Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 175 sonuç

Konu: FM 2oo8'deki Fiyasko Transferleriniz

Quote Originally Posted by hp-fm-gs View Post
    Sen bu adama 2. sezonda birşeyler mi yaptın?
    Kuduz aşısı yaptım çok gol atıyor diye!!!

arsenal'e ivan rakitic'i 26 trilyona aldım.9 maçta 1 asist yaptı.Sonra barcelona'ya kiraladım ordada vasat..

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Quote Originally Posted by cristiano beck View Post
    arsenal'e ivan rakitic'i 26 trilyona aldım.9 maçta 1 asist yaptı.Sonra barcelona'ya kiraladım ordada vasat..
    rakitc cidden öyle bende de çok kötüydü gerçi ben almamıştım ama olsun

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Fiorentinaya 50 trilyona diegoyu almıştım ilk sezon 5 gol 1 asist yaptı sonraki sezon bonservisi 50 trilyondan 20 ye düştü...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Thiago Neves. 15 MN £'luk büyük bir fiyasko.

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Thiago Neves bende sürekli farklı performanslar gösteriyordu. En sonunda sattım Torino'ya. Asist kralı oldu.
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

leonardo ponzio ' ya bir tomar para saydım. adam 2 sezon boyunca kart görmekten başka birşe yapmadı bende aldıgımın yarısı fiyata sattım

Nesil
    2006
    Yer
    IZmir-ANtalya

2012 yılında milan'a rooney'i almıştım ve toplamda koca bir sezonda 5 gol atmıştı tam bir hayal kırıklığıydı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Zamanında Wonderkid diye bir İspanyola 7.500.000 $ saymıştım. Adam fos çıktı. 2 senedir yedak takımda sürünüyor. Alıcısı yok.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Rakitic'i -Arshavin'i-Bolatelli'yi bedavaya aldım..İşime yaramadılar ..

Delgadoyu sattıktan sonra Rakitici 23M dolara getirdim Beşiktaşa Sezon sonu sadece 2 gol ve 1 assisti vardı bütün maçlarda oynamasına rağmen 6M sattım sampdoriaya lulinhayı aldım çok mutluyum

Bence taktiğinizden kaynaklanan problemler.. Benim şuana kadar aldığım fiyasko oyuncular scoutların yanlış gözlemlediği gelecek vaadeden oyuncular.. Onlardan da 3-5 kuruşa nemalandım.. Zarara girmedim.. Taktiğinizle ortalama bi oyuncunun önce çıkan yanlarını kullanırsanız verim alabilirsiniz.. Yani burda bence oyuncuyu değil kendinizi sorgulayın.. (Unhappy vs. sorunların olmadığını varsayıyorum)

abi sidi keitayı (lensteki)aldım sampdoriaya baya oyuncu almıştım para kalmadı bende en önemli pozisyon benim takım için dmc ye onu aldım 4,5 mnye adam fos çıktı çok ii uzun şut vuruyo ama koca sezonda sanırım28 maç oynattım 4gol 1 asistle şov yaptı satamıyorumda

Nesil
    2006
    Yer
    PapazIn ÇaYıRıNDaN

rafael sobisi schalke'ye almıştım
    adam 39 maçta 3 gol attı ya
    o kadar sabrettim her maç oynattım
    dedim belki bu maç patlama yapar ama yok
    onun için kuranyiden vazgeçmiştim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

Klaas Jan Huntelaar ;

Bu Adam için yapılan yorumları hayretler içerisinde okudum...ben kendisini Galatasaray'a aldım ve 3 sezon inanılmaz işler yaptı...her sezon gol krali oldu ve traftar her sene onu yılın oyuncusu seçti...ve 3 sene gol krali olmuş bir oyuncu olarak talipleri olunca iyi bir fiyata sattim...

BEN TEK FORVET OYNATMIŞTIM!!

ledesma çok iyi dediler 90k ya aldım yarım sezon oynattım 250k ya sivas'a sattım

birde ibrahim yattara'yı imza attır'dan beleşe aldım 1 maç oynattım sonra 1,5M £ Ya sattım çok iyi bi ticaret olmuştu benim açımdan
    yattara'da kulübe kandırılarak getirildiğini düşünüyordu

ya bu oynda deıl ama ılk goz agrım cm 03-04 te juve ye acemıyken ilk kez 12 yasımda gorup hayranı olduum o leeds lı hırcın adam olarak aklımda kalan alan smıthi aldım meger adamın ki hırcınlıktan bıraz otesıymıs
    bı turlu anlayamıodum bu adam ne dıe habıre kırmız goruo ustune ustluk kotu oynuodu
    cok pıs hayal kırıklıı yasamıstım

not:smith hala en sevdıım 3-5 topcudan bırıdır

18. Default

c.ronaldo 105 MN yTL ye aldım sezonda 3 gol 4 assist yaptı ortalama puanı 6.70 ve tarı finalde liverpoola karşı penaltı kaçırdı elendik (penaltılarda)

quaresma yı liverpool a aldm 4 gol 5 asist ve 6.68 le oynuor :s tam bir fiyasko

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Bafetimbi Gomis...

serbest olarak Venlo'ya almıştım..Klüp tarihinin en isim yapmış topçusuydu belkide..ama sadece 7 gol attı 6.43 ortalama ile bitirmişti sezonu..

Nesil
    2007
    Yer
    34

Quote Originally Posted by cagri10 View Post
    c.ronaldo 105 MN yTL ye aldım sezonda 3 gol 4 assist yaptı ortalama puanı 6.70 ve tarı finalde liverpoola karşı penaltı kaçırdı elendik (penaltılarda)
    :S
    D:

Arsavin hayal kırıklığı yarattı bende
    Tırtılın : " Dünyanın sonu " dediğine ,
    Usta : " Kelebek " der ..

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

arsenale quaresma yı 25 mn pounda aldım 41 maçta 3 gol 4 asist bide arshavin vardı hayal kırıklığı

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

augusto fernandez diye birisini aldım sağ kanata 22m euroya bi türlü form tutamadı 2 sezon boyunca sonunda 11m e ya satmıştım yarı fiyatına

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

çok büyük paralar harcamadım ama kayserideyken 10 kere scout gönderip izlettiğim 2 oyuncu vardı alejandro gomez ve bruno mezenga hepsi de "al ulen al daş gibi topçu bunlar" dedi. toplamda 4 milyon pounda 2sini de aldım 2 sezon oynattım adamların toplam 10 asisti 12 golü var. eh birader eh. yazıktır yahu. üstelik bruno mezenga'ya geleceğin adrianosu diyordu.

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Mehmet Topuzu FenerBahçeye Transfer Ettim 9.Milyon £ Dan 14 Maçta 1 Asisti Bile Yok. Ayrıca 6 Oynuyor Genellikle Hazırlık Maçlarında Süper Oynamıştı Ama.

Nesil
    2007
    Yer
    türkiye

arshavin bi halta yaramadı bendede

Jean ll Makoun arkadaşlara falan sordum on libero kimi alıyım herkes bu adamı dedi adam rezalet oynuyor takımım 4-0 galıp adam hala 6 oynuyor satamadımda kaldı öyle.

Caio adlı genç
    aslında iyi oyuncu ama üzgün oluyor hiç oynatmıyorum
    artık birbirimizden nefret ediyoruz :
    5MN

Bayerne 80MN € karsılıgı david villayı aldım.1 sezonda sadece 5 gol atti :C

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Quaresma'nın kulübüne 35 kendisine 7 milyon bastırıp aldım.2 sezondur yedekte oturuyor.Alıcısı var ama benim verdiğim parayı vermiyorlar.Yani elimde kaldı adam.

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri