1 ile 30 arası toplam 32 sonuç

Konu: [TK1L] 3 Kelime "So What?"

Threaded View

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default [TK1L] 3 Kelime "So What?"

(Fatih Kerim, kendisiyle aynı adı taşıyan Fatih semtindeki mütevazi evinin, mütevazi koltuğunda uyurken, telefonun sesiyle sarsılarak uyanır.)

Fatih Kerim: Alooo...
    KHR: Merhabalar. Ben Karl Heinz Rummenigge...
    Fatih Kerim: Kimm???
    KHR: Karl Heinz Rummenigge
    Fatih Kerim: Yanlış numarayı aradın heralde
    KHR: Siz Fatih Kerim misiniz?
    Fatih Kerim: Aynen oyumda seni pek çıkaramadım.
    KHR: Ben Bayern Münich Genel Menajeriyim, teknik direktörlük mevkii için iş başvurusu yapmışsınız.
    Fatih Kerim: Valla Türkiye şartları be bilader. İşsizlik falan filan derken, dün sabah Foto Maç almıştım, baktım Bayern Münich eleman arıyormuş başvurdum bende.
    KHR: Pek anlayamadım?
    Fatih Kerim: Boşver sen şimdi onu yahu, işten haber ver. Ne oldu başlıyormuyum?
    KHR: Hayır, sadece sizinle görüşüp bir kaç bilginizi almam lazım. Daha önce çalıştığınız kulüpler?
    Fatih Kerim: Eeee şimdi kulüp derken, böyle gece kulübü falan tarzında mı biraz açarsak. Amcamın oğlunun bi lokantası vardı orada çalışmıştım ama...
    KHR: Beyefendi siz dalga mı geçiyorsunuz?
    Fatih Kerim: Yok ciddiyim. Ben Bayern'in teknik direktörlüğüne talibim arkadaş. Fatih Terim gibi adamımdır. İsimden belli zaten.
    KHR: Biz sizi sonra ararız... Hatta aramayız siz en iyisi, amcanızın oğlunun yanına dönün. Hoşçakalın !!

__________________________________________________ _______________________

( 2 Ay sonra...)

Başkan: Oğlum bu kulüp varya ne şampiyonluklar ne futbolcular görmüş. Nasıl hala adam bulamadınız lan teknik direktörlük için?
    KHR: Başkanım vallahi de billahi de arıyoruz. Teklif meklif kabul etmiyor kimse. Ne paralar teklif ettik. Bir tek Fatih Kerim'mi ne o vardı işte o da ipsiz sapsız biri yani. Şaka gibi bi adam.
    Başkan: Git o adamı bul ve işe kabul edildiğini söyle.
    KHR: Başkanım şaka mı yapıyorsunuz? O herife değil teknik direktörlük, top toplayıcılık bile yaptırılmaz.
    Başkan: Bana bak menajer. Başkan sen misin ben miyim? O adamı ara kulübün başına gelsin. O kadar antrenörü var, koçu var, sağlıkçısı var. Fıstık gibi takım yahu. Sokaktan deliyi çevirip takıma koysan yine birşeyler yapar.
    KHR: Başkanım bu nasıl strateji bu nasıl bir stil?
    Başkan: Çık lan dışarı. Çağır buraya gelsin sözleşmeyi imzalasın.
    KHR: Peki başkanım...

Ve Fatih Kerim, mütevazi hayatından, şöhretin basamaklarına doğru yola koyulup, Almanya'ya gelir...

Başlıyoruz....
    Last edited by LaKe : 19.Haziran.2008 at 01:37
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Mesaj Yetkileri