1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: skin sorunu

Default skin sorunu

arkadaşlar benim oyundaki normal(oyunu ilk aldığımdaki) skinim kayboldu acaba içinizden biri bu zahmet olmazsa bu skini bana upload edebilirmi (konuyu yanlış yere açmış olabilirim eğer öyleyse pardon)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaşlar 13 görüntüleme 0 cevap var bi upload ne kadar zamanınızı alırki?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ya arkadaşlar bi yardım etmediniz varya bi default skini upload edemediniz daha fazla suredede edilmeyecekse konuyu silin
    Last edited by kazma : 30.Haziran.2008 at 20:25 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

upload etmek isterdim ama bende silmişim default skini başka bir skin kullanıyorum şuan

Krdeşim eğer geri istiyorsan ilk skin'i skin dosyasındaki tema(SKIN) dosyalarını silmen gerekiyor ben denemişim oldu seninde denemende fayda olabilir. SAYGILARIMLA
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Upload a gerek yok kardeşim sadece skin dosyasının içindekileri sileceksin o kadar kendiliğinden düzeliyor zaten
    Last edited by emrecix : 10.Temmuz.2008 at 09:45 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by emrecix View Post
    Krdeşim eğer geri istiyorsan ilk skin'i skin dosyasındaki tema(SKIN) dosyalarını silmen gerekiyor ben denemişim oldu seninde denemende fayda olabilir. SAYGILARIMLA
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Upload a gerek yok kardeşim sadece skin dosyasının içindekileri sileceksin o kadar kendiliğinden düzeliyor zaten
    evet doğru söylüyor

kardeş benim de başıma geldi, ama skin dosyasında tekbir skin bırakıp diğerlerini başka bi yere taşıdım. oyunu açınca ayarlar bölümünden orjinal fm 2008 yazan bölüm göründü

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=197

Bu tür sorunlar için ilgili alanı kullanınız. Oyunu silip tekrar kursaydın.

Millet ben normalde kendi skinini kullanıyodum sonra assesino geçiyim dedim ama alışamadım, ama şimdi skin değiştirmiyo, değiştirirken kilitleniyo, napabilirim, fm orijinal ve üzerine 8.0.2 yaması yaptım lütfen bi yardım...

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Quote Originally Posted by nimloth666 View Post
    Millet ben normalde kendi skinini kullanıyodum sonra assesino geçiyim dedim ama alışamadım, ama şimdi skin değiştirmiyo, değiştirirken kilitleniyo, napabilirim, fm orijinal ve üzerine 8.0.2 yaması yaptım lütfen bi yardım...
    Tema dosyları tam olmayabilir.--> Tekrar indir.

Bazı temalar sol panel ve sağ panel versiyonları vardır.Tam dosyalar sol panelde veya sağ panelde olabilir.--> Tema değiştirirken önce tam dosyaların bulunduğu temayı seç.
    <')))))>-<

yok yha benm fm iice saçmaladı durduk yerde yazılar flan uçtu, renkler acayp çkmaya başladm şmdi pcyi de yenden kurdum tamm normal artık ama saolasın yardm ettmeye çalştın eyw...

Mesaj Yetkileri