1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Turksportal Kariyer Elit Ligi ve 1. Ligi Puan Durumu (Geçen Sezon)

Default Turksportal Kariyer Elit Ligi ve 1. Ligi Puan Durumu (Geçen Sezon)

Türksportal Kariyer Elit Lig'i Puan Durumu

LaigLenoir adlı menejerimizi başarısından dolayı tebrik ediyorum.

Türksportal Kariyer 1. Lig'i Puan Durumu

Yunusgs adlı menejerimizi başarısından dolayı tebrik ediyor ve Elit Lig'de başarılar diliyorum.
    Yunusgs, Inorax ve Cekochan adlı menejerlerimiz Elit Lig'de mücadele etmeye hak kazanmışlardır. Tebrik ederim.
    1. Lig'de Lig'i problemsiz tamamlayan menejerler yeniden 1.Lig'de mücadele edeceklerdir. Elig Lig'e çıkan menejerlerin yerine başka menejerlerimiz eklenecektir.

Puan Durumlarını hazırladığı için Inorax kullanıcı adlı grafikerimiz Emre Sipahiye teşekkürler.

Dipnot : Lütfen ekleme talebinde bulunmayınız, mücadele edecek menejerleri bizler seçeceğiz.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Zirvedekilere tebrikler...
    8.Olmuşuz..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yerel kupadaki şok nedeniyle 1.liği kaçırdım.Sağlık olsun iyi yerdeyiz.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

yakın bir zamanda çok daha enteresan ve çok aha heyecanlı kariyer ligleriyle sizlerle olacağız arkadaşlar. son kariyer ligini bitirmiş ayrıca bitirirken de başarıya ulaşmış tüm arkadaşlara teşekkürler...

yakın bir zamanda kuralları, takımı, ve hangi üyelerimizin oynayıp oynamayacağını yine forumumuzun bu bölümünden takip edebileceksiniz.

ayrıca turksportal kariyer ligine yeni düzenlemeler yeni kurallar geliyor. bunların hepsi çok yakında sizlerle olacak

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Galiba biz lige devam edeceğiz

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

3.olup,TKL'yi iyi yerde bitirmişim.Yeniden böylesine güzel bir organizasyonda yer almak şahsım adına çok gurur ve mutluluk verici.

Ayrıca Elit ligde ilk 3'e giren ve TKL 1.Ligde ilk 2'de olan arkadaşlarımı,abilerimi tebrik ederim

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Elit Lig 3.olmak büyük bir başarı.Her ne kadar 5 kişi olsada ..Bir dahaki sefer hedef liderlik.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    Elit Lig 3.olmak büyük bir başarı.Her ne kadar 5 kişi olsada ..Bir dahaki sefer hedef liderlik.
    bir dahaki sefere liderlik olması çok zor çünkü şuanda önümde karalanmış olan kağıtta yeni yapılacak olan tkl'nin yeni puan sistemi duruyor ve kıyasladığım zaman yenisinin gerçekten daha zor olduğunu görüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by Jigsaw View Post
    bir dahaki sefere liderlik olması çok zor çünkü şuanda önümde karalanmış olan kağıtta yeni yapılacak olan tkl'nin yeni puan sistemi duruyor ve kıyasladığım zaman yenisinin gerçekten daha zor olduğunu görüyorum.
    İlk 3 için yine oynarız abi o zaman. Murat abi,İlhan abi,Serkan abi varken liderlik hayal zaten.(:

Bütün kupalarda finalde kaybettim,Şampiyonluğu son hafta bıraktım ,6.olmuşum.Oda iyidir

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Elit lig zor olacak ama Elit lige çıktığım için mutluyum.Benle beraber çıkan Emre ve Mert'i kutlarım.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

En son İngiltere 2.ligindne Nottingham'ı yönetmiştik dahada zor dediklerine göre ne yapacaz acaba

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    En son İngiltere 2.ligindne Nottingham'ı yönetmiştik dahada zor dediklerine göre ne yapacaz acaba
    ŞL ve UEFA'dan puan alacağımıza göre takım Avrupa'da oynuyor

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Aygün şimdi siler "Libertadores" yazarım görürsün...

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Tamam abi sustum

Önemli olan katılmak aslında herkesi tebrik ediyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Sondan 1.ci olmuşum.Hiç iyi geçmemişti benim adıma o sezon.O kadar transfer yapmıştım.Her şey iyi başlamıştı ama kontrolü kaybedince bir daha belimizi doğrultamadık. Dereceye giren arkadaşlara tebrikler..

Mesaj Yetkileri