Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 50 sonuç

Konu: İşte Bayern Şahlanıyor

Nesil
    2008
    Yer
    Adapzarı

Default İşte Bayern Şahlanıyor

Şİmdİ İlk Karİyer Anlatimima BaŞliyorum Destek Ve Önerİlerİnİzİ Beklerİm

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Kariyerinizde başarılar dilerim. Umarım uzun soluklu olur. En kısa sürede oyunla ilgili görüntüleri eklerseniz sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İnşallah uzun soluklu olur, başarılar.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Başarılar dilerim umarım uzun soluklu olur.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Başarılar diliyorum dostum.. Yeni ve güzel bir kadrosu var Bayern'in.. Ben 7 sene oynadım sonra sıkıldım.. Dikkat etmen gereken Kroos 2 ya da 3. sezondan sonra ayrılmak istiyor, ucuza kaptırma.. Bir de ben 3. sezon sonunda kontratı biten Bojan'a abartısız 10dan fazla teklif götürerek imza attırmıştım.. Eğer uzun soluklu bir kariyer düşünüyorsan bunlar aklında olsun.. İlk yıllarımda zevli bir lig olmuştu ancak sonradan tadı kaçtı açıkcası. Hep Bojan'ın yüzünden

Nesil
    2008
    Yer
    Adapzarı

Default takım seçimim

saçtiğim takım daha önce de söylediğim gibi almanya'dan Fc Bayern
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by celikhalit8 View Post
    Başarılar diliyorum dostum.. Yeni ve güzel bir kadrosu var Bayern'in.. Ben 7 sene oynadım sonra sıkıldım.. Dikkat etmen gereken Kroos 2 ya da 3. sezondan sonra ayrılmak istiyor, ucuza kaptırma.. Bir de ben 3. sezon sonunda kontratı biten Bojan'a abartısız 10dan fazla teklif götürerek imza attırmıştım.. Eğer uzun soluklu bir kariyer düşünüyorsan bunlar aklında olsun.. İlk yıllarımda zevli bir lig olmuştu ancak sonradan tadı kaçtı açıkcası. Hep Bojan'ın yüzünden
    kardeş çok saol emin ol yazdıklarını dikkate alacağım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    FC Bayern Münih (Almanca: FC Bayern München), Bavyera eyaletinin Münih kentinde kurulmuş Alman spor kulübüdür. Bayern Münih futbol tarihinde birçok başarıya sahiptir. 1 Kıtalararası Kupa, 1 Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu, 1 UEFA Kupası şampiyonluğu, 1 Intertoto Kupası, 20 Ulusal Lig ve 13 Alman Kupası'na sahiptir. Almanya'nın en başarılı kulübüdür. 135,000 kişiden fazla üyesi vardır. Bu sayı ile SL Benfica ve FC Barcelona'dan sonra 3. sıradadırlar. Bayern Münih'in ayrıca satranç, hentbol, basketbol, jimnastik,bowling ve masa tenisi şubeleri vardır.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bundeslige Şampiyonluğu- 21 Kez (REKOR)
    1931-1932,1968-1969,1971-1972,1973-1974,1979-1980,1980-1981,1984-1985,1985-1986,1986-1987,1988-1989,1989-1990,1993-1994,1996-1997,1998-1999,1999-2000,2000-2001,2002-2003,2004-2005,2005-2006,2007-2008
    Almanya Kupası-14 Kez (REKOR)
    1957,1966,1967,1969,1971,1982,1984,1986,1998,2000, 2002,2005,2006,2008
    Lig Kupası-6(REKOR)
    1997,1998,1999,2000,2004,2007
    aLMANYA kUPASI-3
    1982,1987,1990
    Kıtalararası Kupa-2
    1976,2001
    UEFA Şampiyonlar Ligi-4
    1974,1975,1976,2001
    UEFA Kupa Galipleri Kupası-1
    1967
    UEFA Kupası-1
    1996
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

İŞTE ALLİANZ ARENA
    Last edited by ahmet0393 : 10.Haziran.2008 at 00:11 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

transferleri ve maçları bekliyoruz
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

büyük başkan bize kupayı getir :P

kariyerinde başarılardilerim uzun soluklu bir kariyer olur inş.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

İlk sezon lig şampiyonluğunu ve Uefa kupasını bekliyoruz.

Nesil
    2008
    Yer
    Adapzarı

Default medya

10 Haziran Salı günü almanyanın en çok okunan gezetesinin spor bölümü tam sayfa haber başlığı
    Genç Türk Fırtına Gibi
    Geçen sezon yaşanamayan şampiyonluğun faturasını menejerlere kesen bayern yönetiminin bu sezon takım başına getirdiği genç Türk Ahmet Ötenkaya fırtına gibi başladı.Ahmet ötenkaya geldiği ilk günden beri izlediği Gomis adlı genç fransız yıldızı saint-etienne'den 13MN karşılığında renklerine bağladı bu arada philip lahm adlı oyuncuyu da satılığa çıkaran ahmet ötenkaya brazilya nın genç yıldığı guillherme adlı oyuncuyla da ilgilendiği gelen haberler arasında

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bence lahm gıbı bır oyuncuyu satma

Nesil
    2008
    Yer
    Adapzarı

Default lahm trasnferii

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    bence lahm gıbı bır oyuncuyu satma
    ewet lahm iyi bir oyuncu ama hem istediğim transferleri yapmak için paraya ihtiyaç var hem de o benim planlarımda yok ama yine de görüş belirttiğin için saol
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    saat 09.50 iitibariyle FC Bayern klübünün borsay bildirdiği haberde Schalke kulübünden 16 yaşındaki Levan Kenia adlı genç yıldız transfer edilmiştir.Bunu size duyurmaktan sevinç duyarız.(TURKSPORTAL ekibi)
    Last edited by ahmet0393 : 10.Haziran.2008 at 10:54 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Lahm senin kararın satabilirsin ayrıca Gomiş transferi güzel olmuş.

Nesil
    2008
    Yer
    Adapzarı

Default Lahm GÜle GÜle

Bir dakka bile boş durmayan Ahmet Ötenkaya Lahm adlı oyuncunun milan kulübüne 8.5Mn karşılığında satıldığını medyaya duyurdu.

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

Az paraya satmışsın ama yinede iyi olmuş. Gomis transferi çok güzel.

Nesil
    2008
    Yer
    Adapzarı

Default nijeryalı

Geçtiğimiz günlerde FC Bayern klübünün başına gçen Ahmet Ötenkaya adlı menejer dünya sıralamasında 11. olarak bulunan Nijerya'nın da menejerliğine getirildi!!!!!!!!
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by gerrrard View Post
    Az paraya satmışsın ama yinede iyi olmuş. Gomis transferi çok güzel.
    çok saol daha önerilerinizi de bekliyorum

Ayrıca lahm dan kazandığım parayla guillherme'in de transferini bitirmeyi amaçlıyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    İlk yarı çok üstün 2. yarı da daha iyi oynamamıza rağmen penaltıalrda kazandık ama bu bile benim için iyi bir başlangıç
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Maça çok iyiy başladık golü de bulduk ama ezilerek yenildik.Çok canım sıkıldı am önümüzdeki maçlara bakcaz.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Pascal chimbonda adlı oyuncuyu tothhnem dan 11 mn karşılığında transfer ettim ama yinede taraftarlar yaranamadım yaw
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    DFB-POKAL 1.ROUND MAÇINDA NASI DAĞITIĞIMI BEN BİLE TAKİP EDEMEDİMVE İŞTE KLOSE
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    forvet fazlalığı yüzünden gomis i bir sezonluğuna kiralığa çıkarttım yorumları beklerim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    işte antrenman gruplarım
    Last edited by ahmet0393 : 10.Haziran.2008 at 12:36 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

9 atmışsın takıma güzel gidiyorsun
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2008
    Yer
    Adapzarı

Default srijo sryna

ewet yönetim bir isteğimle ban 14mn lik transfer bütçesi ekledi ben de bunla shaktar donetsk'den sryna'yı aldım hayırlı olsun

çok güzel gidiyorsun tebrrik ederim inşallah uzun soluklu olur

Lahm oyundaki gerçekten iyi beklerden biriydi.. Hem sağ hem solda oynaması maç içinde de hamle kolaylığı sağlayabilirdi sana.. Yine de senin tercihin tabi.. İlk senem de ben de alamamıştım kupayı, takımın oturması için biraz zamana ihtiyacı var.. Umarım lige iyi bir başlangıç yaparsın dostum..

Nesil
    2008
    Yer
    Adapzarı

Quote Originally Posted by celikhalit8 View Post
    Lahm oyundaki gerçekten iyi beklerden biriydi.. Hem sağ hem solda oynaması maç içinde de hamle kolaylığı sağlayabilirdi sana.. Yine de senin tercihin tabi.. İlk senem de ben de alamamıştım kupayı, takımın oturması için biraz zamana ihtiyacı var.. Umarım lige iyi bir başlangıç yaparsın dostum..
    çok saol siz ban hep böle akıl verin çünkü bu daha ilk anlatımım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    güzel müzel gitmiyo çok kötü namağlup şampiyonluk düşüncem suya düştü oyuncu performansları çok düşük bi yenilgi daha hem de ilk lig maçı
    Last edited by ahmet0393 : 10.Haziran.2008 at 15:19 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

uzulme ama hertha yı evinde yenemiosan at kendini aşaıya.. şaka bi yana duzelir ya hep aynı olay 5 6 maç sonra alışıyorlar birbirlerine

Nesil
    2008
    Yer
    Adapzarı

Default nijeryaaaaaaa

nijeryayla da 1'de 1 başladık inşallah böle devam eder
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    işte en sonunda son dakka golüyle yavrum benim be sosa
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bu son mesajların hepsi iptal oyundan çıkınca hepsi giiti (kayıt oolmadığından)
    Last edited by ahmet0393 : 10.Haziran.2008 at 15:51 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tüh şanssızlık neyse tekrar mı oynayacaksın?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tekrar mı oynayacaksın yoksa kariyeri bitirecekmisin?
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2008
    Yer
    Adapzarı

Gerçeği söylemek gerekirse şanssızlık deil ben sinirlendim kapadım birden kayıtlı olmadığı için de baştan oynıca hatta başladım yeniden oynadıklarımın resimlerini hemen ekliyorum

Bilmiyorum ben yazdıklarımda çok bilmişlik mi yapıyorum ama dediğim gibi bu takımın ruhunu biliyorum ben Lige ben de çok kötü başlamıştım.. İlk 5 maçta 5 puan almıştım.. Ama sonunda şampiyon olmuştum.. Diğer sezonlarda çok daha rahat ulaşmıştım 7 kez üst üste..

Tekrar açacağını söylemişsin dostum kariyerini.. Bence ilk senen de fazla transfer yapma.. Satacaksan da illaki Van buyten ve Sagnol'den birini sat.. Van buyten çok yavaş, hava toplarında iyi ama ben göbekte Lucio ile Demichelis'i oynatmıştım.. Solda Jansen, sağda Lahm.. Sol açıkta ilk sezon kesinlikle Ze Roberto.. Sağ açıkta Ribery.. Orta sahada Van bommel ve Hamit.. Gerekirse Hamitle Ribery'i yer değiştir.. Schweinsteiger'ı sol açık ve sol içte oynatabilirsin.. Forvette tabi ki Klose ve Podolski...

Her şeyden önemlisi biraz sabır dostum.. Sabredersen keyif alacağın bir takım yaratmak senin elinde..

Toni'yi unutmuşum dünkü maçta da yok gibiydi sanırım ondan oldu İlk sene oynatırsan 20'ye yakın gol atar Toni.. Ama 2. sezonla birlikte Podolski'yi mutlaka oynat..

Last edited by celikhalit8 : 11.Haziran.2008 at 04:39

Nesil
    2008
    Yer
    Adapzarı

Thumbs up

beyler Bİr Şeye AÇiklik Getİteyİm Tamamen Gİtmedİ Sezon Sadece Herat MaÇinda Yenİden BaŞladim Onun Resİmnİ De GÖnderİyorum Şİmdİ
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Beyler berlin meçını yeniden oynadığımda 6-1 gibi ezici bir galibiyet aldık çok şaşırdım ve mutlu oldum
    Last edited by ahmet0393 : 11.Haziran.2008 at 10:33 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kolay gelsin ahmet umarım yaptığın hatalardan ders alıp takımı ona gore oynatırsın.. zaten normaldede olan bir şey bu ilk haftaların zorluğu .. nijeryayla başarılar

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri