Sayfa 2 / 18 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 517 sonuç

Konu: Kartallar Yüksek Uçar

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

daha önceki kariyerlerin çok güzeldi bu seferkinin de güzel olacağı transferlerden belli başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrikler abi transferler güzel hazırlık maçları da güzel gidiyor.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

başarılar dilerim hazırlık kampı iyi gidiyor diyebiliriz

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

İzmir'de Göztepe ile karşılaştığımız maç son derece zevkli, göze hoş gelen futbol ortaya koyduğumuz bir maç oldu. karşılıklı gol düellosu şeklinde geçen maçta 3-3'lük beraberlik yanında kaçan bolca pozisyon vardı. Kalede ufak sorunlarımız var ancak eldeki imkanlar elvermediğinden bu şekilde idare edeceğiz bu sezon. Kendi takımımızdan daha büyük takımlarla karşılaşmanın meyvelerini almaya başladık iyebilirim. Ligte işimiz daha kolay olacak.
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2008
    Yer
    Adapzarı

Başarılar dileirm abi sen süper lige bile çıkarırsın kartalı

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Sağlam rakiplerden sonra Adanaspor hafif gelmiş olacak ki 5-0 lık farklı bir galibiyet aldık hazırlık maçında. Artık lige hazır sayılırız. Bir hazırlık maçı daha ve lig start alacak.

--------------------------------------------------------------------------
    Son hazırlık maçında Portekiz'in güçlü ekiplerinden Benfica'yı sahamızda ağırladık. Taraftarın maça ilgisi yüksekti ve bekledikleri güzel futbolu izlediler sahada. Gerçi yedek ağırlıklı bir kadroyla çıksa da rakibimiz aramızdaki kalite farkı tartışılmaz. 1-1 lik sonuç hiçte kötü sayılmaz.

az sonra lig maçları ve sonuçları gelecek
    beni izlemeye dewam edin

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Benfica beraberliği hazırlık maçı bile olsa iyidir Lig Ss'lerini bekliyoruz..

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Kariyerimde biraz ilerledim, vakit kaybı olmaması için hızlı hızlı maçların sonuçlarını ve ss'lerini de paylaşıyorum sizlerle...
    Karşıyaka : 1-3 : Kartalspor
    Sakaryaspor : 1-4 : Kartalspor
    Kartalspor : 2-1 : Kocaelispor
    Kartalspor : 1-1 : İstanbulspor
    Kartalspor : 2-0 : Giresunspor
    E.Şehirspor : 2-2 : Kartalspor
    Kartalspor : 3-3 : Orduspor
    D.Bakırspor : 1-1 : Kartalspor
    K.Erciyesspor : 2-2 : Kartalspor
    Kartalspor : 4-2 : Boluspor
    Kartalspor : 2-1 : Altay
    Malatyaspor : 2-2 : Kartalspor
    Kartalspor : 6-2 : Antalyaspor
    Samsunspor : 1-2 : Kartalspor
    Gaziantep Bld. : 5-1 : Kartalspor
    PUAN DURUMU
    ligin başlamasıyla birlikte mükemmel serimizde başlamış oldu. tam 14 maç yenilmedik. en son oynadığımız Gaziantep Bld. maçında brkaç eksiğimiz bulunuyordu, bende biraz abarttım sanırım çoğu yedekten oluşan bir takımla sahaya çıktım. kulağımıza küpe oldu, hiçbir maçı hafife almamak gerektiğini sert bir şekilde gösterdiler bize inşallah genel formumuzu sezon sonuna kadar koruyabiliriz.
    Last edited by Knightmare : 23.Haziran.2008 at 02:41

başarılar kasım abi muhteşem bi giriş yapmışsın lige cavase ve hoffenheim kariyerlerin bni çok etkilemişti,kartalsporuda süper lig e çıkarır ve avrupaya açılırsan muhteşem olur

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

mükemmel ya .. hazırlık maçları hele super .. açık ara şampiyon olacaksın.. süper ligde başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrikler Kasım abi lige mükemmel bir başlangıç yapmışsınç.

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Kartalspor : 5-0 : Mardinspor
    bi hafta önceki mağlubiyet beni biraz tedirgin etmişti bu maç öncesi. olası bir puan kaybı durumunda düşüşe geçmemiz işten bile değildi. ama oyuncularım yüreğini ortaya koyarak oynadı ve 5-0 lık süper bir galibiyet alıp hala şampiyonluk için en büyük favori olduğumuzu bir kez daha gösterdiler.
    Kartalspor : 2-1 : Elazığspor
    ligin güçlü ekiplerinden ve aynı zamanda yakın takipçilerimizden Elazığspor karşısında ilk dakikalarda bulduğumuz golle biraz rahatladık. tabi attığımız erken gol biraz rehavete kapılmamıza neden oldu, fazla geçmeden eşitliği sağlayan golü kalemizde gördük. Giresunspor'dan transferimiz Emre skoru belirleyen isim oldu ve geçen hafta yaptığı gibi yine kornerde ileri çıkıp golünü atmayı başardı
    Herkesin şaşkın bakışları arasında liderlik koltuğunu kaptık ve bırakmaya da niyetimiz yok. Ligin ilk yarısında segilediğimiz mükemmel performans bizi liderliğe taşıdı ve böylede sürecek gibi. Play-off lara kalmak bile benim için yeterli olacaktı ama artık şampiyonluktan aşağısı kurtarmaz bizleri
    boşuna dememişim başlıkta....''Kartallar Yüksek Uçar''

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Başarılarabi.Devre arasında transfer var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrikler abi ilk yarıyı harika bir şekilde lider tamamlamışsın bence devre arasında 1 kaç oyuncu kirala.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Devre arası transferlerini bekliyoruz
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

tebrikler başarılarının devamını dilerim

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Beklentilerin üstünde geçen sezonun ilk yarısının ardından transfer dönemi geldi çattı. Bu istikrarımızı devam ettirebilmemiz için takviye yapılmasını düşündüğüm mevkileri önceden belirlemiştim. Bu doğrultuda transfer çalışmalarımızı yaptık. Birçok oyuncuyla görüştük, sonuçta 4 oyuncuyla anlaşma sağlayıp kadromuza dahil ettik. Ayrıca önümüzdeki sezon Kartalspor'a katılacak olan 5 isim daha duyurmak istiyorum sizlere

GİDEN OYUNCULAR
    Hareketli bir sezon geçirdik ve bazı oyuncularımız bu dönemde parladı, büyük kulüplerin dikkatini çekti. İşte bunlardan birisi soyadı gibi tam bir yıldız olan Yaser'di. Beşiktaş, Trabzonspor ve G.Antep'ten çok ciddi teklifler aldık. Aslında kalması taraftarıydım ancak kulübünde menfaatlerini göz önünde bulundurmak gerektiğini düşünüp iyi bir miktar karşılığında Beşiktaş'a yolladık ümit milli oyuncumuzu. Transferinden kulübün kasasına 2.6 milyon ytl girdi ve birsonraki satışından da %25 lik bir pay alacağız.
    takımdan ayrılan ikinci oyuncumuzda Levent Tağın oldu. sağ bekte beklentilerimi karşılayamamıştı sezon içinde. Birkaç kulüp içinden en uygun teklifi Boluspor yaptı ve 20bin ytl karşılığında ayrılmasına izin verdim. Oyuncularımıza yeni takımlarında başarılar dileriz
    __________________________________________________ _______________
    GELEN OYUNCULAR
    Yaser'in satışıyla gelen para ilaç gibi geldi takımımıza. eksik gördüğüm, güçlendirme gereği duyduğum mevkilere gerekli takviyeleri yaptım. işte gelen oyuncular:
    Hakan Aslantaş - G.Birliği(170bin ytl)
    sağ bekte görev alan oyuncularım yeterli değildi. zaten Levent'le yollarımızı ayırmıştık. boşalan mevki için iki isimle görüştüm. Feyenoord'lu Ömer Özçelik G.Oftaş'la anlaşınca rotamı Hakan'a çevirdim. takımımız için yararlı olacağından şüphem yok.
    Fazlı Kocabaş - Standard(7bin ytl +%10)
    Emre'den sonra ikinci defans oyuncumuzda Fazlı oldu. ikiside genç ve gelecek vaadeden oyuncular. bu yıl yeterince tecrübe edinip seneye daha yararlı olacaklarını düşünüyorum.
    Sinan Bolat - Genk(kiralık)
    Kalede ciddi sıkıntılarımız var bu apaçık ortada. ligin en çok gol atan takımıyız ancak yenen gollerde de üst sıraları zorluyoruz. Bu sıkıntıyı acilen gidermek geekiyordu. Sinan gerçekten en beğendiğim türk kalecilerden birisi. kiralık olarak bile olsa kulüpte görmek sevindirici. umarım sezon sonuna kadar kendisiyle anlaşma sağlayabilirsek kulüpte kalmasını çok isterim.
    Cem Demir - Trabzonspor(40bin ytl)
    forvette sıkıntı yaşamamak için yaptığım bir takviye oldu Cem. Trabonspor'da forma şansı bulmakta zorlanıyordu. kiralık olarak dşünmüştüm öncelikle ama takımı bonservisi konusunda kolaylık sağlayınca tamamen kulübümüze geçti.

ayrıca sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan oyunculardan Schalke'nin genç kalecisi Nurullah Can ve sol bek Osman Köse, Giresunspor'un geleceği parlak forveti Emrah Kol, Sivasspor'dan sağ açık mevkide görev yapan Musa Aydın takımımıza katılacaklar. ve son olarak Bucaspor'dan Mehmet Batdal gelecek sezon Kartalspor forması giyecek bonservisi için 220bin ytl ödeyeceğiz kulübüne 24 aylık süreç içinde.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

abi coşmuşsun tebrikLer
    yaseri beşiktaş aLdı ha
    yuvasına bomba gibi döndümş desene

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Güzel transferler yapmışsın abi özellikle Sinan Bolat süper.

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Kartalspor : 2-0 : Sakaryaspor
    maçın tamamında üstün oynadık ve hakettiğimiz bir galibiyet aldık sahamızda. Umudumuz, dileğimiz bu performansın olabildiğince devam etmesi.
    Kocaelispor : 2-1 : Kartalspor
    Zor bi deplasman maçı oldu gerçekten. Kocaelispor'un da bizimde çok önemli net pozisyonları vardı ancak kazanan taraf rakibimiz oldu. Belkide ilk kez takımımızda forma giyiyor olmasından kaynaklanmış olabilir, Can'ın performansı pek hoşuma gitmedi.
    Kartalspor : 3-0 : Karşıyaka
    Skora aldanmayın, sezonun başından beri evimizde geçirdiğimiz en zorlu maçlardan birisini yaşadık Karşıyaka karşısında. Müthiş etkili ataklar geliştirdiler ve özellikle ilk yarıda çok sayıda gol pozisyonuna girdiler. Yeni kalecimiz Sinan'ın müthiş performansı sayesinde gol yemeden kapattık maçı. Kornerler en büyük silahım oldu ve Emre Karaman'da gizli forvetim takımda en çok gol atan oyunculardan birisi ve her geçen gün bu sayıyı arttırıyor.
    İstanbulspor : 3-6 : Kartalspor
    Ecel terleri döktüğümüz bir başka maç. Alt sıralardan kurtulmak için uğraş veren İstanbulspor çok hızlı başladı maça. Erken bir gol yedik ne olduğunu anlayamadan üst üste atakları gelmeye başladı rakibin. Yine duran toplar sayesinde maçtan kopmadık. devre arasına 3-2 mağlup girdik ama o aradaki konuşma daha çok ateşledi takımı arka arkaya bulduğumuz gollerle İstenbulspor iyice dağıldı ve 6-3 gibi bir skorla sahadan boynu bükük ayrılan taraf oldu. Ne olursa olsun pes etmeyen bir takım olduk, işte en çok hoşuma gidende bu. puan kayıpları tabiiki olacak kimse yenilmez değil, önemli olan yapabildiğinin en iyisini yapmaya çalışmak. işte benim oyuncularım bunu yapıyor ve gerçekten takdiri hakediyorlar.
    Puan Durumu
    Fazla uzattım farkındayım Ligte 6 puan farkla liderliğimiz devam etmekte. D.Bakır yakın takibini sürdürüyor, son hafta da Sakarya'dan 6-1 gibi büyük bir farkla yenilmiş olmalarına rağmen hala ligin en az gol yiyen takımlarından birisi durumundalar. Son haftalara kadar kıyasıya rekabet sürecek gibi duruyor bakalım sonunda gülen taraf kim/kimler olacak...
    to be continued

