1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Unutulmaz Maçlar...

Default Unutulmaz Maçlar...

Arkadaşlar.Fm 08 kariyeriniz boyunca unutamadığınız maçlar hangileridir?İlk olarak ben başlayayım...
    2010/2011 sezonundayken şampiyonlar ligi çeyrek final maçında karşıma man utd çıktı.İlk maçı deplasmanda yaptım.Ve maçın sonunda hayretler içinde kaldığım bir skorla karşılaştım.Man utd ı kendi evinde tam 7-1 yendim.Hakikatten benim için çok büyük bir başarıydı.Öbür maçta ise 1-0 yıkıldım ama bunun bi önemi yok tabiki)

maçın caps ini bulamadığım için o sezonun caps ini koyuyorum...

Tebrikler güzel skor.

Bende hemen daha şimdi oynadığım maçları koyayım sıcağı sıcağına

Kendi sahamda oynadığım Beşiktaş maçı ve deplasmanda çok üstün oynamamıza rağmen Galatasaray savunmasını aşamadığımız maçı koyayım.Unutamadığım değil ama öyle koyayım dedim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Kocaeli

Uefa Yarı Final Maci İlk macta Fiorentina ya 3-1 yenildim italyada rovansta 2-0 yenik duruma dusumeme ragmen ikinci yarıda buldugum 5 golle finale cıktım. Tabiki Finalde Celtic 'e yenildim o ayri

Önce ki Kariyerim Ki Formatla Gitti
    Portoya 3-0 Yenilirken 4-3 Yenmiştim
    FENER KLASİĞİ İŞTE

simone tovalieri 183 kim ya android mi bu adam

Quote Originally Posted by demirhanmurat38 View Post
    ya burda bı arkadasta gormustum..bı adam bulmus yanına pa sını yasmıs bnde zamanında yasmıstım..ole kaldı ıste
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Last edited by carizzmafb : 25.Haziran.2008 at 00:36 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Quote Originally Posted by demirhanmurat38 View Post
    bro süpersin ya koptum valla

Nesil
    2007
    Yer
    Gaziantep

ben real madriddim barcelona ile champions league finali oynuoyodm ilk yarı gol olmadı 2.yarıda olmadı ilk uzatmadada olmadı 2.uzatma 120. dk da kornerden sneijder açtı cannavorunun kafasıyla yatakta zıplıodm :d

Galatasaray'la oynadıgım bir ön eleme maçı vardı Sochaux ' la. Daha ilk yarıda 3 gol buldum.Böyle biter sanıyordum.Adamlar son 20 dakkada durumu 3-3 e getirdiler.Uzadı maç.4-3 yaptılar.Dedim gidiyor maç uzatmaların ikinci yarısında 2 gol bulup 5-4 yendim Fransızları gerçekten unutulmaz bir maçtı benim için..

bende nurnbergle uefa finalinde romayla yapıyodum 20.dakikada vittek 1-0yeniom.sonra alan kardec 22.dk 2-0 oldun.dakka 27. 3-0 vittek tine dedim tamam kupa benm.ama sonra roma şov başladı müthiş oynadılar ve 27-45dakikları arası 3-3 yaptılar neyse ilk yarı böle oldu.2.yarı başabaş bir mücadele oldu ve dakka 90+3 umudumu uzatmalara bırakmıştımki grygera çıktı sahneye müthiş bir vuruşla topu çatala nişanladı ve kupayı kazandırdı skor 4-3 şampiyon nurnberg unutulmaz bir maçtı

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=54394

Sabit başlıkları kullanmaya özen gösterelim.

Mesaj Yetkileri