Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 128 sonuç

Konu: İzlanda macerası...(takımın adı yeter Fimleikafélag Hafnarfjarðar)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

lidersin kardes tebrıkler

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen

Süper gidiyorsun.Kupalar hayırlı olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

lige de güzel başlamışsın önemli olan şampiyonlar ligi

Arkadaşlar ben de herkes gibi Şampiyonlar Ligi'ni beliyorum. Lig beklentimden çok daha kolay geçiyor. Daha şimdiden 2 kupa aldık. Bu gidişle en az 3 kupa ile kapatacağız gibi görünüyor. Şimdi sizinle yeni bir transferimi ve İzlanda Ligi 4. ve 5. hafta maçlarını paylaşacağım.
    Önce transfer:,
    Kadro geişliğimizi arttırmak için sezon sonuna kadar İsveçli Pontus Johannesson'u kiralık olarak renklerimize bağladık. Bu transfer için herhangi bir ücret ödemiyoruz.

İzlanda Ligi 4.Hafta

4. haftada 2, 9 puanlı takım mücadele etti. Bir liderlik maçıydı. Zorlu bir maç olsa da deplasmanda tek golle galip geldik. Golümüz de biraz şansla geldi. Kalecinin büyük hatasında yaklaşık 30 metreden frikikle bulduk golü...
    Maçın adamı: Gunmundur Saevarsson

İzlanda Ligi 5.Hafta

Rakibimiz ligin belki de en zayıf takımıydı. Fazla zorlanmadan net bir skorla galip geldik. Maç boyunca rakibimizin atağı bile yoktu. Goller 2 Afrikalımızdan geldi. Kayıpsız doludizgin ilerliyoruz.
    Maçın adamı: Musonda Kabaso

Şampiyonlar Ligi 1. öneleme turu kurasına da çok az kaldı. Rakibimiz belli olur olmaz sizinle paylaşacağım.

sakary Ali Misafir

ligte dolu dizgin gidiyorsun şampiyonlar liginde gidebildiğin kadar git

İzlanda Ligi 6.Hafta

Rakip sanki futbol maçına değil, boks maçına gelmişti. 20 dakika içinde 3 oyuncumuzu zorunlu olarak değiştirdik. Buna karşılık hakem de onlardan birini attı. Rakibim 10 kişi kalmasından yararlanarak golü bulduk ve 6'da 6 yaptık.
    Maçın adamı: Mattias Gudmundsson (FH)

İzlanda Ligi 7.Hafta

Puan kaybedeceğimiz maç elbette gelecekti ama o maç bu maç olmamalıydı. Maçı tam anlamıyla sürklase ettik ancak erken gelen gol planı biraz bozdu. İkinci yarıda baskıyla beraber golü de bulduk ancak 90+'da kaçan penaltı ile 2 puanı deplasmanda bıraktık.
    Maçın adamı: Vidir Leifsson (Fylkir)

Ayrıca şampiyonlar ligi 1. ve 2. önelemelerdeki rakiplerimiz belli oldu. İlk önelemede Luksemburg'un Dudalenge, turu geçersek de Danimarka'nın Kobenhavn takımıyla oynayacağız. Kuradan memnunuz. Bakalım sonuçtan da memnun kalacak mıyız?
    Last edited by demirhanmurat38 : 27.Haziran.2008 at 12:16

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ilk elemeyi geçebilirsin ama kobenhavn zor takım başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    IZmir-ANtalya

tebrikler arkadaşım şampiyonlar ligini maçlarını sabırsızlıkla bekliyoruz. 3.eleme turuna geçip orda kaybetsen ve uefaya katılsan bile gerçekten çok önemli bir başarı olur. ama tabi gruplara kalırsan heralde İzlanda Kraliyet Nişanını filan verirler sana

sakary Ali Misafir

bu arada takımın ismi nasıl okunuyor ki

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

BekLiyoruz !

Nesil
    2008
    Yer
    Adapzarı

Abi devam geç turu hadi hadi hadi

Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    bu arada takımın ismi nasıl okunuyor ki
    Konunun başında İzlanda alfabesine özgü harflerin okunuşlarını yazmıştım. Oradan bakabilirsin...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by c3surkedi61 View Post
    BekLiyoruz !
    Bu gece geliyor maçların sonuçları biraz daha sabır...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by ahmet0393 View Post
    Abi devam geç turu hadi hadi hadi
    Birazdan maçlar ve sonuçları burda...

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ligde ilk puan kaybımızı yaşadıktan sonra İzlanda Kupası maçımız vardı...

İzlanda Kupası 4. Tur

İkinci ligin vasat takımlarından Vikingur O.'yu rahat geçtik. Kupaya doğru emin adımlarla ilerliyoruz...
    Maçın adamı: Matthias Villhjalmsson (FH)

İzlanda Ligi 8. Hafta

Ligin güçlü ekiplerinden Keflavik'i seyircimiz önünde 4-2 ile geçtik. Ancak 2 gol birden yememiz kötü oldu.
    Maçın adamı: Pontus Johannesson (FH)

İzlanda Ligi 9. Hafta

1-0 öne geçtikten sonra rakip beraberliği yakalasa da bununla yetinmedik ve 3 puanı 3 golle aldık.
    Maçın adamı: Matthias Villhjalmsson (FH)

İzlanda Ligi Puan Durumu (10. Hafta)

Puan farkı 2 ama bir maçımız da eksik. Eksik olan maçımız da derbi...

Şampiyonlar Ligi 1. Öneleme İlk Maçı

FH'nin başında ilk defa bir Avrupa maçına çıktım. Heyecanlıydık ama favoriydik. Deplasmandan tek gollü galibiyetle döndük. Rövaş bizim için artık daha kolay...
    Maçın adamı: Asgeir Gunnar Asgeirsson (FH)

İzlanda Kupası 1/4

Ligin lideri ile 7.'sini karşı karşıya getiren maçta fazla etkili oynayamadık. Akıllar rövanş maçındaydı. Son dakikalarda tam kazandık derken eşitlik golü geldi. Ama penaltılarda tecrübeli olan takım kazandı...
    Maçın adamı: Petur Hallgrimsson (FH)

Şampiyonlar Ligi 1. Öneleme Rövanş Maçı

Seyirci rekorumuzu 4817 kişiyle kırdığımız maç da kelimenin tam anlamıyla şov yaptık. Çok rahat kazandık. Toplamda 5-0 ile geçtik Luksemburg temsilcisini. Şimdi işimiz daha da zor hatta çooook zor.
    Ama İMKANSIZ değil. Rakip Danimarka'dan Kobenhavn. Üstelik Danimarka Ligi'nin açık olması da işimizi zorlandırıyor. Ama biz şerefimizle mücadele edip turu geçeceğiz. İlk maç başkent Kopenhag'ta Parken'de. Bu eşleşmenin sonucunu da sizlerle en yakın zamanda paylaşacağım. Siz de bu maçlarla ilgili yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim. Taktik önerileri de alabilirim...
    Last edited by demirhanmurat38 : 27.Haziran.2008 at 23:28 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen

Süpersin.Şampiyon Ligi'nde başarılar.Kobenhavn karşısında deplasmanda 4-5-1 oyna çünkü orta sahan ile geçersin kobenhavn'ı.

hocam süper kariyer tebrikler tam redditch ile premier e çıkacakken acaba yeni kariyere mi başlasam

Nesil
    2006
    Yer
    Zeytinburnu

valla çok keyifli bu maçı sabırsızlıkla bekliyorum..

Bu takımla ŞL işte macera diye buna denir bakalım neler yapı can çok merak ediyorum ŞL maçlarını....

Nesil
    2006
    Yer
    Zeytinburnu

halen yapmadın mı maçı ya?

Quote Originally Posted by CreaterS View Post
    halen yapmadın mı maçı ya?
    Arkadaşlar maç görüntülerini akşam saat 9-10 gibi yüklüyorum...
    Kobenhavn maçı da bu akşam gelecek...

tebrikler böle takımları almak yürek ister....

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

başarılar kobenhavn ı ele de izlanda teknik direktör nedir görsün

Arkadaşlar öncelikle özür diliyorum. Misafirler geldiğinden saat 10'da koymam gereken maç görüntülerini maalesef saat 11,30'da koyuyorum.

