Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 110 arası toplam 110 sonuç

Konu: each way goes to GOAL(Sheriff)

harkasın arkadaşım müthiş bi taktik olmuş oynadığım 4 maçta 4-0 4-0 2-1 ve 3-0 yendim

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

fb ile oynuom arsenalı evımde 3-0 gsyi 5-1 ts 6-0 bjk yide 2-0 yendım ss koymasını ogrensem atcam

Sheriff Misafir

Tebrikler arkadaşlar

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Sanırım sen oyundaki seçeneklerden print screen'e basıyorsun.Klavyedeki print screen tuşuna basman gerekiyor.Senin klavyende nerededir bilmiyorum ama genelde klavyelerde resimdeki yerde oluyor.(okla gösterilen yer) Neyse ona bastıktan sonra paint'i aç ve control+v yap.Ve resmide kaydet.

Buradan sonrasını yapmak içinse şuna bir bak;

http://img332.imageshack.us/my.php?i...meklemeyv0.swf
    ss koymak için bunları yapabilirsiniz..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanBul

abi rosenorg ta işe yararmı bu taktik deniyicem bi yararsa valla ne istersen iste

Sheriff Misafir

Büyük ihtimal yarar ama orta sahada uzun şut özelliği iyi oyuncular bulman gerekir..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

bu taktiği ikinci senemde kullanmaya başladım ve şamppiyonlar ligini kazandım gerçekten süper bir taktik herkeze tavsiye ediyorum Sheriff emeğine sağlık

Sheriff Misafir

Rica ederim ne demek, memnun kaldığına sevindim.. Deneyenler genelde memnun kalıyor zaten, işini gördüyse ne mutlu

şimdiye kadar birçok taktik denedim,kendim de yaptım ama bu taktik mükemmel.ellerine sağlık

Sheriff Misafir

İyi oyunlar.. Eğer ss koyarsanız veya eleştri yaparsanız sevinirim..

Bu taktiği 1-2 aydır forumda epey gezmeme rağmen yeni gördüm

Yorumlar felan epey iyi. Middlesbrough kariyerimde deneyeceğim. Bu taktikte MC deki ikili Riquelme - Jimenez olursa nasıl olur acaba... İkiside AMC oyuncusu defans hatlarında sorun olabilir mi?

Quote Originally Posted by erenkoca55 View Post
    Taktik gayet başarılı bence de. 2011 yılındayım ve ARSENAL'im iki maçta denedim taktiğinizi oyuna hükmeden taraf bendim pozisyonlar açısından. Yalnız maçın ilk 25 - 30 dakikasında rakip takım biraz daha etkili oynuyor. Uzaktan şutlar çekmeye çalışıyor ceza sahamıza giremiyor. Benim takıma gelince ara paslar felan çok keyif veriyor gerçekten. Göze hoş gelen ve başarılı bir taktik. emeğin için teşekkürler...

Ajax - Arsenal : 0 - 2
    Liverpool - Arsenal : 0 - 2
    Saatin geç olduğu belli. haziranda yorrum yazmışım ama unutmuşum

Tekrar denemiş oldum taktiği Güzel yahu 2 maç ettim chelsea ile 2-2 berabere kaldım ama Arshavin 5 tane kaleci ile karşı karşıya pozisyon kaçırdı. Liverpool' u ise 3-1 yendim.

Sheriff Misafir

Başarılarının devamını dilerim

Slm taktigi denedim. oncelikle eline saglik. taktikle ilgili yorumlarini paylasman icinde tesekkurler. ben porto ile uyguladim. yalniz cok icacici sonuclar alamadim. sole soyliyim. su an 14 macta bir maglubiyetim var. 5 beraberlik falan. yallniz takim oyuna hukmedemior. zayif takimlara karsi bile maci diger sahaya yikamior.
    taktik pas yaparak ileri sahaya cikma bakimindan hosuma gitti. orta saha ile beraber hepsi cikior. fakat bi turlu oyuna hukmedemiorum. cham. league'de sonuncu oldum. iyi takimlara karsi cok etkin olamaiorum.
    birde bi keresinde ligin sonlarinda olan bi takimla macimda %32'lik topla oynamam vardi. sok oldum
    yazdiklarim yermeden daha cok pozitif elestiri.
    tekrar ellerine saglik. kolay gelsin.

Nesil
    2007
    Yer
    .

Zaman geçirme bayağı az görünüyor taktikte.Hızlıca sonuca gitmek için yapılmış sanırım.Zaman geçirmeyi birkaç kademe arttırarak belki sorununa çare bulursun.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

tempoyu biraz düşürüp zaman geçirmeyi artır
    bir de tabi pas ve teknik özellikleri iyi olan oyuncu seç ama ben az topla oynayıp sonuca giden taktikleri de severim o ayrı

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Oncellikle sunu soylemeliyim ki gercekten son derece basarili bir taktik, bu taktigi hazirlayan arkadasinda emegine saglik.

Bu taktik ile Man City kariyerine basladim ilk sezonumda FA kupasini aldim ve Ligde 3. oldum (liderle 20 puan fark vardi :d)

Yalniz bazen cok supriz sonuclar cikiyor Liverpoolu sahasinda 3-1 yeniyorum kendi sahamda Birminghama 2-0 yeniliyorum ve bir cok kucuk takimla macimda hep ayni sorunu yasiyorum kapandiklari zmn sonuca gidemiyorum ve kontra ataklarla gol yiyorum bu sorunu nasil asarim yardimci olursaniz sevinirim...

Sheriff Misafir

Benimde çözemediğim bir sorun var
    Bazı taktiklere karşı hiç etkili olamıyorum direk kilitleniyorum, ama bir çok taktiğe karşı oldukça fazla etkili olabiliyorum..
    Sorunu araştırıp çözümü için uğraşacağım siz merak etmeyin en iyisi olacağız
    Herşeye rağmen en iyi sonuç aldığım taktik buydu, anlattığım türde oyuncular kullanırsanız başarı muhakkak gelecektir..

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by GeanyGS View Post
    Oncellikle sunu soylemeliyim ki gercekten son derece basarili bir taktik, bu taktigi hazirlayan arkadasinda emegine saglik.

Bu taktik ile Man City kariyerine basladim ilk sezonumda FA kupasini aldim ve Ligde 3. oldum (liderle 20 puan fark vardi :d)

Yalniz bazen cok supriz sonuclar cikiyor Liverpoolu sahasinda 3-1 yeniyorum kendi sahamda Birminghama 2-0 yeniliyorum ve bir cok kucuk takimla macimda hep ayni sorunu yasiyorum kapandiklari zmn sonuca gidemiyorum ve kontra ataklarla gol yiyorum bu sorunu nasil asarim yardimci olursaniz sevinirim...
    Kontra yiyorsanız hızlı savunmacılar kullanın veya defans çizgisini biraz daha derinleştirin..

Mükemmel bi taktik emeğinize sağlık ortada ki mc lerden soldakine serbest rol verirseniz çok daha etkili oluyor lincoln u bu şekilde oynattım 13 maçta 6 gol 8 asist yaptı aklınızda bulunsun

Sheriff Misafir

Rica ederim.. İyi sonuçlar aldıysanız ne mutlu bana

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri