Sayfa 5 / 6 İlkİlk ... 3456 SonSon
121 ile 150 arası toplam 175 sonuç

Konu: FM 2oo8'deki Fiyasko Transferleriniz

Nesil
    2007
    Yer
    Mersin

bugun city ye jo yu aldım 14 macda gol atamadı satsan satılmıyor atsan atılmıyor

huntelaar ben fbye almıştım 2. sezonda çok iyidi ya.hayretle okudum yani huntelaarı beğenmeyenleri.defansta yobo batırdı beni.yl geçen hanına döndü defansım.kaleyede ilk kez yabancı kaleci alayım dedim.costili aldım.ilk sezon iyidi ama sonra delirtti adamı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Vagner Love'u büyük umutlarla İnter'e aldım 15 M'ye 20 maçta 9 gol attı 5 M'ye sattım
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

galatasaraya 4. sezonda john utaka yı aldım 1 sezon ne asist ne gol adam bide ofansif

anlamadıgım nokta andrey arshavini alıorsunuz ve işinize yaramıyor ölemi :s

dimitAR berbatov 41 milyon avro ya aldım koca sezon sadece 8 gol attı ama 17 asist yaptı

barcelona C den iago yu aldım galatasaraya lincolnün yedeği olarak fakat sol ayaklı ve profilinin çok iyi olmasına rağmen istedğim verimi alamadım ve onu satıp yerine lulinha yı aldım şimdi asisst kralı olma yolunda baya bi önde ilerliyo

dinijar bilyaletdinov

8,5M euroya LOSC ye aldım 28 maç 3 gol 5 asist 6.21 ortalamayla oynadı
    güç bela st etienne e 6M euroya gönderdim

bogdan stancu, gençlerbirliğine aldım 16 maçta 5 gol attı. büyük umutlarla aldım ama işe yaramadı ne yazıkki

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    Vagner Love'u büyük umutlarla İnter'e aldım 15 M'ye 20 maçta 9 gol attı 5 M'ye sattım
    Vagner Love'yi Celtice 10a aldım, başlarda çok etkisizdi ardından öyle bir açıldıki ertesi sene Bolton'a 22.5m Euro'ya sattım.Yerine 9.5m Euro+ %10 gelecek satıştan paya aldığım Nilmar ise şu ana kadar çok kötü, sürekli sakatlanıyor.Elimde patladı galiba.

arshavini ben amrl oynatıyorum fena değil bence.7.20-7.30 gidiyoruz.

agüero yu 77M YTL ye arsenal a aldım ilk sezonunda yılın en iyi oyuncusu secildi

ben totti yi almıştım real madrid'e 80 milyon euro dan fazla verdim ama attığı golle yaptığı asistlerin toplamı 10'u bile bulmadı....yine c.ronaldo'ya 112mn ero vermiştim ama tam bir hayal kırıklığı olmuştu

Middlesbrough'a

Vannegoor of Hesselink - 17 MN YTL
    Dica Niculae - 12 MN YTL

Sonuc: Fiyasko

yozgata bruno mezenga yı aldım borc harc adam 1 sezonda 2 asist yaptı gol yok

ben zurawskiyi 4m ye trasfer ettim sezon sonunda 2.7 ye geri yolladım

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

valla ben de büyük umutlarla pato'yu almıştım, ancak adam ilk birkaç maç dışında hiç bir işe yaramadı ve bende mecburen sattım onu. arsenal'e yaklaşık 25 mn€ civarı satmıştım.

bu arada quaresmaya kötü diyen arkadaşlar var, size haksızsınız demek gibi bir niyetim yok yanlış anlamayın ama nasıl oluyor anlamıyorum. çünkü bende onu 21 mn€ aldım ve şuan ki değeri 27€ (ikinci sezondayım) ve adam süper oynuyor. tamam fazla değerlenmemiş olabilir ama adam takımımın değişmezlerinden biri oldu.

bir de ibrahimoviç için aynı düşünceyi savunmuş bir arkadaş. bence ibrahimoviçi hafife almayın. ben onu aldım ve adam aldığım sezon hem ligde hemde şl de gol kralı oldu. bana büyük bir katkısı olmuştu yani.
    Last edited by fthkrkmz : 24.Eylül.2008 at 20:54

18. Default

Van der Vaart'ı gönderdikten sonra yerine £11M karşılığında Nordin Amrabat'ı almıştım, hemde çok büyük umutlarla.

Cık..

2 yıldır takımda.45 maçta 5 gol, 7 asist ve 2 kez maçın adamı olma gibi istatistiklerle oynadı.Ortalaması 7.12 ve maç içinde etkin rol oynuyor fakat istatistiklere yansıtamıyor.

Ben Arfa Trabzonspor'a 56MYTL ye

arshavin arshavin arshavin kayseriye almıstım 14.5 mn$ 32 lig macı gol 0 asist 2 tebrıkler arshavinn oysaki ne hayallerim vardıı

21. Default

Quote Originally Posted by sahensah View Post
    gökhan ünal
    bu adamı 2. sezon bedavaya galatasara'a getirdim. adam hazırlık maçlarında atılan toplan golün yarısından fazlasına sahipti. öyleki geçen sezonun gol kralı ümit gol atacak pozisyon bulaıyordu. sonra sezona da böyle başladı. şampiyonlar liginde 5 maçta 14 gol atıp iyice kudurdu. taraftarlar, futbolcular, yönetim hepsi hastasıydı bu adamın. bir tek ben gıcık olmuştum, çok beleş goller atıyordu pas yok top sürme yok sadece gol. ee sonra olan oldu 5 ay sakatlandı daha lig doğru dürüst başlamadan. takım 2-3 saçmaladı sonra ümit karan'ın yanına koyduğum genç biraz gelişti ve idare ediyordu artık. sezon arası eski dostum falcao'yu getirip yine sezonu güzelce götürüyordum ki son haftalara doğu gökhan kendine geldi. dedim oynatayım. adam 3 4 5 seviyelerinde oynuyor hatta maç içinde 2 ye düştüğü de oldu. sezon sonrası frankfurttan teklif geldi kabul etmedim. 3. sezon... gökhan ünal yine batırıyor takımı, inat ettim oynatıyorum bende bu arada ümit karan göçtü. sonra baktım olmayacak 4. sezounun başında çok ufak bir rakama sattım. satmaz olaydım da bende çürüseydi. adam gittiği takımda yine o patlamayı yaptı. 4 maçta 10 gol ile başladı fiyatı 7 katına çıktı yarım sezonda. ben de dedim ah işte geri döndü geri gelsin. hem kendi de taraftar da seviyor ... neyse sattığımın 10 katı bir ücretle aldım. FİYASKO adam yan gelip yatıyor. yarım sezon her maç oyna ... ama gol yok. neyse lanet olsun dedim yine ufak bir rakama sattım. sonra o gitti yine deli deli gol atmaya başladı. 33 yaşında ise lazio'ya transfer oldu ki ... işte o zaman çok pis koydu.

gökhan ünal çok iyi oynuyor valla ben bilgisayarı formatlamadan önce 2016 yılına kadar şl süper kupa üst üste 8 lig şampiyonlugu yaşadım fb ile ayrıca ilhan parlak ve nihat da kadromdaydı alexle beraber bu dörtlü süreyi paylasa paylasa toplam 70-75 gol attılar. fotografları bilgisayarımda yok ama neyseki menejer fotolar diye albüm yapıp facebook a koydum inanmayanlara gösteririrm. ayrıca fb altyapıdan yetişen elemanlar bayagı iyi 2010 da ben serbest bıraktım trabzona gitti ertesi sene b.münihe gtti oyuncunun biri. bir baskasınıda cok ucuza sattım kayseriye adam fiorentinaya 21 trilyona gitti

ben öle çok büyük takımlarda oynamaktansa küçük takımlarda oynamayı tercih edfiyorum bi ara plymouthu çalıştırırken moussa sanogoyu getirdim kulüp şartlarına göre mükemmel transferrdi nrdeyse onu aldıktan sonra bonservis ücreti ödeyerek transfer yapmamıştım ama 44 maçta 5 gol 1 asist yaptı

Ben Karim Benzema'ya 2009 Yılında Yaklasık 65.000.000$ Dolar Werdım Mılanda Hıc Bır Warlık Gosteremedıo We Elımden Kaldı...

pavel pogrebnyak zenit ten taksit taksit ödeme ile toplamda 18.000.000$ aldım

tabiri caizse adam patladı ama elimde içime oturdu 13 maçtır oynuyor 5 gol attı (3ü bedavadan) 1 asist yaptı meira 6 gol attı : (

gerçi takıma uymadı galiba kötü birine benzemiyor totatldominasyona cuk oturur gibi(kafa vuruşları ve düzgün vuruşları sorunsuz) ama benim ayağa oynayan ve çalım atmaya dayalı taktiğime gelmedi(adamın top sürmesi düşük ve seri değil adamla karşı karşıya kalınca donup kalıyor)

ben yinede uzun bir süre daha oynatmayı düşünüyorum inşallah sadece sorun uyum sorunudur

bu adamı deneyen varsa önerilere açığım

Nesil
    2007

İlsinho 25 MN €

Çok fazla iyi oynadığını söyleyemem beklediğim gibi çıkmadı diyelim.Ortalama oynadı.Ne biliyim bir Sabri gibi...

Üstelik takımada birtürlü ısınamadı hep gitmek istedi sonunda 7.5 MN € ya sattım...

bilader herkez arshavini şikayet etmiş arshavini motivasyon sorunu var onu aldığın zaman kendi liginden bi takıma kiralayacaksın devre arasında geri çağıracaksın bak nası oynuyo

Ne zaman büyük paralara yıldız oyuncu alsam elimde patlıyor ama genç aldığımda çok faydalı oluyor

Quote Originally Posted by 1myLikeToo View Post
    real madride 2.sezon cristiano ronaldoyu aldım asisti yok golüde yok
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    hmde 232 m dolar harcadım sakatlanmadı bile hiç oynayamıo 76 dan chelsea ye sattım
    232 m $ ı sadece bir oyuncuya verdin öylemi??Biraz uçmuşsun dostum
    C.Ronaldo fm 2007 de daha beter.Ben inter e almıştım adam sezon sonunda ortalama puanı 6.1 falandı o derece fiyasko yani

Thumbs down

Quote Originally Posted by muratali View Post
    nery castillo ve ricardo quaresma.castilloyu 18mn$,quaresmayı 28mn$ aldım.ama ikiside varlık gosteremedi.castilloyu tottenhama sattım.quaresma elde kaldı
    ArkadaşLar..
    QuaresMa iYi bi oYuncu ama.. Bazen oynuyor bazen oynamıyor..
    EĞER ALIRIM! İYİ OLMASSA SATARIM DİYORSANIZ.. KESİNLİKLE YANILIYORSUNUZ.. BENİM BAŞIMA DA GELDİ..
    QUARESMA COK PAHALI Bİ FİYATA ALINIYOR AMA SATILAMIYOR...
    ELDE KALIYOR..

Barcelona'ya Arshavin'i aldım pek iyi şeyler yapamadı. Şimdi de onu gönderip Nihat'ı alacam.

Sayfa 5 / 6 İlkİlk ... 3456 SonSon

Mesaj Yetkileri