1 ile 26 arası toplam 26 sonuç

Konu: Maas butcesi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Kocaeli

Default Maas butcesi

Arkadaşlar transfer butcesinden belli bir bir miktar maas butcesine nasıl aktarim yapabilirim

Yönetimden ek maaş ödemesi iste bakalım ne diyecekler

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Kocaeli

Yok Bise yapmiyorlar yeter diyorlar ama benim bildigim 2008 de duyduguma gore aktarma olabiliyormus

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Kulüp güveni/ Budget Adjustnament di gaLiba oradan yapabiLirsin.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Kocaeli

Nerde yazıyor yardımcı olabilirmisin

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Menajer anasayfasına gel yonetim odası ve ya kulüp güveni var maaş istediğn yer onun en altında ki seçenek

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Kocaeli

Eyv. Bakıcam..

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Maaş istediğin yerin en altındaki budget adjusment den yapabilirsin
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

Nesil
    2007
    Yer
    Gaziantep

saolun bnmde çok işime yaradı

Evt orası ama bende orda maaş bütçesinden transfer bütçesine para aktarılıyor?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Kulüp güveni/Budget Adjustnamen oraya girdiğinizde ne kadar aktarma istiyorsanız yapabiliyorsunuz.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Quote Originally Posted by dberksu View Post
    nereden nereye aktarım yapacağını nasıl belirliyor bilmiyorum ama bazen değişiyor.sanırım çoktan aza döğru veriyor sürekli

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

O zaman sen de ilk önce tüm parayı transfer bütçesine aktar daha sonra tekrar gir istediğin kadarını maaş bütçesine aktarirsin.

Quote Originally Posted by ua_anil View Post
    O zaman sen de ilk önce tüm parayı transfer bütçesine aktar daha sonra tekrar gir istediğin kadarını maaş bütçesine aktarirsin.
    Böyle işlemiyor. Tam çözemedim ama transfer sezonu olmadığında galiba maaş bütçesine aktarım yapılabiliyor. Ne zaman değiştiğine dikkat etmedim fazla, bilmiyorum o yüzden tam olarak..

Nesil
    2006
    Yer
    Uzaklarda Bir Yerlerde

buna bir cozum olmasi lazim bir suru transfer param var ama maas odemelerini yukseltemiyorum.elimdeki yildiz oyuncuya yeni sozlesme yapabilmem icin artirmam lazim yoksa imzalamiyor.yonetimin pintiligi yuzunden yildiz adami bedava kacircam yada kacirmamak icin artik son zamanlarinda satisa cikarcam mecburen (

menajer board room budget adjustment ten yapabilirsiniz arkadaslar transfer bütcenizi maaş bütcenize aktarabilirsiniz....

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by jay-jay View Post
    menajer board room budget adjustment ten yapabilirsiniz arkadaslar transfer bütcenizi maaş bütcenize aktarabilirsiniz....
    Budget Adjusment sadece maaş bütçesini transfer bütçesine aktararak transfer bütçesini arttırmaya yarıyor.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by inorax View Post
    Budget Adjusment sadece maaş bütçesini transfer bütçesine aktararak transfer bütçesini arttırmaya yarıyor.
    Tam tersi işlemde görüyor..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ama bu işlemi ne zaman görüyor sorun orda
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Finans'tan takip edecek olursan eğer oyunculara verdiğin maaş sezon başında belirlenen maaş bütçesini geçmişse veya yaklaşmışsa bu işlemi yapabilirsin..

Nesil
    2006

Transfer bütçeni düşürürsen maaş bütçen artar. İkiside birbiri ile ters orantılıdır.

Arkadaşlar Finans a girin budgest adjustment e tıklayın oradan ayarlayın başka soruları olan varsa cevaplayayım

Nesil
    2007
    Yer
    34

İlk Önce Maaş Bütçendeki Parayı Transfer Bütçesine Aktarırsın.. Sonra da İstediğin Kadar Bütçeyi Maaş Bütçesine Geri Aktarırsan Maaş Bütçen Artmış Olur

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

bu kada kafa karıştıracak ne var ortada arkadaşlar..transfer bütçesindende maaş bütçesine maaş bütcesindende transfer bütcesine aktarma yapılır ama unutmayın eğer maaş bütçeniz kötü durumda o-yunculara ödediğiniz maş miktarı yüksekse ozaman tansfer bütcesine aktarma yapamazsınız..

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

ben 70mn£ bütçeyi maaşa aktardım. maaşalr uçtu varya.. böylece ibo'ya 300.000£ verdim. çok işe yarıyor bu maaç bütçsi ile transfer bütçesini karıştırabilmek..

Bazen aktarım yapılamayabiliyor arkadaş bunu söylemiş

Mesaj Yetkileri