1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: oyuncuları kayıt edemıyorum

Default oyuncuları kayıt edemıyorum

fm 2008de cesıtlı takımlardan transfer ettıgım oyuncuları premıer lıgdee lıgın baslamasına ragmen kayıt edemedım ve bu yuzdende oynatamıyorumm ne yapmam gerekır

bende de o hata oldu işsiz başladım araklısporla anlaştım bedava oyuncularla süper takım kurdum azırlık maçlarında eskişehir gibi kaliteli benim üst lig takımına 5 attım ligde eylüle kadar eksiksiz geldim oyuncu kayıt sırasında kayıt ettim kadro numarası verdim ama oynatamadım.oyun aylık kayıt edliliyordu öylece kaldım saece iki oyuncum var.artık oynatamıyorum yeni transferleri

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Versiyon kaç ?

yeni versiyon 8.02

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

leon xXx arkadaş o sözü söyLemeseydi çaLışma izni aLamadıgını söyLerdim ama
    bende manuya jo isimli futboLcuyu aLmıştım kaydedemedim izin aLamadı siye ama aynı şey degiLdir

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Milli takımlarının son oynadığı maçların 3'te 2'sinde oynamamış ise oyuncunuz İngiltere'de oynayamıyorlar. Bunun çareside sizin elinizde değil. Oyuncuyu almayın satın kiralayın vs.

Hata ile ilgili bir şey değil bildiğime göre. Yeni aldığınız yabancı oyuncular, çalışma izni yüzünden bir sonraki kayıt dönemine kadar oynatılamaz. Bu yüzden başında SEÇ yani Seçilemez işari çıkar. Ama oyuncun yerliyle aldığın an kayıt edebilir ve ligde oynatabilirsin.
    Cevap Geldiğine Göre Kilitlenebilir... (Onada sen karar verme istersen...)
    Last edited by El Barto : 10.Temmuz.2008 at 14:42

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

LeonxXx'in söylediği problem bende de oldu.Sanırım oyunun hatası bu. Yani şöyle. Türkiye 2.liginde oyunculara 25 gibi numaralar verilmiyor. 1'de başlayıp numaralamak lazım ancak kayıt listesi geldiğinde o numaralar genç oyuncularla dolu oluyor ve onlardan geri alınmıyor.1 Eylül gelince hooop oyuncusuz kalıyorsunuz. Bu sorun hakkında bilgisi olan var mı ?
    Bir Dost

Hellbells

arkadaşlar kaçıncı versiyon olduğunu nerden anlıyorsunuz?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by emre45 View Post
    Ayarlara girdiğinde üstte yazar.

Konuyu açan arkadaş sorunun çözülüp çözülmediğini bildirirse iyi olur.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by emre45 View Post
    F12 Tuşuna bas çıkan ekranda Oyun Versiyonu diye bir yer görürsün. Oradan da öğrenebiliyorsun

arkadaşlar bu sorunun çözümü açıklanmamış bende 8.0.2 kullanıyorum transfer sezonu bitmeden aldığım avusturya vatandaşı ama öbür vatandaşlığı türk olan bir gurbetçi için SEÇ yazısı çıkıyor. bir türlü oyanatamıyorum. nedir ne değildir bilen cevaplarsa iyi olur.

Mesaj Yetkileri