Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 175 sonuç

Konu: FM 2oo8'deki Fiyasko Transferleriniz

oscar cardozo...
    büyük beklentilerle 13.000.000 euro
    gibi yuksekbir meblaya
    büyük beklentılerle transfer edılmesıne ragmen
    bir turlu tam istenılen performansı sergıleyememıstır...

sabrosa Simao=15 mn€ saydım fos çıktı msürekli yedek...artık

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by EmperoR View Post
    Stefan Kießling.
    Adami 15 m € karsiliginda Man Citye almistim,35 macta 6 gol atmisti.
    Öbür sezon satmak istedim kimse ilgilenmedi,sonra yedek kaldigi icin huzursuzluk falan cikardi,en sonunda imdadima Bielefeld yetisti,3 m € ya satmistim kendisini
    adaptasyonu düşük veya orta seviyede ise kapasitesinin tamamını yansıtması zaman alabiliyor.Kıessling oynadıkca gelişiyor özellikle 2.sezondan sonra performansı da artıyor takımın sistemine de alısmıs oluyor.ama oyuncunun özelliklerine uygun taktikler belirlemediysen verimli olması güçleşir.

Buarada adamı almanya liginden premier lige almışsın.ilk sezon için normal bence attıgı gol sayısı.sonraki yıllar gelişme gösterirdi şans verseydin.

adrianoyu 100 trilyona almıştım koca sezonda tabi buna cl ve kupalar dahil 6 gol attı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Mesajları okudumda; taktikleriniz ve kadro yapınıza yanlış seçimler yaptığınızı gördüm (: Saydığınız adamların bi çoğunu oynatmışımdır, heleki Huntelaar, Ajax ile oynadım onla, M.City ilede oynadım, taktiklerim aynıydı her iki takımdada ; Huntelaar ise gol makinesi =)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bazen bazı oyuncuları paraya boğunca oynamıyorlar..Bende de oluyor bazen.

Nesil
    2008
    Yer
    Karşıyaka 35½

Djibril Cisse ' yi Kezman 'ı satarak Fenerbahçe'ye almıştım..Kezman'ı Sevilla'ya göndermiştim.Sevillada 24 maçta 15 gol attı Kezman.. Ama Cisse 36 maçta 12 gol attı.Beni delirtmişti.

Quote Originally Posted by MORTAL FB View Post
    oscar cardozo...
    büyük beklentilerle 13.000.000 euro
    gibi yuksekbir meblaya
    büyük beklentılerle transfer edılmesıne ragmen
    bir turlu tam istenılen performansı sergıleyememıstır...
    vay be garıp yanı
    o adam benım her takımıma almaya calıstım ve hepte yuzumu gulduren bı adam oylekı 2009 2010 senesı premıer lıgde 31 golle kral oldu ben de
    bence ısrar et pıvot oynat bı ton gol atar ve bayada asıst yapar yanındakı hızlı forvete

limayı aldım 2008 de fenere daha 19 yaşında itiriciligi 19
    10 maçta 1 gol attı hem kısa boylu hem hızlı değil
    ama ilerde gelişir işallah

Nesil
    2006
    Yer
    eskisehir

Default Tottenham Hotspur

arkadaslar ben oyuna liverpool da basladim liverpool a en pahali transferim quaresma oldu.ama takim kötü oldugundan yalan oldu rico pasa. onu oynatmak isteyen serbest biraksin.memnun olmayan arkadaslara duyurulur.bir de bol bol dinlensin ki mutlu olsun.baska türlü olmuo.
    neyse daha sonra lille metropolé gectim orda gercekten cok zevk aldim.hirvat we sırp liginden müthis yetenkleri yildiz yaptim.oralara bir bakin derim ben.vidic star oldu die heralde yüklendiler sirp futbolculara.
    sonra tottenham talip oldu ki tarihinin en iii işini yapmiş oldu.tabi ben de en büyük heyecanlari burda yasadim.geldigimde sissoko we boateng orta sahanin ortasinda solda zhirkov sagda malbranque wardi.malbranque sieee dedikten sonra oraya defans yönü kuvvetli eee tabi bi de sirp kuzmanovic i aldim fiorentina dan 15.5 milyon € ya.oynatamadim.ama asil bombaaya geliorum.tristan martin die bi topcu buldu benim angelo colombo m ki yok böle bi yildiz avcisi.martin 18 de wonderkid e basladi 20 de wonderkid dünyacapinda oldu.21 de ise world class ..... anladiniz siz.gözlemcileri gönderin derim.genc ariosaniz avrupa we amerikanin her bölümüne 15 ile 19 yas arasini her sezon tarattirirsaniz zaten hic bi oyuncuyu kacirma ihtimaliniz kalmaz.hepsini 3e 5e toplayip gelecekte yildiz yapabilirsiniz.haa bu arada fildişi we nijerya bi de fas we arabistan dan deli topcular cikio haberiniz olsun.hem de ucuza alabiliosunuz.gönderin ondan sonra kiraya özellikle isim yapmiş kluplere gönderin.mesela west bromwich we sevilla istiosa maasini ödemese bile sevilla ya gönderin.bakin neler oluyor.tabii moloz adamlari yildiz olcak die beklerseniz oyun napsin. benden bu kadar.
    hadi iii oyunlar.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bu arada benim yüzümden kötü liverpool yoksa biliosunuz zaten hepiniz.
    Last edited by ugrdrmz : 19.Temmuz.2008 at 18:29 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Kesinlikle Andry Arshavin...
    Neler yaptım, nerelerde oynattım, üzerinde ısrarla durdum ama boşuna...
    Tam bir fiyasko...Dünya para saydım elimde kaldı hala satamadım...
    Ksinlikle tavsiye etmem. Taktikle falan da alakası yok bence. Neler neler denemedim.. Olmadı...

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

[I]ben biraz daha oynadıktan sonra kendimi tüm oyuncuLarı arshavinden caydırmaya adamak istiyorum.Beşiktaşa finansı inanıLmaz zorLayarak 15MNye aLdım takımın yıLdızı oLmasını bekLiyordum nerdeyse tüm maçLarda oynadı 6 goL attı.İkinci yıL yine aynı şekiLde her maç oynadı sadece asist sayısında artış oLdu (:

Arshavin ve Adriano. Al Birini Vur Ötekine.. İkiside Bi İşe Yaramaz. Paraya Yazık.

Default Quaresma

Fenerbahçe'ye Quaresmayı getirmiştim.Adam'a birde yedek olarak Gökhan İnler!i aldım.Gökhan Quaresma'dan iyi oynuyor şu anda...Sezon bitsin satacam...Yerine omba birisini alacam.

Arshavin ise fazla söze gerek yok sadace sahada dolaşıp arada bir taraftara top hediye ediyor..(Avuta atıyor)

Quote Originally Posted by cimbomlu emre View Post
    Bayerne 80MN € karsılıgı david villayı aldım.1 sezonda sadece 5 gol atti :C
    Bende Chelsea'ye almıştım 74mpoundamı ne 14gol atmıştı... Fiyasko ama ßallack orta sahada 2o gol atmıştı o sezon... Villa'yı önermem kimseye... İyi oyuncu ama Valencia'nın salabilceği paraya aldığınızda fiyasko oluyor...

juve ye c. ronaldo yu 80 milyon euroya aldım..sezon boyunca ortalama '7.17' ..7 asist.. 1 gol!aslında belliydi böyle olacağı c. ronaldo nun zihinsel özelliklerini çok kötü yapmışlar ..yaratıcılığı 13 olur mu hiç?
    rooney yi ise 120 milyon euro ya roma ya almıştım.. oda çok kötü çıktı.onun eksiği teknik özellikleri gerçeklikten biraz fazla uzak..
    luka modric ise başka bir utanç..baktım adama herkes yapışıyor.ben de barselonaydım ben de yapışayım dedim (özellikleri kötüydü ama görünmeyen zihinsel özellikler iidir diye düşündüm).almaz olaydım
    v der vaart ise orta sınıf bir takım için ideal ama büyük takımda oynayamaz.ben bunu b münih te farkettim
    w. bremenli diego yu chelsea de almıştım adam forvet arkası oynatmayınca berbat oynuyor(ben ortasahanın ortasında oynatıyordum)...

sonuç olarak c.ronaldo ve rooney e editörde el atmadan olmuyor

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara-Sakarya

man UTD a ibrahimovici almıştım tevez+40m $ a tevez dünyanın en iyi forveti seçildi ibrahimovic sezon boyunca 6 gol attı

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

Quote Originally Posted by n1ghtm4r333 View Post
    man UTD a ibrahimovici almıştım tevez+40m $ a tevez dünyanın en iyi forveti seçildi ibrahimovic sezon boyunca 6 gol attı
    ben ibrahimoviç'i süper oynatıyom. adam takımımı sırtlıyor birader. taktiğin uymuyor olabilir. sakın satma ucuza.

Nesil
    2006
    Yer
    eskisehir

hakkaten be birader ibrahimovic e de 6 gol attiriosan zaten man utd yi oynatamamişsindir sen.güc abidesi adam vurmasa dokunuo,dokunmasa üflüo ama yine de atio.

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

Alessandro Rossina 40 milyon dolara İntere almaz olaydım.)

Petric ve arshavin .. iyi oyuncular aslinda ama belki benim sisteme uymadilar bu nedenlede olmus olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Adriano
    Adam Altın Bidon seçiliyor ama ben gidip oyunda alıyorum

1 Sezondur kadromda Düzenli ilk 11'de oynatıyorum ama nafile Pirlo'nun daha çok golü var
    1 Sezonda attığı gol 3.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

fenerbahçeye recobayı almıştım adam 2 sezonda toplam 10 maç bile 90 dk oynamadı neyseki bedavaya almıştım

Ricardo Quaresma 17.5 milyon dolarla aLDm tüm sezon boyunca sakatlan madan tüm maçlara çıktı sadece 2 golü var ve 1 asisti var
    bnde sattım zenit petersburq istedi onlara sattım
    sonra emanuelsonu aLdım süper olDu

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

kesinlikle quaresma. yıldız olduğunu gösteremiyor

Nesil
    2007
    Yer
    kafdagının ardı

mehmet topal tedek kaldıgı için sıkılıyordu bnde 2m sterline sattım 3 sezon gecti 10 me wermediler

habide yattarayı aldım 1 maca cıktı 2 gol 3 asistle oynadı her golde parmagı wardı sonra 10 ay mı ne sakatlandı werdigim para bosa gitti

artı yemedim içmedim para biriktirip aldıgım huntelaarda fos cıkınca kariyeri sildim

4 sezon gecirdim 1 turkiye kupası ve 1sampiyonluk alabildim ne alıp sattıysam eksi oldu aldıklarımda elimde patladı

iyi forumlar

birde van der vaart var 25 maçta 2 gol 4 asist
    ama manchester unitede 8.500 milyon euroya sattım

Arshavin'i Wigan'a almıştım. 10 MN Euro ya. NErede oynattıysam verim alamadım. 4 gol 7 asistle bitirmişti sanırım.

sergio aguero 112 milyona almıstım chelsea ya ama gol ve asist dısında her şeyi yaptı

1.Quresma
    2.Arshavin

huntlaar a laf yok ben arsenal e aldım adebayor ile 30 ar gol attılar!

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri