovalıyoruz

Ama tabiki herşey taktik değil, transferler, antrenman, takım konuşmaları ve moraller gibi etmenler de oldukça etki eder.. Yani taktiği al herhangi bir takıma koy sonra başarı bekle olmaz Yani her sezon takımınızı güçlendirmeye bakın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Faydalı olabildiysem ne mutlu bana.. Gerçekten büyük takımlara karşı iyi sonuçlar almışsın seni tebrik ediyorum.. Başarılarının devamını dilerim.. Taktikle ilgili yardımcı olabileceğim başka birşeyler olursa buradan belirtebilirsin.. Zaten taktiğin isminde de belirttiğim gibi her yoldan gol kovalıyoruz

Ama tabiki herşey taktik değil, transferler, antrenman, takım konuşmaları ve moraller gibi etmenler de oldukça etki eder.. Yani taktiği al herhangi bir takıma koy sonra başarı bekle olmaz Yani her sezon takımınızı güçlendirmeye bakın
    Kesinlikle katılıyorum her taktik her takıma uyacak diye bişey yok işte bu yüzden oyuncuların benimsedikleri taktiklerle oynamayı düşünüolarsa kadrolarını ve transferleri uyguladıkları taktiğe uygun düzeyde yapmalıdırlar. yani takımın kadro yapısını kullandıkları taktikle uygun düzeyde olmalıdır. tek forvetli bi taktik kullanan kişi kadrosunda 4 forvet barındırıosa bu sadece oyuncu alamak için transfer yapılıodur kısaca alternatifli bi kadro barındırmak başarının çok önemli bir yoludur.

Sheriff Misafir

v3 üzerinde çalışmalarım sürüyor.. Test aşamasında halen.. Ama mükemmel bir taktik çıkarmak için uraşıyorum.. Topa biraz daha fazla hakim olup orta alanda hücuma yönelik oyuncuları daha da etkin hale getirmeye çalışıyorum.. Forvet oyuncusunun rolünü biraz daha aktifleştirmeye çalışıyorum.. Az kaldı mükemmel olacağını düşündüğüm bi taktik.. v3 le çok iddalıyım

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by yorumsuz1i View Post
    Uzun süre bu arkadaşı izledim taktik bölümlerinde.. İlk önce Total dominasyon sonra Kimz taktikleri ve en sonunda da bu arkadaşın taktiğine laf atmış.. Amacı nedir bilemiyorum ama heralde kendi taktiğini daha çok öne çıkarmaya çalışıyor..

bir ikincisi ise yukarda yazmış ki sezon ilerlemiş .. kardeşim senin siteye koyduğun taktiklerde sezon 2019-2020 idi hatırladın mı ? bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demezlermi insana.. al işte ben diyorum .. Hala Yimpaş Yozgatspor'dan bahsediyorsun. kendi koyduğun taktikler yorum alamıyor diye sürekli başka taktiklerin altında yorumlarını görüyorum hazımsızlık var heralde. O yozgattaki akıl almaz işlerini eğer taktiğine borçlu olsaydın eminim hem deneyen çok olurdu hem de yorum yazan .. ama en son koyduğun taktiğe 13 yorum yazılmış ki bunların 5 tanesini sen yazmışsın zaten.. belki bir çok deneyen olmuştur o ss'lerden sonra ama beğenen olsaydı kesinlikle taktik hakkında övgü dolu şeyler yazarlardı. ben de denedim her 2 taktiğini de bende de işe yaramadı.. neyse özetleyecek olursam sürekli başkalarının taktiklerine iğneleyici msjlar yazmakla bir yere varamazsın.

Sheriff Misafir

Taktiğin 3. versiyonu, topun daha fazla sizde kalmasını ve kanat oyuncularınızın rahat boşluklar bulmasını sağlayacak bir takım değişiklikler yaptım.. Bu sayede kanatlardan daha çok orta gelecek ve forvet oyuncunuz daha çok pozisyona girecek, aynı şekilde ortasahanın ortasındaki oyuncularınızda daha çok içeriyi zorlayacaklar.. Kısacası hücumda daha çok pozisyon bulacaksınız.. Yöneticiler arası turnuvada son olarak denedim ve oldukça iyi sonuçlar aldım..

İşte each way goes to GOALv3

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Each way goes to goal v3 taktiği bence tam gs taktiği olacak neden derseniz baros'lu bir kadroda tek forvet baros herşeyi yapar çokta rahat gol kralı olur bana göre çünkü bu taktikte huntelaar tek forvet EPL de gol kralı oluyor ve baros la huntelaar bana göre birbirine çok benzeyen oyuncular ve TSL gibi bir ligde baros un rahat gol kralı olabileceğini düşünüyorum

Aklıma gelmişken yeni sürümle br kariyer açıp bu taktiği deniyim bari
    Football is simple,but Football Manager is not

Sheriff Misafir

Deneyin deneyin, bu taktikte çok daha iddaalıyım

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

burak abi sen koyduysan hmn ındırıom dadasım abım

Sheriff Misafir

Dene bakalım sonuçları bekliyorum

Bunlar ilk 3 resmi maçım.Görüldüğü gibi büyük bir üstünlük sagladım rakipler üstünde.Taktige devam.Emegine sağlık Burakcığım

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

walla sonuclar spr gıdıo sevdım depslanman taktigim oldu abi bfg yi de evımde kullanıorum

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri