Anket Sonuçlarını Görüntüle: Bir Hikmet Karaman bir Yılmaz Vural olabilir miyim?

Voters
78. You may not vote on this poll
  • Olabilir

17 21.79%
  • Onlardan daha çok takım değiştirir

48 61.54%
  • Olamaz

13 16.67%
Sayfa 3 / 13 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 374 sonuç

Konu: Anadolu Turları [Tekil Başlayıp Ortak SürüpTekrar Tekil Olan Kariyer]

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Galatasaray rahat yener abi seni Ligte çok iyi gidiyorsun ama Galatasaray maçından sonra liderlik elden gidebilir

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrikler Serkan abi mükemmel gidiyorsun bence GS maçında beraberlik olur.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Fenere 3 attıktan sonra Galatasarayı'da yenersin muhakkak.Son seri çok güzel olmuş.

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Tebrikler abi...

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Süper gidiyorsun abi.

Nazar Değmesin.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

başarılar sivasla harika gidiyorsun ben de senin taktiğine çok benzeyen bir taktikle oynamaya çalıştım ama adeta battık belki de versiyon 8.0.0 olduğu içindir.bu diziliş en favori diziliş gibi görünüyor 8.0.2 de

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bu arada Mehmet Yılmazın formu harika abi umarım bu formu devam eder.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

abi devamını bekliyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    Adapzarı

Serkan abi 5at gs ye deizleyek yaw

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Serkan abi çok süepr gidiyosun lige tam bir anadolu damgası vurulmuş tektiğinde çok güzel duruyor benle paylaşsan

sakary Ali Misafir

bence bu sene şampiyonluk koy hedefine

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Bu sene Sivas sampiyon olsun. gercekte olmadı bari sanalda sampiyon yapalım arkandayız
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Devamını bekliyoruz abi.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Sivas'a şampiyonluk yakışır..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    Galatasaray rahat yener abi seni Ligte çok iyi gidiyorsun ama Galatasaray maçından sonra liderlik elden gidebilir
    Bekliyoruz Galatasaray maçını bakalım.

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Tebrikler Serkan abi mükemmel gidiyorsun bence GS maçında beraberlik olur.
    Önce kaybetmemek hedef, beraberlik de iyi sonuç olur.

Quote Originally Posted by a.arıcı-11 View Post
    Fenere 3 attıktan sonra Galatasarayı'da yenersin muhakkak.Son seri çok güzel olmuş.
    Sezon başında daha kimse taktiğimizi bilmiyordu, şimdi Galatasaray nasıl oynayacağımızı biliyor, yenmek zor olacak.

Quote Originally Posted by sitte View Post
    Tebrikler abi...
    Quote Originally Posted by Aykan19o3 View Post
    Süper gidiyorsun abi.

Nazar Değmesin.
    Teşekkürler, sağolun arkadaşlar.

Quote Originally Posted by juanov View Post
    başarılar sivasla harika gidiyorsun ben de senin taktiğine çok benzeyen bir taktikle oynamaya çalıştım ama adeta battık belki de versiyon 8.0.0 olduğu içindir.bu diziliş en favori diziliş gibi görünüyor 8.0.2 de
    8.02 de oynamalısın kesinlikle, farkı göreceksin.

Bu arada Mehmet Yılmazın formu harika abi umarım bu formu devam eder.
    Başına sakatlık gelmez umarım, sakatlanırsa işte o zaman yandık demektir.

Quote Originally Posted by mc_eagle View Post
    abi devamını bekliyoruz
    Gelecek bu aralar yoğunum oynayamıyorum pek.

Quote Originally Posted by ahmet0393 View Post
    Serkan abi 5at gs ye deizleyek yaw
    İnşallah ama 5 atmak kolay değil yahu.

Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    Serkan abi çok süepr gidiyosun lige tam bir anadolu damgası vurulmuş tektiğinde çok güzel duruyor benle paylaşsan
    Taktiği sezon bitince başarılı olursak yayınlarım.

Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    bence bu sene şampiyonluk koy hedefine
    Büyük hedef koyup hayal kırıklığı yaşamamak için küçük düşünüyorum.

Quote Originally Posted by talihsizler View Post
    Bu sene Sivas sampiyon olsun. gercekte olmadı bari sanalda sampiyon yapalım arkandayız
    Devamını bekliyoruz abi.
    Quote Originally Posted by sergioagüero View Post
    Sivas'a şampiyonluk yakışır..
    Teşekkürler arkadaşlar, bu destekle şampiyonluk gelir umarım.

Kusura bakmayın ayrıca, hızlı ilerliyemiyorum ama mutlaka sezonu tamamlayacağım, yakındayeni maçları eklerim.
    "YÜCE ATATÜRK"

sakary Ali Misafir

devamını bekliyoruz!!

helal be başarılar...

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Abi bekliyoruz yeni maçları

19. Default

hile yapmayan bi insan ancak ilk 5te bitirebilir bi yöneticide hile yapmicana göre ilk 5te bitirirsin

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Devamını merakla bekliyoruz abi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Arkadaşlar bu aralar yoğunum ve oynayamıyorum. O nedenle şimdilik konuyu kapatıyorum. Ama mutlaka devam edeceğim fırsat bulduğumda.

Ayrıca hile söz konusu değil, ben bir çok kariyer paylaştım burada, hile yaparak oynayacak olursam işin içinden çıkılmaz.

%100 hilesiz olduğuna inanabilirsiniz ki aslında benim bunu yazmama bile gerek yok.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Kaldığımız yerden devam;

Galatasaray maçında fazla pozisyon olmadı 2 taraf adına da. Karşılıklı atılan 1’er golle maç sona erdi. Büyük maçtan beraberlik çıkardığımız için sevinçliyim.

Sezon sonu sözleşmesi sona erecek oyuncularımla bir türlü anlaşamıyoruz. En önemlilerinden Mehmet Yıldız’ın da sözleşmesi sona erecek ve henüz yeni sözleşme imzalamadı.

Kasımpaşa maçı da kısır geçti. İlk pozisyonumuzda golü bulduk ve üstüne yattık. Mehmet Yıldız atmaya devam ediyor.

Hafta içersinde Beşiktaş Menajeri Ertuğrul Sağlam önümüzdeki sezon için Mehmet Yıldız’la anlaştıklarını açıkladı. Bu haber beni şok etmişti ve hemen Mehmet Yıldız’ı çağırdım. Anlaşmanın doğru olduğunu söyledi, en önemli oyuncumuz kulübüne para kazandırmadan transfer olmuştu.

Ve asıl düşündüren nokta şimdi başlıyor. Prensipleri olan Özışık şimdi ne yapacak? Mehmet Yıldız’ı cezalandırıp sezon sonuna kadar forma vermeyecek mi? Yoksa takımı düşünüp O’nu oynatmaya devam mı edecek? İlk maçların tamamlanıp transfer sezonunun başlamasına 2 hafta kala bu gelişme karşısında Sivasspor yabancı transferi yapacak mı?

Bu arada Petkovic Türk vatandaşlığına geçti ve 1 kontenjanımız açıldı. Duruma göre göndereceğimiz oyuncularla kontenjanda boşluk yaratabiliriz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

haydi abi şampiyon göreyim seni

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Maçlar fena geçmemiş abi özellikle cimbomdan puan alman güzel olmuş bence cezalandır onu oynamasın sene sonuna kadar yerine mutlaka daha iyisini alırsın bence kwabena agoudaya bir bak.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Mehmet Yılmaz’ı oynatmaya karar verdim. Sonuçta Mehmet’i değil Sivas’ı cezalandırmış olacağım, çünkü taktiğimiz tamamen Mehmet üzerine kurulu.

Doğru karar verdiğimi de Gençlerbirliği maçında 5 gol atarak gösterdi Mehmet. Maçı 10 kişi kalmamıza rağmen 7-1 kazandık. Sezonun en farklı galibiyeti oldu.

Zorlu geçen Ankaraspor deplasmanında 83. dakikada golü bulduğumuzda galibiyet geldi sanmıştım ama 3 dakika sonra Ankara durumu eşitledi ve puanları paylaştık. 2 maç üst üste oyuncularım kırmızı kart gördü, uyarmak gerekiyor takımı.

Yoğun maç temposunda oyuncularım dinlensin diye tamamı yedek takımla çıktığımız kupa maçını kaybettik. Evimizde bu maçı kazansaydık gruptan çıkabilirdik ama olmadı.

İlk yarının son maçında Gaziantepspor’u 1-0 yeniyoruz ve devreyi 40 puanla lider tamamlıyoruz.

Mehmet Yıldız forma giydiği 17 maçta 25 gol attı. Bu oyuncuyu bedelsiz kaybetmek hala üzüyor beni. Önümüzde Galatasaray kupa ve Fenerbahçe lig maçları var. Ve takımın 2 temel direği Saidi ve Mehmet Yıldız sakat. Muhtemelen 2 maçı da kaybedeceğiz.

Sezon başında hedefimiz şampiyonluk değildi ama artık buraya kadar geldikten sonra şampiyonluktan başkasını istemek olmaz. İlk devre sakatlık sorunumuz olmamıştı ama bu olmayacak anlamına gelmez. Şu anda 2 oyuncumuz sakat, eğer şampiyonluk istiyorsak mutlaka takviye yapmalıyız. Faydalı olabilecek oyuncuları almaya çalışacağız.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2008
    Yer
    Adapzarı

Abi sen de denizliye yenilmişin ama ii gs beraberliği de ii

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Şampiyonluk yakın gibi gözüküyor.80 puanla ligi şampiyon bitirirsin abi.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Serkan abi devam etmene sevindim.Şampiyon görelim snei Ksyide 2.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Galatasaray deplasmanında eksiklerimizin yokluğunu hissettik ve maçı kaybederek gruptan çıkma şansımızı yitirdik.

Fenerbahçe maçında ise şansımız yaver giderken şanssız bir gol yiyerek 2 puan bıraktık. Bu maçta sakatların yanı sıra Mahmut Hanefi de cezalı olunca oyun olarak sahaya bir şey yansıtamadık. Yine de 3 puanı son dakikalarda yediğimiz gollerle kaybettik.

Asıl darbeyi Afrika Kupası vurdu. Takımın iskeletini oluşturan Saidi, Diallo ve Kanfory bu kupaya katılacakları için bir süre bizimle olamayacaklar. Hemen defansa takviye yapmamız gerekiyor.

Kupada gruptaki son maçımızda eksiklere rağmen maçı kazandık ve grubu 6 puanla tamamladık.

Milli takıma gidenler ve sakatlardan sonra Abdurrahman da cezalı olunca çok zorlandık. İlk devreyi 2-0 geride kapattıktan sonra devre arasında 3 oyuncu değişikliği hakkını da kullanıp risk aldık. Mehmet Yıldız daha tam iyileşmemişti ama çıktı golünü attı yine. Diğer golümüzü atan 2. devre oyuna giren Onur sakatlanınca 10 kişi kaldık sahada ve mağlubiyet kaçınılmaz oldu.

Ve ben susuyorum ss konuşsun;

Maçı 5-1 kazandık, Mehmet Yıldız 4 gol attı, diğer golde de şutu Mehmet Yıldız çekmişti, Cisse’ye çarpıp girdi top, çarpmasa da gol olacaktı.

İşte profesyonellik, Mehmet Yıldız yeni takımına tam 5 gol attı ve yeni takımının en ağır yenilgilerinden birini almasını sağladı, gerçekten acı bir durum.

Beşiktaş’a 5 at, sonraki hafta Bursaspor’a yenil. Kalecimizin hatalarıyla yediğimiz 2 golle maçı kaybettik. Mehmet Yıldız da gününde değildi, çok gol kaçırdı. Nihayet eksikler takıma dönüyor ve yeniden yükselişe geçmeyi planlıyoruz.

Hala liderliği kaybetmedik ama rakiplerimiz çok yaklaştı;

Bu arada 2 yeni transferimiz var. 1 defans ve 1 forvet transfer ettik. 2 oyuncumuz ile de yolları ayırdık.

Burundu’li defans oyuncusu Nahayo;

Benin’li forvet Omotoyossi;

"YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Omotoyossi iyi transfer sanırsam Helsingborg'dan aldın abi.

Sayfa 3 / 13 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri