Sayfa 3 / 142 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 4247 sonuç

Konu: Fenerbahçe Transfer Haberleri

Nesil
    2006

Zico yönetime rest çekti. Bir hafta süre vermiş, teklif gelmediği taktirde Avrupa'ya gidiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul, Antalya

Bugün tarihli bazı gazetelerde yer alan Manisasporlu futbolcu Burak'ın kulübümüze transferi ile ilgili haberlerin tarafımızca yapılan yalanlaması bu oyuncuyu transfer ediyormuşuz algılamasına neden olmuştur. Açıklamamızda belirtmek istediğimiz asıl husus Burak'ın transfer edilmek istenmesi halinde görüşmenin futbolcuyla değil kulübüyle yapılacağı şeklindedir. Ancak şu aşamada Manisaspor kulübüyle de bu futbolcunun transferi konusunda her hangi bir görüşme yapılmamıştır.

Spor Kamuoyuna Duyurulur

Fenerbahçe Spor Kulübü

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Anlaşılan Manisa ile anlaşılmadı Burak'ı alamıyoruz. Trabzon'a gidebilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

burak fener'e gerekmez bence eto'o falan gelır ya da sheva..

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Anlaşılan Manisa ile anlaşılmadı Burak'ı alamıyoruz. Trabzon'a gidebilir.
    Bizim yönetim kendini yalanlıyor. Spor Medyası bu kadar üstünde durduğuna göre Burak'ı alacağız.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Sanki siteye haberleri ekleyen adam ağzından kaçırmışta onu düzeltmişler gibi.Ama bence Burakla ilgileniyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Burak gelirse kim kesilecek Kazım mı ? Deivid mi ?

Nesil
    2006

Burak yedek transferi olacak. Yedeklerimiz zayıf diye alınıyor birde yaşı genç olması büyük avantaj.

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Burak gelirse ne olucak? Yazık olucak O da Ali ve Kazım gibi bi sağ kanatta bi sol kanatta oynatıla oynatıla çürüyüp gidecek..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

'1 Hafta İçinde Haber Alamazsam Ayrılacağım'

Fenerbahçe'nin hocası Zico, Brezilya'dan yönetime seslendi: "Ortadaki tek gerçek; yönetim ile şu ana kadarki görüşme sürecimiz pek de olumlu geçmedi." "Ayrılırsam yine Avrupa'da bir takım düşünüyorum. Her şeye rağmen devam etmeyi isterim."
    21.5.2008

‘İyi bir sezon geçirdik’
    Fenerbahçe Teknik Direktörü Arthur Zico, ülkesinde kendi adına düzenlenen ‘Zico Kupası’ öncesi medyanın sorularını yanıtladı. Kanarya’nın hocası, Globo TV’den yayınlanan konuşmasında çarpıcı açıklamalar yaptı: “Yapmak istediğim son şey Flamengo’nun teknik direktörü olmak. Şu anda tatildeyim, Fenerbahçe ile iyi bir sezon geçirdiğimizi düşünüyorum. Önümüzdeki sezon Fenerbahçe’de devam edip etmeyeceğimi ise bilmiyorum...”

‘Brezilya’ya dönmeyeceğim’
    “Ancak şu an Brezilya’ya dönmek gibi bir niyetim yok. Bu sezon beni üzen şey 3 kulvarda da mutlu sona ulaşamamamız. Adriano İnter’den ayrılıp Sao Paulo’ya kiralandığında tekrar kendini buldu. Eğer bugün Adriano benim takımımda olsaydı Şampiyonlar Ligi’nde en son noktaya kadar gidebilirdik. Fenerbahçe benimle devam eder ya da bırakır, bu durumu iyi analiz ettim. Ortadaki tek gerçek; şu ana kadarki görüşme sürecimiz pek de olumlu geçmedi...”

