1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Stadyum Küçüldü

Default Stadyum Küçüldü

yönetim sezon başında stadyumu genişletme projesini duyurmuştu mevcut kapasite 76 binken 92 bine çıkarılacaktı ve 5 ayda bitecekti..bu süre zarfında da stadın kapasitesi 16 bin kadar azalacaktı..neyse sezon başladı kasım ayına kadar maçlarımı 60 bin seyirciye oynadım..kasım ayı geldiğinde yönetim stad genişlette projesinin bittiğini duyurdu ve kapasite 92 bine çıktı..hemen ertesi lig maçında seyirci rekorumu kırdım 91 binle işte resim:

buraya kadar herşey normal..aradan 2 ay geçtiğinde birde ne göreyim klüp bilgilerine baktığımda stadyum kapasitesi eski haline dönmüş:s

kim küçülttü benim stadımı yav

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Maçlarda kaç bin seyirci ile oynuyorsunuz.

mevcut kapasiteyle 76 bin en fazla

Kulübün finansal olarak borcu varsa ondan küçültmüş olabilirler belki.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Yok ya küçültmeleri başka bir nedenden olsa gerek.Belki tam dolmadığı için küçültmüşlerdir.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Şimdi oyunda daha önceleri böyle hatalarla karşılaşıldı. Stad kapasitesi 96 bin olur ama takım profilinde kapasite atıyorum 50 bin görünür. Ama maçlarda yine 96 bin kişiye oynarsınız. Sizinde profilde 76 bin görünüyor. Oynadığınız maçlarda 76 binden fazla seyirci varsa yukarda bahsettiğim hata oluşmuştur. Bunu bir kontrol ederseniz ona göre yorumlarız.

Bende M.united 'deyim.Aynı şekilde benimde her sene stadım büyütülüyor.Ama sonra bilgilere bakıyorum stad eski kapasitesine dönmüş.m.united'te böyle oluyor galiba.diğer takım kariyerlerimde böyle birşeye rastlamamıştım.Yani stad büyüyor diye boşuna sevinmemek lazım m.united'da.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Şimdi oyunda daha önceleri böyle hatalarla karşılaşıldı. Stad kapasitesi 96 bin olur ama takım profilinde kapasite atıyorum 50 bin görünür. Ama maçlarda yine 96 bin kişiye oynarsınız. Sizinde profilde 76 bin görünüyor. Oynadığınız maçlarda 76 binden fazla seyirci varsa yukarda bahsettiğim hata oluşmuştur. Bunu bir kontrol ederseniz ona göre yorumlarız.
    ama ortalama seyirci hiçbir zaman kapasiteyi aşmıyor.
    Last edited by futbolog37 : 10.Haziran.2008 at 12:01 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

stadı büyültüklerinde hemen lküp bilgilerine bakmıştım ve kapasite 92 bindi..neyse canım 76 bin neyimize yetmiyo yanarım yanarım da ilk yarıyı 60 bine oynadığıma yanarım

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

O halde benim bahsettiğim durum sizin olayınızda meydana gelmemiş. Vallahi stad neden küçültüldü derseniz sanırım bu soruyo kesin kesin bir cevap vermek imkansız. Sanırım 76 binle yetineceksiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Allah allah
    Genişlemesini duydum da
    Küçültülmesini ilk kez görüyorum

Mesaj Yetkileri