1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: Turksportal Elit Lig Sonuçları [Şampiyon yunusgs]

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Turksportal Elit Lig Sonuçları [Şampiyon yunusgs]

Elit Lig için belirlediğimiz 10 arkadaşımızdan sadece 4 tanesi kariyeri tamamladı. Hepsine teşekkür ederim.

Şampiyon 170,5 puan toplayan Yunus oldu. Tebrik ederim Yunus.

Kariyeri tamamlamayan 6 arkadaş yeni sezonda aramızda olamayacaklar. Geçerli mazereti bildirmeleri gerekiyordu kariyeri tamamlamayanların ama pek bildiren olmadı. Egemen kariyeri tamamlayıp siteye eklemeyi unuttuğunu bildirdiği için isterse önümüzdeki sezon 1 alt ligden devam edebilir.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Tebrikler Yunus..

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tebrikler Yunus.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tebrikle yunus...

Tebrik ederim yunuscum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Tebrikler fark atmışsın.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Tebrik ederim Yunus..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Tebrikler Yunus açık ara şampiyon olmuşsun.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Tebrikler Yunus.
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Tebrikler Yunus (: Ben Özkan abiye ve Şemsi'ye anlatmıştım sorunumu..Burda da yazıyım..

Ben kariyerde 27 maç yapıp sonlara yaklaşmıştım.O maçların ssleri bilgisayarımda mevcut.O maçlardan sonra ssleri alıp oyunu kaydettim.Perşembe günü bilgisayarı formatlamadan önce o kayıtlı oyunu D'ye attım sonra bilgisayarı formatladım.Sonra FM'yi falan kurdum.Kayıtlı oyunu da attım yerine.Sonra oyunu açtım ve baktığımda sadece 11 maç oynanmış gözüküyordu.Neden olduğunu anlamadım.Zaten sıkılıyordum takımdan hızlı hızlı oynamak istiyodum maçları.16 maçı kim 2 defa oynamak isterki ? Ve ligte açık ara liderken.

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Tebrikler yunus.
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    Tebrikler Yunus (: Ben Özkan abiye ve Şemsi'ye anlatmıştım sorunumu..Burda da yazıyım..

Ben kariyerde 27 maç yapıp sonlara yaklaşmıştım.O maçların ssleri bilgisayarımda mevcut.O maçlardan sonra ssleri alıp oyunu kaydettim.Perşembe günü bilgisayarı formatlamadan önce o kayıtlı oyunu D'ye attım sonra bilgisayarı formatladım.Sonra FM'yi falan kurdum.Kayıtlı oyunu da attım yerine.Sonra oyunu açtım ve baktığımda sadece 11 maç oynanmış gözüküyordu.Neden olduğunu anlamadım.Zaten sıkılıyordum takımdan hızlı hızlı oynamak istiyodum maçları.16 maçı kim 2 defa oynamak isterki ? Ve ligte açık ara liderken.
    Benim de mazeretim var bu konuda senin gibi

Ben 20 Haziran günü kariyeri tamamladım, sezonu bitirdim. 34 maçın sonunda ligde 4. oldum Orduspor'un ardından, play-off'larda da önce Orduspor'u yarı finalde, finalde ise Karşıyaka'yı yenerek SüperLig'e yükseldim. Avrupa kupalarında da başarısız olup ilk turda elendiğim gibi, Türkiye Kupası'nda da Hatay'a elendim.

Ben hesapladım puanlarımı, 80 puan toplamışım, şu anki tabloya göre 4. sırada oluyorum sanırım. Serkan abiye durumu izah ettim ama kabul etmedi, kararına saygı duyuyorum, dilerse kendisine dosyayı yollayabileceğimi, oradan dosyanın değiştirilme tarihinden kariyerin 20 Haziran'da bittiğini görebileceğini söyledim.

Neyse sağlık olsun, Yunus'u tebrik ederim, güzel bir şampiyonluk kazanmış.

Diğer arkadaşları da tebrik ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Karizma_Aykut View Post
    Tebrikler Yunus..
    Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Tebrikler Yunus.
    Quote Originally Posted by uAsamet91 View Post
    Tebrikle yunus...
    Quote Originally Posted by puskas View Post
    Tebrik ederim yunuscum
    Quote Originally Posted by PesimiSTyLa View Post
    Tebrikler fark atmışsın.
    Quote Originally Posted by Togiii View Post
    Tebrik ederim Yunus..
    Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Tebrikler Yunus açık ara şampiyon olmuşsun.
    Quote Originally Posted by CeSC FaBReGaS View Post
    Tebrikler Yunus.

Quote Originally Posted by EreN View Post
    Tebrikler yunus.
    Quote Originally Posted by eGowiCh View Post

Herkese çok teşekkür ediyorum.Uefada gruplara kalmam büyük avantaj teşkil etti.Uefada rakiplerde kolay olunca başarılar geldi.Son derece zevk aldım oynarken bize bu imkanı sağlayan herkese çok teşekkür ederim.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Bekleyin Geliyorum

Tebrikler Yunus.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Tebrik ederim Yunus.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Bekleyin Geliyorum

Tebrikler Yunus.
    Quote Originally Posted by ultraslanerdem View Post
    Tebrik ederim Yunus.
    Teşekkür ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bunu kariyerine de yazman gerekirdi Aygün. 2 farklı kayıt yapıp yanlış kayıtlı oyunun yedeğini almış olabilirsin. Yoksa oyunu kaydedip sonradan açınca oynanmış maçların oynanmadığı gibi bir sorun hiç olmamıştı.

Bu organizasyonda bulunmak konusunda çok istekli olsaydın mutlaka devam eder tamamlardın, üzgünüm.

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    Benim de mazeretim var bu konuda senin gibi

Ben 20 Haziran günü kariyeri tamamladım, sezonu bitirdim. 34 maçın sonunda ligde 4. oldum Orduspor'un ardından, play-off'larda da önce Orduspor'u yarı finalde, finalde ise Karşıyaka'yı yenerek SüperLig'e yükseldim. Avrupa kupalarında da başarısız olup ilk turda elendiğim gibi, Türkiye Kupası'nda da Hatay'a elendim.

Ben hesapladım puanlarımı, 80 puan toplamışım, şu anki tabloya göre 4. sırada oluyorum sanırım. Serkan abiye durumu izah ettim ama kabul etmedi, kararına saygı duyuyorum, dilerse kendisine dosyayı yollayabileceğimi, oradan dosyanın değiştirilme tarihinden kariyerin 20 Haziran'da bittiğini görebileceğini söyledim.

Özel mesajla da anlattım sana. Dün bitmesi gerektiği yazıldı forumda. Son gün olduğunu dün sabah duyurulara da yazdım. 30 kişiye ayrı ayrı mesaj atamam, kusura bakmayın. Eğer gerçekten bu organizasyona ilgiliyseniz buraya girer, konulara bakar, duyuruları, kuralları okurdunuz. 9 gündür bitirdiysen ve giripte konuna hiç ekleme yapmadıysan benim yapabilecek bir şeyim yok Egemen maalesef. Yapabileceğim tek şeyi de söyledim sana.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Tebrikler Yunus.

UEFA'da ve KUPA'da elemelerden kılpayı elenmeseydim Şansın yoktu Yunus

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Bunu kariyerine de yazman gerekirdi Aygün. 2 farklı kayıt yapıp yanlış kayıtlı oyunun yedeğini almış olabilirsin. Yoksa oyunu kaydedip sonradan açınca oynanmış maçların oynanmadığı gibi bir sorun hiç olmamıştı.

Bu organizasyonda bulunmak konusunda çok istekli olsaydın mutlaka devam eder tamamlardın, üzgünüm.

Abi oyundaki tüm kayıtlı oyunları D'ye attım.Eğer öyle olsa o da olurdu.Ve oyunu çıkmadan kaydettiğime eminim.3-5 maçta bir kaydediyordum zaten.Neyse sağlık olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Tebrikler Yunus.

UEFA'da ve KUPA'da elemelerden kılpayı elenmeseydim Şansın yoktu Yunus
    Teşekkür ederim abi.Haklısın abi sana zor rakipler geldi bana kolay.

Tebrikler... Bnde Bir Gsli Olar**

Mesaj Yetkileri