1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: istikrarı sağlayamıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Default istikrarı sağlayamıyorum

arkadaşlar şuan k.erciyessporla oynuyorum ve şöyle bir sorunum var oyunda daha hiç seri yapamadım yani bir maç kazanıyorum bir maç kaybediyorum bir maç çok güzel oynuyorum bir maç berbat oynuyorum bir hafta güçlü bir takımı yeniyorum diğer hafta küme düşmemeye oynayan takımdan fark yiyorum yokmu bunun bir çaresi niçin böyle oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

daha iyi bir taktikle oynamaya bak 8.0.2 versiyonuyla oynuyorsan siteden birçok taktik indirebilirsin başka bir versiyonsa bence indirme çünkü bir taktik değişik versiyonda iyi sonuç vermiyor kanısındayım bence kendi taktiğini yap öyle yapıyorsan da siteden tiyolar almaya bak

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

3-6-1 taktiğini uyguluyordum ama değiştirim bakalım ama birde şu var bir maç nasıl en güçlü rakibi ezip geçip diğer maç en zayıf rakipte hezimete uğruyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

4-4-2 oyna.Takım en iyi o taktikte oynuyor.Erciyes'e taktik oturtmak bayağı zor..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

iyi bir taktiğin yanında iyi bir scout bul ve gelecek maçın takımını araştırsın.onun raporuna göre taktiğinde ufak değişiklikler yaparak daha başarılı olabilirsin.

Default İstikrar Yakalayamıyorum

Feyenoord takımını yönetiyorum.Lig de istikrar bir türlü yaklayamadım.Taktiğim 4-3-1-2 oynuyorum.Bir maç güzel bir şekilde yeniyorsam diğer maç kaybediyorum.Yenilme serisi bile yok.Bir maç kazanıp bir maç kaybediyorum.Eğer istek olursa kadro ve taktiğin resmini ekleyebilirim.Daha sezon başındayız.Kabataslak taktikteki oyuncuları yazayım;

------------Toto Tamuz---------Bogdan Stancu-------------
    ------------------------j De Guzman------------------------
    ---------van Bronckhorst---------Nuri Sahin----------Nick Hofs-
    ------T de Cler-------K Hoffland---------R Vlar--------T Lucius-
    --------------------------Walter Assmann--------------------

Guzman yerine Walter Jimenez giriyor bazı maçlarda veya cezalı sakat maçlarda.Bogdan Stancu yerine Roy Makaay oynuyor ancak şuan sakat.Stancu'nun performansı hoşuma gittiğinden Makaay'ı oynatmayı şuan için düşünmüyorum.Assmann'ın son maçta yaptığı hata ile 2-0 kaybettik.Assmann'ın yerine de Henk Timmer'e şans vereceğim gelecek maçta.Kabataslak yaptıklarım bunlar Bronckhost yerine de Vincken'i kullanıyorum Bronckhorst sakat veya cezalı olduğu zaman.Sizce bu takıma ne lağzım?Zaman mı yoksa benim taktiğimde bir sorun mu var?Yoksa oyuncu seçimlerim mi yanlış?Buda kadrom;

Wallter Assmann(GK)
    Theo Lucios
    Tim de Cler
    Ron Vlaar
    Kevin Hofland
    Nick Hofs
    van Bronckhorst
    Nuri Şahin
    de Guzman
    Bogdan Stancu
    Toto Tamuz
    Henk Timmer(GK)
    Walter Jimenéz
    Luigi Bruins
    Michael Mols
    André Bahia
    Deny Landzaat
    Damian Escudero
    Lee Chun-Soo
    Darley[(Genç)(GK)]
    Danny Buijs
    Roy Makaay(Sakat)
    Serginho Greene(Sakat)
    Tim Vincken
    Andwélé Slory(Sakat)

Okadar uğraştım bir çare bulamadım.Oyuncuları değiştirdim.4-4-2 denedim.4-3-1-2 de en iyi sonucu aldım dizilimimi ona göre yaptım.Sizce ne yapmalıyım istikrarı sağlamak için?Şimdiden teşekkür ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

3-4 konu altta benimde aynı şekilde konum var

Onuda gördümde pek birşey çıkaramadım.Bıktım bir maç kazanıp bir maç kazanmamaktan.Şuan ligde 7. sıradayım.Biras toparladım sanki.4-3-2-1 oynuyorum.Ama yinede 2 maçın birini mutlaka kaybediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

sorma kardeş neyse buradada belki başka fikri olan çıkar onunkileride deneriz

çok transfer yapmışsın sanki, alışma sürecinden dolayı olabilir.

Ben önceden çalıştırdığım takımlara daha fazla transfer yapıyordum.Bağzı takımları baştan yapıyordum resmen ama bukadar olmuyordu.Aldığım oyuncular:

Bogdan Stancu(ST)
    Walten Assman(GK)
    Toto Tamuz(ST)
    Walter Jiménez(AMC)
    Damian Escudaro(AML)

5 transfer yaptım gerekli gördüğüm noktalara okadar.

Ekleme:Ama yok ne olursa olsun Avrupa kupalarına gitmem lağzım.Gideceğim de inşallah.
    Last edited by fyagiz : 30.Haziran.2008 at 20:12 Reason: Ekleme

kulüpteki futbolcularım morallerine bi bak özellikle düzenli yararlanmak istediğin...bide bu adamlar baya genç ondan olabilir tam bilmiyorum oyuncu yaşlarını ama aralara tecrübeli adamlar koymalısın bence..

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Aynı içerikli konular birleştirilmiştir.

Mesaj Yetkileri