Sayfa 20 / 20 İlkİlk ... 10181920
571 ile 591 arası toplam 591 sonuç

Konu: EURO 08 | 2.Maç | İsviçre - Türkiye

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Evet amacımız penaltılara götürmek olmamalı ama eğer beraberlik Çeklerin işine gelseydi işimiz dahada zor olurdu.Düşünsenize son dakikalara beraberlikle girsek gol atması gereken taraf biz olacaktık.Ya da son dakikalara 1 farklı yenilgiyle girsek 2 gol atmamız gerecekti.Bu açıdan iyi oldu beraberlikte maçın penaltılara gitmesi.Sanırım Ali abinin demek istediğide buydu..
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Eğer penaltılara kalırsa iş, bizim Çekleri eleyeceğimizi düşünüyorum.Çünkü onlar daha teknik bir takımız.Toplara daha iyi vuruyoruz.Kalede de Volan penaltı konusunda tecrübe kazandı ŞL'de.Cech ise doğru düsürt kurtarış yapamıyor penaltılarda.Bu yüzden üzerinde baskı olacaktır onun

Quote Originally Posted by uLtimatoM View Post
    Eğer penaltılara kalırsa iş, bizim Çekleri eleyeceğimizi düşünüyorum.Çünkü onlar daha teknik bir takımız.Toplara daha iyi vuruyoruz.Kalede de Volan penaltı konusunda tecrübe kazandı ŞL'de.Cech ise doğru düsürt kurtarış yapamıyor penaltılarda.Bu yüzden üzerinde baskı olacaktır onun
    Ultimatom düşüncen güzel ancak birazda,herşey ogünkü koşullara bağlı,Penaltı baya bi şans işi

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Ben A milli takımımızın penaltılara kaldığı bir maç hatırlamıyorum.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Koçlarım benim,aslanlarım Arda'sı,Semih'i,Volkan'ı işte Türkün gücü bu.İsviçre evinde ilk kez üst üste 2 kez yenildi.Bunu biz yaptıkayrıca evsahiplerinden hiç ibiri 2 maçını üst üste kaybetmemiş işte Türk miilli takımı bu.Çek maçında macera aramadan bu maçın 2.yarısındaki kadro oynasın biz o maçıda başa baş oynarız.Ondan sonra ne olur bilinmez.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    "Türkiye'den teklif bekliyoruz"

Avrupa Futbol Şampiyonası'nda, İsviçre Milli Takımı'nın forması giyen 3 Türk asıllı futbolcu Türkiye'den teklif beklediklerini söylediler.

İsviçre'nin başarısı için mücadele eden Hakan Yakın, Eren Derdiyok ve Gökhan İnler, AA muhabirine yaptıkları açıklamada, "Bizler Türk'üz ve Türkiye'nin başarısı için ter akıtmak istiyoruz. Türkiye ve Türk takımlarından teklif gelmediği için, biz de böylesine büyük bir organizasyonda kendimizi göstermek açısından İsviçre Milli Takımı'nın formasını giydik. Belki bizim buradaki performansımızı gören Türk futbol adamları ve yöneticileri bizlere ülkemiz adına çalışma fırsatı verir" diye konuştular.

"EN BÜYÜK HEDEFİM F.BAHÇE VEYA BEŞİKTAŞ"
    Eren Derdiyok, Türkiye'den sadece geçen sezon Trabzonspor'dan teklif aldığını belirterek, "Ancak onu da yaşımın çok küçük olması nedeniyle takımda kendime yer bulamam düşüncesiyle kabul etmedim. Şimdi en büyük hedefim, Fenerbahçe veya Beşiktaş formasını giymek. Bizlere, 'Gelin Türkiye için oynayın' dediler de gitmediysek haklılar. Biz dün kendi ülkemize gol attık ama sevincimizi dışa vurmadan, içten sevindik. Çünkü biz Türk'üz, Türk bayrağına ve milletine büyük saygı ve sevgi duyuyoruz" dedi.

Eren Derdiyok, en kısa sürede Türkiye'de Süper Lig takımlarından birisinin formasını giymek istediğini de vurgulayarak, "Umarım sezon başlamadan ve transfer sezonu kapanmadan kendi ülkemde bir takımda forma giyerim" şeklinde konuştu.
    Eren Derdiyok, bundan sonraki hedefinin futbol bilgisini ve becerisini Türkiye adına kullanmak olduğunu da sözlerine ekledi.
    Last edited by GodfatheR : 12.Haziran.2008 at 16:18 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

''Basel Önünde Türk Gibi Kuvvetli.''Dün bunu sahaya cok iyi yansıttık 70 milyonun yüreğiyle macı söktük aldık....Sırada Cekler var onları da geçeriz diye düşünüyorum.Volkan iman gücüyle penaltılarda devlesir Ramon Sanchez Pizjuan Panteri...

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    Bzim çek maçında hedefimiz penaltılara kalmak olmamalı eğer öyle çıkarsak kesin yeniliriz hem penaltılara kalırsak onların daha şanslı olduğunu düşünüyorum kalede cech var
    Penaltı kurtarılmaz, kaçırılır. Kalede kimin olduğu önemli değil. Kaleci kumar oynuyor bir köşeye sıçrıyor top oraya gelirse kurtarmış oluyor.

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Penaltı kurtarılmaz, kaçırılır. Kalede kimin olduğu önemli değil. Kaleci kumar oynuyor bir köşeye sıçrıyor top oraya gelirse kurtarmış oluyor.
    Her kaleci için geçerli değildir bu.. Kalecilerin hepsi kumar oynamaz.. Bu konuda katılmıyorum sana Batu..

Penaltı kurtarılır da kaçırılır da, böyle bir genelleme yapılamaz. Ricardo mesela, Portekiz'in kalecisi, bu adam sürekli penaltı kurtarıyor, kurtaramasa bile doğru köşeyi biliyor. Yani penaltı kurtarmak kaleciyle ilgili bir şey tamamen. İyi kaleci kurtarır, kötü kaleci kurtaramaz, bu kadar basit.

Petr Cech penaltılarda da iyi bence, Cristiano Ronaldo'nun penaltısını da çıkarmıştı.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Petr Cech penaltılarda da iyi bence, Cristiano Ronaldo'nun penaltısını da çıkarmıştı.
    Ronaldo'yu ölçü almamak lazım aslında.O hep kaçırıyor. Barcelona'ya karşıda kaçırmıştı..
    So what?
    Saike

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Penaltı oyuncunun psikolojisine bağlı.Penaltılarda futbolcuya kale küçücük gözükür kaleciyede çok büyük gözükür Ne olacağı belli olmaz.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Ben A milli takımımızın penaltılara kaldığı bir maç hatırlamıyorum.
    Aynen Şemsi.Hiç hatırlamıyorum öyle bir şey. Penaltılara götürmesek daha iyi olabilir.Takımda kendi takımında sürekli penaltı kullanan oyuncumuz yok..NE kadar başarılı olduklarını da bilemiyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Bu maçın beraberlik ihtimaline %5 şans veriyorum ben.Çok zor bir ihtimal beraberlik..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by EmperoR View Post
    süper di bu

http://www.euro2008.uefa.com/fanzone...690/index.html

bu linkteki videoyu açın 32 sn. lik video var hareketii lzeyin

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Ronaldo'yu ölçü almamak lazım aslında.O hep kaçırıyor. Barcelona'ya karşıda kaçırmıştı..
    Barcelona'ya kaçırdığı şanssızlıktı, direkten döndü, iyi vurdu aslında ama direk işte.

Ronaldo hep kaçırmıyor Şemsi, n'aptın sen yahu, adam penaltı ustası Ligde bu sene penaltı attı baya, iyi kullanıyor penaltıları. En son 2006 Dünya Kupası'nda da penaltı atmıştı İngiltere'ye, baya iyi bir penaltıcı.

Penaltılarda bizim atacak oyuncularımız; Emre, Nihat, Tümer, Mehmet Aurelio, Hamit, Arda Turan olur, tabii oyunda olurlarsa, bu isimler aklıma geldi iyi penaltı atan.

Yalnız penaltılara kalırsa Avrupa Şampiyonası tarihine geçer, bir grup maçı ilk kez penaltılara kalmış olacak, daha önce bir örneği yok bunun sanırım.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    Barcelona'ya kaçırdığı şanssızlıktı, direkten döndü, iyi vurdu aslında ama direk işte.

Ronaldo hep kaçırmıyor Şemsi, n'aptın sen yahu, adam penaltı ustası Ligde bu sene penaltı attı baya, iyi kullanıyor penaltıları. En son 2006 Dünya Kupası'nda da penaltı atmıştı İngiltere'ye, baya iyi bir penaltıcı.

Penaltılarda bizim atacak oyuncularımız; Emre, Nihat, Tümer, Mehmet Aurelio, Hamit, Arda Turan olur, tabii oyunda olurlarsa, bu isimler aklıma geldi iyi penaltı atan.

Yalnız penaltılara kalırsa Avrupa Şampiyonası tarihine geçer, bir grup maçı ilk kez penaltılara kalmış olacak, daha önce bir örneği yok bunun sanırım.
    yalnız o penaltı kalenin arkasındaki direkten dönmüştü

vallla işimizi şansa bırakmaya gerek yok.temizce kazanalım biz.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

İlk yarı son derece kontrollü başladık.Yağmur başladı kontrolü kaybettik.Arda'nın kafası gol olsaydı belki maçı koparabilirdik.Ardından defansımızın arkasına atılan topta golü yedik ve hiç umudum kalmadı maçtan.2.yarı yağmurun kesilmesi ve Fatih Terim'in değişiklikleri umutlandırdı beni.Semih'in golü ile tamam takımımız geri döndü dedim.90 da artık bu maç böyle biter dedim ama Arda çıktı sahneye ve İsviçreyi bir kez daha yendik.Tebrikler oyuncularımıza teşekkürler oyuncularımıza.Çekleri de yeneriz ve Çeyrek Finale çıkarız.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Isvicre basininin vesveseleri nedeniyle bu macin onemi bambaskaydi. Bu sebepten de bu maci kazanmanin vermis oldugu mutluluk bambaska.

Oncelikle topun dahi sekmekte zorlandigi zeminde ellerinden geleni yapan tum oyuncularimizi yurekten tebrik etmek gerekir. Psikolojik baskisi yuksek maclara ne yazik ki istedigimiz gibi baslayamiyoruz. Dun de buna bir kez daha sahit olduk. Zeminin namusaitligine bir de bu psikolojik baski eklenince oyuncularimizin ayaklari topa dogru gitmekte zorlandi. Fakat ikinci yarida kimligimizi , istedigimizde neler yapabilecegimize olan inancimizi sahaya yansitinca maci son dakikalarda da olsa almayi basardik.

Bu macin uzerine yazilacak cok da fazla birsey yok aslinda. Tum kotu sartlara ragmen ihtiyacimiz olan 3 puani aldik. Umarim Cek Cumhuriyeti karsisinda bu mutlulugu katlariz...

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Uefa Maçın Adamı Arda'nın Klibini Yayınlamış..

http://en.euro2008.uefa.com/fanzone/...ideopopup.html

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by Emurafu View Post
    Uefa Maçın Adamı Arda'nın Klibini Yayınlamış..

http://en.euro2008.uefa.com/fanzone/...ideopopup.html

Arda gibi bi deger var elimizde, ins iyi bi teklifte avrupa takimlarina gider bu sezon

Sayfa 20 / 20 İlkİlk ... 10181920

Mesaj Yetkileri