1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: oyunu yukledim fm imgesine tikladigimda[fm 08 is already running]yaziyo..

Default oyunu yukledim fm imgesine tikladigimda[fm 08 is already running]yaziyo..

iste baslikda da dedigim gibi oyun yukleniyor oyun imgesine tikladigim zaman oyunda [fm 08 is alrady running] yaziyo iste nasil duzeltebilirim.SAYGILARIMLA

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Oyun açıkmış zaten..Bilgisayarı aç kapat düzelir ..

yardimlarinizi bekliyorum fm oynayamiyorum acill yardim ederseniz cok sevinirim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    aykut arkadasim duzelmiyo denedim onuda
    Last edited by GeNaReLeX : 30.Haziran.2008 at 02:59 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    34

çok basma oyuna sabırla bekle
    RAM in kaç ?*

arkadaşlar ben fm 2008 yükledim simgeye tıkladım açılılmıyo bi yardımcı olurmusunuz

Quote Originally Posted by ogcj_me View Post
    çok basma oyuna sabırla bekle
    RAM in kaç ?*
    ram 484 mb...bnce bunla olamaz ben daha onca acmistim oyunu silince geri yukleyim dedim sonra iste bu hatayi veriyo...

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Quote Originally Posted by GeNaReLeX View Post
    iste baslikda da dedigim gibi oyun yukleniyor oyun imgesine tikladigim zaman oyunda [fm 08 is alrady running] yaziyo iste nasil duzeltebilirim.SAYGILARIMLA
    Bende aynı sorun FM 2006'da oluyordu. Sürekli bu uyarı geliyordu. Oyun her 10 denememin 1 inde belki açılıyordu. Bilgisayarı formatladım, düzeldi.
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Quote Originally Posted by hp-fm-gs View Post
    Bende aynı sorun FM 2006'da oluyordu. Sürekli bu uyarı geliyordu. Oyun her 10 denememin 1 inde belki açılıyordu. Bilgisayarı formatladım, düzeldi.
    simdi sizin dediginizi yaptim 10-15 kere bastim bide bekledim acilmadi vallaa illaa

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Yok kardeş öyle değildi demek istediğim. Mesela bilgisayarı kapıyordum oyun açılmıyor diye, tekrar açıp deniyordum yine açılmıyordu işte arada sırada ne oluyorsa rast geliyordu. Oyunu bir kapattığımda bir daha açamıyordum. Format attım başka bir sorundan dolayı, bu sorun da düzeldi.
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

[quote=hp-fm-gs;1170733]Yok kardeş öyle değildi demek istediğim. Mesela bilgisayarı kapıyordum oyun açılmıyor diye, tekrar açıp deniyordum yine açılmıyordu işte arada sırada ne oluyorsa rast geliyordu. Oyunu bir kapattığımda bir daha açamıyordum. Format attım başka bir sorundan dolayı, bu sorun da düzeldi. [/ onuda denedim bilgisayari actim kapattim defalarca olmadi kardes yaa...bnde mi format atsamkine

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Format atmayı dene bence. Büyük ihtimalle sorun çözülecek.

Quote Originally Posted by hp-fm-gs View Post
    Format atmayı dene bence. Büyük ihtimalle sorun çözülecek.
    insallah duzelir ama o kadar cok belge felan varki bunun baska cozumu olamaz mi...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaslar yardim eden yok mu yaww.iyi bilenler bi baksin buraya yaa..su sorunu cozemedim daha........yardim
    Last edited by GeNaReLeX : 30.Haziran.2008 at 16:42 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Oyunu sil tekrar yükle..

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Oyun zaten çalışıyor dediğinde Ctrl + Alt Gr + Del tuşlarına basarak Windows Görev Yöneticisini aç. İşlemler sekmesine gel ve ordaki listede FM.exe varsa işlemini sonlandır. Daha sonra tekrar dene oyuna girmeyi..
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Quote Originally Posted by tosunpasa View Post
    Oyun zaten çalışıyor dediğinde Ctrl + Alt Gr + Del tuşlarına basarak Windows Görev Yöneticisini aç. İşlemler sekmesine gel ve ordaki listede FM.exe varsa işlemini sonlandır. Daha sonra tekrar dene oyuna girmeyi..
    windows gorev yoneticisine girdim sildim ordam fm.exe yi sonra imgeye tikladigimda hic bisey cikmiyo acmiyo ama bekler gibi oluyo sonra tekrar yine basiyorum already running yazui iste ama acilirmis gibi oluyo....ekran mi kaldirmiyo ki ne-

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by GeNaReLeX View Post
    windows gorev yoneticisine girdim sildim ordam fm.exe yi sonra imgeye tikladigimda hic bisey cikmiyo acmiyo ama bekler gibi oluyo sonra tekrar yine basiyorum already running yazui iste ama acilirmis gibi oluyo....ekran mi kaldirmiyo ki ne-

Probleminin ana sebebi RAM'inin oldukca yetersiz olmasi(484 MB oldugunu belirtmissin yukarida). Diger sistem ozelliklerini bilmiyorum ama onlar da dusukse eger oyunu saglikli oynaman imkansiz. Ancak CPU yuksek ise mevcut RAM'in oyunu calistirir fakat dakikalarca beklemen gerekir oyunun acilmasi icin. Sanirim sen acele ediyorsun ve bu yuzden bu hatayi aliyorsun.

Quote Originally Posted by Selman Ozturk View Post
    Probleminin ana sebebi RAM'inin oldukca yetersiz olmasi(484 MB oldugunu belirtmissin yukarida). Diger sistem ozelliklerini bilmiyorum ama onlar da dusukse eger oyunu saglikli oynaman imkansiz. Ancak CPU yuksek ise mevcut RAM'in oyunu calistirir fakat dakikalarca beklemen gerekir oyunun acilmasi icin. Sanirim sen acele ediyorsun ve bu yuzden bu hatayi aliyorsun.
    daha onceden acmisti ama bu oyunu ram da 484tu ayniydi yani...zaman gectikce acmiyor olabilir mi..bilmiyorum-diger sistem ozellikleri gayet normal dusuk bisey yok-sanirim acelede etmiyorum en az 3 4 dakika bekliyorum oyunun acilmasi icin acilmior sanra already running diyor iste bende rest cekiyom yine tikliyorum imgeye ayni oluyor yine....birde
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    birde bisi daha sorcam benim bilgisayarda fm 06 da var onu gayet guzel aciyo da ama heralde fm 08 farkli ondan..vallaa yukaridaki tum istenilenleri yaptim ama yine olmadi-------3.33GHz,.,484 mb Ram
    Last edited by GeNaReLeX : 02.Temmuz.2008 at 01:06 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

ctrl+alt+delete komutuyla görev yöneticisini aç football manager 08 i görüyorsan geçiş yap de eğer görmüyorsan işlemlere gelip fm08.exe yi seçili yap sonrada geçiş yap de
    olmazsa

1.ctrl+alt+delete
    2.ordan İşlemlere gelin
    3.Ordan fm yi bulun
    4.işlemi sonlandır deyin (Her oyun program truva casus yazılım ve kurulumlar için geçerli)
    Bir deneyin isterseniz.

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    olmazsa

Bir deneyin isterseniz.
    DENEDIM..Olmadi .oyun aslinda acilkmis gibi gorunuyor ama iste goruntu yok gorev yoneticisinden de sonlandir diyorum yine giriyorum yine ayni aciliyormus gibi duruyor sonra acilmiyor....yani goruntu gelmiyor iste
    bu goruntu gelmedigi zaman yapmamiz gereken biseyler varmiyki ben bilmiyorum bilenler varsa

bu sorundan kurtulmanın tek yolu arkadaşların söylediği gibi ctrl+alt+delete yapıp işlemlerden sonlandırmak eğer işe yaramıyorsa format farz olmuştur

Quote Originally Posted by knsyr View Post
    bu sorundan kurtulmanın tek yolu arkadaşların söylediği gibi ctrl+alt+delete yapıp işlemlerden sonlandırmak eğer işe yaramıyorsa format farz olmuştur
    bencede format atariz artik..yinede sagolun akadaslar o kadar bilgilendirdiniz beni insallah formattan sonra duzelir vallaa-
    artik format atinca benim guzelim FM 06(turkce%100)da gidecek ama olsum fm 08 i oynariz artik

Mesaj Yetkileri