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Kasocum harikasın tebrikler desem az:

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Az Kaldı Abi ..Çok AZ Kaldı..Süper lige çıkacaksın İnanıyoruz ..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kariyerinde Başarılar şu anda benimde böyle bir kariyerim var Kartalspor'la 2. sezonda mutlu sona ulaştım.Belki bende onu paylaşırım.
    Bu arada süper gidiyorsun.

Arkadaşlar gerçekten Kartalsporla Bank Asya 1.Lig oynamak her baba yiğidin harcı değil.Medyanın tahmini 17..Transfer bütçesi yok.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrikler abi 6 puan fark çok önemli şampiyon olacağına inanıyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

ben eminim senden bro kesin çıkarsın

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

saolun hepinize teşekkür ederim güzel yorumlarınız, iyi dilekleriniz için
    kaldığımız yerden devam edelim...

Giresunspor : 2-1 : Kartalspor
    seneye takımımızda oynayacak Emrah Kol...yerinde bir transfer yapmışım bu belli oluyor da, keşke bana karşı oynarken patlama yapmasaydı mağlubiyetimizin başlıca sebebidir kendisi
    Orduspor : 1-1 : Kartalspor
    Son haftalara doğru hızla yaklaşırken puan kayıpları pek iyi olmuyor. D.Bakır iyice farkı azaltmaya başladı. Daha dikkatli olmak zorundayız. Takımda herşeyi halletim birtek şu yediğimiz goller kaldı. çok saçma goller yiyoruz...
    Kartalspor : 3-1 : D.Bakırspor
    Evimizde etkili oyunumuz sürüyor. Biraz rahat nefes aldık bu galibiyetle 3 puana kadar düşmüştü fark.
    Kartalspor : 1-1 : Eskişehirspor
    birkaç önemli oyuncumuzdan yoksun çıktığımız maçta vasatı aşamadı futbol. her iki tarafta etkili olmakta zorlandı sonuçta puanları paylaştık.
    Boluspor : 2-2 : Kartalspor
    Alt sıralardaki takımlara puan kaybeder olduk, çok canımı sıktı bu maç...birazda kendi hatam. Sinan Bolat'ı dinlendirmek istedim yedek kaleciyle çıktım maça, cezasını çok önemli 2 puanla ödedik...
    1 maç eksiğimiz var ve 2 puan farkla liderlik devam bekle bizi TSL. Kartalspor geliyor

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Kasım abi süper gidiyorsun tebrik ederim valla şampiyonluk şart oldu artık

Oncelikle kariyerin hayirli olsun gercekten guzel bir menajersin puan tablosu ve yaptigin isabetli transferler bunun gostergesi (ayrica birebir maclarimizdanda biliyorum eheh)

Konuda yazdigin yorumlarda maclar kadar ilgimi cekiyor. Basarilar diliyorum bu sezon Super Lig`e cikmani bikac sezon sonra sampiyon olmani sonrasinda da uefayi almani bekliyorum(cok mu beklerim acaba eheh)

Gerçekten çok iyi gidiyosun ve şampiyonluk bence garanti transferler ise süper

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet transferler ve sonuçlar güzel ligi istiyoruz
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Sayfa 2 / 18 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri