Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 83 sonuç

Konu: Veritabanı Güncellemesi v1

Milan son Şampiyonlar Ligi'ni kazandığı için sanırım ne yaparsak yapalım Şampiyonlar Ligi'ne gidecek. Belki son çare olarak; editörden Şampiyonlar Ligi tarihinde 2009 şampiyonluğunu başka bir takıma verebilirsiniz, belki öyle olur ama bu yama da öyle yapmak biraz saçma olacağından isteyenler kendileri editörden yapsınlar.

arkadaslar ben veritabanı güncelleştirmesi v1 yapamadım nası yapacam yardımcı olursanız seviniirm

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

İndirdiğin dosyanın içindeki Turksportal Veritabanı Güncellemesi v1 isimli klasörü Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db klasörünün içine at. Sonra oyuna girince Yeni Oyun'a tıkladıktan sonra veritabanı olarak aynı isimli veritabanını seç.

Vallaha Süpermiş Benim Gibi Fmyi Yeni Yükleyenler İçin Çok Güzel Bi Çalışma Olmuş Ellerine Sağlık

Konuyu açan arkadaşımız bir mesajında yeniden yapılandırdığı dosyayı upload edip yeni linki vermiş fakat ilk mesajdaki link ile farklı

acaba bahsettiğiniz "Mustafa abi" kişi konuyu editledi mi? ya da kendileri yeniden upload edip linki düzenlediler mi?
    ben ilk mesajdaki linki indirdim diğer linki (aynı şeyi sanırım) indirmek istemiyorum o yüzden

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

evet dosya son haliyle yüklendi. Lig ve ülke isimleri düzeltmesi yapılarak tekrar eklendi.

Ellerinize sağlık teşekkürler

Quote Originally Posted by gencerker View Post
    Konuyu açan arkadaşımız bir mesajında yeniden yapılandırdığı dosyayı upload edip yeni linki vermiş fakat ilk mesajdaki link ile farklı

acaba bahsettiğiniz "Mustafa abi" kişi konuyu editledi mi? ya da kendileri yeniden upload edip linki düzenlediler mi?
    ben ilk mesajdaki linki indirdim diğer linki (aynı şeyi sanırım) indirmek istemiyorum o yüzden
    Linkleri düzenledi Mustafa abi. İlk mesajda ki linkten indirebilirsin.
    Last edited by Ouzy : 22.Haziran.2008 at 13:41

-Bu güncellemeyi yaptığımızda Crush dump hatasının ortadan kalkma olasılığı nedir acaba, arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Crash Dumps'ın bu dosya ile ortadan kalkma olasılığı 0'dır.
    Bu Güncelleştirme dosyası ile oyunun sadece database'inde değişiklik yapılıyor. Diğer teknik şeyler aynı kalır. Yani kısaca hala Crash Dump hatası çıkabilir.

bana yardımcı olurmusunuz?ben bunu indirdim.sonra winrardan çıkardım.veritabanı dosyası oluştu.benim bu dosyayı nereye atma gerekiyo?veya ne yapmam gerekiyo?yardımcı olursanız sevinirim

Quote Originally Posted by erdiduman View Post
    bana yardımcı olurmusunuz?ben bunu indirdim.sonra winrardan çıkardım.veritabanı dosyası oluştu.benim bu dosyayı nereye atma gerekiyo?veya ne yapmam gerekiyo?yardımcı olursanız sevinirim
    O dosyayı buraya atacaksın: 'Belgelerim -> Sports Interactive -> FM 2008 -> db'

sagolasın.

Yani şimdi bu datayı yüklersek,Eskişehirspor süper ligde mi olacak ?

Evet. Niye şaşırdın ki? Sanırım editörle tanışmamışsın.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Teşekkürler Ouzy üzerinde bikaç düzeltme yaptıktan sonra benim için gerçeğe en yakın yama olucak...

Bende şimdi indirdim emeğine sağlık...

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

Quote Originally Posted by 1965 View Post
    Yani şimdi bu datayı yüklersek,Eskişehirspor süper ligde mi olacak ?
    Aynen öyle. Çıkanlar düşenler hepsi var. Karabük Bank Asya'da. Manisa da öyle

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Teşekkürler Ouzy üzerinde bikaç düzeltme yaptıktan sonra benim için gerçeğe en yakın yama olucak...
    Hangi düzeltmeler? Gözümden kaçmış olabilir birkaç şey, söylersen v2'ye ekleyebilirim, transferler dışında tabii.

Porto var bir onu biliyorum. Ben yamayı yaparken Şampiyonlar Ligi'nden ihraç edilmişlerdi ama şimdi yine Şampiyonlar Ligi'nde.

Bu arada Oğuz derseniz sevinirim.

Quote Originally Posted by Ouzy View Post
    Evet. Niye şaşırdın ki? Sanırım editörle tanışmamışsın.
    Yok ondan değil,kendi çapımda ben de bazen ufak düzenlemeler yaparım.Transferler,oyuncu profilleri falan.Sadece yama hakkında bilgi sahibi olmak için sordum.Eskişehir süper lige aktarıldı mı tarzında saçma bir soru İnşallah yeni teknik direktörümüz,yeni başkan,yeni transferler falan aktarılmıştır oyuna.Aktarılmadıysa da ben üstünden geçerim.Ellerinize sağlık,teşekkürler.

Quote Originally Posted by 1965 View Post
    Yok ondan değil,kendi çapımda ben de bazen ufak düzenlemeler yaparım.Transferler,oyuncu profilleri falan.Sadece yama hakkında bilgi sahibi olmak için sordum.Eskişehir süper lige aktarıldı mı tarzında saçma bir soru İnşallah yeni teknik direktörümüz,yeni başkan,yeni transferler falan aktarılmıştır oyuna.Aktarılmadıysa da ben üstünden geçerim.Ellerinize sağlık,teşekkürler.
    İndirdiğin dosyanın içinde "Yapılan Değişiklikler" diye bir Worpad belgesi var, oradan bakabilirsin neleri yaptığıma.

Şimdi indi,baktım belgeye.Önemli değişiklikler var.Çok emek harcandığı belli.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Teşekkürler başarılı bir çalışma olmuş... v2 ne zaman yayınlanır? Transferle sona erdikten sonra mı? Ağustos gibi falan?

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

evet v2 ne zaman ???

tskler dostum guzel paylasim

Yükledim oyun başlangıcında versiyonu bu şekilde yazıyor fakat yeni oyun açtığımda statüden bakıyorum versiyon hala 8.0.0.1..küsürat

v2 Temmuz'un ortaları gibi yayınlanır.

Quote Originally Posted by gencerker View Post
    Yükledim oyun başlangıcında versiyonu bu şekilde yazıyor fakat yeni oyun açtığımda statüden bakıyorum versiyon hala 8.0.0.1..küsürat
    Bu yamanın çalışması için oyununun 8.0.2 olması gerekiyor.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by Ouzy View Post
    Hangi düzeltmeler? Gözümden kaçmış olabilir birkaç şey, söylersen v2'ye ekleyebilirim, transferler dışında tabii.

Porto var bir onu biliyorum. Ben yamayı yaparken Şampiyonlar Ligi'nden ihraç edilmişlerdi ama şimdi yine Şampiyonlar Ligi'nde.

Bu arada Oğuz derseniz sevinirim.
    Misal Tolga Seyhan hala Trabzonspor'da Trabzonspor İntertoto'ya gidiyor son şampiyon hala Fenerbahçe gözüküyor birde oyuncuların CA ve PA'sında çok fazla oynama olmamış bunun gibi düzeltmeler ya***am.

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Misal Tolga Seyhan hala Trabzonspor'da Trabzonspor İntertoto'ya gidiyor son şampiyon hala Fenerbahçe gözüküyor birde oyuncuların CA ve PA'sında çok fazla oynama olmamış bunun gibi düzeltmeler ya***am.
    Hmm evet PA'yı falan ellemedim, v2'de de ellemeyeceğim.

evet biraz erken olmş ama bütün transferlerin bitmesiyle çıkacak olan update çok şahane olacak sanırım

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri