1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Çalışma İzni Alınmıyor

Default Çalışma İzni Alınmıyor

Arkadaşlar ben Blackburn de oynuyorum Agouda,Anselmo Ramon ve Marvin Angulo yu aldım WP meselesinden Cercle Brugge e yolladım Angulo milli takım ile 3 maça çıktı takımda as öıkıodu hakeza agouda da öyle sezon bittiğinde yeni kontrat imzalatarak Wp kaldırmak istedimm fakat kalkmadı oynatılmıyor sizin başınıza böyle bir olay geldi mi

geldi evet arsenaldayim ve kimi alsam calisma izni vermiyorlar...cok ilginc.bu 8.2 de bi enteresanlik var

sadece 8.2 de deil dier versiyonlardada ingilterede bu olay vardı bildiğim.itiraz edin bi ihtimal gelebiliyor...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

2-3 maç oynayıp as olması gerekmiyo.. en az 2 yıl belçikada oynayıp belçika vatandaşlığına geçmesi gerekiyo oyuncunun.. Ancak bu şekilde çözebilirsiniz..

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Güney Amerika'dan veya herhangi bir AB ülkesi olmayan ülkelerden oyuncu alacak olursanız mutlaka herhangi bir AB ülkesinin vatandaşı olmasına dikkat edin.
    (/s)

Quote Originally Posted by 10672196 View Post
    Güney Amerika'dan veya herhangi bir AB ülkesi olmayan ülkelerden oyuncu alacak olursanız mutlaka herhangi bir AB ülkesinin vatandaşı olmasına dikkat edin.
    ama bı cogu ole dııl ve cok yeteneklı :S

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Premier Ligde bir oyuncunun oynayabilmesi için ükesinin Milli Takımının son oynadığı maçların 3'te 2'sinde oynamış olmaları gerekiyor.

valla ben eu vatandasi olmayan ulkesinin milli takiminda hic forma giymemisin oyuncununda geldigini gordum yillardir forma giymis adamin gelemediginede sahit oldum.milli takimla alakasi yok bence.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Oyunda var mı bu kural bilmiyorum- kuvvetle muhtemel vardır - ancak normalde böyle.

oyunda yok

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

arkadaşlar çalışma izni sorunu çıkınca size soruluyorya ne yapılsın gibisinden. orada itiraz et'i seçin. adamınız kesin gelecektir.ben buldum bunu çok işe yarıyore. her adamı alıyorsunuz bu yöntemle. WP sorunu ortadan kalkıyore.

Nesil
    2006
    Yer
    Zeytinburnu

Quote Originally Posted by cemir05 View Post
    arkadaşlar çalışma izni sorunu çıkınca size soruluyorya ne yapılsın gibisinden. orada itiraz et'i seçin. adamınız kesin gelecektir.ben buldum bunu çok işe yarıyore. her adamı alıyorsunuz bu yöntemle. WP sorunu ortadan kalkıyore.

yanılıyorsun arkadaşım, ben ilk zamanlar evertonu aldım, o zmnlar serdar kurtuluş 19 yaşındaydı onu almıştım calisma izninden dolayı gelmedi, itiraz ettim yine gelmedi
    Last edited by El Barto : 02.Temmuz.2008 at 22:25 Reason: incikli boncuklu yazmıyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Ama itiraz etmek %80 işe yarıyor..Veya bu konuda ben fazla şanslıyım..
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

abi oyunda ingiltere federasyonu AB dışı oyunculara izin vermio bu böle saçma ama yapçak bişi yok bazı oyunculaın çift vatandaşlığı var onlar alınabiliyo mesela adam brezilyalı ama belçika vatandaşlığıda var alınabilir

Mesaj Yetkileri