‘Başka kulüple görüşmedim’
    “Eğer 1 hafta içinde haber alamazsam Fenerbahçe’den ayrılacağım. Ayrılırsam da yine Avrupa’da bir takım çalıştırmayı düşünüyorum. Tüm gelişmelere rağmen Fenerbahçe’de devam etmeyi arzu ediyorum. Herhangi bir takımla da temasta değilim.” Kaptan Alex ise hocalarının takımda kalıp kalmayacağı konusunda bir bilgiye sahip olmadığını ve her şeye rağmen önümüzdeki sezona iyi bir şekilde hazırlanıp daha başarılı olacaklarını vurguladı.

KAYNAK:FANATİK
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

başkanın bi bildiği vardır. . .takım için en iisini yapacağına şüphemiz yoq. . .

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

"Kimseye rest çekmedim"
    F.Bahçe'den ayrılan genç file bekçisi açıklamalarda bulundu

Sözleşmesinin bitmesinin ardından takımımızdan ayrılan kaleci Serdar Kulbilge, sarı-lacivertli kulübe rest çekmediğini, sadece maddi konularda anlaşma sağlayamadığını açıkladı. Serdar, yaptığı açıklamada, geçen hafta, menajeri Erdinç Şehit'in sarı-lacivertli yönetimle görüştüğünü ifade ederek, ''Bu görüşmede maddi konularda anlaşma sağlanamadı. Benim Fenerbahçe Kulübü'ne rest çektiğim şeklindeki haberler doğruyu yansıtmıyor. Maddi anlaşmazlık nedeniyle ayrıldım'' dedi.

Bu görüşmeden sonra menajeri Erdinç Şehit ile yollarını ayırdığını ifade eden kaleci Serdar, dünden itibaren menajer Ahmet Bulut ile anlaştığını ve bundan sonraki transfer görüşmelerini yeni menajeri Bulut'un yapacağını söyledi.

Kaleci Serdar, yurt içi ve yurt dışından bazı kulüplerle görüşmelerin sürdüğünü de sözlerine ekledi.

Kaynak: AA
    Scolari iddiası

Fenerbahçe'nin Scolari sevdası bitmek bilmiyor. Daha önce iki kez yaptığı girişimden sonuç alamayan Başkan Aziz Yıldırım, 3. kez Brezilyalı hocanın kapısını çaldı. Ve bu kez, diğer iki girişime göre hedefe ulaşması çok yakın görünüyor. Yıldırım, Scolari’ye ilk olarak, Brezilya Milli Takımı’nı şampiyon yaptığı 2002 Dünya Kupası sonrası teklif yapmıştı. Ancak tecrübeli hoca, o dönemde Fenerbahçe’nin girişimine nazikçe teşekkür edip, Portekiz Milli Takımı’nın başına geçmeyi tercih etmiş, Yıldırım da takımı Daum’a teslim etmişti.

‘Bekleyin’ mesajı vermişti

2006 Dünya Kupası’nda Yıldırım ile Scolari’nin yolları bir kez daha kesişti. Ama bu kez, turnuvadan önce girişimde bulundu Aziz Yıldırım. Önce, “Grup maçları bitsin” yanıtı geldi, sonra “Çeyrek final bitsin.” Ama Fenerbahçe’nin beklemeye tahammülü yoktu ve Zico’ya yöneldi. Ve 2008. Bu kez bir Avrupa Şampiyonası öncesi Scolari’ye gidildi. Brezilyalı hocanın yaklaşımı bu defa çok daha farklı ve sıcaktı: “Fenerbahçe’de çalışmaktan mutluluk duyarım.” Scolari’nin sözlerinden sonra artık camia, bu sevdanın mutlu sonla bitmesini bekliyor.

Kaynak: Fanatik
    Turacı bin pişman

Galatasaray’ın da teklif yaptığı başarılı defans oyuncusunun, FK Moskova ile imzaladığı mukavelenin geçersiz olması için büyük çaba harcadığı bildirildi. Başkanı değişen FK Moskova’dan izin isteyen Önder, Fenerbahçe’den sorununu çözmek için bir hafta süre aldı. Tecrübeli futbolcu, imzaladığı sözleşmeyi iptal ettiremezse, Fenerbahçe’nin teklifine rağmen Rusya Ligi’nde forma giymek zorunda kalacak.

Kaynak: Milliyet
    Şimdi de Crouch

Fenerbahçe’nin İngiliz Liverpool takımında top koşturan Peter Crouch ile ilgilendiği ileri sürüldü. Liverpool’un satış listesine koyduğu futbolcu için Sarı-Lacivertliler’in devreye girdiği belirtildi. Fenerbahçe, bu oyuncuya daha önce de formasını giydirmek istemiş ancak İngiliz yetkililer satmaya yanaşmamıştı. 27 yaşında, 2 metrelik santrfor için temasların sürdüğü vurgulandı. Premier Lig’in en uzun boylu oyuncusu unvanını taşıyan Crouch 1981 yılında Ada’nın Macclesfield kentinde doğdu. Premier Lig ekiplerinden Aston Villa’ya 5 milyon paundluk bir transfer ücretiyle geldi. Villa’da 37 maçta 6 gol atan Crouch, 2004’te Southampton’a 2 milyon paunda transfer oldu. Southampton’un küme düşünce, 2005’te 7 milyon paunda Liverpool’a transfer olan 2.01’lik forvet, 115 resmi karşılaşmada 31 gol attı.

Kaynak: Akşam
    Basında yer alan Fenerbahçe ile ilgili son transfer dedikoduları.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Crouch bence tam bizlik birisi ama anlaşılan futbolcu bence Sheva 2. si olacaksa Love.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Allahım İnşAllah Zico Gider...

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Shevchenko transferi bence çok zor, hatta imkansız. Halen daha Türkiye'yi düşündüğünü düşünmüyorum kendisinin..
    Vagner Love'u almak zor olmaz F. Bahçe için, kendisi de kabul eder teklifi zaten..

Ancak anlamadığım nokta şu ; bu oyuncular kafa toplarında Kezman'dan daha etkili değiller veya daha üstün değiller. Bu ısrar nedir anlamıyorum ? Bunların yerine Crouch, Kanoute, Bianchi, Carew daha doğru tercih olabilirler..

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Shevchenko transferi bence çok zor, hatta imkansız.
    R. Carlos içinde öyle deniliyordu

Halen daha Türkiye'yi düşündüğünü düşünmüyorum kendisinin..
    Daha önce ne zaman düşündü ki?

Ancak anlamadığım nokta şu ; bu oyuncular kafa toplarında Kezman'dan daha etkili değiller veya daha üstün değiller. Bu ısrar nedir anlamıyorum ?
    Kezman da kafa toplarında iyi, ama bir o kadar da güçsüz bir oyuncu. Adı geçen Love ve Sheva'dan daha çok güçsüz bir oyuncu. O yüzden bu oyuncular tercih ediliyor.
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

" Halen daha " derken, şu anda düşünmeyeceğini kastetmiştim..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Karizma_Aykut View Post
    Allahım İnşAllah Zico Gider...
    Gidicek gibi..
    İnşallah iyi bi TD gelir...

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Zico gidecek ve bence Türk bir TD gelecek. Bülent Uygun falan gelirse şaşırmayın.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Rıdvan Dilmen gelsin...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 10672196 View Post
    R. Carlos içinde öyle deniliyordu
    Sheva nın eşi gelmek istemiyor çocuklarının eğitimi için imkansız bu transfer.Sheva birazda kılıbık tabi

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Zico giderse iyi olur çünkü gidip ligden düşen takımlara karşı bile çift ön libero tek forvet oynuyorduk ama bu sistem avrupada başarı getirdiğinden kimse sesini çıkarmıyordu tabi şampiyonluk gidince Aziz Yıldırım'ın tepesi attı.Fatura Zico'ya kesilebilir hemde tazminat falan ödemeyecek olmamız güzel.Bence eğer Zico ile devam etmezsek bizim beklentilerimizi karşılayacak tek adam Laudrup olur.Ben Scolari'ye karşıyım onunla Avrupda bu başarıyı tekrarlayamayız ve bu yıl kazandığımz başarı tesadüf kalır.

Eğer Benfica ile anlaşmadıysa Aziz Yıldırımın Laudrup'u alması zor olmaz kanımca.

Türk Teknik Direktör olmaz arkadaşlar.Bu gün Fatih Terim dışında hiç bir teknik adamımız Dünyaca ün salamamış bir adam o da gelmeyeceğine göre...

Burda anltamak istediğim Roberto Carlos,Alex,Lugano ve daha yeni yıldızlar alırsak bu oyuncular yıldız oyuncu kendisini idare edecek adamında yıldız olmasını ister.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Teknik Direktör alacaksak bence Rıdvan Dilmen gibi yada onun gibi birisi ile beraber çalışacak Yabancı Teknik Direktör getirmeliyiz.

Scolari yalanları

21 Mayıs 2008 Çarşamba

Bugün tarihli pek çok gazetede kulübümüzün Brezilyalı teknik direktör Scolari ile anlaşma yolunda olduğu yazılmaktadır. Fanatik gazetesi 2002 yılından beri takımımızın başında görmek istediğimizi iddia ettiği Scolari için üçüncü kez girişimde bulunduğumuzu, bunun için de kendisine teklif götürdüğümüzü yazmaktadır. Takvim, Star, Fotogol, Vatan ve Fotospor gibi gazeteler de benzer şekildeki iddiaları bugün sayfalarına taşımışlardır. Bu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Kulübümüz adı geçen teknik direktör ile ilgilenmemektedir.

Spor Kamuoyuna duyurulur

Fenerbahçe Spor Kulübü
    Bu demek oluyor ki t.d olarak düşünülen isim Scolari değil. Bence Zico kalmalı ,gidecekse de Laudrup vb. gibi başarıya aç bir hoca getirmeliyiz.

Laudrup'a sulanmayın ya

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Zico ile anlaşma sağlanacak olsa haberi yalanlarlarken şu anda bir teknik direktörümüz var, Zico, bu nedenle başka bir teknik direktör söz konusu değildir derlerdi. Zico'nun Brezilya'da yaptığı açıklama da kafa karıştırıcı.

Aziz Yıldırım birşeyi bekliyor ama bakalım hayırlısı...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yönetim kararsız zico çokta para istiyor..Fb sitesinin sağı solu belli olmuyor

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006

Tebrikler Tarık Bey. Telsim mi?

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Adriano Fener'e gelmek istiyor

Lig bitmeden ülkesine giderek Palmeiras'ın fizyoterapisti Petroni'yle çalışan Roberto Carlos, F.Bahçelileri heyecanlandıracak açıklamalar yaptı. Carlos, Sao Paulo'da kiralık oynayan Adriano'nun F.Bahçe'ye gelmek istediğini söyledi. Yıldız futbolcuyla görüştüğünü belirten Carlos, "Adriano, İnter'e dönünce yedek kalacağını düşünüyor. Ama o oynamaya ve kendini tekrar kanıtlamaya kararlı. Bu nedenle F.Bahçe'yi istiyor. Benimle ve Alex'le oynamaya hazır. Zaten bir süredir F.Bahçe'yi yakından izliyor" dedi.

İnter'de yaşadığı sorunlar nedeniyle Kasım 2007'de Brezilya'nın Sao Paulo takımına kiralanan Adriano'nun sözleşmesi Haziran 2008'de bitiyor. Eski parlak günlerine dönme sinyalleri veren 26 yaşındaki golcü, önümüzdeki ay Arjantin ve Paraguay ile oynanacak maçlar için Brezilya Milli Takım kadrosuna da çağrıldı. Bu arada, Palmeiras fizyoterapisti Petroni, Carlos'un sakatlığı için "Fiziği çok güçlü. Tedavi süreci olumlu geçiyor. Tamamen iyileştiğinde eski Carlos olarak sahalara dönecek" şeklinde konuştu.

Adriano Kimdir?
    Doğum tarihi: 17 Şubat 1982
    Doğum yeri: Brezilya
    Boy: 1.90 m
    Kilo: 88 kg
    Mevki: Forvet
    Kariyeri: 204 maç / 83 gol
    Milli takım: 41 maç / 27 gol

Başarıları:
    Flamengo (Rio Şampiyonluğu 2000, 2001),
    Brezilya Şampiyonlar Kupası (2001),
    İnter (Serie A 2006, 2007),