Anket Sonuçlarını Görüntüle: Bir Hikmet Karaman bir Yılmaz Vural olabilir miyim?

Voters
78. You may not vote on this poll
  • Olabilir

17 21.79%
  • Onlardan daha çok takım değiştirir

48 61.54%
  • Olamaz

13 16.67%
Sayfa 2 / 13 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 374 sonuç

Konu: Anadolu Turları [Tekil Başlayıp Ortak SürüpTekrar Tekil Olan Kariyer]

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

İlk hazırlık maçımızda Balili’den de yararlanmayı düşünerek çift forvetli bir sistemle oynadık. Evimizde beraberliği son dakika golü ile kurtardık.

Denemelerimiz devam ediyor. Düşündüğüm sistemi bu maçtan itibaren takıma oturtmaya başladım. Oyuna 2. yarı giren Mehmet Yıldız 3 gol atarak formasının garanti olduğunu bizlere gösterdi.

Yedek takımla çıktığımız maçta yine 45 dakika mücadele eden bir oyuncumuz 3 gol attı. Balili de Mehmet Yıldız’ı zorlayacağını gösterdi. İki oyuncunun de bu iyi performansları beni zor durumda bıraksa da keyifli.

Boluspor maçında da yedeklere şans verdim. Bu sefer yıldızlaşan da Gurbanov oldu. Hocam beni de düşün arada, kulübeye hapsetme mesajını gönderdi.

Buraya kadar her şey normaldi. Çünkü oynadığımız rakipler çok güçsüz ve fark olması kaçınılmaz. Ama bana asıl cesaret veren, gelecek için ümitlendiren Werder Bremen maçı oldu. Hayrettin’i sol beke çekip önünde Balili’yi oynattım. Maçı farklı kazandık. Bu maç bir rüyanın başlangıcı mıydı acaba?

Palermo maçında da üstün olan taraf bizdik ama kampın yorgunluğu sebebiyle oyuncularımız son vuruşlarda zorlandılar. Maç 1-1 berabere sona erdi.

Taraftarımızdan biraz sabretmelerini istiyorum. Önümüzde TSYD maçları var, iki maçta da bizleri yalnız bırakmasınlar ve desteklerini sürdürsünler. Tecrübesiz, genç olabilirim fakat başarılı olacağıma inancım tam.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

başarılar serkan abi umarım sivası gerçek hayatta olduğu gibi ilk 5 te görebiliriz özellikle ugur yıldırım çok iyi bi oyuncu onu iyi kullanırsan çok gol atarsın bence

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Werder karşısında galibiyet gerçekten de ilerisi için umut veriyor..

Nesil
    2008
    Yer
    Adapzarı

abi kariyeriniltakip edeceğim bana bir kişisel mesajla msn ini yolarsan çook sevinirim çünkü sizin gibi deneyimlilerin yardımlarına çok ihtiyacım var

sakary Ali Misafir

hazırlık dönemi süper devamını bekliyorum

Kamp süper geçmiş abi,yeni sezonu ve maçları sabırsızlıkla bekliyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    Adapzarı

Süper diyemem ama gelişmeler olduğu kesin inşallah bir şampişyon ol da şu türkiye'de 4 büyük dışı şampiyon çıkmaz anlayışı bitsinn!!!

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Hazırlık kampı süper geçmiş abi hele hele Werder'e ne yapmışsın öyle
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Abi başarılar dilerim kamp süper geçmiş

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Werder'e 4 atan Türkiye'de neler yapar bee

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    başarılar serkan abi umarım sivası gerçek hayatta olduğu gibi ilk 5 te görebiliriz özellikle ugur yıldırım çok iyi bi oyuncu onu iyi kullanırsan çok gol atarsın bence
    Uğur Yıldırım'I ilk 11'de oynattığım maçlarda çok iyi kullanamadım. Skora etki eden bir oyuncu, O'ndan en iyi şekilde faydalanmak istiyorum.

Quote Originally Posted by sergioagüero View Post
    Werder karşısında galibiyet gerçekten de ilerisi için umut veriyor..
    Teşekkürler, gerçekten ben de umutlandım.

Quote Originally Posted by ahmet0393 View Post
    abi kariyeriniltakip edeceğim bana bir kişisel mesajla msn ini yolarsan çook sevinirim çünkü sizin gibi deneyimlilerin yardımlarına çok ihtiyacım var
    [email protected] eklediğinde benimle konuşurken kim olduğunu, neden eklediğini söylersen daha konuşma başında sevinirim. Ama baştan söyleyeyim msn üzerinden fm ile ilgili çok konuşmam.

Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    hazırlık dönemi süper devamını bekliyorum
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Kamp süper geçmiş abi,yeni sezonu ve maçları sabırsızlıkla bekliyoruz
    Teşekkürler. Bugün ilerleme olmayabilir, hızlı olamayabileceğimi söylemiştim ama elimden geleni yaparım.

Quote Originally Posted by ahmet0393 View Post
    Süper diyemem ama gelişmeler olduğu kesin inşallah bir şampişyon ol da şu türkiye'de 4 büyük dışı şampiyon çıkmaz anlayışı bitsinn!!!
    Hedef olarak şampiyonluğu koymak bizi ileride sıkıntıya sokabilir. Biz en iyisini yapmak için mücadele edelim, gerisi kısmet.

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Hazırlık kampı süper geçmiş abi hele hele Werder'e ne yapmışsın öyle
    Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    Abi başarılar dilerim kamp süper geçmiş
    Quote Originally Posted by Pazzini_06 View Post
    Werder'e 4 atan Türkiye'de neler yapar bee
    Teşekkürler arkadaşlar. Werder maçının tesadüf olmadığını göstermek gerekiyor.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    [email protected] eklediğinde benimle konuşurken kim olduğunu, neden eklediğini söylersen daha konuşma başında sevinirim. Ama baştan söyleyeyim msn üzerinden fm ile ilgili çok konuşmam.
    Kimse sormaz zaten. Bir şey bilmiyor FM ile ilgili sormayın Sekopeeeej'e yav.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Krusty View Post
    Kimse sormaz zaten. Bir şey bilmiyor FM ile ilgili sormayın Sekopeeeej'e yav.
    Bla bla bla
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Ya Serkan abi çok ayıp etmişsin Werder'e 4 atılırmı ya

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

TSYD Kupası Sivasspor’un

Sivas’ta düzenlenen ve Samsunspor, Gençlerbirliği ve Malatyaspor’un katıldığı turnuvada yarı finalde rakiplerini yenen Gençlerbirliği ve Sivasspor finalde karşı karşıya geldi. Final maçında taraftarının da desteğini arkasına alan Sivasspor 2-0’lık skorla galibiyeti elde etti ve kupanın sahibi oldu.

Yarı final maçında ilk devre as kadromuzla mücadele ettik ve Mehmet Yıldız’ın 3 golüyle devreyi 3-1 önde kapattık. Final maçını düşünerek 2. devre yedek takımı sürdüm sahaya. Rakip daha etkiliydi bu dönemde ve 1 gol buldular. Maçı 3-2 kazanarak, Samsunspor’u 2-0’la geçen Gençlerbirliği finaldeki rakibimiz oldu.

Final maçında fazla oyuncu denemedim. İlk devreyi 1-0 önde kapattıktan sonra Balili’yi oyuna alıp defansif bir anlayış ve kontra atağa dayalı bir sisteme döndük ve 2-0 kazanarak kupaya ulaştık.

Ve artık ligin ilk haftasına geldik. İlk 5 maçımız sırasıyla; Fenerbahçe (D), Manisaspor, Beşiktaş (D), Bursaspor ve Trabsonspor (D). İlk 5 maçımızda 3 zorlu deplasmanımız var. Sizce bu 5 haftayı nasıl geçiririz?
    "YÜCE ATATÜRK"

sakary Ali Misafir

abi oyumu değiştirsemmi ne yapsam iyi başlar demiştim ama sana güveniyorum sen istanbuldan puan veya puanlarla dönersin

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Başarılar .. İlk 5 de bitirirsin bence..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

İlk 5 haftadan 10 puan çıkarırsın abi.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Mucize Gerçekleşecek mi?

Saivasspor sezonun açılış maçında son şampiyon Fenerbahçe’yi İstanbul’da Muhammad Ali ve Balili’nin 2 golüyle 3-0 yendi ve sezona mükemmel bir başlangıç yaptı.

Maça sağ açığa Abdurrahman’ı çekip, defansın sağına Musa’yı koyarak başladım. İlk yarıda Muhammad Ali’nin golüyle öne geçince devre arasında Mehmet Yıldız’ı taktik gereği çıkardım, Balili’yi aldım. Uğur Yıldırım’ı da Musa’nın yerine alarak kontra ataktan etkili olmayı düşündüm.

Ve düşündüklerim gerçekleşti. 2. devre oyuna giren Uğur 1 asist yaptı, Balili ise 2 gol atarak yıldızlaştı. 55 bin kişiyi susturmayı başardı. Büyük bir zaferle Sivas’a dönüyoruz.

2. maçımızda evimizde Manisaspor’u konuk ediyorduk. Maça Fenerbahçe maçının 11’i ile başladık. İlk yarı 2-0’ı bulduktan sonra devre arası aynı değişiklikleri yaptım ve Balili ile Uğur’u oyuna aldım. Bu maçta Balili atamasa da Uğur sonradan girerek golü attı ve karşılaşmayı 3-2 kazanarak puanımızı 6’ya yükselttik.

Deplasmanda Beşiktaş’a karşı üstün oynayan taraf olsak da bir türlü ağları sarsamadık. Maç başladığı gibi sona erdi. Maçın adamı Beşiktaş kalecisi Hakan oldu. Bu maç sonunda artık Uğur’a ilk 11’de forma vermeyi düşünüyorum. Musa’yı yedeğe çekeceğim.

Beşiktaş maçında gol atamamanın acısını Bursaspor’dan çıkardık. Maça iyi başladık, ilk devreyi Mehmet Yıldız’ın 2 ve Uğur’un golleriyle 3-0 önde kapattık. 2. devre Mehmet Yıldız 1 gol daha atınca O’nu oyundan aldım ve Balili’yi oyuna sürdüm. Takımı 11 oyuncuya bağlı kılmamak için yedek 2 oyuncumu da maça dahil ettim.

Zorlu maçta deplasmanda Trabzonspor’u da geçiyoruz ve ilk 5 maç sonunda 13 puan topluyoruz. İlk devre Yıldız ile 1-0 öne geçtik, 2. yarının başında Trabzonspor penaltı kaçırdı ve sonrasında eşitliği sağladı. Ama Yıldız’ı tutabilene aşk olsun, tekrar sahneye çıktı ve 2. golünü atarak bize galibiyeti getirdi. 2. golü attıktan sonra klasik değişikliğimi yaptım ve Balili’yi oyuna aldım ve defansif anlayışla maçı tamamladık. Çok önemli bir kozumuz olan Hayrettin’in 1 ay sahalardan uzak kalacak olması bizi çok üzdü.

Yıldız maçları 90 dakika oynayamadığı için tepki gösterse de ben O’nu bu şekilde kullanmaktan memnunum. Her sene bu şekilde ilk haftalarda sivrilen takımlar olur, sonra düşerler düşüncesi hakim. Biz bunun aksine sonuna kadar zirvede kalmayı hedefliyoruz. Zorlu maçların olduğu bu başlangıç periyotunda bu kadar puan toplayabildiysek artık hedefi büyütmemiz gerekiyor.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tek kelime ile rüya gibi başlamışsın abi tebrik ederim.Sivas şampiyon

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Yuh Serkan naptın.Harika bir başlangıç yapmışsın seni tebrik ediyorum.Aman dikkat et sonun Ersun Yanal'ın takımlarına benzemesin

Ayrıca Fenerbahçeyi 3-0 yenmeden ötürü senı kınıyorum.2-0 da bırak kardeşim

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Tek kelime ile rüya gibi başlamışsın abi tebrik ederim.Sivas şampiyon
    Teşekkürler. Daha dur 5 hafta oldu, havaya girmeyelim.

Quote Originally Posted by a.arıcı-11 View Post
    Yuh Serkan naptın.Harika bir başlangıç yapmışsın seni tebrik ediyorum.Aman dikkat et sonun Ersun Yanal'ın takımlarına benzemesin

Ayrıca Fenerbahçeyi 3-0 yenmeden ötürü senı kınıyorum.2-0 da bırak kardeşim
    Bir de ligin ilk maçında İstanbulspor bizi 3-0 yenmişti bir dönem, sonra İstanbulspor'un ne olduğu ortada. O duruma düşmek de var.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Serkan abi müthiş başlamıssın tebrikler...
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Türkiye Kupası 2.Tur Maçı’nda rakibimiz Mardinspor’du. Yedek kadroyla çıktığımız maçı zorlanmadan geçiyoruz ve gruplara kalıyoruz. A Grubunda rakiplerimiz Adanaspor, Denizlispor, Galatasaray ve İBB.

Ligde evimizde İBB’yi 2-1 ile geçiyoruz fakat Hayrettin’in yokluğunu da hissediyoruz. Mehmet Yıldız’ı bu maçta oyundan çıkarmadım ve 90. dakikada attığı golle bize 3 puanı getirdi. Gol krallığı için de en büyük aday konumunda şu an.

Ligin 7. haftasında Ankaragücü deplasmanında ağır bir yenilgi aldık. Bu yenilgiyle beraber basında Sivas buraya kadar, artık düşüşe geçecek haberleri çıkmaya başladı. Maçta 4-0 geriye düştükten sonra Ankaragücü oyun kontrolünü bırakınca 2 gol bulabildik. Neye uğradığımızı şaşırdım, bu yenilgiyi hiç bekliyordum. Ayaklarımızın yere basmasını sağlar umarım.

Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüş başlayacak mı yoksa bu yenilgi hızımı kesmeye yetmez mi?
    "YÜCE ATATÜRK"

sakary Ali Misafir

süper başlamışsın bu yenilgi sana vız gelir vız gider

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Bu yenilgi hızını kesmeye yetmez Serkan abi

Nesil
    2008
    Yer
    Adapzarı

Bastır be serkan abi es geç türkcell süper ligde ben şampiyonluk demiştim ama sen sanki champions ligde 2. tura yükselcen gibi:D:
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Üstad benim kariyere de yorumlarını bekleriz
    Last edited by ahmet0393 : 17.Haziran.2008 at 14:31 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Yenilgi kötü olmuş ama ara sıra lazım bunlar.Ne yani na mağlup şampiyon olacak halin yok ya Sivasla

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Çok iyi gidiyorsun Serkan abi.

4-3-2-1(fio) demek

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Evet bu galibiyet bizi yıkmadı ve üst üste 5 maçımızı kazandık, son maçımızda da 2. sırada bulunan Kayserispor ile deplasmanda berabere kaldık.

Evimizde OFTAŞ’ı Sergio ve Mehmet Yıldız’ın golleriyle 2-0 yeniyoruz, Denizlispor deplasmanında da bizi sırtlayan yine Mehmet Yıldız oluyor ve 3-0 kazandığımız maçta ağları 2 defa sarsmayı başarıyor.

Kupada ilk grup maçımızda deplasmanda Adanaspor karşısına tamamı yedek oyunculardan kurulu kadro ile çıkıyoruz ve maçı 3-1 kazanarak gruba galibiyetle başlamış oluyoruz. Yedek oyuncuların hazır durumda olması ayrı bir sevinç kaynağımız.

2 maç üst üste evimizde sırasıyla Çaykur Rize ve Konyaspor’u yeniyoruz. Mehmet Yıldız bu 2 maçta toplam 4 gol atıyor ve gol sayısını 16’ya çıkartıyor.

Ve haftanın en önemli maçında deplasmanda Kayserispor’u yenebilsek zirvede tek başımıza kalacaktık. İyi mücadele ettik ama olmadı.

Mehmet Yıldız’ın formu aşağıda, 12 maçta 16 gole ulaştı. Umarım sakatlanmaz ve gollerine devam eder.

Ligde lideriz,

Önümüzdeki hafta evimizde Galatasaray ile oynayacağız ve defansımızın bel kemiği Saidi bu maçta cezalı. Bu beni düşündürüyor, işimiz zor olacak ama inancımız tam.

Bu arada basında çıkan ayrılacağım haberlerine taraftarlarımızın inanmamasını istiyorum. Ben kendimi her türlü hava şartına hazırladım, sıcak-soğuk fark etmez, ben işime bakarım…
    "YÜCE ATATÜRK"

Sayfa 2 / 13 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri