1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: Offer to Clubs

Default Offer to Clubs

Bu seçenek bende çalışmıyor. Nedeni hakkında fikri olan varmı?

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Transfer donemının acık oLması gerekir..

açıkkende olmuyo

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

ÜLkenin çok uzagında ki bir piLot kuLüp seçmissindir ondan doLayı oLabiLir

Ya ben bi oyuncuyu satmak için diğer klüplere önericem,bunun pilot takımla ne alakası olabilirki?

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Pardon yanLış anLadım o zaman oyuncuna taLip yoktur o zaman

KuLübün İhtiyacı Yok ve Transfer Listesinde secenekLerini işaretLersen 1 2 taLip buLabiLirsin kanımça

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Taliple falan alakası yok, talip olmasa bile çıkması lazım.İlginç gerçekten...

Quote Originally Posted by BlackEagle19o3 View Post
    Taliple falan alakası yok, talip olmasa bile çıkması lazım.İlginç gerçekten...

sen olayı anladın

Nesil
    2006
    Yer
    Karadeniz

Oyunu sil tekrar yükle düzelebilir.

bunu bende farkettim .önceki versiyonlarda istediğimiz kulüplere teklif edebiliyorduk ama bu versiyonda yok böle bişey.sanırım bahsettiğin böyle bişey.yoksa öyle bir seçenek mi yok?

Quote Originally Posted by pck0 View Post
    bunu bende farkettim .önceki versiyonlarda istediğimiz kulüplere teklif edebiliyorduk ama bu versiyonda yok böle bişey.sanırım bahsettiğin böyle bişey.yoksa öyle bir seçenek mi yok?

evet oyunu yüklemekle falan alkalı deil. eskiden bu seçenekte olduğun lig,alt lig,futbolcuyla ilgilenen klüpler ve diğer klüblere oyuncuyu önerebiliyoduk fakat artık yok galiba.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Tuş olarak tamamen mi kapalı yoksa bu bahsettiği seçenekleri mi ekleyemisun?Eğer alt lig falan ekleyemiyosun tüm klüpleri yardımcı seçiyor zaten..

valla şuraya resim eklemeyi bilsem göstercemde
    sadece human clubs çıkıyo,onuda seçince hiç bişey olmuyo

Nesil
    2007
    Yer
    .

Resim çekmek için oyunda iken alacağın ekran görüntüsünün üzerinde dur.Klavyede sağ taraflarda(genelde F12 nin yanında) Print Screen yazar.Ona tıkla.Sonra painti aç.Ctrl+v kombinasyonunu yap.Ekran görüntüsü gözükecektir.JPEG formatında resmi kaydet.
    Ondan sonra www.imageshack.us sitesine gir.Gözat a tıkla.Resmi kaydettiğin yeri bul.Resmi işaretle tamam de.Sonra "host it"e tıkla.Resim kaydolacaktır.Hotlink For Forums için olan linki buraya yapıştır.Böylece resim ekleyebilirsin
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Nesil
    2007
    Yer
    .

Senin tam olarak bahsettiğin şu mu ?
    Mesela ben oyuncuyu Galatasaray'a önermek istiyorum ama öneremiyorum.Yani bir takım seviyesinde önerme yapamıyorum.

Quote Originally Posted by fernandez View Post
    Senin tam olarak bahsettiğin şu mu ?
    Mesela ben oyuncuyu Galatasaray'a önermek istiyorum ama öneremiyorum.Yani bir takım seviyesinde önerme yapamıyorum.
    Ya hem o var hemde bak orda sadece "human clubs" yazıyo. Eskiden cm'lerde falan "asistant advice", interested clubs,.... bissürü şey yazardı. İstediğinede önere bilirdin.

Nesil
    2007
    Yer
    .

Fm serilerinde şahsen benim de göremediğim ve çok aradığım bir özellik.Eğer o durumlardan bahsediyorsan onlar kalktı diye biliyorum.

Peki o zaman bu "offer to clubs" ne işe yarıyo?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

offer to clubs seçeneğiyle ilgilenen bütün takımlara önermiş oluyorsun oyuncunu

e o da olmuyo

Nesil
    2007
    Yer
    .

Olmayan nedir yahu.Offer To Clubs seçeneği ile oyuncuyu öneriyorsun.Bazı takımlar teklif sunuyorlar.Ama ilgilenen takımların teklif sunmadıkları görülmedik şey değil.Mesela şöyle bir şey olabilir.Herhangi bir takım senin oyuncunu bir mevki için alternatif olarak tutuyordur.Asıl istediği oyuncuyu alır senin oyuncuna önermene rağmen teklif sunmaz.Maalesef her oyuncuyu elden çıkarmak istediğimizde satamıyoruz. Oyuncunu satılık listesine koyarak ve satmak istediğin değer hakkında bilgi vererek onu elden çıkarma şansını artırabilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Arkadasim sen eski serilerdeki Oyuncu Onerme secenegini ariyorsun (Alt Ligler-Buyuk Takimlar vs.) . Ancak o sistem yeni nesil Football Manager'da yok. All Human Clubs dedigin zaman tum kuluplere onermis oluyorsun. Eger bir kulup ilgilenirse teklifi yapacaktir. Ama oyuncunun degerinden asiri fiyat istersen yahut oyuncun kulupten cok fazla maas aliyorsa pek ilgilenen olmayacaktir. Kisacasi bu bahsettigin sey bir problem degil, ozelliktir.

Nesil
    2007
    Yer
    .

Quote Originally Posted by Selman Ozturk View Post
    Arkadasim sen eski serilerdeki Oyuncu Onerme secenegini ariyorsun (Alt Ligler-Buyuk Takimlar vs.) . Ancak o sistem yeni nesil Football Manager'da yok. All Human Clubs dedigin zaman tum kuluplere onermis oluyorsun. Eger bir kulup ilgilenirse teklifi yapacaktir. Ama oyuncunun degerinden asiri fiyat istersen yahut oyuncun kulupten cok fazla maas aliyorsa pek ilgilenen olmayacaktir. Kisacasi bu bahsettigin sey bir problem degil, ozelliktir.
    Hay gözünü seveyim Selman abi.Benim 2 mesajdır yazmaya uğraştığım buydu

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Sorunun cevabı epey bir açık ve net olmuş.

Mesaj Yetkileri