Sayfa 1 / 142 1231151101 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 4247 sonuç

Konu: Fenerbahçe Transfer Haberleri

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Default Fenerbahçe Transfer Haberleri

Kendinizin bile inanmadığı haberleri buraya koyup, burayı sohbet alanına çevirmeyin lütfen.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçe Yönetimi, peşinde olduğu Vestel Manisasporlu Burak Yılmaz'ın transferini bitirmek üzere!..

Sarı lacivertliler, Beşiktaşlı İbrahim Toraman ile Milano'ya tatile gidecek olan genç golcüye tatil vizesi vermedi! Yönetimin Burak'a her an imza attırabileceği ve bu nedenle genç yıldızdan İstanbul'da kalmasını istediği öğrenilirken, Burak'ın da bu isteği geri çevirmediği ve yurt dışına çıkmadığı belirtildi.

Burak ile anlaşan sarı lacivertli yönetimin, Vestel Manisaspor ile de anlaşma zemini aradığı ve bu transferin her an bitebileceği gelen haberler arasında.

Maraton.Com.tr

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Mesela klube yakın kaynaklardan aldığımız duyumlarıda yazabilirmiyiz ?

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by NisRoc View Post
    Mesela klube yakın kaynaklardan aldığımız duyumlarıda yazabilirmiyiz ?

Adı üstünde transfer dedikosudu yapıyoruz burada Ama dediğim gibi kendinizin bile inanmadığı haberleri koymayın, yazmayın
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Bana gelen duyumlar şöyle;

Yabancı olarak Shevchenko ve Vagner Love, Türklerden Giray ve Burak Yılmaz ile büyük ölçüde anlaşıldığı, Selçuk Inan ile de görüşmelerimiz devam ediyor

Saygılar..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Burak Yılmaz'ın gelmesini isterim faydalı olacağını düşünüyorum tabi önce klüp yabancı forvetlere yönelmeli ...

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Bana gelen duyumlar şöyle;

Yabancı olarak Shevchenko ve Vagner Love, Türklerden Giray ve Burak Yılmaz ile büyük ölçüde anlaşıldığı, Selçuk Inan ile de görüşmelerimiz devam ediyor

Saygılar..

Güzel duyumlar elbette, ama kimlerden duydun, bu duyumları aldığın insanlar Fenerbahçe kulübünde hangi görevleri üstlenmekte, bunları da yazarsan ona göre konuşabiliriz Geçen sene de bir arkadaş aldığım duyumlara göre Adriano 10 no.formaları basılıyormuş dedi bir daha da foruma uğramadı Yanlış anlama yine de.

Burak'ın gereksiz olabileceğini düşünüyorum. Alınacaksa da Ali Bilgin yollansın.
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Babamın arkadaşı Kongre üyesi, Sheva ve Love duyumları ondan..
    Burak ve Selçuk'ta Şenol Çorlu'dan Ama direk ondan değil tabi ki de,o da bizim burda ki Fenerbahçe Derneği üyesi bi abimizden
    Giray'ıda bi arkadaşımın kardeşi Oftaş'ın paf takımında oynuyor ordan duydum Hatta Orhan Şam'ın da gelebilitesi yüksek..

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Burak ve Selçuk'ta Şenol Çorlu'dan Ama direk ondan değil tabi ki de,o da bizim burda ki Fenerbahçe Derneği üyesi bi abimizden
    Giray'ıda bi arkadaşımın kardeşi Oftaş'ın paf takımında oynuyor ordan duydum Hatta Orhan Şam'ın da gelebilitesi yüksek..

Teşekkür ederim, hepsinin bir doğruluk payı vardır inşallah. Bu transferlerin yapılması içinde birilerinin gönderilmesi gerek, var mı bu doğrultu da bir duyumun ?
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Transeferler yapılırken sadece teknik adam ve yöenetim kurulunun haberi oluyo diye biliyorum.
    Ama inşallah doğrudur bu haberler zira bu dörtlüyü alsak coşarız.

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Yabancı kontenjanı artabilirmiş ama ne kadar doğru bilemem ben pek ihtimal vermiyorum yani Kezman'a yapılan teklifler biraz düşük olduğundan yönetim fazla acele etmiyor. Appiah'ta da düzelme var fakat menejerleri Fenerbahçe'de durmasını istemedikleri için o da yolcu Deivid'e PSV'den, Lugano'ya da Juventus'tan ciddi bir şekilde teklifler geldi fakat 2 oyuncumuzda reddetti. Maldonado'da eğer ki daha büyük bir yıldızla anlaşılırsa, gidebilir.. Son olarakta Almanyadan bir kaç oyuncuyla ilgilendiğimizi ekliyim ve sonra susiyim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by a.arıcı-11 View Post
    Transeferler yapılırken sadece teknik adam ve yöenetim kurulunun haberi oluyo diye biliyorum.
    Ama inşallah doğrudur bu haberler zira bu dörtlüyü alsak coşarız.
    Valla arkadaşım dediğin her ne kadar doğru bile olsa illa birileri sızdırır yani şahsen ben sızdırırdım
    Last edited by NisRoc : 19.Mayıs.2008 at 19:08 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Shevcenko isimleri çok ciddileşmeye başladı.Heyecan bastı.Şu transfer sezonundada çok çekecez anlaşılan

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Sorma.. inşallah Adriano ve Ronaldo gibi son anda bi şey çıkmaz yoksa bi çok kişi dumur olacak gene

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Ne demiş Aziz Yıldırım
    Bir dünya yıldızıyla anlaştım

Bugüne kadar Alex, Ortega, Kezman Roberto Carlos, Hooijdonk gibi çok önemli isimleri kadromuza kattık. Önümüzdeki sezon için sırada öyle biri var ki, geldiğinde yer yerinden oynayacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Evet arkadaşlar haberler sıcak fırından yeni çıktı
    Fenerbahçe transferler çalışmalarını çok gizli şekilde sürdürürken, sarı lacivertli yönetimin Vestel Manisasporlu Burak Yılmaz ve Selçuk İnan'la el sıkıştıkları, kulüpleriyle ise anlaşma zemini aradıkları öğrenildi.
    Selçuk ile Burak Yılmaz'ı Vestel Manisaspor'dan resmen isteyen Fenerbahçe yönetiminin, 5 milyon euroluk bonservis bedelini yüksek bulduğu ve fiyatı 2. 5 milyon euroya çekmeye çalıştığı iddia edildi.
    Fenerbahçelilerin ayrıca Milano'ya tatile gitmeyi planlayan Burak Yılmaz'a "bekle" dedikleri ve genç futbolcunun Antalya'da ailesinin yanında sarı lacivertli yönetimden haber beklediği öğrenildi.
    Kaynak:LigTV

Hedefteki isim Mevlüt

Transferde şu ana dek tek bir adım atmayan Fenerbahçemizde temaslar gizliden gizliye sürdürülüyor. 3 kulvarda da mücadele edecek geniş bir kadro oluşturmak isteyen yöneticilerimiz, temaslarını 4 koldan sürdürüyor. Sarı-Lacivertlilerimizin hedefinde olan futbolculardan biri de, Fransa’nın Sochaux takımında forma giyen 21 yaşındaki golcü Mevlüt Erdinç. Almanya’daki Avrupa Şampiyonası Finalleri’nde mücadele edecek olan milli takım aday kadrosuna da çağrılan 1.81 boyundaki oyuncu yakın takibe alındı.

Geleceğin yıldızı

Sochaux forması altında 29 maçta 11 gol atan ve 4 asist yapan Mevlüt, takımının en golcü futbolcusu durumunda. Hareketli yapısı ve hava toplarındaki üstünlüğüyle dikkat çeken milli futbolcu için “Geleceğin yıldızı” nitelemesi yapılıyor. Yöneticilerimiz, daha önce çeşitli kez izlettikleri Mevlüt’ü Avrupa Şampiyonası’nda da takip edecek. Golcü oyuncunun transferindeki en büyük engel ise kulübüyle 2012 yılına kadar sözleşmesinin bulunması. Bu yüzden önce Sochaux’la anlaşılması gerekiyor.

Kaynak: Fanatik

Fırtına öncesi sessizlik!

Şampiyonluğu ezeli rakibi Galatasaray’a kaptırdıktan sonra sessizliğe bürünen Fenerbahçemizde fırtına 9 Haziran’dan sonra kopacak.
    Dış transfer bir yana şu ana dek iç transferde de sessiz kalan ve sözleşmesi biten oyuncularımıza dahi imza attırmayan Kanaryamızda bu tarihten sonra bombalar patlatılmaya başlanacak.

Önceki yıllarda yapılan acele transferlerden ağzı yanan yöneticilerimiz, şimdi yoğurdu üfleyerek yiyor. Her sene bomba bir transfere alışan ve bu yıl da aynısını bekleyen taraftarlarımızdan sakin olup beklemelerini isteyen yöneticilerimiz, zamanı gelince gerekenin yapılacağından kimsenin kuşku duymaması gerektiğini dile getirdi. Ve Fenerbahçemizde şimdi gözler 9 Haziran’a çevrildi.

Kaynak: Fanatik

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006

Semih, Kezman ve İlhan. Bunlarla beraber birde Mevlüt olmaz, onun yerine Maldonado gönderliip çok iyi bir yabancı golcü alınmalı ve bu geri kalan isimler takımda yedek bekletilmeli. Eğer Mevlüt alınacaksa takımızıda ki forvet sıkıntısı devam edecektir. Tek forvet ile oynadığımız sistemde Mevlüt fazla var olamaz.

Serdar kendi geleceği için gidiyor, umarım ezeli rakiplerimize gitmez. Serdar yerine kaleci almaya gerek yok, Mert Günok ve Volkan Babacan yedek kalecilerimzi olsun. Geleceğin taşlarını şimdiden koymak gerek.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Jesus_FB View Post
    Birde yöneticilerden bir isteğim olacak. Bu ve diğer transfer konularının ilk mesajında resmileşen transferler oldukça eklemlerini rica ediyorum.
    Aslında tek konu açıp orada tüm takımlarla ilgili kesinleşmiş transferleri yazsak takip emek açısından da çok iyi olur. Bununla ilgilenebilirim diyen arkadaşlar varsa bana ulaşırlarsa bir çaresine bakarız.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Serdar gerçekten iyi kaleci.Gitmesi kötü olacak ama adın Antalyaspor ve Kocaelispor ile anılıyor.İlk isteğim takımda kalması ama yok ayrılırsa Antalya'ya gesin

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

KANARYA İLK FİREYİ VERDİ!..

Fenebahçe'de Serdar Kulbilge şoku yaşanıyor!.. Sarı lacivertli takımla sözleşmesi sona eren kaleci Serdar, Fenerbahçe defterini kapattığını açıkladı!..

Yönetimle günlerdir süren pazarlıktan sonuç alamayan başarılı kaleci, sarı lacivertli yönetimle anlaşamadı.

MARATON.COM.TR'ye özel açıklamalarda bulunan Serdar, Fenerbahçe defterini kapattığını söyleyerek, "Yönetimin önerdiği rakamla benim istediğim arasında uçurum var. Geleceğimi düşünmek zorundayım. Başka takımlardan teklifler alıyorum. Fenerbahçe taraftarına teşekkür ediyorum. Bana her zaman destek çıktılar. Fenerbahçe'de geçirdiğim günler benim için çok güzeldi" dedi.

EMRAH FENER'E Mİ?
    Daha önce adı Rus kulüpleriyle anılan kaleci Serdar'ın gelen teklifleri değerlendirdiği öğrenilirken, henüz kararını vermediği gelen haberler arasında.

Serdar Kulbilge'nin Turkcell Süper Ligin yeni takımlarında Eskişehirspor ile görüştüğü öğrenilirken, Fenerbahçe'nin ise Malatyaspor'un genç kalecisi Emrah Tuncel'i renklerine bağlamak için harekete geçtiği iddia edildi.
    güle güle...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yabancı kaleci söylentileri var fakat buna Zico ve yönetim kesinlikle izin vermemeli. Volkan'ı kaybetmek demek yabancı kaleci almak.

Önce Zico'nun durumu netleşsin, transferler de ona göre olacaktır. Gerçi büyük oranda Zico kalacak, bu durumda Appiah gönderilen ilk yabancı olur ve satılırsa Kezman. Yerine 1 forvet ve 1 orta saha yabancı transferi yapılır, yedek kulübesi bu sezon kötüydü.

CHP yeni askerlik yasası için teklif vermiş, muhtemelen meclisten geçecektir ve Tümer takıma geri döner. Ali Bilgin, Kemal, Can, Gürhan artık bu oyunculardan verim alamayız, daha iyi Türk oyuncular alınmalı.

Önder'in de transfer olacağı takımın hocası değişmiş sanırım ve transfer yatmış, takımda kalırsa kulübe için iyi olur.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Aslında şimdi Trabzon'da bulunan Recep takıma dahil edilecekti eğer Karşıyaka yönetimi aceleci davranmasa ve o zaman kalede hiç sorun kalmayacaktı.

Eğer parada anlaşılamadıysa muhtemelen Ruslar uçuk bir teklif yapmıştır, Rusya'ya gidecektir.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    CHP yeni askerlik yasası için teklif vermiş, muhtemelen meclisten geçecektir ve Tümer takıma geri döner. Ali Bilgin, Kemal, Can, Gürhan artık bu oyunculardan verim alamayız, daha iyi Türk oyuncular alınmalı.
    Mecliste kabul edilmez, X partisinin önerdiği yasayı Z partisi red ediyor, Z'nin önerdiğiide X karşılıklı düello gibi o yüzden kabul edileceğini düşünmüyorum.

Tümer umarım takıma geri döner, çok ateşli bir oyuncu. Takımımıza böyle oyuncular lazım, eğer Tümer ikinci dönemdede bizde olsaydı ligde şampiyon olurduk.

Zico'nun durumu netleşmeli önce,kalcak mı gidecek mi ? Transferlerde büyük ihtimalle ona göre olur. Appiah ve Kezman gider gibi,bunun sonucunda 2 takviye yapmamız lazım ortasaha ve forvete.

Forvete Vagner Love'ı alsak süper olur aslında. Serdar gideceğini açıklamış, bir kaleci takviyesi de lazım oldu.Yedek kulübesine de takviye yapmalıyız.Daha iyi verim alabileceğimiz Türk oyuncular transfer etmeliyiz.

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Mevlüt Türkiye'ye gelmek istemediğini açıklamıştı. Bu aralar kendisi Türkiye'de de popüler olduğundan medya ismini kullanıyor. Aziz Yıldırım'ın açıklamasına gelince; '' Roberto Carlos'u gölgede bırakabilecek bir isim '' sözü bile heyecanlandırmaya yetiyor.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Vay be Burak yılmazı Beşiktas gönderdi..Haberler dogru ise şimdi Fenerbahce alacakmış..Mevlüt bence Fransada oynamaya devam etsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Fenerbahçe'nin almak istediği Love ve Sheva'nın , Kezman'dan ne farkı var. Tarzları da aynı zaten. Hava toplarında etkili olabilecek futbolcular değiller bunlar bir Kanoute kadar. Bence yanlış politika..

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by uAmurat91 View Post
    Fenerbahçe'nin almak istediği Love ve Sheva'nın , Kezman'dan ne farkı var. Tarzları da aynı zaten. Hava toplarında etkili olabilecek futbolcular değiller bunlar bir Kanoute kadar. Bence yanlış politika..

Kezman adı geçen futbolculardan daha güçsüz, bu yüzden verim alamadık.
    (/s)

Nesil
    2006

Burak & Selçuk Fenerbahçe'ye transfer olursa sezonun en iyi transferlerinden birisini yapmış oluruz. Takımın istediği kandaki oyuncular. Yerli transfelerini iyi yapmamız gerekiyor. Bize iyi yedekler lazım.

Sayfa 1 / 142 1231151101 ... SonSon

Mesaj Yetkileri