İzlanda Ligi 10. Hafta

Kritik Kobenhavn deplasmanından önce tam kadro çıkdığımız derbi maçında rakibimizi bozguna uğrattık. Sahadan 4-1 galip ayrıldık.
    Bu maç bizim için iyi bir moral oldu...
    Maçın adamı: Buston Brown (FH)

Şampiyonlar Ligi 2. Öneleme İlk Maçı

Maç beklendiği gibi ev sahibi lehine sonuçlandı. Yenildik ama ezilmedik. Artık tur burda bitti diyebiliriz ama biz yine de kendi seyircimiz önünde iyi bir mücadele sergilemek istiyoruz. Çoğu oyuncumuz ilk defa böyle bir atmosferde maça çıktılar ama yine de onları tebrik ediyorum. Umarım ileriki senelerde FH'yle veya başka bir takımla yine Kobenhavn'la karşılaşırım.
    Maçın adamı: Morten Nordstrand (FC Kobenhavn)

Bu arada turu geçecek takımın rakibi de belli oldu. Bu turun galibi İngiliz devi Arsenal'le oynayacak...

İzlanda Ligi 11. Hafta

Maç boyunca etkili bir oyun sergileyemedik ve deplasmandan tek puanla döndük. Golümüz ise yaklaşık 40 metreden frikikle geldi.
    Maçın adamı: Dragan Galic (Vikingur)

Şampiyonlar Ligi 2. Öneleme Rövanş Maçı

5000 kişi önünde rövanş maçına çıktık. Taraftarlarımız pek umutlu değildi ancak yine de stadı ful doldurdular. Bu da bir rekor oldu bizim için. Maça gelirsek, üzerimizde bir baskı yoktu. Maça iyi de başlamıştık ancak erken gelen gol planları bozdu. 70'te ise Marcus Allback 30 metreden imkansız bir gol bulunca umutlarımız tamamen tükendi. 90+4'te bulduğumuz gol ise şeref golümüz oldu. Toplamda 4-1 ile elendik. Rakip gerçekten çok güçlüydü ancak iyi mücadele ettik ve kasamıza 130.000€ koyduk. Bu da bizim için önemli bir gelir oldu. Oyuna başlarken kasamızda sadece 50.000€ vardı şimdi ise 645.000€. Ayrıca rakibimizdeki William Kvist'i ise tüm FMcilere öneriyorum. Gerçekten çok iyi bir oyuncu...
    Maçın adamı: William Kvist (FC Kobenhavn)

Artık yolumuza ligde ve İzlanda Kupası'nda devam edeceğiz. Her 2 kupayı da almak istiyoruz. Yorumlarınızı bekliyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen

Geçmiş olsun.Kobenhavn karşısına çıkarak bir tecrübe kazandın.İnşallah önümüzdeki seneler başarılı olursun.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

kobenhavn a elenmen normal çok büyük bir sorun değil bence hem uefa ya gideceksin lg ve lig kupasını alırsan taraftara iyi bir hediye vermiş olursun

Nesil
    2006
    Yer
    Zeytinburnu

yazık olmus ya inşalla kariyer devam eder de bi daha ki seneye oynarsın..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

ilk sene lig şampiyonlugu ve izlanda kupası gelirde asıl sorun avrupa olacak gibi geliyor bana ... kolay gelsin valla

Nesil
    2006
    Yer
    IZmir-ANtalya

buraya kadar da gelmen iyiydi ligde başarılar

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara-Sakarya

şl den elenmen kötü olmuş olsun önünde lig var kupayı bekliyoruz senden seneye artık avrupadada bişeyler yaparsın

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

çok güzel bir kariyer..şl den elenmen gayet normal..zaten sezona da 2 kupayla başladın..lig kupasını alıp ligde de şampiyon oldun mu eder 4 kupa daha ne olsun ..
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

Nesil
    2006
    Yer
    IZmir-ANtalya

eğer kobenhavnı geçseydin arsenal maçı nolurdu merak ediyorum

Arkadaşlar gelen yorumlar için teşekkürler. Sizin de dedğiniz gibi bu maç bizim için çok güzel bir tecrübe oldu. İnşallah ileriki senelerde Avrupa'da başarı da gelecektir. Artık amacımız lig şampiyonluğu ve İzlanda Kupası...
    Tolga88 arkadaşımın yorumuna gelince;
    Valla ben de çok merak ediyorum. Eğer turu geçseydik rekor gelebilirdi... Ama ben merak edenler için Kobenhavn-Arsenal maçlarının skorlarına da yazılarımda yer vereceğim. Bu gece ise maalesef maç görüntüsü koyamıyorum. Yarın erken saatte koyarım görütüleri...

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri