Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456
151 ile 175 arası toplam 175 sonuç

Konu: FM 2oo8'deki Fiyasko Transferleriniz

Quote Originally Posted by RoNNiE91 View Post
    Juventus'a Huntelaar'ı aldım.İlk sezon pek bekleneni veremedi.

juveye huntelaarı aldıgım ilk sezon gol kralı olmustu

2o13 - 2o14 yıLLarında Man Utd yi caLıstırırqen Roma Rossi die bi oyuncu qeLiştirmişti 21 yasında we qeLeceqi parLaktı aciL forvet aLmam qrekiodu uzun yıLLar oynuc**ını biLdiqim icin 181 triLyona aLmstım iLk yıL 28 maçta 6-7 qoL attı 2 sene piLot takıma qönderdim qeri qeLdi kötü performansı dewam etti 70 - 8o triLyona sattım

jesus navas. gol makinesi diye aldık çamaşır makinesi çıktı. hiç istikrar yok. herkesin kondisyonu 90larda gezerken beyefendininki 70lerde 60larda. nasıl oluyordu anlamıyorum. antrenmanı da degişik degildi artık gece alemlerine mi akıyor valencia sokaklarında anlamıyorum ama tam bir fiyaskoydu.

Nesil
    2007
    Yer
    BizE HeR YeR TRabzoN

chelsea ye yeni gelmiştim ağustos 2010 du solomon kalou yu 52 milyona aldım geçmişine baktım ki adamı haziranda 35 milyona satmışlar ve adam bir sezon boyunca yattı ne gol attı ne başka bir şey bundan sonra geçmişine bakmadan adam almycam

beşiktaşa gökhan ünalı almıştım 9.6 m $ 31 maçta 2 gol 4 asist le oynadı gol makinası diye aldık çamaşır makinası çıktı.

John bossman 23 yasında 27 mılyon dolara aldım ama bısı yapamadı

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Mılan Baros=4 mn
    Daniel De Ridder=3.5 mn
    Rıvaldo=200k
    Jermaın Defoe(Seıtarıdıs ile takas)
    bunları Atl. Madrıd'e aldım bi işe yaramadılar.Mılan Baros'u 6 mn'ye Udinese' ye sattım.Jermaın Defoe'yi Betis'e kiraya verdim Rıvaldo'yu da serbest bıraktım.

aslında pek fiyasko transferim olmadı. geçrekten ince eler sık dokurum. hatta her sezon sonu daha dorğusu transfer sezonuna girdiğimde dosya kağıdına takım raporu oluşturur hangi mevkide eksiklik, yaşlılık, yada alternatifsizlik varsa bulurum. taktiğime göre oyuncu yapısını düşnürüm iyi bir filtre düzenlemesiyle isabetli transfer yaparım. kendimi övmüş gibi oldum ama tavsiye ederim.

beşiktaş'a 8m fiyatına romeo castelen adlı hollanda'lı bi oyuncu almıstım.adamın hız 20 orta yapma falan iyi sene boyunca her taktikte oynattım 2 gol 4 asistle oynadı 32 maçta allah'tan elimde kalmadı 6m' psv aldı sağolsun üsteik 24 yaşındaydı daha
    Last edited by bjk16fastboy : 13.Şubat.2009 at 11:35 Reason: yanlışlıkla tuşa basıp kaydettim

Nesil
    2006
    Yer
    van minute

meraktan ve denemek için tim cahill ve gökhan inleri chelsea'ye aldım hiç birşey yapmadılar

Default hayat meselesi !!!

selam arkadaslar konuyla alakası yok ama sizden birsey isteyeceğim ben 8.0.0 versiyonunda bir altay kariyerim var ben sözleşmesinin son senesinde ya da bonservisi elinde olan oyuncuların listesine nerden bakabilirim şimdiden teşekkürler

VaN DeR Vaart BeNCe En iyisi.. MiLan'a aLmıstım.. KaKa'Dan Daha İyi Oynuyor. xD

Juventus-Arshavin-12 MN €-29 Maç-2 Asist-0 Gol

mauro zarate 20 mılyon$ newcastle a aldım hıcbırsey yapmadı ne sattım ne oynattım curudu gitti
    newcastle ıcın ufak bi zarar ama olsun..

Default arshavin

arshavine bu kadar laf edildiğini görünce şok oldum ben galatasaraya kimleri satıpda finans bularak aldım iyikide almışım bende çok iş yaptı sizde nasıl oynayamadı anlamıyorum belki de oyundaki en fiyakalı transferimdir 25 maçta 8 gol attı 14 asist yaptı 7 küsur ortalama ile oynadı ve bu maçların çoğunada yabancı kontejanı yüzünden yedek olarak giriyordu.bir an şaşırdım aynı oyunumu oynuyoruzdie

Nesil
    2007
    Yer
    34

Juan Arango
    Tırtılın : " Dünyanın sonu " dediğine ,
    Usta : " Kelebek " der ..

pato realde bişey yapamadı bir de quaresma sorunlu ya

Ben Klasnic i almıştım 10 m Euro ya 25 maç 21 gol atınca 23 m Euroya atletico madrid e sattım

Van Der Vaart : 8 m €
    Arshavin : 12 m€
    Kompıny: 6 m€

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Piatti 3 m € almıŞdım ilk sezon fiyasko oynadı 2 sezon Boca ya kiraladım.Daha sonra çok iyi verim aLdım. Çok fazLa transfer parası veren birisi değilim genç yetenekli alırım genç adamla doldururum

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by furkantos1995 View Post
    arshavine bu kadar laf edildiğini görünce şok oldum ben galatasaraya kimleri satıpda finans bularak aldım iyikide almışım bende çok iş yaptı sizde nasıl oynayamadı anlamıyorum belki de oyundaki en fiyakalı transferimdir 25 maçta 8 gol attı 14 asist yaptı 7 küsur ortalama ile oynadı ve bu maçların çoğunada yabancı kontejanı yüzünden yedek olarak giriyordu.bir an şaşırdım aynı oyunumu oynuyoruzdie
    Madem bu oyuncuyu almak için o kadar transfer yapdın sonrasında neden kontenjana takıLdı
    Kontenjana takıldığına göre diğer oyuncuLarın Messi,RonaLdo,Rooney,Drogba,Eto,Lampard mıydı yoksa
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

ya gençler ben oyun ortasında oyuncu değiştiremiyom bi yardım ederseniniz sevinirim nasıl değişeceğini

Default s.a

ya arkadaşlar ben oyun ortasında oyuncu değişiklii yapamıyom nasıl yapılacağını gösterebilirmisiniz şimdiden teşekürler

Hakan Aslantaş OFTAŞ'dan Beşiktaş'a 1.6 m€ + Burak Yılmaz Beşiktaş'a almıştım.

25. Default

Ronaldinho'yu aldım adam bi sakatlandı sonra beklediğim formu yakalayamadı

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456

Mesaj Yetkileri