Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 76 arası toplam 76 sonuç

Konu: [TK1L] Heyecan Verici Bir Takımın Hikayesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Başarılarını dilemiyorum abi.Çünkü bitirmiş ve başarılı olmuşsun zaten...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

SağoLasın Yunuscum, akşama ekLeyeceğim gerçekten çok heyecan verici maçLar oLdu. YıLdızLarı kadro dışı bıraktıktan sonra zorLandık ama gerçekten yenerken hamLeLer yaparak kazanmak ve zor şartLar aLtında başarıLara uLaşmak beni keyifLendirdi.

Teşekkür ederim Erdemcim. Bu arada seni yeniden görmek çok güzeL, hoşgeLdin
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Mükemmel bir kariyer. Tebrik ederim

İyi olmuş Alman denyolara Ribery'yi kadro dışı bırakma da kimi bırakırsan bırak abi

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

bence saydigin futbolculari serbest birakmalisin. ne oldugunu anlayamasinlar nerdeyse kayipsiz, ideal bir b.munchen sezonu geciriyorsun. o.kahn bile butun kariyeri boyunca bu takimin bu kadar devlestigini gormemistir. belki f.beckenbauer bile, hatta , kendi basarisini golgeledigini dusundugu icin f.beckenbauer in arkandan isler cevirdigi konusuluyormus ancak kadro disi biraktigin oyuncularin isimleri alman basinina sizarsa bu senin son kariyerin olur

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Defuser View Post
    Mükemmel bir kariyer. Tebrik ederim

İyi olmuş Alman denyolara Ribery'yi kadro dışı bırakma da kimi bırakırsan bırak abi
    Ribery i kadro dışı bırakmama gerek kaLmadı zaten, YıLdızLarı kadro dışı bıraktıktan sonra hemen iLk maçta sakatLandı ve 2 ay sahaLardan uzak kaLdı.

Quote Originally Posted by abasatli View Post
    bence saydigin futbolculari serbest birakmalisin. ne oldugunu anlayamasinlar nerdeyse kayipsiz, ideal bir b.munchen sezonu geciriyorsun. o.kahn bile butun kariyeri boyunca bu takimin bu kadar devlestigini gormemistir. belki f.beckenbauer bile, hatta , kendi basarisini golgeledigini dusundugu icin f.beckenbauer in arkandan isler cevirdigi konusuluyormus ancak kadro disi biraktigin oyuncularin isimleri alman basinina sizarsa bu senin son kariyerin olur

VaLLa abi isimLer basına sızdı, ALman basını iLe kavgaLarımız oLdu ama sezon sonunda eLde ettiğim başarıLar iLe hepsini susturdum, hatta başarımı çekemeyen senin de dediğin gibi Beckenbauer sezon sonunda görevini bıraktı

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Teşekkür ederim Erdemcim. Bu arada seni yeniden görmek çok güzeL, hoşgeLdin
    Hoşbulduk abide içinizdeki lanet olası bu Bayern Sevgisini neye borçluyuz. Emre abide Bayernci zaten.Yokmu söyle köşelerde biryerlerde Wigancı...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Tebrikler abi, biliyorsun bugün son gün. Son durumu yazarsan sevinirim. Daha belli değil ama şampiyonluğunu da şimdiden kutlarım.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by ultraslanerdem View Post
    Hoşbulduk abide içinizdeki lanet olası bu Bayern Sevgisini neye borçluyuz. Emre abide Bayernci zaten.Yokmu söyle köşelerde biryerlerde Wigancı...
    VaLLa Bayernci oLduk ama birden anti Bayern oLuverdim Erdemcim, takımda ne kadar ALman oyuncu varsa hepsini postaLadım. Bu arada geLmen bir yandan iyi oLdu, artık başLarız tekrar JB lere

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Tebrikler abi, biliyorsun bugün son gün. Son durumu yazarsan sevinirim. Daha belli değil ama şampiyonluğunu da şimdiden kutlarım.
    Serkancım sezonu tamamLadım, sadece SS Leri ekLemek kaLdı, onLarı da akşam 5 gibi evde oLucam o zaman haLLederim. BakaLım kaçıncı oLduk

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Merakla bekliyoruz abi akşam 5i şampiyon oldun bencede abi
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer

"Bakalaım kaçıncı olduk ?" Ben diyorum abi akşama JB'lerli devireceğiz..

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

BundesLiga 24. Hafta.

Kadro dışı bıraktığım oyuncuLarı basına biLdirmem iLe birLikte ALmanya da yer yerinden oynadı. Artık herkes başarısızLığımı ister oLdu, ama biz daha iLk maçta SchaLke ye ders vererek bu yoLda bizi hiç birşeyin durduramayacağını gösterir oLduk.

DFB PokaL Yarı FinaL

ZorLanır gibi oLsakta üstün bir oyun iLe rakibimizi yenip hem speküLasyonLara son veriyoruz hemde FinaL e yükseLme başarısı gösteriyoruz.

BundesLiga 25.Hafta

ALman medyasının bekLediği bir sonuç aLıyoruz. BöyLe üstün bir oyunun sonucu bu oLmamaLıydı. Kahn ProfesyoneL son maçına çıkmış oLdu. KaLe artık Sezon sonuna kadar Lobont un.

BundesLiga 26.Hafta

Çok rahat kazanıyoruz ve ŞampiyonLuk şarkıLarını söyLemeye başLıyoruz.

Uefa Kupası Çeyrek FinaL 1. maçı

Maça çok iyi başLadık 3-0 öne geçtik ve sonra anLAmadığımız şeyLer oLdu. ALmanLarın ahı tuttu sanırım. 2 goL buLduLar. DepLasmanda işimiz çok zor.. ELenebiLiriz.

BundesLiga 27.Hafta

OyuncuLarımız çok yoruLduLar. Arka arkaya maçLar. SakatLarmız var. Ribery uzun zamandır yok. 5 yedek ve yorgun kadro iLe çıktığımız maçta 3 puan iLaç gibi geLdi.

Uefa Kupası Çeyrek FinaL 2. maçı.

BekLediğimden çok koLay maç oLdu. Net skor iLe kazanıp adımızı Yarı FinaLe yazdırdık. ALmanLar kıskanıyorLar.

Bu arada KLose MiLan, Lahm ise CheLsea iLe anLaştı. GüLe güLe diyoruz.

BundesLiga 28.Hafta

Sakat ve cezaLı oyuncuLar yetmez gibi birde Kondisyon sorunu çıktı. Bir puanı aLdığımıza sevindik.

BundesLiga 29.Hafta

Rakibimizi depLasmanda yenerek, çok önemLi bir gaLibiyet aLıyoruz ve Şampiyonuz.

ALman Basını bu başarının bir mucize oLduğunu düşünüyor. Ben ise hiç zorLanmadan aLınan bir başarı oLarak görüyorum

DFB PokaL FinaL

ŞampiyonLuğumuzun ardından bir çifte kupa zaferi iLe artık ALman medya ve basınının da takdirini kazanmayı başardık. Artık herşey unutuLdu. FutboLun bir takım ve taktik oyunu oLduğunu herkese gösterdik.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Uefa Kupası Yarı FinaL 1.maçı

Yapay zekanın son harikası Neuer iLe karşıLaşıyoruz. Bana saç baş yoLduracak dedim ama, Arshavin gereken cevabı kendisine iLetti.

BundesLiga 30.Hafta

Hertha depLasmanında yine haketmediğimiz bir sonuç. Yapacak birşey yok. Takım yorgun, artık Şampiyon oLduğumuzdan doLayı da motive etmekte zorLanıyorum.

Dip Not: Ribery sakatLandıktan sonra AMR De Arshavin i oynatmak zorunda kaLdım. Harika oynadı gerçekten ama asıL harika oynayan isim Orta sahada LiderLik görevi verdiğim isim Toni Kroos oLdu. YıLdızLarın kadro dışı kaLmasından sonra şans verdiğim her maçta harika oynadı.

Uefa Kupası Yarı FinaL 2.maçı

Tarihe geçicek bir Yarı FinaL maçı sonrasında 50 küsür maçLık yeniLgisizLik serimize yine son verdirmedik. İnanç budur.

BundesLiga 31.Hafta

HSV yi güzeL oyun iLe yeniyoruz. Takımda sakat oyuncu yok. Ribery düzeLdi. KondisyonLar harika. Ama Ribery i ŞL finaLine sakLayacağım.

BundesLiga 32.Hafta

EzeLi rakibimizi geriye düşmemize rağmen Toni nin son dakika goLü iLe geçerek, aLmamız gereken 3 puanı hanemize yazdırıyoruz.

BundesLiga 33.Hafta

ZorLu Bremen i Kroos un muhteşem FutboLu sayesinde Ezerek yerLe bir ediyoruz. Bütün Avrupa ŞL FinaLi öncesi bu yeniLmez Takımı konuşuyor.

VE ŞL FinaLi.

İstatistikLer herşeyi anLatmaya yetiyordur. Ribery bu maçta formasına kavuştu. Harika oynadık. Rakibimize pozisyon değiL top biLe vermekdik. BuLduğumuz goLü son dakika ya kadar koruduk ve Avrupanın en önemLi kupaLarından birini uzun zaman sonra müzemize götürme başarısı gösterdik. ALmanLar artık bize imrenmiyor, gurur duyuyorLar.

BundesLiga son hafta

FormaLite maçında hedefimiz seriye son verdirmemekti. Başardık ve Efsane oLucak bir başarı eLde ettik.

Ve Puan Durumu.

OyuncuLarımızın Performansı.

Ve BundesLiga oyuncu veriLeri.

KLose yarın sezonLuk performansı iLe Avrupa da bütün ödüLLeri aLdı ve ayrıca Avrupa ve Ligde goL kraLı oLdu.

Ribery de yarım dan biraz fazLa sayıLacak bir sezon geçirmesine rağmen asist kraLı oLma başarısı gösterdi.

Sırada Süper kupa finaLi var. BakaLım neLer yapabiLeceğiz.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Harika bir performans sergiledin Hayrettin abi.Süper kupayıda alıp 1.ligin şampiyonu olursun.
    So what?
    Saike

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Teşekkür ederim Şemsicim. BakaLım aLıcaz inş onuda.

Nesil
    2007
    Yer
    .

Süper bitirmişsin Hayrettin abi.Benim Wiese sayesinde Uefa finalini kaybettiğim Zaragoza'ya bir kaç tane daha atsaydın daha iyi olurdu ama Süper Kupa'yı da kaldırırsın sen
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Kariyer veriLeri.

DFB PokaL

6 GaLibiyet 0 MağLubiyet 0 BeraberLik AtıLan goL 20 yeniLen goL 1 Şampiyon

Uefa Kupası :

14 GaLibiyet 1 BeraberLik 0 MağLubiyet AtıLan goL 43 YeniLen goL 15 Şampiyon

BundesLiga:

29 GaLibiyet 5 BeraberLik 0 MağLubiyet AtıLan goL 85 YeniLen goL 21 Puan 92 Şampiyon

Liga PokaL:

2 GaLibiyet 1 BeraberLik 0 MağLubiyet AtıLan goL 8 YeniLen goL 4 Şampiyon

Süper Kupa

1 Beraberlik AtıLan goL 3 YeniLen goL 3 Şampiyon
    Last edited by Sekopej : 29.Haziran.2008 at 12:20 Reason: Süper Kupa Maçı berabere bitmiş.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri