Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon
91 ile 120 arası toplam 175 sonuç

Konu: FM 2oo8'deki Fiyasko Transferleriniz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Adrianoya kötü diyenleri anlamakta güçlük çekiyorum Ben Lyona aldım adrianoyu ilk sezon 40 ın üstünde gol attı (toplam) ikinci sezonunu daha bitirmememe rağmen yine her maç atıyor inanmayana ss gösterilir

gökhan ünal
    bu adamı 2. sezon bedavaya galatasara'a getirdim. adam hazırlık maçlarında atılan toplan golün yarısından fazlasına sahipti. öyleki geçen sezonun gol kralı ümit gol atacak pozisyon bulaıyordu. sonra sezona da böyle başladı. şampiyonlar liginde 5 maçta 14 gol atıp iyice kudurdu. taraftarlar, futbolcular, yönetim hepsi hastasıydı bu adamın. bir tek ben gıcık olmuştum, çok beleş goller atıyordu pas yok top sürme yok sadece gol. ee sonra olan oldu 5 ay sakatlandı daha lig doğru dürüst başlamadan. takım 2-3 saçmaladı sonra ümit karan'ın yanına koyduğum genç biraz gelişti ve idare ediyordu artık. sezon arası eski dostum falcao'yu getirip yine sezonu güzelce götürüyordum ki son haftalara doğu gökhan kendine geldi. dedim oynatayım. adam 3 4 5 seviyelerinde oynuyor hatta maç içinde 2 ye düştüğü de oldu. sezon sonrası frankfurttan teklif geldi kabul etmedim. 3. sezon... gökhan ünal yine batırıyor takımı, inat ettim oynatıyorum bende bu arada ümit karan göçtü. sonra baktım olmayacak 4. sezounun başında çok ufak bir rakama sattım. satmaz olaydım da bende çürüseydi. adam gittiği takımda yine o patlamayı yaptı. 4 maçta 10 gol ile başladı fiyatı 7 katına çıktı yarım sezonda. ben de dedim ah işte geri döndü geri gelsin. hem kendi de taraftar da seviyor ... neyse sattığımın 10 katı bir ücretle aldım. FİYASKO adam yan gelip yatıyor. yarım sezon her maç oyna ... ama gol yok. neyse lanet olsun dedim yine ufak bir rakama sattım. sonra o gitti yine deli deli gol atmaya başladı. 33 yaşında ise lazio'ya transfer oldu ki ... işte o zaman çok pis koydu.

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

shevchenko yu 18mn 'a arsenal'e aldım... 3 sene sonra kulüpten kovdum

3 sezonda da 20 gol bile atamadı... :@

Nesil
    2007
    Yer
    türkiye

rafael sobis,ben bu kadar kazma bi adam görmedim henüz

Quote Originally Posted by RoNNiE91 View Post
    Juventus'a Huntelaar'ı aldım.İlk sezon pek bekleneni veremedi.
    Bende Juventus'a Huntelaar'ı aldım.İlk sezonda 5 golü geçmedi hep ilk 11 de oynamasına rağmen.Dolayısı ile küme düştüm kovuldum

Arkadaslar yorumları okudumda david villa fos cıkıyo van der vaart buyuk takımlarda oynayamıyo dıyenler olmus.Ben real madrid le oynuyorum david villa ve van der vaart kadromda her mactada oynuyorlar. tavsiyem vaartı forvet arkasında yanında birisi olcak sekılde oynatmanız david villayıda tek forvet oynatmanız. Ben 3-2-2-2-1 seklınde oynuyorum 2 amc 1 st villada vaartta super oynuyor

-2010 yılındayım ve yaptığım transferler takıma tam uyum sağladı, yalnız son bir transferim var kaleci Guilherme taraftar biraz tepki gösterdi ben de Sivasspor'a kiralık gönderdim, Falcao,Kerlon, Pablo Piatti, Felipe, Buonanotte, Bernardo,Nordtveit bunlar tam kapasite performans veriyor, eski kadroda kalanlardan Deivid ve Kezman çok kötü oynuyor.

galatasaray a lazovic i almıştım adam bir önceki sezon 33 maçta 34 gol attı bana geldiğin de 20 maçta 8 gol attı zaten ondan sonra sezonu sakat geçirdi sezon sonu aldığım fiyatın yarısına sattım adamı

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Andre Bikey
    Hoffenheim'a büyük bir para karşılığı getirmiştim. Savunmaya hızlı ve etkili bir defans istiyordum ama o kadar gereksiz yerlerde topu kapmak için atlıyordu ki onun yüzünden kaç maçta kaç gol yedik sayamadım
    kimseyede satamadım 18milyon ytl girdi.... oyuncuyu aldığımız kulübün kasasına
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2006
    Yer
    eskisehir

o

o o o o
    ı markaj kafa ı
    ı pozisyon ı
    v alma v
    (top kapma, (pozisyon alma)
    pozisyon alma) top kapma)

^ ^
    ı ı
    ı ı
    o(TAKIM) o(DEFANSİF)
    (oyun kurucu,
    güclü)

<------o(Anderson) o(VanderVaart) o------>
    (fark etmez)

o(hizli ve güclü bir striker)

Cool Riccardo Montolivo

Şuan Sevillayı yönetiyorum ve 3.şampiyonluk için son 3 maçve Ligin Asist kralı Fiorentinadan Aldığım Montolivo....Kesinlikle alınması gerekn bir oyuncu 22 yaşında fakat ilk başlandığında oyuna büyük klüpler peşinde uyanık olmak şartBenim En Fiyasko Transferim ise Daha Öyle bişi olmadı

Ricardo Quaresma ve Huntelaar .. en karli transfer 08'de benCe Palermo'dan Andrea Barzagli tas gibi transfer ...

- RicaRdo Quaresma Fenerbahçeye aLdım 24 mn dolara bi sezonda 32 maç oynadı sadece 4 qoL ve 2 asisTle oynadı diğer sezon romaya saTtım 13 mn dolara

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ricardo Quaresma gerçekten tam bir fiyasko.Bende bir kere alma fırsatı buldum ve takımda boş boş gezip durdu.Profilinin hakkını vermiyor.
    Diğer fiyasko transferlerim ise,Boruc ve Zigic.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Benim her transferim fiyasko

Nesil
    2006
    Yer
    Büyükada/İstanbul

Kesinlikle Jean II Makoun Tam Bir hayal kırıklığı.Hangi takıma aldıysam Ortasahayı yol geçen hanına çevirdi.Topta dağatamıyor.Öle bir adam hiç önermem almayın.
    Cardozo ve Hunteler Bana Kalırsa süper adamlar.Ama Onlar Tek Forvet oynayınca başarılı oluyorlar.Cardozo ki her yerden gol atan tam bir makine

luis jimenez => özelliklerinin adamı değil. profilini ve fiyatını görünce şok olmuştum ama marsilya kariyerimde hiç iş yapamadı. (8.0.2)

Nesil
    2007

Ricardo Quaresma tabiki oyunda star diye almıştım youna hiçbir katkısı olmuyo 7 ile oynadığına şükreder oluyosun...

pavel pogrebnyak adam fos çıktı 23mn ytlye aldım adam koca sezonda 6gol attı 6-7arası fiyata satmak zorunda kaldım

van der vaart fenerbahçede harikalar yaratırken Man.U kariyerimde nerdeyse forma giymiyor.Bir türlü form tutamıyor

arshavine neden herkes kötü diyor ilk sezon 10milyon € ya aldım ve 32 maçta 12 gol attı[amr oynattım].ve müthiç bir performans sergiledi bende ortalaması sanıyorumki 7.50 nin üstündeydi

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

5 milyon Avro verip aldığım Guana
    A Little Bit Longer

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CanPolat7 View Post
    Ricardo Quaresma ve Huntelaar .. en karli transfer 08'de benCe Palermo'dan Andrea Barzagli tas gibi transfer ...
    Barzagli konusunda tamamen katılıyorum. Satılığa koyuyorlar 8 istiyorlar. 8e alıyorum. Bir yıl sonra 30 verdiler, satmadım.
    fiyasko transferim Sergio Agüero(fiorentina). sonlara doğru adamı oynatmayı başardım ama çok geçti. Bende fırsat bu fırsat sattım adamı. Arkadaşlar size birşey söyliyim ustamın lafıdır: Çalışmayan adam yoktur, çalıştıramayan adam vardır. Uyarlarsak; Oynamayan adam yoktur, oynatamayan adam vardır. Adam iyi oynamadı mı, formasyonu değiştirin, farklı oyuncular deneyin, taktik değiştirin. İllaki dikişi tutturacaktır.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanBul

ben almadı fakat mateja kejman nalet olsun içimdeki insan sevgisine kovuyorum gitmiyorda napcam bilmiyorum

birde arshavin var ama zaten o kariyere devam etmemiştim silinmişti 5-6 maç oynatmıstım ve beleşten 1 gol 1 asist yapmıstı sadece ve macta hiç bir varlık gösteremiyordu ruh gibi ayağına top geldiğini falan görmedim ben

yinee oynatmama rağmen 90 dk bi b.k a yaramıyodu

adugin salami 'miydi neydi kayseriye 15mn$ aldım 2. sezon 2.5 mn$ frankfurtun yolunu tuttu..

sakary Ali Misafir

Arshavin,...

Orta Doğu liglerini araştırırken Toto Tamuz ve Derek Doateng diye iki oyuncu gördüm. Takımlarını sırtlayan oyunculardı. İkisi toplam 1 Milyon € değerindeydi. Adamlar güzel diye almak istedim. Teklif yaptım ikisine toplam 5 Milyon € istediler bende verip aldım. İsrailde 22 maçta 33 gol atan Toto Tamuz sadece koca sezonda 1 gol attı. Yine İsrailde 21 maçta 25 asist yapan Derek Boateng sezon boyunca ancak 2 asist yapabildi. Bende ikisinide Ankaragücüne 2,5 Milyon €'ya sattım. Adamlar orada mükemmel oynamaya başladı. Ve Ankaragücü benim ardımdan o sezon 2. oldu.

Nesil
    2007
    Yer
    Mersin

arshavin gerçekten sadece rusyada iyi oynuyor başkka liglerde bi numarası yok

arshavini bende manuya aldım beklediğim gibi oynamadı 2009 da daha güçlü olur.pek aklıma gelmedi ama beşiktaşta gol sıkıntısı çekiyodum sezonun yarısında transfer son gününde ibb den ali güzeldalı aldım adam gol kralıydı ama fos çıktı aklıma gelen ilk o.

fenerbahçeye vagner love aldım 13.5 milyon €'ya ilk sezon 35 macta 17 gol 7 assist yaptı ve sampiyonlar ligini almamda en büyük kozum oldu ikinci sezon 30 macta 7 gol atınca gozden dustu daha sonraki 2 sezonda toplamda 7 golu olunca satmaya karar verdim ama elden cıkaramıorm su an deger 7 milyon € ilgilenen takımlar var sao paolo getafe psv mallorca fakat beyimiz hiçbirini begenmiyor...

Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Mesaj Yetkileri