Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 127 sonuç

Konu: Yeşil Timsahlar Şimdi de Avrupa`da

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    Oo süpersin Serkan abi İlk 3'e girersin sen.
    Sen bunu dedinya kardeşim gireceğim yoksa bile senin için her türlü yaparız o işi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Abi çok iyi transferler yapmışsın, hazırlık maçlarıda iyi geçmiş, ligi bekliyoruz...
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Abi transferler iyi gözüküyor senden ilk 10 beklerim en azından

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

transferler guzel serkan abı. tekrar basarılar dılıyorum bu arada porto'yu unutup onune bakmalısın

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Transferler güzel başarılar dilerim
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

transferler yerli yerinde bence başarılar...alabilirsen paranın hepsini mika 'ya ver takımını ilk 3'e sokar...

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

abi guzel transferler yapmıssın.trabzonsporun gercekte aldıgı caleyı almıssın hayırlı olsun ayrıyetten oda.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Hadi maçlar
    Alayına İsyan
    Ölümüne DENİZLİ
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Transferler son derece güzel Serkan abi tebrik ederim.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Abi yazmanı be-be-bekliyoruz..
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Serkan abi sen en fazla 3 sezon içinde Türkiye Ligi'ni domine edersin

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Hepinize teşekkür ederim oyunu şimdi açtım anlık olarak devam ediyoruz
    İşte bu sezonki transferlerimiz maalesef harcadığımızdan çok kazanmamıza rağmen yönetim 350 K yı çok gördü bana yoksa Ropotanı alacaktım

Trabzon maçı hazırlıkları için takımı topladım ve Başkanın şehir dışındaki çiftliğine götürdüm takımı amacım maçlarda çok kibar gördüğüm oyuncuların biraz sert şartlarda güçlenmesini sağlamaktı. Gece çiftliğe vardık ve Baba Hamdiye bak sabah zamanında öt erken kalkıp antrenman yapacağız dedim ve yattık sabah gözlerimi açtığımda saat epey geçti ve Baba hamdi uyuyordu tüm takım uyuyordu hemen baba hamdinin odasına gittim dedimki seni kesecem oda bana benim suçum yok bütün suç Hatçinyede dedi. Hatçinye başkanın kümesindeki en popüler tavuklardandı onun aklını çelmiş olmalıydı bende o zaman ikinizide keserim dedim tabi Hatçinye torpilli bir tavuktu ve başkan bana postayı koydu bende Baba Hamdinin öterliğini elinden aldım ve bundan sonra sadece dinleyecek ve benim dediklerimi yapacaksın yoksa yakarım dedim hellaleştik ve topçuları idmana çıkardık

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Güzel bir idman olmuş abi

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Akşam tam oyuna girdim İlhan (Peluk) gelince turnuva maçı yapmak için çıktım o yüzden devam edemedik Bu akşam maçlara başlıyorum. Sizce böyle ufak hikayelerle mi anlatayım kariyeri yoksa başka bir şekilmi bulayım ne dersiniz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bence hıkaye tarzı guzel serkan abi yani bozma derim ben

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Yoğun antrenman temposu ile hazırlandığımız Trabzon maçından oldukça umutluyduk takım başarı sinyalleri veriyordu ve büyük gün geldi. Kendi seyircimiz önünde benim ilk maçım olacaktı bu. Maç saati geldi ve galibiyet sözü verildi sahaya çıktık. Maç başladı oyuncuları tanımakta zorluk çekiyordum çok kötü oynuyorduk hernkaptığımız top daha hücüm yapmadan tehlike olarak kalemize dönüyordu ve maç bizim için hüsran olmuştu.

Maçtan sonra tüm takımı fırçaladım hatta sinirle yumrukladığım bir dolap kırılıp Baba Hamdinin üzerine düştü ve acilen onu hastaneye kaldırdık. Hastanede TV seyrederken tüm spor programlarında takımımın eleştiriliyor olması beni çok derinden yaralamıştı olamazdı bu kadar acımasız olamazdı bu medya ama olmuştu işte ama haksızlıktı bu öyle değilmi. Bunun üzerine hemen Baba Hamdini yakın dostu civciv Calimeroyu aradım ve Türkiyeye çağırdım.Ertesi gün Calimero bohçasını almış gelmişti. Bu ne lan dedim Kocayamı kaçacan Bunlar dedi taktikler seni kurtarmaya geldim dedi. 3 kafadar toplandık ve nerde hata yaptığımız bulmak için çalıştık sonunda bir karara vardık ve deplasmanda oynanacak Kayseri maçı için stratejimizi belirledik.
    Yeni taktik anlayışımızla çıktığımız Kayseri maçında 3 kez öne geçtik ama koruyamadık ve maç 3-3 bitti ama oynanan oyun ilerisi için umut veriyordu .

Şimdi hedef kendi sahamızda Oftaşı yenip çıkışa geçmekti.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrikler Serkan abi hikayeye koptum çıkışa geçmeye başlamışsın Oftaşı yenip seri yakalarsın abi.Bu arada Baba Hamdi'ye ne oldu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hikayeler süper Kayseri maçı güzel geçmiş..
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Kayseri gibi bir takımdan deplasmanda puan almak bizim için olumlu bir gelişmeydi.Ardından ligde 3. ve 4. haftada Oftaş ve Konya ile farklı öne geçtiğimiz halde skoru koruyamadık ve beraberlikle yetindik bu pekde hoşuma gitmiyordu. 4 haftada 3 beraberlik bizi ligin dibine iyice yaklaştırmıştı.

Konya maçı tam bir hüsrandı bizim için

Günle geçtikçe takıma alışmama rağmen iyi sonuçlar gelmediği için kulüp ve taraftarlar arasında homurdanmalar başlamıştı. Derken başkan Kasımpaşa maçı öncesi beni odasına çağırdı . Ben ne gidecem onun ayağına o gelsin dedim yok burası böyle değildi demek istedim ama diyemedim gittim tabi paşa paşa başkan bana dedi ki
    -Bak aslanım gidişat pek hoşuma gitmiyor bir dünya adam aldık sonuç daha iyi olmalı
    Ben dedimki
    -Yerim senin başarını Ropotanı alsaydın böle olmazdı Adamı kızdırma basarım istifayı.
    -'Başkan şok' tamam hocam sen ne dersen öle olsun aman ben ettim sen etme buyur işişinin başına
    (Olayın Aslı: Haklısınız başkanım ayıp ettim verin elinizi öpeyim beni işsiz komayın allah tavuklarınıza zeval vermesin
    -Tamam bu seferlik devam edelim ama bu durumu düzeltmen lazım hadi işmdi .... git gözüm görmesin seni)

Kasımpaşa maçı benim için çok önemliydi ve bir kaç ufak değişiklik yaptım takımda ve maça çıkarkende iyileşip yeşil sahalara dönen Baba Hamdiye maçtan önce rakip takım kale direği üzerine tüneyip kalecinin dikkatini dağıtması talimatını verdim oda Lord Of The Rings i takıp çıktı kale üzerine bu sayede onu rakip kaleci dışında kimsse göremeyecekti

Bu sonuçla ligde 5. maçımızda galibiyetle tanışıyorduk bu gazla kupada Ankaragücünü penaltılar ile eleyip guruplara kaldık. Yusuf ışık saçan performansı ile tüm dikkatleri üzerine toplamıştı.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Last edited by King_Theoden : 17.Haziran.2008 at 00:14 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ligde güzel gidiyorsun abi tebrikler.Gruptanda 2.olarak rahat çıkarsın.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

transferler güzel başarılar..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hikayelere bittim .. Baba Hamdi yüzüğü kimden aldı neyse.. toplamış gibi duruyorsun .. bAşkana selamLar

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Ligde güzel gidiyorsun abi tebrikler.Gruptanda 2.olarak rahat çıkarsın.
    Saol Yunusum önümde G.Birliği(D), Fenerbahçe, Galatasaray(D) maçları var yani 3 maçta 0 çekmeye adayım. Belki 1-2 puan alırsak, çok işimize yarar.
    Quote Originally Posted by Togiii View Post
    transferler güzel başarılar..
    Teşekkür ederim abisi başarılı olacağız

sakary Ali Misafir

başarılar dilerim çok gol yiyip çok gol atıyorsun

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

serkan abi hkaye süper böyle devam et abi

ligde pek ıyı sayılmaz ama çok kötüde değil.cupa gurubundan gs nin arkasında 2. olarak cıkarsın abı

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Serkan abi 3 maç 0 puan olmadı yakıştıramadım sana Senin gibi usta bir isim o 3 maçtan 6 puan olmadı 4 puan çıkarır

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Yuh diyorum başka bişey diemiyorum walla kupayı almazsan çamlıklılar-kapalı tayfası-57gençlik-getto(Hepsi denizlisporun taraftar grubudur)kovalar senle baba hamdiyi
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Arkadaşlar cuma akşamı PC bozuldu gittim yeni bir bilgisayar aldım eski PC de virüs olduğu için save dosyalarımı taşımadım o yüzden yeni bir kariyer açtım Bursaspor ile bu başlıkta yine devam etmeyi düşünüyorum. Yönetici arkadaşlardan ricam konu başlığı Yemyeşil İnciler... olarak değişebilirmi

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tüh abi üzüldüm ama Bursasporla başlarsan sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Abisi ben başladım biraz da bu akşam eklemeye çalışırım interneti halledebilirsem. Güzel transferler yaptık sayılır

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri